Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
13. aug 2009

jeeej mirusch normalne vam zavidim taky vikendik 🙂 urcite vam bude super 😵 pocasie ma byt myslim tiez fajn, blbe len ta mrcha 😠
zeby sme aj my vyrazili a nechali byt svokrovcom 😕

lubinka9
13. aug 2009

tak hlasim, ze lektorka na mna nezabudla, dokonca mi venovala 10 min. naviac 😵

ked uz o tom jedle, este ze mam skolu na 30 sekund od baraku lebo uz mi skvrka.. ryba sice chutna ale na doppel Stunde ledva ledva vystaci. A dostala som chut na haringa, ci zavinaca ako chcete, idem si dat. Mnaaaaaaaaaam.
Ja vlastne nemam problem so ziadnym jedlom uz, vcera som si urobila na veceru palacinky s cucoriedkovym dzemom, grankom a ananasom. No sorry ale jak som dostala chut nedalo sa inak. 😝
inak sa krotim, nejem biele pecivo ale celozrnne a tmavy chlieb. No a kazdy 3 den si kupujem Eissalat, uz mam zajacie zuby z toho 😀 A ovocie, zelenina mi nastastie chuti, vseho druhu. A ked zrovna nemam chut na cerstve, doniesla som si od maminky zavarane domace, slivky, broskyne..

no ale idem na tie haringy 😝 😝 😀

zuzka11
13. aug 2009

Lubi ja jednou dostala takovou chut na hranolky....asi po 10ti letech🙂))A sla jsem si je udelat, palacinky taky vysly, ale s tvarohem....podle me jis vzorne, nedelej si starosti.......

lubinka9
13. aug 2009

no tak to tu mam pekne rozlozene a davam si 😝

inak..

kleo, poriadne dlha navsteva. To by mne liezlo na nervy. A ty v takom stave. Snad nebudu po tebe chciet vymyslanie programu a trojchodove obedy, vecere??

ja kupujem do mycky tie tablety Somat, kupovali sme to ked sme sa nastahovali a furt mam este polovicu krabice. Bolo to vtedy prave v akcii, inak je to fakt drahe. A nedavam tam nic okrem tej tablety, v nej je vraj aj lestidlo ci co..
a mam tu osvedceny jeden octovy vyrobok cistiaci, lebo tuto domaci ma prosim sklenene umyvadla aj ten priestor pod umyvadlom. A ja tu nejsom otrok to kazdy den lestit, takze ked je zaschnuta voda okolo tak to prebehnem tymto Essig vyrobkom. Akoze umyvadla su dizajnovka jak slak ale totaaal neprakticke. V zivote, nikdy do svojho.. 🤐

a DM mam tiez rada, daju sa tam kupit lacnejsie, drahsie pripravky. Co ma ale na SK stve, furt tam okate sliedia na zakaznika ci nekradne.

a inak, ja som tiez "nenapadne" napisala, ze sme slavili v nedelu a kde su gratulacie?? 😀 😀 😀 nevadi, ze oneskorene 😀

lubinka9
13. aug 2009

zuzi, kiez by si mala pravdu, ja som sa "tabulkovo" stravovala aj v prvom tehu.. tym to nebude.
Ale beriem ta za slovo 😉

kleopatris
13. aug 2009

jeee lubi vsetko najlepsie 😀 a ku comu gratulujem? meninky ci narodeninky? 😀

no ja som uz draheho upozornila, ze nech si robia co chcu, nech sa na mna urazi kto chce, ja idem spat po praci ako obvykle 😀

sklenene umyvadla, fuuuj to by som nechcela, jasne ze je to krasne v katalogu a tak, ale ta udrzba....

