Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
7. sep 2008

Blackie, tak tak, ona len vcera sla prec, tak ktovie, ci bude na internete do navratu...Napis jej IP. Inak, Sardinia je vraj uzasna, brat tam bol a bol nadseny.

Ivus, tak som vyriadila pivnicu, lebo sme sa uz tam ani pohnut nemohli, tak ak po tomto MS nepride, tak uz nikdy 😖 😝 Cakam na IP.... 😕

schnucki
7. sep 2008

Ja kdybych nemela doma v lete komari tak skacu radosti po strope 😀

Jinak na tom fittnes neco bude, uz jsem taky nekde slysela ze to pomaha ...

jinak mirusch vyrid drahemu, ze si ji setrim 😀 .... vcera jsem sice tu jednu vysrkla dooost rychle, ale nic se nema prehanet 😀

Dej vedet co testik ....

Sme chteli jit na prochazku, svitilo tak nadherne slunicko, a ted se zatahlo, jestli bude prset tak do toho fakt kopnu

mirusch
7. sep 2008

Schnucki, napodobne, chcela som prechadzku, ale kym sme sa najedli a ja som vyhadzala pivnicu, tak je naprd zase. Este mozno prehovorim draheho na zmrzku, ale az po F1, uvidime.
A komare nemam rada. To je jeden z mala hmyzu, co som ochotna likvidovat. Pavuky sa snazim vzdy opatrne vyhadzovat, tie prinasaju stastie, ale komare ee 😠 Pred dvoma rokmi boli nejake divne, mi napuchla polka nohy, ale antibiotikum som odmietla...

Ja osobne som bola vzdy proti fitnesku, lebo sa mi v hlave vzdy vynorila predstava chlapa dvihajuceho cinky 😝 Ale z nudze som sla do naseho tu, ktore sa specializuje na stavy po operacii, zlomeninach, chodia tam babicky a dedkovia, tak som sa odhodlala, trener mi urobil program podla toho, co som chcela - posilnit svaly, hlavne urcite partie, chudnut zatial nejako brutal nemusim a podla mojho zdrav. stavu a potom som ako ostatni, s papierom v ruke, pomaly zacala. A ti chlapi s cinkami tam chodia hlavne v sobotu a v nedelu, stravia tam pol dna vykecavanim...som sa rehnila, ze teda nielen my zeny... 😀 No a po mesiaci som uz citila, ze sa mi svaly uvolnili a po dvoch mesiacoch som bola prakticky bez bolesti chrbta. Takze odporucam, len treba mat naozaj svoj program a zacat pomalicky.

schnucki
7. sep 2008

Tak mi dorazila druha polovicka, jde se najist a pujdem na tu prochazku 😀 doufam ze nezmoknem, ale i kdyby jo, tak jak rika muj tatka ... nejsme z cukru 😀

No prosimte, co to bylo za komary? 😕 ja je tu vzdycky mlatim hlava nehlava 😠

Tak zas vecir, papa

omega
7. sep 2008

Ahoj holky, zdravim vas ze Svedska, muzu se pridat?

mirusch
7. sep 2008

Omega, srdecne ta vitame. Jasne, ze sa pridaj. Napis viac o sebe. Zo Svedska tu myslim, nikoho nemame (aj ked sa mozem mylit) ale Embabuli je vo Finsku. Ozi, Embabuli, kde sa flakas?

Schnucki, tak prijemnu prechadzku. Aj dazdniky uz vynasli 😀 Nam vzdy vravievali, ked sme boli deti, ze od dazda sa rastie... 😕 Treba vyskusat.
Co za komare? Ja ti nevim. Ale nebola som jedina, v lekarni mali takych pripadov viac, ze boli v tom roku dost agresivne.

embabuli
7. sep 2008

ahojte 🙂

omega vitaj, kde si vo Svedsku a co tam?
my aj planujeme s manzelom ze by sme si zase dali vikendovy trajekt a pozriet stockholm, zatial sme ho vzdy len rychlo prebehli..

no flakam sa, vcera na prednaskach a dnes lezim ..prichadza ms, tak si uzivam svoje hlupe nafuknute bolave telo, vsetko muzske pokolenie by som vyvrazdila, ze to maju take lahke
😝

mirusch
7. sep 2008

Ahoj Embabuli 😉 mas podobnu naladu ako som mala ja vcera 😖 Ja tiez cakam na MS...tak, tak, sranda to nie je. A to, ze to maju lahsie, to je fakt. Ale to im clovek nemoze povedat, lebo amen tma 😒 Tak len pekne vydrz, my sme tu a my ta chapeme.

