Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
11. aug 2008

Tak to ti nezavidim 😒 Ta injekce nebude urcite nejak hrozna ..... to tam musis chodit kazdy tyden nekolikrat?

No sem zvedava co ceka me, musim se priznat ze mi to neda spat, uz aby byl patek, at mi rekne co mi rekne 😖

mmmk
11. aug 2008

Kdyz mi monitoruji cyklus, tak tam musim chodit casteji. Ale hledam praci, tak nevim, jak to bude pak 🙄

schnucki
11. aug 2008

To je pekne blby, clovek aby to mel na plny uvazek 😀 treba to pujde ale nejak skloubit, skaknout tam po praci, nebo tak 🙂

mmmk
11. aug 2008

To prave nevim. Leda pred praci a leda za predpokladu, ze nebudu dojizdet moc daleko 😒 Nechci, aby novy zamestnavatel vedel, jake mam plany. Pokud najdu praci, asi si zase necham na nejakych par mesicu napsat HA.

schnucki
11. aug 2008

To jo, to by rozhodne vedet nemel, aby jsi tu praci vubec dostala .... musi se na ten monitor chodit rano nebo je to jedno? ... no uvidis, treba se to podari skloubit 😉

Me od rana boli zub, lepe receno kuze za zubem (moudrak), tak se asi zas nevyspim 🙄

mmmk
11. aug 2008

Jo, tak ja mam dva moudraky vyrostly a dva uz i vytrzeny 😀 Tak vim, jak ti je 🙄 Na utz je lepsi jit rano, protoze to jde bez terminu, odpoledne bych musela mit termin a nemuselo by to klapnout v pozadovany den 😅

schnucki
11. aug 2008

To je prave to divny, moudrak uz je dlouho venku a ted me boli kuze za nim. 😕 podivny
Tak to jo, to je lepsi rano, mas to v terminu a jak to ma bejt 🙂

embabuli
12. aug 2008

mmmk ja som nevedela ze sa sef takto vybarvi, to az ked som mu spomenula ze by som mohla byt tehotna ..
ale mas pravdu, zajtra skusim testik a ked nebude ciarka tak pockame asi so snazenim a na novy rok sa vratime do ciech..
aj ked radsej dufam ze to vyjde ..aj manzel mi furt vravi jak som urcite v tom, cela teplucka vonava a prsia na mna nezvykle velke..ten uz by isiel najradsej kupit kocarek 😉

mmmk
12. aug 2008

Nevim, proc jsem si teda myslela, ze severske zeme podporuji materstvi 😅 Kde presne jsi ve Finsku? V Tampere nebo Jyvaskyle?

Schnucki, to me nedavno bolelo taky - dasen po vytrzenem moudraku (trhali mi ho pred 7 lety). Asi jsem si to nejak spalilo nebo se mi tak dostal kousek jidla. Ale uz je to ok. Tak to treba prejde.

embabuli
12. aug 2008

som v Tampere, robim molekularnu genetiku, vyzkum starnutia a neurodegenerativnych ochoreni, dokonca uz mame aj genovy konstrukt ktory by mohol slusit ako terapia, aspon na Parkinsone nam funguje.. ale uz kecam moc 😀
kazdopadne je to drina, hrozne vela kompeticie, s jednou nemkou som tu mala strasny problem, preto sa chceme aj vratit..

ja som si tiez myslela ze tu to bude so zdravotnym systemom v pohode, ale maju tu skor take prirodne zakony, silnejsi vyhrava..ked som minule potracala, som nasla malinku hnedu skvrnku na konci 5teho tyzdna, sla som do nemocnice a tam nic, ze mam ist domov a nerobit drama, to nemusi nic znamenat..no a za dva dni som zacala krvacat poriadne...
aj to chapem ze ked ma mimi odist tak odide, ale tie tehotenske hormony ma vedia este viac rozcitliviet a potom je to tazke ☹

mmmk
12. aug 2008

Embabuli, tak to je drsneee! To je jako v Anglii ☹

simone
12. aug 2008

ahoj holky,tak ja se hlasim k vam snazilkam.Jsme z Uk.Uz mame jedno ditko,holcicku a ted se snazime o druhe. Uz jsme se snaizli loni,ale taky jsem potratila,tak mam hruzu docela.

