Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

oranzada
11. jún 2010

@emily327 neprisli, asi myslia, ze je su to moje vlastne 😀

finfrle
11. jún 2010

@meleri jj mas pravdu dekuji,ze me chapes to mi hned pomohlo,je to hloupe ale co s tim nadelam 😲
Pekne odpoledne preji!

schnucki
11. jún 2010

ahojik holky,

ja mam dneska asi spavou nemoc, vzbudila jsem se kolem 7h, najedla, zalehla s manzilkem a probrala se az kolem 11h 😀 ted jsem byla jeste nakoupit a poklidila ....

ivus super ze jste dojeli dobre, ty tepla jsou na palici ... hodne pij a zas se ozvi 🙂

emily preju at ti to v praci rychle utece, mysli na to ze mas pak dva dny volna 😉 ....

finfrle na ostatni se vyprdni, ten kdo si takhle hloupe rype bud zavidi a nebo je jednoduse hloupy ... nejlepe se na ni/nej usmat a jit dal ... nenech si ostatnima zkazit naladu ....
ja bych klidne jeste mohla jezdit do skoly a delat zkousky, ale proste vlaky nezvladam, tak mam volno, a nikdo se nad tim nepozastavuje protoze ja vim co delam ... nenech si nejakym blbcem zkazit den 😉

finfrle
11. jún 2010

Tak jsem se pekne prolezela a i zdrimla na 3hodinky.
Dokonce jsem mela tolik elanu,ze jsem uvarila knedlik ke svickove 🙂 a upekla vanocku 🙂 no musim se pochvalit,sikulka Finfrle 😀
Dnes uz mam vplanu jen relax u pc a tv 🙂 snad uz bude jen lepe,taky je to i tim,ze prestalo prset a zacalo svitit trochu slunicko.

schnucki
11. jún 2010

ahojik finfrle, klobouk dole, vanocka vypada super 😵 ....
ja jsem dneska nejaka unavena, uz bych zas spala 😝

finfrle
11. jún 2010

schnucki jen jdi hajinkat at si odpocinete 😉
Dekuji a pulka uz je pryc manza se na ni vrhnul 😀

emily327
11. jún 2010

oranzada, nejako sa ti to asi pletie s nickmi nie? Lebo mam pocit,ze to co si pisala blondy patrilo mne a to co si napisala mne patrilo niekomu inemu 😀

emily327
11. jún 2010

tak som doma z prace, nebolo jej az tak vela ale vzdy v piatok je co robit. Dost ma bolia nohy. Este zajtra a potom mam 2 dni volna. Uz ho planujeme spolocne s finftle a jej mm, musime to este vyuzit,ze mame spolocne volno a aj moj drahy nepracuje,
mam pocit,ze mam prechladene priedusky fnuk
co mate v plane na vikend?

finfrle
11. jún 2010

Emily ja mam v planu uzit si vikend s jednou tehuli 😀 😀

emily327
11. jún 2010

finfrle, fakt?? no vies,ze aj ja mam to iste v plane? 😀

schnucki
12. jún 2010

dobre ranko,
ja vcera vytuhla, jsem jak spici pana, vubec nevim z ceho jsem tak unavena 😝

holky to mate super ze se zase uvidite 😉 jen si to uzivejte dokud tam emily je 🙂

jinak my zatim plany na vikend nemame, dneska urcite nakup, mozna prochazka, vecer asi zajdeme k sousedum, ale jinak nevime ....

emily327
12. jún 2010

meleri, do Irska sa uz nevraciame. Mali sme aj tak v plane tento rok navzdy odist z Irska domov na Slovensko a to,ze som otehotnela nam len upresnilo. A letime 11.7. takze takto o mesiac uz budeme davno doma.

schnucki, nakoniec sme s finfrle zistili,ze byvame len pol hodku autom od seba 😉 Co je super. Len skoda,ze my nemame auto ☹ Uvidime ake bude pocasie v nedelu a pondelok a pojdeme niekam na vylet. Ty si moja oddychni a uzi si mm pocas vikendu cmuk

mne od vcera tecie krv z nosa ☹ V noci sa mi snivaju take hovadiny,ze az. Ani to tu pisat nebudem.... A to je uz druha noc co sa mi snivaju take sprostosti. Neviem cim to bude ale naposledy som sa dobre vyspala fakt u finfrle 😀 Asi tam maju iny vzduch ako my u nas xixi

barbora87
12. jún 2010

Ahojky babule tak ja som vcera prisla vecer o11...som bola k.o. No rano
o5uz som zase bola hore ale zaspala som
okolo6lebo som nemala silu ist ani na wc...

Jeee emily finrfle super uzite si to!!!

Schnucki no to je mozno tym pocasim ze si unavena...