schnucki
7. sep 2008

Ahoj omega, vitej mezi nami 🙂

Ahoj embabuli, ja nastesti nafoukle bricho nemivam, jen sem tam bolesti ... takovou naladu taky znam 🙂 ale jak pise mirusch, jsme tu s tebou ..... urcite jedte, a pak pisni jake to bylo 😉

Tak uz jsme zpatky mirusch, dokonce jsme nasli par hribku, tak jsem udelala smazenici, jdu se do ni pustit 😝 mnam mnam

mirusch
7. sep 2008

Schnucki, vy to tam mate super, par krokov a ste v lese, ja si tu mozem tak vies co ... 😠 ☹ Asi sa k tebe este pred zimou nanominujem a zoberies ma tiez na prechadzku do lesa. Ako dobrocinny skutok 😅 Moja svokra dnes dostala od suseda zo zahrady 4 druhy paradajok, zlte, zelene, oranzove a take velmi smiesne nejake, tak som sa nadlabala aspon tymi, kedze mi dala...ona co nepozna, to neje 😕
Ozi, nechces skocit so mnou za Violoncielkou? Moj drahy nechce. To vsak neznamena, ze nepojdem teda bez neho 😀

ivana98
autor
7. sep 2008

ahojte, hlasim sa zase z domu 😉 tiramisu sme zdlabli a zvysok ostal svokrovi a susedke 😝

omega, ahoj 🙂 este aby som ti odpovedala, ked je v poriadku ovu, spg a profil aspon ako-tak, tak ste na dobrej ceste..raz sa podari 😉 jedine co ma zaraza je rtg. pred ovu, to tu nanajvys ultrazvuk.. ale to je asi vsade inak 🙂

mirusch, uz dokoncujem mailik..sorry, cestovali sme 😅

mmmk
7. sep 2008

Mirusch, tady jsem, ty spionko 😀 Nejak nestiham a nejak se mi reci o snazeni se o dite, tehotenstvi a detech zprotivily. Mam nejakou svoji krizi (je tu porad spatne pocasi), asi je to z toho neustalyho kolotoce clomifenu a utrogestu 🙄 Ono to prejde 😵 Moje spliny jsou dost patrne na intenzite me tvorby 😀 Dneska jsme to teda dotahli do extremu a vymalovali kuchyn 😀 V tydnu hodim nejake nove fotky na modrou strechu 🙂
A krom toho porad posilam Bewerbungy a stale Absage ☹

ivana98
autor
8. sep 2008

Mmmka, ja ta chapem... ☹ ale bolo by to skoda vzdavat, ked zacina liecba ucinkovat...hm?

embabuli
8. sep 2008

mmmk ja ked som brala progesterony mi to dost zle robilo, fyzicky som sa velmi dobre necitila a ani na to snazilkovanie moc nebola chut..
su to take vlny, niekedy ta marnost dolahne na kazdeho

hold on ;)

schnucki
8. sep 2008

dobre ranko holky 🙂
mirusch, klidne se tu zastav a pujdem na povinnou prochazku lesem 🙂

Ahoj mmmk, je ti dneska lip, nebo splin se jeste nevyparil? 🙂 nekdy se vyparit musi .... a s tou praci to taky klapne, vydrz ....

Jinak ja byla dneska na krvi kvuli tomu hormonalnimu profilu a 22.9. tam jdu pro vysledky, tak jsem zvedava 😕

mmmk
8. sep 2008

Schnucki, ono je to dlouhodobe, z toho se clovek nevyspi 😅 Nebo teda aspon ja ne 🙄

schnucki
8. sep 2008

Aha 😅 ... ja mam vetsinou takovy spliny vecer, rano vetsinou vstanu v pohode a prepadne me to navecir, ale nikdy vic nez par dnu 🙂 tak doufam ze to brzy prejde 🙂
preji ti hezky den, jdu bastit mam hlad jak barik 😝

schnucki
8. sep 2008

Mirusch a jak to vypada u tebe? 😕 uz neco?

lenkove
8. sep 2008

ahoj babule,

ja sa pridavam a vlastne vraciam 😀 Bola som si tu zufat pred pol rokom, ze so mnou gynekolog /V Nemecku/ nic nechce robit a my chceme mimi 😀 no a mimi este stale chceme, dnes si ideme po papiere na SPG 😵 😵 no aspon cosi, zaplat Panboh po dvoch rokoch 😀 😀

meriam si ten polrok teplotu a som stalica v Grafoch BT 😉 😉 a este sa idem zapisat na jogu.. a na nemcinu.. a mozno este nieco... lebo ako mi na zaciatku merania pomohlo dostat sa z krizy, teraz pomaly prichadza meracia kriza 😅 😕 ale hadam bude dobre... a tak...