embabuli
12. aug 2008

ahoj simone, tu hruzu poznam..snazim sa na to nemysliet alebo sa utesujem ze uz statisticky po dvoch nezdaroch by sa malo mimco udrzat 😅

schnucki
12. aug 2008

ahoj simone, vitej mezi nami 😀 jak jsi se dostala na Uk? Drzim palecky aby se to tentokrat povedlo 😉

Embabuli, tak to je opravdu drsne co tu pises, to bych necekala 😕 drzim palecky abys tam zitra mela // a dopadlo to dobre. 😉

ahoj mmmk, ten moudrak mi tam vylezl sam a je tam, vytrzenej ho mam na druhy strane, no ale kazdopadne jsem nemohla spat, za noc jsem do sebe naladovala dva prasky na bolest a nic a dneska sem mrkla do zrcadla a cela stena okolo je bila a vypada to, jako by tam byl zanet. No kazdopadne me pritel odpo veze k zubarovi, do ctvrtka bych umrela ☹ ja ale nesnasim zubare, mam hruzu uz ted.

Jinak ta stranka Kinderwunsch je super, sem tam vcera celej vecer cetla, je tam sousta veci 😀 moc dekuju

Hlavu vzhuru holky 😀 se nam to jednou povist musi

schnucki
12. aug 2008

Jinak teplotka mi dneska rano klesla a sup, ms je tady 😒 tak zas nic no

mmmk
12. aug 2008

Jej, Schnucki, to vypada zle 😖 Fakt si k tomu zubari zajed.
Ad moje teplotky - jak pise fertilityfriend - erratic 😀 Jsem 12DC a mam rozpeti mezi 36,3 a 37,0 😀

schnucki
12. aug 2008

Me se poslednich par dnu drzely 37 - 36,9 a dneska to kleslo na 36,6. Je mozny ze ovulaci prece jenom mam? Kdyz se mi drzeli tak nahore? ...... Jak pises 12DC, to se pocita od prvniho dne ms, nebo si to myslim blbe?
To je rozpeti 😀

mmmk
12. aug 2008

Scnucki, pises si to nekam do fertilityfriend? Ten mi teda prijde daleko lepsi, nez wunschkinder.

schnucki
12. aug 2008

nene, pisu si to doma, premejslela jsem o tom wunschkinder, ale mrknu na to fertilityfriend, a zkusim to tam ode dneska psat 😀

simone
12. aug 2008

holky,jestli to dobre chapu,tak vy si merite ovulaci?Jak dlouho se uz snazite? My se u prvniho nesnazili a byla jsem tehu a tehu bylo v pohode a i porod da se rict a pri druhem nam to trvalo 2t otehotnet a v 9tt potratit.Tak uvidime jaka to bude rychlost ted s tim otehotnenim.
Jinak v Uk jsem prijela ted uz za manzelem,ale jsme oba Cesi z Ostravy 😉

SEgra se snazi uz pres rok a ted jdou 20.srpna na spermie a uz je budou testovat,tak snad jim to dobre dopadne vsechno

mmmk
12. aug 2008

Simi, merime teploty, abychom videli, kdy je ovulace a kdy prijde ms. Mrkni na stranky merenibt.xf.cz, najdes tam toho hodne o tehle metode 😉

