Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
5. júl 2010

@finfrle Ok pridem na obed 🙂 joj ty vyvaras take dobroty!!!pokojik mate fakt nadhernej!ale ne jen pokojik ale i domecek!jeee tak dobre nakupte ked su take zlavy!

ivanajelinek
5. júl 2010

@finfrle aj ja chcem ist nakupovat...Lenze mna samu nakupovat nebavi ☹ Som naposledy pozerala ze co eset potrebujeme a uz neni toho moc.Ale ved v auguste chcu prist svokrovci takze oni povedali ze dokupia ten zvysok 😝 Inak eset nejake bodycka, pancusky a potom sa uvidi ze ako bude prcek rast.
@yarden a to budes chodit zakazdym na SVK na vysetrenia? To je vsade fakt tak hrozne? Ved o tehotne by mala byt podla mna najväcsia starostlivost, nie?

yarden
5. júl 2010

@finfrle
TAk dobru chut k obedu 🙂 ale najprv k ranajkam....
Zelam Vam krasny den.

yarden
5. júl 2010

@ivanajelinek
Neviem, ci na kazde vysetrenie poletim. Hladam stale nejakupoistku, ktora by hradila cast starostlivosti. Lebo na nase cestovne poistenie si mozme tak maximalne dat osetrit odrete koleno z plaze. No neviem neviem, keby som slapla na jezka, ci by to uznali 😀
Starostlivost je tu vynikajuca. Moje kamosky si ju nevedia vynachvalit. To je tu fakt super, ale nechce sa mi zaplatit za tri ampulky krvi a jednu ampulku mocu 1000E. To je cena 3x letenka do SR...

ivanajelinek
5. júl 2010

@yarden a to akoze si musis vsetko platit sama? Ved ste tam normalne poisteni, nie?
Ja zasa nemozem tu v nemecku povedat ziadne krive slovo, co sa tyka starostlivosti a vysetreni tehuliek 😵

barbora87
5. júl 2010

@yarden to sa tam tolko plati????tak to je sila...no tak uz za chvilu letis!!!a ako dlho zostanes na sk?

meleri
5. júl 2010

čaute....🙂))

barbora87
5. júl 2010

@meleri ahoj meleri ako sa mate?a ako sa citis?

emily327
5. júl 2010

@ivanajelinek dakujem moja, uzivam si ich 🙂

@yarden dakujem moja si zlata, pohladkala som 😉 aj ty pohlad brusko 😉 Uzivaj si kazdy tyzden tehu, je to krasne obdobie 😉

@zuzanka7117 vitaj u nas 😉 Drzim palce, nech snazilkovanie netrva dlho 😉

Schnucki, ako sa mas? Dufam,ze si ok. Napis pls IP tu to nemam cas citat ale dufam,ze si v poriadku. Ja sa uz pomaly ale isto kotulam. Ale priberanie sa zastavilo a tak som aj celkom rada, tych 11 kg mi fakt staci zatial.

Zienky opatrujte sa a ak sa mi podari, tak sa este do konca tyzdna ozvem. pa pa opatrujte sa 😉

meleri
5. júl 2010

čaute holky,

ahoj barboro,

moc fajn! je mi ted líp.

ahoj Emily!

yarden
5. júl 2010

Ahojte dievcata, sorry za pauzu, bola som odviest kamosku na letisko a zdrzala som sa.

@ivanajelinek
Ahoj Ivi,
my v cudzine nie sme poisteni. Zatial sme to nepotrebovali. A tu neplati ani europske poistenie, i ked sa stale tlacia do europy ☹ Ale musim zistit sumy vsetkeho, pocas tehu, kolko co stoji a kolko by mi v SR hradili za dany ukon. Lebo poistena som normalne v SR.

@barbora87
A Barborka, v SR budeme 2 tyzdne a potom spat do druheho domova 🙂
@meleri Ahoj Meleri, ako sa citis? Mas aj nejake tehu nevolnosti? A ako maly? Opat spal sam, alebo s tebou?

barbora87
5. júl 2010

@meleri super ze ti je lepsie...si to uzivaj 🙂 a co maly?este je chory?

@yarden a na vysetrenia budes chodit na sk alebo ako?

Ja som si teraz citala kucharsku knizku 🙂 finfrle ma nakazila...ale mam
ju slovensky a vobec neviem ze co niektore veci su tak neviem veru...rozmyslam co by som dnes uvarila

ivanajelinek
5. júl 2010

@barbor ked nevies, tak napis.Poradime 😉
@yarden tak to je dobre ze ste doteraz nepotrebovali. A to keby sa nieco stane musite ist na svk?

yarden
5. júl 2010

@barbora87
Ked nevies presne v slovencine, napis, zasadne tu kucharske konzorcium a poradime. 😀 😀 😀

@ivanajelinek A keby sme nieco potrebovali, alebo sa nieco stane, tak mozeme ist ku lekarovi. akutne ano, to nam preplatia. Ja som tu bola az raz chora a v pohode. Suma nam bola refundovana, ale tehu asi nikto nepreplati. No zistujeme a zistujeme.

ivanajelinek
5. júl 2010

@yarden a rodit chces potom tam ci na SVK?
Ja rozmysla, ze pojdem upiect nejaky kolac, v sobotu som kupila ribezle a treba ich minut 😝
@barbor a ty co porabas, lenosis... 😎

yarden
5. júl 2010

@ivanajelinek
Porod uvidim. Ja by som mozno chcela aj tu, koncom januara, ked sa ma mimi narodit, tak tu je prijemne pocasie. Len prsi, ale vonku je 20 stupnov. A v SR je mraz a lad a velmi sa mi nechce trapit male mimi obliekanim do vela vrstiev. No ale to je este daleka buducnost 😀
http://domacnost.sme.sk/c/5444402/ovocne-kolace...
Kukni tu recepty 🙂
Mozno sa Ti nejaky hodi...

