Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
25. feb 2010

Ahoj Emily dnes je dobre...Si doteraz pracovala? Ty inak tiez moc pracujes, ci? A co sefka uz sa ukludnila?

Ja tiez pozeram kociky cez internet, ale radsej by som ich videla v skutocnosti, vyskusala ..A mozno potom keby ze sa oplati tak tiez cez internet..
A ty pozeras aj nejake veci uz? Ja len tak pozeram, kupovat este nechcem nic..

A cez vikend tiez pracujes?

emily327
25. feb 2010

ivanajelinek, ahoj moja. Nie ja pracujem kazdy den od 11:30 do 18:00 ale vzdy po praci si lahnem spat aspon na hodku. Som dost unavena. Sefka je mila az sa mi nechce verit, ale to urcite len preto,ze mame vela ludi a je kopec prachov v kase. Tak odtial ta jej dobra nalada.

Co sa tyka kociarov, tak sa mi zda,ze su na nete lacnejsie ako v obchodoch. Zatial len tak zo zaujimavosti,ze kolko co stoji. A co sa nakupovania veci tyka, tak uz nieco mame ale len take neutralne. Kedze este nevieme co to bude, tak v akcii ak je nieco pekne tak kupime. Zatial toho nemame vela, take adidas botasky pre dietatko od 6 mesiacov mame kupene uz asi rok 😀 Ale to sme len tak, ze sa nam to pacilo. Ak by to bol chlapcek, tak mame veci az az, lebo svagrina maju chlapceka a my sme ich dost zasobovali z Irska oblecenim pre maleho a tak vela veci po nom zostalo uplne ako novych, lebo ich mal skoro len raz na sebe. Takze je toho plna skrinka. A ak to bude dievcatko, tak nakupime, tu sa daju krasne detske veci nakupit za babku. Niekedy fakt za centy 😀 a to pisem o obchode nie o second hande. Tak vieme,ze pojdeme z Irska s plnym kufrom veciciek pre babatko. Urcite ma prepadne mania, ked uz budeme vediet co to bude, lebo takto je to velmi tazke nakupovat a zase nechceme mat vsetko len biele, kremove, zlte...
Cez vikend pracujem iba v sobotu. Vzdy v nedelu mam volno. Ale to vacsinou upratujem domacnost, takze je to take "zenske volno" 🙂

A ty sa mas ako? Vsetko ok?

janulka04
25. feb 2010

emily, hej...ja som si ho bola kuknut u jednej znamej, co ho ma na Slovensku a uz neriesim, mne sa nechce teraz v chripkovom obdobi nahanat kocik po predajni..
a inac, ak mi vsetko vyjde, ja ho objednavam z Anglicka, pretoze oproti slovensku, cesku ci polsku ma aj s dovozom vyjde smiesnych 440€

ivanajelinek
25. feb 2010

Ja sa mam dobre..Len cely tyzden som akosi skoro vstavala, tak som unavena...Zajtra mam volno a to uz mam o 8-mej termin u zubarky...Takze zasa musim vstavat..Ale v nedelu a v pondelok mam tiez volno tak sa tesim ako si oddychnem. Aj budes pre seba kupovat tehulkovske oblecenie? Brusko ti uz rastie? Ja nemam ani nikoho po kom by som mohla nieco dostat..Musime vsetko kupit sami..A manzel by uz najradsej kupoval, ze nech potom toho nemame vela naraz ale ja chcem este par mesiacov pockat..

emily327
25. feb 2010

janulka, hm no 440euro je dost za kociarik 😀 Ale to je dobra cena, dufam,ze je to 3kombinacia. Neposles mi link, ako ten kociarik vyzera? Dakujem 😉

Ivanajelinek, tak si oddychni pocas volnych dni cmuk. Tehu nohavice si urcite budem musiet kupit, ratam tak koncom prveho trimestra, uvidim ako sa bude brusko zvacsovat. Ale uz vidim,ze sa zvacsuje hlavne v podbrusku. Lebo uz asi 2 tyzdne nosim nove rifle, do tych starych sa zapnem ale tlacia ma a to nie je dobre, tak som si zatial bola kupit iba o cislo vacsie. Ale na ako dlho, tak to sa uvidi. Inak uz si aj nieco pribrala na vahe? Ja ano ☹ 1,5kg asi je to tuk, nie babo ale kaslem na to. Nie je to vela a ak by to takto islo dalej, tak kilo za mesiac nie je vela, ci??? Ale zatial nemam v plane, nejake specialne tehu oblecenie, nohavice a ostatne sa uvidi, teraz je moda taka,ze sa nosia veci dlhe nie po pupok takze to netreba specialne riesit. Mne sa paci, ked je brusko vidno v obleceni. Ale zakryte 😀
To mi je luto,ze nemas po kom zdedit hmm ja som tiez chcela pockat, ale ja nemyslim negativne a verim a VIEM,ze vsetko bude ok. Vela veci by sa nemalo lebo.... ale v tomto som ja ina. Aj to,ze som tehu som chcela cakat,ze ked prejdeme prvy trimester a povedali sme to po tyzdni a uz to vedia hadam vsetci a neriesim to. Netreba si nic privolavat, treba verit,ze vsetko bude ok. Ale je to kazdeho osobny nazor a ja ho akceptujem 😉 Nikdy som nikoho za to co si mysli a comu veri neodsudzovala a beriem ludi, aki su. 😉 Kazdy sme nejaky no nie?