no a este sa pripajam do kruzku bezpracovych (len projektovo fungujucich), po detoch tuziacich chronickych zahranicno-snazilam 🙂 ak mozem teda 🙂
majte sa krasne a ozvem sa ako moja joga a SPG

jo a Embabuli,
ja mam kamarata, co robi biofyziku v Helsinkach... 79-tka rocnik, skoncil matfyz.. nahodicka? nepoznate sa nahodou? 😀 😀

embabuli
8. sep 2008

ahoj lenkove a vitaj ;)

v Helsinkach nepoznam skoro nikoho a vlastne ani tu v Tampere nepoznam jedineho slovaka,
raz som aj na nejakych erasmus studentov narazila ale ti sa netvarili ze by chceli velmi niekoho zatiahnut do ´party´,
a vlastne ani by som nechcela lebo ten studentsky zivot a la kazdy den krcma a ako sa najlacnejsie opit..ma uz opustil..

inak to som este nepoznamenala ako je tazke sa vo finsku pokusat o babo, nikto nema zaujem chodit von s abstinentom, tu sa proste ide opit a aj ked sa pridam, tak za pol hodinu nieje nikoho triezveho s kym sa rozpravat 😒

inak ja uz BT nemeriam, aj ma vlastne take prudke snazenie momentalne opadlo..
ale jedno odporucanie gynekologicky beriem,...a to ze chodit na prechadzky, kazdy den aj ked prsi, ale chodit po vonku!

mirusch
8. sep 2008

Ahojte zlatusikovia. Takze, tehu samozrejme nie som, ale ani MS nie je na obzore 😠 Moje posledne stretnutie s hormonmi toto leto zanechalo svoje stopy predpokladam. A iba mi bolo z nich aj tak celkom naprd .

Mmmk, ak si vsimnes poslednych par dni, tak sa tu prakticky o snazeni nerozpravalo, ale zato o Mojito Cole sa toho popisalo dost 😀 Chapem tvoje nalady, nemam k tomu daleko, v poslednom case staci, aby moj manzel blbo zareagoval a uz mam blizko k slzam. Aj u gynekologicky som sa takmer rozplakala. Su sice svetle chvilky, ale tie sa skor spajaju so slnecnymi dnami. Celkovo mam tiez nejaku krizu, aj kvoli tomu, ze nemozme mat dieta, tiez s pracou to vyzera velmi biedne, proste sedim doma a neviem co dalej, co so sebou a svojim zivotom mam teda kurnik robit. Ak nemat dieta malo nejaky zmysel, tak by som sa teda mohla realizovat pracovne, ale ako vidim, ani to sa velmi neda. Stale verim a snazim sa byt trpezliva, uz aj kvoli Ivus, lebo stale ju nakopavam, nech sa neopusta a pritom ja sama neviem kam z konopi 😅
Cakam vsak, nevzdavam. Musim asi trosku pomeditovat, aby mi prisli odpovede na moje otazky. 😅
Mmmk, este napis, ci ta liecba prinasa nejake uspechy ... A kludne sem chodi, kludne sa budeme bavit o pocasi, ak chces 😉

Schnucki, preboha, to preco tak neskoro? 😨 Keby si na to sla v Kiwu centre, tak mas vysledky v ten isty den!!! No ale uvidime.

lenkove
8. sep 2008

embabuli,

on teda nie je Erazmus student, ale pracuje na Uni na projekte...projektoch... a tiez si tam zufa a bavi nas pribehmi o Finoch, ako napr.

viete aky je rozdiel medzi finskych extrovertom a introvertom?
finsky introvert sa pri rozhovore s tebou pozera na spicky svojich topanok a extrovert na spicky tvojich topanok 🙂

som len skusila, ci sa nepoznate.. ale ked vy ste v Tampere.. (och, ako to je daleko od Helsink? 😕 )

a mas stastie, ze mas vobec s kym ist na pivo.. tuna aspon manzelovi kolegovia su aki-taki... ale mame znamych v berline.. a oni tvrdia, ze ked chcu ist na pivo musia si doniest navstevu zo Slovenska...

mirusch
8. sep 2008

Ahoj Lenkove, teda, aj castejsie by si sa mohla ukazat, nielen raz za pol roka 😀 isto napis ako spg a ostatne, sme zvedave.