Schnucki, totez - kdyztak ty teploty do toho fertilityfriend natukej i zpetne, at vidis, jak na tom jsi 😉

embabuli
12. aug 2008

ja tiez meriam teplotu ale na to sa az tak nesustredim, len ma bavi vidiet pekny graf 🙂
inak tento mesiac to bolo tak, ze uz som tusila ze sa mi blizi ovulka, mam vzdy oko 15teho dna ..a uz som myslela ze sme to presvihli...som bola nastvata na manzela lebo vobec nebol romantik a isiel kludne s kamosmi na pivo ked vedel ze mam plodne dni, ale na druhy den som mala bielkovy hlen aj ovulacne bolesti tak som mu radsej rychlo odpustila a sme na to skocili a na dalsi den uz isla teplota hore a drzi sa stale .. teraz 14ty DPO a stale 37 🙂

mmmk
12. aug 2008

Embabuli, tak to vypada nadejne 😉

embabuli
12. aug 2008

uvidime..uz som bola tolkokrat sklamana..ale aj ked mi neni nijak extremne zle, mam take vnutorne chvenie ze nieco sa vo mne deje, srdiecko sa trasie..
no dam vam urcite vediet, dobre mi tu s vami 🙂 tu v Tampere sa nemam vobec s kym porozpravat, za cele dva roky tu mam asi jedneho kamosa a to je chlap..este aj rodina je daleko, ale ved to asi poznate..

mmmk
12. aug 2008

Embabuli, na predchozi strance jsme to resily, ze ne a ne navazat nejake hlubsi kamaradstvi.

meleri
12. aug 2008

Nazdar holky,

tak jak se vede?
Ahoj Ebambuli,

vítám tě.. 🙂

simone
12. aug 2008

tak ja moc na vedu nejsem,teda zatim ne.My jak se snaizli o druhe,tak jsem to delali kazdy den,v prosredku ( zhurba plodne dny) 2x za den a bylo zadelano.TEd k tomu mame stejny pristup,tak uvidime. Menstruaci mivam nastesti pravidelnou.
Jo a s malou jsme otehotnela asi tri dny po menstruaci nebo tak nejak 😉
SEgra taky meri teplotu,uz ji to gyn.poradil,ale ti uz se snazi fakt hodne pres rok.

HOlky a odkud jste?My jsme z Birminghamu

embabuli,tak hodne stesticka 😉

meleri
12. aug 2008

Embabuli,

ptala ses na to špinění atd..já vlastně začala špinit dva tři dny před krevními testy (u nás šlo o IVF ICSI) a byl to takový divný výtok jakoby růžovo žlutý ale jak to zaschlo tak to bylo žluté..no a pak to začalo fakt hodně ten poslední den a to jsem už málem brečela, protože jsem myslela že zas mencky-do toho břicho jako při menckách, pak jsem šla ale na krev a odpoledne mi volali že je pozitivní takže už jsem věděla že to tělo blbne..no ten výtok jsem pak ještě měla nějakou dobu..

mě nejvíc pomohly takové evidentní změny které jsem nikdy před menckama neměla...např. závratě, strašný ale fakt příšerný hlad (na to vživotě nezapomenu 😅 ) a taky se mi hned nazačátku změnil tvar pupku..

schnucki
12. aug 2008

Ahoj holky,
embabuli, tak to vypada fakt nadejne 😀 drzim palecky aby to vyslo 😀 dej pak vedet

Simone - my jsme z Brachttalu, je to pobliz Wächtersbach (pokud ti to jeste nic nerika, tak u Frankfurtu), je to takovy mensi mestecko 🙂

ahoj meleri 😀 jak se ti tehulkuje? Vse v pohode?

Ja ted trochuz jinyho soudku - vratila jsem se od zubare, mam zanet. Moudrak ma nak malo mista a pujde ven. Ve ct mam prohlidku a 27 jde ven. Mam antibiotika a bolesti k umreni, ☹ ale to pujde 🙂

Mmmk dekuji, mrknu na tu stranku.

meleri
12. aug 2008

Schnucki,

nazdar, taky doufám, že jí to vyjde, musím říct, že to období po otěhotnění fakt nic moc 😖 ale tedkom (až na zácpu) je to pohoda...

Já dneska uklízela, čistila akvárko, atd, za chvíli jedu pro manžela a pak už klídeček...

Jejda, božátko tak to je síla s tím zánětem ☹ At se ti brzy uleví! Co to vyplachovat heřmánkem? To ti budou dělat v narkoze to vytrhávání? Manžel to taky prodělal a uspávali ho nějak..ale byl rád, pak už měl po bolesti