a s tou DMkou na slovensku mas pravdu, maju tam zo dvadsat kameri a este jedneho sekuritaka, co chodi dva kroky za tebou 😠 to je tu v DE a AT ozaj lepsie

jaj a este dobru chut k rybicke 😝

lubinka9
13. aug 2009

a zabudla som este k tomu jedlu.. Vcera si drahy kupil kebab a utiekol ho zjest na balkon aby ma neprovokoval. Tak ja som si na just sadla k nemu a aspon som vdychovala tu bozsku vonu z neho, nemalo to chybu, ten musel chutit! A spravili mu fakt xxl a ked zahryzol tak mu tie omacky stekali po prstoch. Jezkove oci! Odolala som!!! 😵

kleopatris
13. aug 2009

a este nieco, svokre nebolo v tehu vobec nic, jej ex, draheho otec hovoril, ze ona ani nemukla pocas tehotenstva, znasala to uplne statocne.....sak aj ja by som znasala, keby mi zle nebolo, sak na tom brucho nosit, ked cloveka nic neboli a nemusi tyckovat, nic neni....som sa vtedy dost na neho nastvala, som mala pocit, ze mna vidi jak nejaku padavku 😢 tak neviem, ci to svokra pochopi 😢

lubinka9
13. aug 2009

kleo meniny, k narodkam mozes blahozelat o 2 tyzdne 😀

no a rybicka je uz inside, teda dve rybicky 😅 Teraz rozmyslam, ze mi este zostal ananas zo vcera 😝
No co, chlap na mna kasle treti vecer si zariadil po svojom, raz tenis, potom futbal.. A na vychadzku uz druhy den nemozem, sme tu totiz ako uz viete Landschaft a prave je obdobie hnojenia poli takze dakujem ale rada by som tie rybicky v sebe udrzala. Staci, ze nemozem ani okno otvorit taka mocovka v celej dedine, moje nervy! 🤐

kleopatris
13. aug 2009

aha a ja ze preco to u nas tak smrdi 😨 ono sa polia hnoja? rakusko je myslim tiez cele, teda aspon tato cast polnohospodarska ...

lubinka9
13. aug 2009

kleo, to ti moze byt tak jedno ci to pochopi alebo nie. Kazda sme ina a takisto rozdielne reagujeme aj v tehu, tak sa na to vybodni a proste sleduj len svoje potreby. A muz ta podrzi uvidis a ked nie tak ze uvidi..

mne ked byvalo zo zaciatku zle tak sa ma stale drahy pytal co ti je? a ja po 101x, ze sak som tehu a on ze ozaaaj ja vzdy zabudnem 😀 Ale inak je to support 😵

kleopatris
13. aug 2009

sak aj moj je zlaty, super sa o mna stara...ale ked je jeho mama na blizku, tak je divny 😖 som sama zvedava jaky bude teraz 🙄

zuzka11
13. aug 2009

Lubi, co ty s tim jidlem tak "blbnes"? nemusis prece 100% jen zdrae - zeeninu, ovoce...proste normal....jinak gratulaceeeeee! a ty narozky mas presne kolikateho? ja je totiz v tom obdobi mam taky 😀

Tak na Slovensku je DMko az tak hlidane? 😕 To ale musi byt opruz, kdyz za vama chodi sekuritak........

lubinka9
13. aug 2009

zuzi, neblbnem, ja sa tak stravujem stale. 😎 Len pravda teraz odolavam fastfood, inak nejak nemenim, skor som zvysila obkem ovocie, zelenina. Ale sem tam zhresim, vid palacinky a pod.

No a narodky mam 27.8., ty kedy?

kleopatris
13. aug 2009

jeeeee lubi ty mas narodky jak segrina mala 😵 ona je tiez 27.ho 😀 to si zapamätam 😀

zuzka11
13. aug 2009

Lubi, to ale neni "zhresit", vzdyt to je normalka....uhresit je podle me snist celou oooobr cokoladu na posezeni, nebo treba celou vanicku zmrzliny, ale nevinne palacinky, a jeste jako vecere.....

ja jsem 2.9. 😀

lubinka9
13. aug 2009

zuzka, na take mi teraz nepride chut, mozno neskor. A co ked je tych palaciniek 8? 😀

ozi zuzka a rocnik si ktory? ja 1981

dzou
13. aug 2009

Ahojte ja by som sa chcela spytat bab co ziju v UK z ake tehu test je tu podla mna najlepsi? Ja som si kupila superdrug co vyraba, tak ale ked tu ich je tolko ze neviem ktory je tak naj super

zuzka11
13. aug 2009

Dozu, bohuzel neporadim, jsem v Nemecku...Ale musela jsem truj dotaz cist malem 3x, pises trosku jako hotentot 😀