Inak sa mam oky doky dnes idrm s jednou tehulkou tu z konika na baby messe (vystavu) tam su hebammen porodnice info o vybavach a vsetko mozne...
Ale ideme az poobede lebo manzelik je dnes v robote doobeda tak sa mozem este vyvalovat...inak vsetci hovoria ze te moje vlasy vyzeraju dobre a nic zelene tam nevidia...tak som uz asi slepa🙂

meleri
12. jún 2010

Emily,

všude dobře doma nejlíp... 😵 tak at tě ty sny už netrápí!

jako já už se tumu fakt směju, už jsme zas nemocní já a Samson...rýma a krk..

já jdu dneska obírat třešně k tchýni od kamarádky, manžel jede pro svoji tetu do nemocnice...zítra sme pozvaní k babičce na oběd, to zas bude žranice.... 😀 no ale podařilo se mi to ko nečně dát pod 60 tu váhu...tak jsem konečně spokojená..

finfrle
12. jún 2010

Krasny vecer 🙂
Tak jsem si dnes s manzelem udelala pracovni odpoledne na zahradce a jsem utahana jako kote.Netahala jsem nic tezkeho,jen jsem sedela na bobku a sadila a plenila 😀 a taky ultralehkou sekackou kosila travu 🙂
Moc jsem si to dnes uzila ale jsem peeeekne unavena a uz si pujdu i lehnout 🙂
Mala si kopka,takze spokojenost.
Snad prace zabrala a konecne se vyspinkam.Mam posledni dobou nocni mury celou noc ☹
Dobrou noc

schnucki
13. jún 2010

dobre ranko,
tak ja uz jsem po snidani 😀

emily tak to je super ze jste s finfrle tak blizko u sebe 🙂 ... to je blby bez auta, ale treba busem nebo tak?

barbor jak bylo na babymesse? koupili jste neco? ... moje mamka planujou stetou taky na messe, v zari bude v praze, byli tam uz loni, to se bratrankovi narodila mala, tak planujou i letos 😀

meleri to uz jste zas nemocny? tak snad to brzo prejde 😉

finfrle tak to muselo bejt moc fajn takhle cely den na zahradce 😵

me prijel manzilek vcera az v 11 domu, musel s nakladakem po praci jeste do servisu, tak spal asi do 4h odpo, ja byla mezitim u sousedky na drbech 🙂 pak jsme jeli nakoupit, pritel udelal kureci stehynka a sli jsme zas k sousedum navecer ... no a ja pak odpadla ....
dneska zajdeme k rodicum a budem se flakat ... pristi vikend mame v planu nakupy, pojedou sousedi s rodicema, my s rodicema a v nedeli chceme jet sbirat jahody ... jsou tu takova pole kde si clovek vezme kbelik, nasbira si jahod kolik chce a zaplati skoro polovinu jak v kramu, tak chceme s rodicema jet 😀

barbora87
13. jún 2010

Ahojte babule
tak ja som sa o7zobudila ale pohoda lezim v obyvacke s hafanmi aby som manzelika nezobudila...
Inak vcera super den...doobeda som si citala potom som urobila tortellini a pripravila som sa...no potom sme sa stretli s tou babulou tu z konika a jej manzelom a isli sme nababymesse...nebola prilis velka ale nam stacilo🙂 mam vela info veci a dostali sme aj par veci zdarma flasku dudliky lyzicky...no a tiez som nieco kupila🙂 taky ten tehu pas s baby nozickama,potom tiez este flasku,lyzicky ktore zmenia farbu ked je papu prilis horuce a hracku taku opicku farebnu...proste parada🙂))
no a potom sme isli na jedlo do ciny ja som zpapala polievku a dala som si bananensplit...ta kombinacia mi nejako nesadla mala som take pichanie v bruchu...ale po chvili to preslo...nasi muzici si super rozumeli tak cez tyzden tiez na vecer nieco podnikneme🙂
inak sa mam oky doky a dnes budem asi doma...musim si oddychnut...
A co vy mate v plane?

finfrle
13. jún 2010

Schnucki
JJ bylo to pekne ale dnes rano me boli cele telo 🙂
Moc jsem zase nespala same nocni mury...neni nahodou uplnek?
Uzijte si zber jahudek,mnam ty bych si dala 😉
Barbora
Ja jsem na tom stejne manza spi a ja na gauci u PC 😀
Dnes jedeme za Emilkou na cely den a moc se tesim jen se musim konecne probudit 😀 Pocasi je tu klasicke Irske 🙂 prsi i slunicko najednou 🙂
Mala se dnes nejak nehybe,tak si rikam,jestli tim zahradnicenim jsem ji nejak neublizila 😕

schnucki
13. jún 2010

barbor tak to je super ze jste si tu messe uzili 🙂 ta lzicka co meni barvu je super, tu chci taky pak koupit 🙂