Embabuli, to vazne to tam tak je? Ja som kedysi robila vo firme zaoberajucej sa vinom a chc el sef robit biznis s niektorou z tych severskych krajin a nedalo sa, lebo mali brutal zakony o alkohole. Tak som sa teraz prekvapila. Ale asi to so sebou nesuvisi... Tak to mas fakt, ja sice abstinent nie som, ale kludne bez alkoholu prezijem, obcas si dam schnaps u grekov alebo pohar bieleho vina. Ale v zivote som opita nebola, ani na vyske, opitych ludi natolko nemam rada, ze sme ani na svadbe nemali okrem pripitku ziaden alkohol. A svete div sa, moji kamarati sa bez neho vedia zabavat este lepsie ako s nim.

Baby, hlavy hore, sme zdrave, to je najpodstatnejsie a na vsetko ostatne existuje riesenie. A ked bude najhorsie, tak mozme spravit stretko niekde uprostred a poriadne sa vystazujeme a ponadavame na cely svet a chlapov a tak. 😉

mirusch
8. sep 2008

Lenkove a ty si v ktorych koncinach? Som zabudla...

lenkove
8. sep 2008

Mirusch,
akurat citam o tvojom spline.. to je jesenou asi.. drz sa, tvoje prispevky ma vzdy vedia potesit, posunut dalej, dvihnut hlavu a usmievat sa... drzim palce, nech su Hormony cim skor v norme a ty v pohode... 🙂 pomeditovat je dobry napad 🙂

ja som v Regensburgu 🙂 jo a muza mam Slovaka, robi si tu karieru a ja dopisujem dizertacku.. a ked ju dopisem.. a nebudem tehotna.. tak neviem kde sa podejem.. asi domov k mamicke pojdem, pracu si hladat 😀 😀 😀

embabuli
8. sep 2008

no ja abstinent tiez nie som a veru tiez som povyvadzala vselico 😀
ale ked sme sa teraz rok snazili tak vzdy po ovulke nepijem, keby naaahodou..
ale osobne si myslim ze pohar vinka alebo kvalitneho pivka, len dobre spravi...jednak su tam zdraviu prospesne latky, to ako biolog potvrdzujem 😉 a tiez pomaha odreagovat uvolnit sa, hlavne ked su stresy v praci alebo na mna padne smutok ze zas ta mrcha dorazila a nic z toho, tak si s manzelom otvorime flasu vinka, zahrame karty..a je lepsie ;)
no ale tu vo finsku ked pozriem okolo, je to dost huste ako sa opijaju, najviac je to vidno na mladych holkach, ktore sa fakt dokazu ozrat ze lezia po zemi..nemyslim, ze u nas sa take casto vidi..

hej a pre vsetky nezamestnane ..ja som si vymyslela plan ako nepodlahnut marnosti a pocitu zbytocnosti 😀
este mam 10 dni v praci a potom koncim a nasledujuce tri mesiace chcem okrem prudkeho relaxu a naberania sil a skraslovania sa, podstupit akesi sebavzdelavanie, nastudovat si veci ktore ma vzdy zaujimali, alebo v ktorych som sa citila hlupa...aby som sa mohla citit ako zrela inteligentna zena s prehladom v historii politike ekonomike literature, estetike..no hocico, hlavne nech sa citim cool a sexi, myslim ze to aj to aj tomu snazeniu prospeje 😉

embabuli
8. sep 2008

lenkove aku pises dizertacku?
ja mam tiez jednu rozpisanu, ale kedze moj supervisor sa na mna pekne z vysoka vysr** tak ju uz asi ani nedopisem ☹

lenkove
8. sep 2008

embabuli,

pocuvaj, a access databazu sa nechces naucit robit? mne by sa jedna zisla 😀 😀

mirusch
8. sep 2008

Lenkove, to fakt? Ze ta vedia moje prispevky potesit? 😕 Tak jo, tak uz len kvoli tomu sa vzchopim. 😉 A vy teda pochopila som to dobre, ze tu nebudete na stalo? Ze zrejme naspat do SR? Nuz, skus, co sa ti podari. Ale v DE najst pracu, to teda nejaky cas trva, najlepsie zacat uz teraz, pomedzi to sa snazit a uvidis co pride skor...

Embabuli, dobre predsavzatia mas, ja to zvyknem riesit obdobne. Najprv som sa naucila nemcinu, teraz mam v plane si precitat hrubu knihu o tom, co by som eventualne mohla robit, teda pokracovat v tom - ucim anglictinu, ale trosku info o tom nezaskodi este. A uz mam ucebnicu talianciny... 😀 Takze na nedostatok cinnosti sa nemozem stazovat, ale najprv sa chcem zbavit drobnosti, ktore chcem dotiahnut a potom hura do vzdelavania sa.

mirusch
8. sep 2008

Embabuli a iny supervisor...? To je skoda nechat to len tak, nie?