Vcera tu byla holcina z UK, treba poradi! Jinak drzim palce, pokud hledas // at brzy najdes!

dzou
13. aug 2009

diki hej ja vacsinou pisem jak hotentot lebo sa ponahlam 😀 tak sorry ale diki za drzanie palcekov

zuzka11
13. aug 2009

V pohode, nic se prece nedeje! 😀 ja doufam, ze sem holcina prijde a poradi ti, vsak ja sem v lednu prisla se stejnou situaci, na testu stin druhe /, test jsem nevedela, jestli je kvalitni nebo jen stinuje....a jak mi holky poradily a vzaly me za svou 😀

mirusch
13. aug 2009

Lubinka, tak najsamprvsie, vsetko najlepsie k meninkam, dvakrat, za to ze som zabudla a aj si nevsimla 😅 A potom nas nakopni aj na narodeninky, ak zabudneme. Ale naozaj, zo srdca, vsetko dobre. Darcek si si dala uz predsa sama 😉

Kleo, kto nezazil, asi neuveri, tak neviem, ale ja by som to svokre naozaj vysvetlila, ze si nevymyslas a na demonstraciu by som prilezitostne odbehla na vecko, pripadne aj so zvukovou kulisou, nech pochopi 😀 😝

Inak, DM je na Slovensku dost drahe. Ja sa vzdy iba rozculujem, ked sa kuknem na tie ceny, tie su v DE naozaj nizsie!!! A nikto mi nechodi za zadkom 😕

Ahoj Dzou, skus sa spytat Midsumergirl. Inak, ja som v Anglicku bola, Superdrug je ok podla mna, to bola moja oblubena drogeria, porovnala by som to s nemeckou DM. Ak maju rozne cenove kategorie, tak skus tu strednu vybrat.

Ok babule, ja teda frcim, uz som pobalila, idem sa navecerat a do postele trochu citat knizku, potrebujem si oddychnut. Som rada, ze MS dorazila o 2 dni skor, cize zajtra uz prakticky bude koncit a aj ked nic ine 😝 , tak aspon nebudem mat bolesti a vacsi pokoj. A s Ladycupom do bazena v pohode. Zatial sa lucim, o 3 dni som tu ako na koni. Papa.

lubinka9
13. aug 2009

stastnu cestu miri a uzite si toooooo!!! paaaaa 😵

zuzka11
13. aug 2009

Miri uzij si to!!!!Papa a pak za nama prid!

kleopatris
13. aug 2009

mirusch aj ja zelam stastnu cestu a krasne zazitky a uzite si to poriadne aj za nas 😵

kleopatris
14. aug 2009

Dobre ranko 🙂

tak ja sa len musim postazovat hned z rana, svokrovci u nas nie su este ani 24 hodin a my sa s manzelom od vcera vecera nebavime....isli sme spat nastvati a dnes rano sme to este dokoncili 😠 no je mi treba takeho chlapa, co je pokakany zo svojej matky??
a mimochodom ta si vcera neodpustila poznamku, ze ona si vazne nespmina, ze jej by bolo kedy zle 😠 a dokoncila: hm, zaujimave jak to ma kazda zena inak ... 😠 pani dokonala 😠

zuzka11
14. aug 2009

Kleo vydrz..........jak s tebou soucitim........proste jim naplanujte program mimo domov, at mas klid.......ta navsteva je fakt strasne dlouha.........vydrz.....

blondynka400
15. aug 2009

Ahoj holky,
tak hlasím návrat zpět 😎 . Bylo to klasicky náročné, ale pohoda... Kontrola taky dopadla dobře, všechno je v pořádku a miminko krásně roste, přesně dle tabulek.... Pohlaví vidět nebylo, spinkalo, s nožičkama u sebe, schoulené a cucalo si paleček, tak jsem ho nebudili. Za tři týdne jdu na velký UTZ, tak to už vydržím 😵
Co tady nového? Pokujisím se vás dočíst, zda se mi to povede 😀

mirusch
16. aug 2009

Aaaahojte! To mi nehovorte, ze posledny prispevok bol vcera a za cele 3 dni len 3! 😨 😝