janulka04
25. feb 2010

ivi, mam ho v albume..on stoji 360libier komplet...no ja musim aj dovoz priratat a teda je to za cely Travel System a este aj vanicka je homologizovana...tak nekup to 😀

ivanajelinek
25. feb 2010

Ja som este nepribrala nic...Ale sa cudujem, lebo naozaj jedavam viac ako predtym...A to je naozaj hlavne, mysliet pozitivne, netreba si problemy privolavat...

Jani pekny kocarik..Mne sa paci aj ten cierno biely co mas v albume...

Okya babulky pojdem pomaly spat, rano treba vstavat k zubarke... ☹ Zajtra zasa popiseme.. 🙂

emily327
25. feb 2010

aj ja idem do hajan, tak dobru nocku a pekne snicky 🙂 pa pa

finfrle
26. feb 2010

Krasne rano tehulky a maminky a jestli se nepletu jedna snaziklo 😅
Dnes si zajdu pro testik nejdpozdeji zitra po praci a o vikendu se uvidi.
Telicko -citim se jinak ale asi ne tehotne ale to neposoudim tehotna jsem nikdy nebyla 😀 snazim se to brat i tak,kdyz to nevyjde bude to priste a kdyz ano tak ano Uz jsem se nejak zacala smirovat s tou druhou alternativou 😅
A jak se mate tehulky?
Janulka jeje ten jeden kocarek se mi tuze libi jejeje Ten cerny s bilymi kruhy jeje

blondynka400
26. feb 2010

Ahoj holky,

u nás vše ok, akorát teď lehce nestíhám, dnes v noci odjiždíme. Tak mi držte palečky, ať to malá v pohodě zvládne. Včera jsem byla na gyndě a u dr. a naštěstí vše je úplně v poho 😅 . Tak snad se ozvu z IT a dočtu vás 😉

emily327
26. feb 2010

blondy, stastnu cestu moja 😉

janulka04
26. feb 2010

ahojte, babulky...
blondy, drzim palce, ale z mojej vlastnej skusenosti, deti miluju to jemne natrasanie a aj vozenie sa v aute...len to je dlha cesta, tak bude trosku umackana...budes ju mat v sedacke, ci v tej homologizovanej vanicke?
Ja som si prave preto vybrala ten kocik jane Nurse, kedze budemem vela jazdit aj zo zaciatku, lebo bude treba dat male pokrstit, potom prazdniny budu mat bambulky, takze podla mna je na cestu pre takeho prdika lepsie ak lezi, najma, ak sa cestuje tak moc dlho...samozrejme, ze aj prestavky treba robit castejsie...
ale ty si ako drak na ceste, vsak? 😅
tak este raz, stastnu cestu
😵

kkatka78
26. feb 2010

Finfrle 😀 Inak drzim palceky,nech su dve krasne // daj potom vediet 😉

Blondy,stastnu a pohodovu cestu 🙂 zvladnete to neboj!!!

schnucki
26. feb 2010

ahojik holky,

rychle jsem vas prelitla ...

blondy stastnou cestu a neboj, urcite to zvladnete, jste nase sikulky 😀 ... a co ja vim, tak deti vetsinou v aute spi 😉

jani mrkla jsem na ten kocarek, to je fakt vsechno v jednom?? vypada super, hlavne se nemusi extra kupovat sedacka do auta .... my budeme taky hodne cestovat, hlavne k nasim do cech, tak jsem uz sem tam koukala, ale vubec nevim .... mohla bys mi kdyztak napsat jak se jmenuje?? nebo jsem to prehlidla??