barbora87
5. júl 2010

Ahojte babule tak ja som sa teraz prehrabovala v papieroch 2hodky...vyhadzovala som co uz netreba...no inak da sa povedat ze lenosim...ale mala by som nieco na jedlo vymysliet...dnes rano som zjedla 2termixy potom obed tanier polievky a jedno jablcko...ale vobec neviem na co mam chut...
Tak ked sa mi bude chcet varit z kucharky tak vam napisem🙂

a vy co inak porabate?no yarden mna ten porod v zime neobide...Ale aspon si zoberem nejake vianocne koledy a zakusky do nemocnice 🙂

yarden
5. júl 2010

@barbora87 Tak v nemocnici polozis mimi pod stromcek ako symbolicky betlehem 😀

Ale ty aj tak dostanes najkrajsi vianocny darcek 😵
Ja som teraz zjedla zlty, teda oranzovy melon. Bol super. Ale uz by som si dala opat nieco. Ach jaj. Dnes som sa vazila a zatial asi len pol kila navrch. Nie je to malo? Ale gate ma uz tlacia...

barbora87
5. júl 2010

@yarden Hihi hej spravime betlehem 🙂 no len dufam te ma mimi nebude trapit zrovna 24.12.to chcem pozerat rozpravky a cpat sa ako kazdy 🙂))
no pol kila je nic!!!ale neboj to pride 🙂 No ja som hrozna ja som si chcela nieco dat ale normalne som zabudla ze co som to chcela 🙂

yarden
5. júl 2010

@barbora87 J mam tiez na nieco chut, ale ked sa postavim ku spajzi, tak len kukam a kukam a neviem co si dam. Potom otvorim chladnicku a to iste. A to sa opakuje a potom si vezmem uplnu blbost. Ale to su nase chute...
Ale vobec nemam chut na rybu a to som vzdy jedla casto a na rozne sposoby. A teraz nic. Ale teraz mi chutia hovadzie stejky. Ach, a to som sa snazila vyhybat masu. A pozri co sa to so mnou deje 😝

ivanajelinek
5. júl 2010

Yarden tak ja som predtym tiez jedavala hrozne rada rybu.A teraz? Nieeee. Len sem tam ale aj to len v restike, doma to robit nemozem... 😝 A s tym mäsom tiez tak.Predtym som mäso nejak nemusela a teraz len mäso mäso mäso 😝 😝 😝 Aj ja som mala dnes zeleny melon, bol super sladucky...
Barbor ja som papiere triedila tiez pred dvoma tyzdnami... 😎 No to si toho moc nepojedla...Ale ani mne nejak extra nechuti...Uz sa snazim jedavat mensie porcie, lebo ,mam pocit, ze ked si dam viacej
tak ma to potom tlaci hore na bruchu, tak ako je hrudny kos ci co 😒

zuzanka7117
5. júl 2010

Tak baby.....urobila som test a je............................pozitivny, podla neho som v 3-4 tyzdni....Tak sme s priatelom velmi stastny, dufajme, ze to pojde ok a ze aj lek. vysetrenie to potrvd, ze je vsetko v poriadku....Dakujem Vam vsetkym za podporu ste velmi zlate. Boze ako sa tesim. Nechce sa mi tomu uverit. Dufam, ze nam to tentoraz vyjde. Drzte palce. 😵

yarden
5. júl 2010

@zuzanka7117 Gratulujem!!! A vitaj medzi tehulkami, snazilkami a maminkami 😀
A drzim palce, nech je vsetko v poriadku.

barbora87
5. júl 2010

@yarden no asi tak a chodim a chodim po kuchyni ze co by som si dala...no rybu som na zaciatku aj pred tehu moooooc rada jedla aj tresku a teraz bleeee ani citit nemozem...
a mäso jedine kuracie aj to teraz nejak vobec...teraz mam stale chute na nejake kolaciky alebo nieco sladke aj ked ked si dam tak zjem len trosku

@zuzanka7117 jeeeeee mooooooc gratulujem!!!!vitaj medzi tehulkami!!!!hlavne sa opatruj a nic tazke nenos!!!!joj moooooc sa tesiiiim!to je nadhera

yarden
5. júl 2010

Ja som akurat precvicovala pravy biceps 😀 Zehlila som, ale rozlozila som si to aj na zajtra. Nech nemam velke svaly 😀

ivanajelinek
5. júl 2010

Zuzi tak velka gratulacia!!! 🙂 tesime sa spolu s tebou....

ivanajelinek
5. júl 2010

@yarden 😀 A ty eset pracujes ci si uz doma?

yarden
5. júl 2010

@ivanajelinek Ja nepracujem. Ja len obcas vypomaham v jednom urade. Ale praca mi chyba.

meleri
5. júl 2010

zuzanko,

gratuluju!!!! 😵 😵 to jsi na tom skoro stejně jak já! 🙂 budem těhotné spolu...

yarden
5. júl 2010

Kocky, zelam Vam vsetkym dobru noc. Ja som si dala teraz Kinder coko, mam super pocit.
Pa zajtra. Uz mi klipkaju oci. Tu je o hodku viac 😝