Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
19. jan 2010

jeeee 😀 tak to si zapisu, abych tu priste zas neplasila 😀
to chce se natahnout a odpocivat 😉

me je fajn, trochu zlobi brisko, ale to je normal .... nemuzu se dockat to rict nasim 😵

kkatka78
19. jan 2010

No takze dnes som zahajila meranie BT...a v piatok budem musiet merznie vynechat,lebo vstavam o 3 rano letim na Sk...ale hadam sa jeden den nic nestane 🙂 Celkom sa z toho vytesujem ako to bude vyzerat...Aj ja som dnes nejaka mimo Emily...nieco je vo vzduchu 😒

emily327
19. jan 2010

schnucki: no vidis, aspon sa tu nieco aj naucime 😀 verim,ze sa nevies dockat, kedy to oznamis vasim, budes cakat do ukoncenia prveho trimestra alebo uz teraz im to chcem oznamit?? Ja sa uz tiez na to velmi tesim, ak sa potvrdi tehu, momentalne nikto z mojej rodiny a ani rodiny netusi,ze snazilkujeme 🙂 tak to bude o to vacsie prekvapko 😉

katka, ahoj moja, ako dlho budes na sk??? Asi je nieco vo vzduchu, ja som velmi ale velmi unavena asi to nahle oteplenie alebo co, neviem ale som aj hrozne unavena, sa tesim,ze aspon zopar dni vypnem v UK 🙂

meleri
19. jan 2010

čaute

já už mám fakt pocit že se rozpadám...

navíc dnešní den utekl tak rychle..

nemám ani sílu pořádně počíst vaše zprávy, holky jdu se mýt čaute..

emily327
19. jan 2010

meleri: opatruj sa a oddychuj ak sa da 😉

schnucki
19. jan 2010

katko ja jsem parkrat taky vynechala a nic se nestalo, nebo si tam zadas ze to bylo ve 3 rano 🙂 .... jak dlouho tam budes??

emily rodicum to klidne reknu driv, pritelovi rodice to taky vedej, nemohl to vydrzet 😀 .... ale rada bych jim to rekla do oci, tak je lakam k nam, cekaj na lepsi pocasi, ale ze jim chcem neco oznamit nevedej 😀 nasi vedej ze se snazime, i to ze nam v centru rekli, ze jedina sance je ivf, myslim ze i proto budou pekne prekvapeni 😀
jen u znamych cekame az ty prvni 3 mesice budou za nama ....

meleri odpocin si, .... a brzo se uzdrav 😉

mirusch
19. jan 2010

Ahojte, tak som vas precitala, ale idem zase prec, som uplne mimo. Uz treti den sa budim s migrenou, musim si dat tabletku, nuz, ak aj zajtra, tak idem k Dr. 😠 Ale ked tak rozmyslam, tak mi je takto na grc odkedy sa zmenilo pocasie, mne fakt prospieva zimne mrazive, toto uprsane je absolutny zabijak 😔

Ani nakupene nemame, no neviem co budeme zajtra jest. Asi nic, to je dobra dieta ... Januar je pre mna vzdy najhorsi mesiac ☹

Pa zatial.

emily327
19. jan 2010

schnucki: jej tak to sa urcite budu velmi tesit 🙂 vychutnaj si ich radost cmuk dufam,ze sa pocasie zlepsi a coskoro si budes moct vychutnat tu radost na zivo 😉 tesim sa s vami cmuk

emily327
19. jan 2010

mirusch, to ma mrzi s tou migrenou, kurnik ☹ viem ako sa citis fnuk aj ja som ako mechom udreta, ked sa nahle oteplilo a je vonku divny tlak asi to bude tym moja ☹ tak sa skoro uzdrav a hlavne nech ta ta migrena prejde co najskor moja. Budem na teba mysliet cmuk

kkatka78
19. jan 2010

Holky idem len na 4 dni,povybavovat par veci a hned som spat...len sa modlim,nech nesnezi,lebo nemienit stravit vikend na letisku...