emily jak se mas ty?? ... ja jsem teda zatim slysela ze se na zacatku kila schazujou 😀 ale kazda mame to tehu jinak, tak bych si nelamala hlavu, on ti doktor povi co a jak ... halvne ze ti je dobre 😵

ivus nedelej si hlavu, ja 3 kila shodila, nejim totiz zadnou cokoladu a takove porce jako predtim, a pry je to normal .... a jak ti jinak je??

katka co ty, jak se mas??

mirusch v plnem baleni ...

finfrle drzim palecky na testiky 😉 .... pisni pak co a jak 🙂

lubi, kleo ... co vy dve a spuntove, jak to zvladate??

jinak co se me tyce, tak to asi bylo fakt tim ze jsem nic nejedla, premaham se a jim, furt neco zobu a je mi uz o neco lip, tak doufam ze jsme to prekonali ... jinak co se obleceni tyce, tak me vadej ryfle, nosim teplaky (takovy hezci) uz i do kramu a k doktorovi, protoze netlacej, ale na tehu kalhoty mi prijde brisko jeste maly, nevim kdy je mam koupit 😝

schnucki
26. feb 2010

jo a vcera jsem od sousedky dostala rusky okurky, kyseli, ale jak, takovy jsem nikdy v zivote nejedla, snad horsi jak kyseli zeli ... ale prckovy ocividne chutnali, zdlabla jsem jich pet, takovy vetsi byli ... posledni jsem dosoukala kolem pul 10 vecer a pak jsem do pul 2 nemohla spat, nejak me zasitili .... az bananove mlicko me nejak rozpracovalo zaludek, pak jsem usla na gauci ... to vam byl zazitek 😀

mirusch
26. feb 2010

Ahojte 😵
ja tiez mierne nestiham. Dnes ma zo stresu zase zacala hlava trapit, no uvidime, co z toho.

Blondy stastnu cestu, daj vediet, ako ste to zvladli.
Finfrle, som na teba zvedava, drzim palce!
Kleo, kraaaasni ste. Fiii, tolko babatok tu zrazu je 😕
Kleo, Lubi, zvladate nejako?
Emily, ako v praci? Da sa nejako? Usmievas sa na sefku?

Schnucki, citala si IP? Nemohol to byt tiez nejaky virus? No ale to je jedno, hlavne, nech je lepsie. A tehu nohavice kupuj, ked sa uz do nicoho nezmestis 😀 😝

Myslim na vas, ale no, musim pomaly balit, prat, zehlit, planovat co a ako, pomedzi to pracujem - muzeum, dnes este ucim a aj ta ina praca, co mam, no zazitok.

Zatial pa, este sa ukazem.

lubinka9
26. feb 2010

ahoj kocky,

ja zasa len na skok.

Kleo, maly je chutny, podaril sa 😵

ja som posledne 2 dni KO, horucky, zle sa mi vyplavoval oxytocin a zastavilo mi to krvacanie. Chytila som zapal a hned horucky 39 ☹ Museli sme k lekarovi, dal mi specialne kvapky, obsahuju oxytocin a sposobuju stahy materrnice. Zda sa, ze zaberaju 😉
Som sa dnes v noci nevedela ani o maleho postarat, dnesnu sichtu zobral drahy. Kedze odsavam a maly pije z flasky tak sa to da.
Dufam, ze sa tymi kvapkami zlepsi aj kojenie, mlieko sice mam ale malo, tak musime mrnusa dokrmovat. A rada by som ked preliecim bradavky nabehla na normalne kojenie.

Inak je mrnusik zlatusik, noci su sice horsie ale pocas dna dost prespi tak si mozem lahnut aj ja. Ale staci ked nahodi jeden zo svojicha ksichtikov a vsetko je zabudnute. Ale vcerajsi den aj noc bola pre mna skrz horucky hodne narocna, veru som si aj poplakala ☹
prisla som si hrozne neschopna postarat sa o svoje vlastne dieta ☹

dufam, ze sa mate fajn, blondy stastnu cestu. ja sa zas skusim ozvat. 😉

janulka04
26. feb 2010

juj, lubi...to ma mrzi, ale je dobre ze mas este dalsie dve ruky, svojho mm a ze malinky si to nacasuje tak, ze cez den je dobrunky...drzim palceky, aby sa ti cim skor polepsilo... 😉
a neboj, neni si neschopna...myslis, ze si jedina, ktora ochorela pri babatku...ja som bola dokonca dvakrat v nemocnici, raz ked mali male dva mesiace a raz ked mali tri...druhykrat som utiekla...ale viem ake to je...ty sa hlavne daj do poriadku, babo potrebuje zdravu maminu a tatinovi taka nocna sichta neublizi...drzim vsetky palceky, aby ta to cim skor preslo a mohla si sa z maleho tesit aj v noci 😉 😀

schnucki, to je Jane Nurse a ja som zvolila typ Dakar, kvoli nasim poziadavkam, takze trojkolka a nafukovacie kolesa, vraj su vhodnejsie do narocneho terenu...
nasla som ich na polskych strankach, potom este v Anglicku...tam vyjdu o dost lacnejsie, ale nemaju tolko farieb, ako polaci...z Polska vychadzaju asi o 100€ viac, tak my este s mm zvazujeme, ze ci dame na farbu, ci nie...