finfrle urcite neublizila, oni se decka nekdy proste nehybaj, nebo malinko, nekdy jsou liny 😉 mala nekdy dovadi a nekdy o ni skoro nevim, treba jen navecer 🙂

my se dneska budem asi flakat, nejak se nam nic nechce 😀

barbora87
13. jún 2010

Schnucki tiez si myslim ze tie lyzicky su super...dufam ze sa mimimu tiez budu pacit🙂joj este presne mesiac a2dni a idem na utz k mojmu dr a mozno nam povie co to bude...uz sa nemozem dockat...len to meno pre toho chlapca stale nemame:(
a co ste teda dnes robili?
My sme boli poobede na ritterfest tam som si dala pecene prasiatko mnami a uz mi viac chuti papat 😅
teraz som si dala pribinacek a lizatko🙂 a dufam ze skoro zaspim aby som nemusela zase papat...inak nejako mi vykuklo brusko si pripadam ale spekata

blackie26
14. jún 2010

ahoj snucki az ted jsem se dozvedela ze cekas miminko tak to ti oc gratuluju... pamatujes mne jeste?posilam fotku me princezny

lubinka9
14. jún 2010

ranko,

barborka, mozes hodit nejaky link na tie lyzicky? alebo aspon nazov? dikes

schnucki, ze 28tt 😕 Ty brdo ale staaarnem 😝 😀

finfrle
14. jún 2010

Krasne rano vsem 🙂
Tak cely dem u Emilky byl uzasny 🙂 Mocjsme si to uzili a uz jsme u nas.Vsichni tri+mimiskove spinkaji jen ja uz zase nemohla jojo
Hrali jsme do noci clovece nezlob se a povim vam uz dlouho jsem se tak nenasmala 😀 dokonce nam i plakali figurky pri vyhazovani 😀 😀
Mama se uz vcera uklidnila a bylo pak lepe,kvecere se zacala joooo vrtet 🙂 ale snad je vse ok
21jedu zase do nemocnice tak jsem zvedava.
Opatrujte se M. Emilka urco zdravi ze sna 😀 papa

barbora87
14. jún 2010

@lubinka9 www.nuby.be alebo pozri drogerie alebo obchody s mimi vecami znacka nüby...si myslim ze to je super vec...a neboli ani tak drahe...

Finfrle no vidis mala vcera odpocivala🙂 tak to je super ze ste sa tak pobavili🙂 tak si to este uzite a pozdrav emilku!

blondynka400
14. jún 2010

Ahoj holky,
tak se hlásím z IT, dřív jsem se na net nedostala. Cesta byla v pohodě, malá hpodná, možná ještě hodnější než předtím, byla akorát jedna malinkatá scénka.
Akorát na dnešek nějak blbě spinkala, nejdříve se probudila už někdy po 3 hodinách a pa kse budila snad co hodinu, sice oči neotevřela, ale mrskala tam sebou a když jsem neragovala, tak začala brečet. tak fakt nevím co to mělo být, nevypadalo, že by jí něco trápilo a změnou to být taky nemůže, první noc tu spinkala bez problémů 😅

barbora87
14. jún 2010

Jeee blondy vitajte doma zase...takze cesko ste vladli super?no neviem ako je u vas ale mozno
je to tym pocasim ze bola v noci nekludna...

blondynka400
14. jún 2010

barbora, tak zvládli jsme to, ale bylo to náročné... 😝
No je tedy vedro jako každé leto 😀 . Ale jela klimatizace, takže teplem to být nemohlo, nebyla ani spocená ani studená. hold jí asi něco trápilo no, snad to bude dnes lepší...

barbora87
14. jún 2010

No tu bola totiz v noci mega burka...a teraz je o10stupnov menej ako cez vikend...no alebo len potrebovala aby si bola pri nej🙂
ja som mala dnes asi3psycho sny no bleee

meleri
14. jún 2010

ahoj tady je taky celkem deštivo, ale je zas teplo takže takové počasí mám moc ráda...
o víkendu sem nasbírala asi 4 kg třešní u kamarádky takže jsme se nadlábli..dokonce i malý sbíral s náma byl tam takový asi 50 cm stromeček akorát na jeho výšku... 😅

no nás čeká cesta do čr až v srpnu ale právě taky autem....hlavně že to dobře dopadlo Blondy. 🙂

kleopatris
14. jún 2010

ahojky 🙂

meleri, prosim ta, uz dlho sa chcem opytat..jak to robis s dvojjazycnou vychovou? Ty na maleho cesky a manzel francuzsky? a ked ste spolu s malym? mne to je take blbe, ze ked je manzel pri nas, mam na maleho slovensky...on potom nic nerozumie a je mu to luto 😒 take divne je to cele...