Dakujem vam za priania, uzili sme si to 😉

No Kleo, teeeda, mas to vesele 😔 A predviedla si uz utek na vecko a hlasnu demonstraciu, ze si nevymyslas? Ja by som to svokre teda predviedla, aj keby som to mala zahrat 😠 Je to tak, kto nezazil, nepochopi. Nedaj sa! A s manzelom sa porozpravajte, ked svokra odide!

Blondy, tesim sa, ze je vsetko ok! A nemas nejake miery, nejake fotocky z ultrazvuku? Inak, kukla som teda to tvoje brusko nove, ok, priznavam, rastie 😀 😵
Dnes sme boli na okruznej jazde po meste so sprievodkynou a bola tam aj jedna tehu baba, taky 6. mesiac odhadujem. A zaroven tam bola jedna pani, neviem odhadnut vek, ale mozno cez 40, predpokladam, ze smrtelne chora, podla toho v akom bola stave, ale statocne s nami vsade sla, aj v tom hroznom hice, co som ja mala problemy to zvladnut a to mam teplo rada. Uvedomila som si, aky je zivot zvlastny. Na jednej strane radost z noveho zivota, na strane druhej bliziaci sa koniec. 😔
Prave minuly tyzden umrela nasa suseda a zaroven majitelka domu, 90 rocna, ale stale bola na balkone, este vecer som ju videla na balkone a rano uz bola mrtva. Som z toho stale nejaka nanic. A mojej svokre je kazdy den horsie a horsie, tiez ma takmer 90. Hadam to nejako zvladnem, musim sa o nu kazdy den starat.
A cestou nazad v ICE vlaku zrazu hlasili, ze ak je vo vlaku lekar alebo zdravotnik, tak rychlo do toho a toho vozna. Cakala som, ze budeme zastavovat mimo planu, aj sa tak stalo, uz tam cakala sanitka a nabehli do vlaku zachranari. Nejako privela takychto veci za jeden tyzden 😖.

Ale zmena temy. Pocasie bolo super, teda, mozno az prilis horuco na prechadzky mestom a po muzeach, ale zvladli sme. Videli sme, co sme chceli, zaujimave bolo. V hoteli som valila oci, v cestovke nam nepovedali, co za izbu mame rezervovanu (bol to balik vselicoho) a zrazu fiiiha, apartment. Normalne 1-izbovy byt, s kuchynkou a izbou s jedalenskym stolom, obyvackovou castou a spalnovou castou. Fasa, nie? Som tam chcela ostat este zo 2 tyzdne 😀 . Kazdy vecer, cize 2x 😝 som sa sla hodit do bazena (vdaka za Ladycup, vyborny vynalez), mili ludia, vidno ze 4 hviezdicky, sli sa roztrhat. Jedlo vyyyborne, no co nam treba viac.

zuzka11
17. aug 2009

Dobré ránko!

Miri - super, že jste si to tak užili! Jinak máš pravdu, člověk někdy "zapomíná", ale pak dostaně ťafku....když někdo umře a tak......najednou s emu vrátí, že není nesmrtelný, že má být rád za to co má......

rošku odlehčím - koukej nám popsat slavné menu! 😉

Blondy - gratulace k úpěšné kontrole! Mám velkou radost!!!!

Já jsem teď nějak s žaludkem na vodě, ne nevrátily nebo nepřišly nevolnosti, jen propařený třetí večer v pořadí se ozývá a už se nám s P. ani včera nikam jít nechtělo, ale co naděláš....tak mám pocit, že jsem nějaká přeplácaná 😖 A to jsme za chvíli pozvaní na brunch a ve středu jdeme - dostali jsem od kamarádů poukázku - na 4 chodovou večeři na věži........