ten prvy kocik, co savam pacil sme nakoniec nevybrali, lebo sa nedaju vyberat vnutra...takze pranie neviem ako by prebiehalo, asi iba take suchanie a z vlastnej skusenosti..kocik aj sedacku som prala dooost casto...plus nema tolko veci, co ma ten Nurse Dakar...

ktory by ste teda dali?? ten prvy...z Anglicka, ci ten oranzovy..? ten by nas stal o 100€ viac, ale zase je na majove babatko taky zivsi...a ten cierno cerveny sa mi paci...az na hlboku korbu, lebo zvnutra je tmavo seda, to mi pride ako truhlicka...ale zase sa da dobre s farebnymi doplnkami ozivit...tak radte, ja som v koncoch a mm uz moc nezapajam do tejto temy, lebo to aj tak skonci, ze: Ved ty s nim budes viac jazdit...a ma pravdu 😒

finfrle
26. feb 2010

Hlaseni -testik je doma pekne schovany pred manzou a zitra se uvidi....zacinam se trochu obavaz ze nebudu 😕 no uvidime

meleri
26. feb 2010

Lubinko a Kleopatris,

moc vám gratuluju k narození drobečků, ať vám dělají jen radost! 😵

Ahoj Finfrle,
tak ať to vyjde!

meleri
26. feb 2010

Blondy,

tak štastnou cestu, at to zvládnete všichni v pohodě!

jinak jestli si pamatujete jak nám ukradli těch 1300 € tak nám je předevčírem vrátili!

Janulko
taky zdravím§

kkatka78
26. feb 2010

Schnucki, tak ja fajn...pomaly valcim... 🙂

Meleri,ty brdo tak to je super,ze vam tie prachy vratili....este aj dnes sa dobry ludia najdu, to je skvele...urcite ste radi 🙂

Finfrle,tak drzim moc palceky...dufam,ze to vyjde a budu // a zase tu budem sama snazilka 🙂 nakolko sa tu roztrhlo vrece z babetkami 😉 ale strasne krasnymi a skvelymi maminami.....a vestkym im to zelam...

mirusch
26. feb 2010

Meleri, no ako dobre! Mate sa? Uz si tu dlho nebola.
Katka, no dobri ludia.....skor povinnost banky 😝 Ktovie ci pachatelov niekedy vypatraju.

Lubi, no ake problemy, chudatko. Ale bude dobre, uvidis. A vsak je to syn aj tvojho priatela, tak nech sa tiez stara, neboj nic, zvladnete to. Cmuk.

Janulka, utiekla z nemocnice? 😕

meleri
26. feb 2010

Mirusch,

jo, měla jsem tu mamku. dneska odjela..tak tu zas sedím... ☹
a jak ty, co ta hlava, už je to lepší?

prosím tě co je to ten cmuk, každý to tu píše a já fakt nevím co to je... 🙂

Chudák Lubinka,

ted to teprv dočítám. snad bude líp teda!

emily327
26. feb 2010

schnucki, no ja som ina tehu, ja naberam ved tak aj budem za chvilku vyzerat, budem ako melon skor ako mi narastie brusko ☹ Tak ako mi doteraz neslo na chut sladke, tak tento tyzden by som toho zjedla na kila fnuk najhorsie na tom je to,ze mi ovocie nejde na chut. Kaslem na to, hadam nepriberiem 100kg.
Som rada,ze uz aspon papkas, musis sa prinutit po menej ale casto 😉 Opatruj vas a len papkaj.

Mirusch, ahoj moja, no vidim,ze nemas cas na nic. Ja sa mam dobre. Na sefku a aj celkovo v praci sa usmievam od ucha k uchu, hoci pomedzi zuby knucim od bolesti, krize a klb ma velmi velmi bolia. Ale nedam jej ziadnu prilezitost aby sa mohla na mne vyzurit, lebo zase mi nieco je. Takze zatial pohodicka, uvidime ako dlho.