Schnucki,tiez si myslim,ze sa nic nestane jeden den....na sk budem pokracovat...a potom si to zapisem do grafu. Ani sa mi moc nechce ist neviem preco,ale musim... 😝

emily327
19. jan 2010

katka, neboj vybavis a budes mat pokoj 😉 toho snezenia sa aj ja obavam,lebo sa na vyletik do UK velmi tesime. Tak dufajme,ze vsetko bude ok.

kkatka78
19. jan 2010

Dufam,ze vam tovyjde Emily,aspon nejaka zmena a budete mat vylet... 😉 Ved aj ja sa aj tesim aj netesim,ale zas uvidim nasich a tak...a trosku si oddychneme a budeme si vzacnejsi 🙂

silvia.v
19. jan 2010

Ahojte. Je tu niekto zo Švajčiarska?

emily327
19. jan 2010

ved ano Kati, ide o tu zmenu kazdodenneho sterotypu a zmenu tvari 🙂 Tak aj ty si uzi tych par dni doma a uvidime, mozno sa nam podari stetnut sa v Londyne 😉 Ale zatial ti este stastnu cestu priat nebudem ved je este iba utorok 😀 Ja mam zajtra volno, potrebujem si oddychnut, mam toho uz fakt dost ☹ Uz som velmi fyzicky unavena ☹ Neviem sa dockat, kedy sa uz konecne odstahujeme spat na Slovensko......

emily327
19. jan 2010

ahoj Sivlia, neviem o tom, aby tu bol niekto zo Svajciarska ☹ Ale aj my ti radi poradime a popiseme s tebou, ak budes chciet 😉

lubinka9
20. jan 2010

ranko,
juchuu aku spravu som si precitala. Blondy obrovska gratulacia a hlavne vela zdravia vam obom 😵
..ze ja som mala tusaka.. ked sa blondy neozve nieco sa deje 😉 😵 Ale rychlovka to teda bola.
blondy to budeme chciet v detailoch, az sa bude troska dat samozrejme 😉

miri, chuda nase, nech je coskoro lepsie a meleri tiez!

schnucki, tie housky su v poho ak si ich poriadne upecies. Ak su uz upecene a mala si ich dlhsie v mrazaku, hmm to by som asi ja nejedla. 😕

kkatka78
20. jan 2010

Emily, dakujem,urcite este dnes alebo zajtra popiseme 😉

schnucki
20. jan 2010

holky tak vam preju aby uz nesnezilo a meli jste cesty v pohode 😉

lubi koupis je zmrazeny a sama si je peces, tak jsem si je opekla krasne do krupava 😀

silvia ted ti nevim jestli tu nekoho mame, ale klidne tu muzes s nama zustat, jsme tu odevsad 😀

meleri
20. jan 2010

joj tak to je super, včera sem to nečetla ale jak vidím tak všechno dobře dopadlo a Blondy už je maminka! 😵 😵 snad ji brzo pustí domů a napíše nám! 🙂

Ahoj Lubinko,

jak se máš?

jinak u nás nic nového, venku prší malý spí no nevím jestli dneska půjdu ven, vůbec se mi nechce..

kualalik
20. jan 2010

Ahoj holky,
mám pozdravovat od Blondy. Jsou obě úplně ok 🙂 Až moc ji překvapilo, jak to v pohodě zvládla. Prý to byla tak trošku rychlá akce (trvalo to "jen 6 hodin" - ale docela síla). O víkendu by je měli pustit domů. Malinká je roztomilá, spí jak andílek 😵

lubinka9
20. jan 2010

kualalik diky za spravicky, uz sa tesime az sa junior blondy ukaze. A super, ze to takto dobre dopadlo. Islo to fakt rychlo.

meleri ahoj ja sa mam fajn, diky za opytanie 🙂 Tebe je uz lepsie?

schnucki
20. jan 2010

kualalik dekujem za zpravicky a uz se na malou moc tesime .... zvladli to ale rychle 😵

lubi me tak napadlo, ja moc veprovy maso nemusim, jsou bilkoviny i v kurecim? a co muzu vubec za salami? nebo radeji zadny? ... tapu 😝
poznas Hipp Natal? ma to byt doplnek pro tehotny, maj tam bej vitaminy co male potrebuje, tak jsem o tom premyslela, je to k piti ....

meleri tak snad vam prestane brzo prset a budete moct ven ... a jak jinak je??

emily327
20. jan 2010

kualalik, vdaka za info 🙂 tesime sa spolu z Blondy ;)