Lubi, ahoj moja no to ma mrzi s tou teplotou, ale hlavne,ze mas doma skveleho manzela, co ti pomoze ked treba. Verim,ze zapal coskoro pominie a uz to bude len dobre. Prajem vela co najviac prespinkanych noci a vela mliecka. cmuk

janulka, moja co sa tyka kociarika je to na vkuse kazdeho ine. Mne sa velmi paci kociarik v kombinacii cierno cervena. A aj mojmu drahemu sa to paci, tak uvidime. Je to moja na vas,drzim palce aby ste sa rozhodli co najkor. Mne sa asi viac paci kombinacia s oranzovou 😉

Meleri, super,ze vam tie peniazky vratili. A to sa ako stalo,ze sa nasli?

meleri
26. feb 2010

Kkatko, Emily,

dík..🙂

nevím vypátrala to banka..najednou se díváme a na účtu zpátky těch 1300€

ted jsem to četla o Schnucki, no snad je líp! a jeslti chápu tak v 13 týdnu už máš pohyby, tak to je krása!

holky dobrou noc.

schnucki
26. feb 2010

ahojik holky,

mirusch promin ze jsem neodepsala na IP, je mi uz lip, takze myslim ze to bylo fakt tim ze jsem nejedla, jinak moc mi kontroluji pri kazde kontrole, mam vlastni umelej kalisek s mym jmenem 😀 ....

lubi preju at je brzo lip, neboj, to se muze stat, nic si nevycitej, a to ze pritel zaskocil neni na skodu 😉 .... myslim na vas ....

jani dekuju, mrknu na ne ... a v nemecku se neco takoveho sehnat neda?? .... jinak me se libi ten orazovy 😀

meleri ja si nemyslim ze je neco spatneho na tom jak jis, snaz se neco z ovoce a zeleniny aspon trosku, kvuli vitaminum, ja treba jim banany, jablka, okurky, rajcata a sem tam kiwi .... dekuju, uz je lip, snazim se furt neco zobat a je fakt ze to pomaha, dneska jsem dokonce zdlabla testoviny k obedu, tak se pritel tesil 🙂
jinak koukam po tehu kalhotech, nejak me vsechno tlaci, ... jakmile je vecer, stahnu zaluzie a beham tu v kalhotkach 😀

meleri to je super ze vam ty penize vratili, bylo taky na case .... nene, pohyby necitim, ja jak mam dlouhy cykly, tak je male teprv 11tt, ale na utz sebou mrskal a hral fotbal 🙂 ....

finfrle mysli pozitivne, zitra budes testovat?? drzim palecky 😉 ....

mirusch jedete v nedeli?? ....

meleri
27. feb 2010

Schnucki,

tak to je super, určitě už to bude lepší! ten druhý trimestr už by měl být úplně v klidu! aspon ti to moc přeju at to tak je.
jej tak to je škoda, já jsem před vánocema dala jedny těh. gatě kámošce, jinak bych ti je poslala. já těh. kalhoty temůžu nosit jak je tam ten pás tak jsem z toho měla na břichu nějaké vyrážky, snesla sem jen šaty.

jinak jo s těma penězma, představte si že to udělali opravdu hodně lidem, tak to byl asi nějaký velký podvod.

Emily,

no hlavně že už je líp!

finfrle
27. feb 2010

Krasne rano,
tak vam nic asi moc nepovim 😒 rano jsem byla moc moc rozhozena ale bohuzel ten test je pekny zmatek tak musim zajit koupit jeste jeden a zitra rano to jeste jednou zkusim....
Asi se musim zeptat,na letacku je napsano ze po 10min uz neni aktualni mates tim nekdo zkusenost? Myslim jako by se ukazala ci zmizela druha carka?

schnucki
27. feb 2010

dobre ranko,

meleri ty jsi teda ranni ptace, 😀 .... dekuju, ja taky doufam ze se to zlepsi, za dva tydny chceme jet k nasim, stale jsem vydrzela to nerict 😀 tak chci aby ta cesta byla v poho ....
no prosimte, vice lidem, tak to je sila ...

finfrle jak to ze byl spatnej?? ... takhle nas napinat 😀 ... tady na testech pisou ze by se carka mela ukazat do 5min, ze potom to neplati, me se ukazali hned ... ja myslim ze pokud by se ti druha carka ukazala po limitu, brala bych to radeji s rezervou a po dvou dnech udelala dalsi test, pro jistotu .... jinak zmizet by nemela, o tom jsem jeste neslysela .... drzim nadale palecky ....

ja jdu zas zalehnout, probrala jsem se hladem, ale jelikoz jsem sla zas spat az po pulnoci, zkusim si jeste lehnout 😀