Dnes mam volno a aj moj drahy, vonku je nadherne jarne pocasie, svieti slniecko, nefuci a je neskutocne prijemne, az som zabudla na to,ze je stale iba januar 😀 Tak vam prajem pekny dnik 😉

emily327
20. jan 2010

tesime sa spolu s Blondy 🙂 to slnko je svina, nevidim na klavesnicu 😀

lubinka9
20. jan 2010

schnucki aj kuracie je OK, a ryby tie hlavne kvoli jodu. Ten je dolezity. A co hovadzie? ci ani to nemusis? ja zvyknem aj morcacie dost 😉

emily, to pocko zavidim, slniecko by mi bodlo teraz. U nas po dazdni, sneh sa rychlo topi a zimaa, hmla.

ja som si zasa schrupla 😅 , dobre padne, az na mobil co ma zobudil 😝

kleopatris
20. jan 2010

ahojky 🙂

ze 6 hodin, wow 😲 a este zadockom napred, klobuk dole fakt 😉 uz aby boli obe doma, nech sa aj my mozme pokochat 😵

ja mam tiez s mäsom problemy...hovädzie a ryby som jedla mozno 3 krat za cele tehu 😒 to fakt nedokazem jest a inak jem hlavne prasiatka a kuriatka, ale aj to z donutenia 😖 a schnucki ja som na zaciatku nejedla ziadne salami a ani sunky, lebo neviem z jakeho dovodu som si myslela, ze su zo suroveho mäsa 😅 ale teraz ku koncu si sem tam dam, ale malo...

aj u nas je skaredo, prsi snezi, vsetko dokopy, ale zase sa dobre spinka 😎 a to ja teraz mozem aj 20 hodin denne, nie si v tom lubi sama 😀 ja sa naranajkujem okolo 8, som tak hodku hore a potom spim zase do 12 😅 jak sipkova ruzenka

meleri
20. jan 2010

Kualalik,

tak to je supr, hlavně že to šlo rychle, ona se fakt dost obávala jaké to bude no a už je mimčo na světě!

Lubinko,

ale jo jde to je mi už skoro dobře, akorát zas prší tak se ven nedá jít..

Schnucki,

no být tebou salámy moc nejím, možná šunku, určitě si dej kuřecí nebo jehněčí, nebo prostě nějaké lepší maso, vepřové je celkem humík..teda jako není moc zdravý.to už radši nějaké kvalitnější hovězí...a nebo jestli ti chutná tak spíš rybí..ale je fakt že během těhotenství prý spousta ženských maso nemusí...já to měla taky tak..

schnucki
20. jan 2010

ahojik holky,

dostala jsem od doktora recept na kyselinu listovou s jodem, ale pokusim se si dat aspon jednou tydne rybu .... to je super ze kureci muzu, ja ten zbytek totiz moc nemusim 😝 dneska jsme si dali sekanou 😀
jinak si davam jeden den rajcata s okurkou a druhy den jablko a kiwi, nwbo bananem .... doufam ze neva ze to bastim kazdej den 😀

ja chci taky slunicko .... tady dneska prselo, nemam tohle pocasi rada ....

jinak jsem vcera lezela vecer v posteli a premyslela jestli pujdu mluvit s misou nebo ne, ale nesla jsem 😀 .... a dneska rano jsem si kolem 6h musela jit dat housku, jinak by me nenechalo dal spat 🙄 .... a spat bych mohla celej den, hruza ... jsem byla dneska nakoupit a byla jsem tak vyrizena, jak kdybych byla uz v 9. mesici 😝

meleri
20. jan 2010

Schnucki,

fajn jsou i různé saláty pokud teda ti není ze zeleniny na zvracení, třeba hlávkový v tom prý je ta kyselina taky...určitě jez co nejvíc ovoce a zeleniny, asi mě budeš mít za blázna ale já věřím že to co jíš v těhotenství, hlavně ty poslední měsíce, to ti pak bude mimčo jíst jak začneš přikrmovat..no je to jen můj názor ale osvědčil se mi.

jo těším se celkem na jaro. na léto ne, ale na jaro a na podzim...ta zima dá člověku taky zabrat...

jo ta únava je blbá ale normálně to snad přejde v druhém trimestru..ty jo jak tak píšeš tak ti fakt závidím! 😅 chtěla bych být taky těhotná! 🙂

emily327
20. jan 2010

tak a moj volny den s mojim milovanym sa skoncil, volali mu aby prisiel do prace ☹ Tak som zase sama ☹

schnucki: tej unavy sa bojim aj ja. Ozaj, ty aj niekde pracujes?