Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
5. aug 2010

Ale nie tehu nohavice 😀 samozrejme

emily327
5. aug 2010

tak este 2 fotky bruska 🙂

mirusch, ja mam take dlhe sice tehu ale maju take aj klasicke. Je to dorothy parkins skus si pozriet na ebay alebo ak mate tuto znacku v nemecku, tak pozri. Su fakt super 🙂

ivanajelinek
5. aug 2010

@emily327 ahojky...Ale my sa mame dobre...Ale tiez som este neni zbalena, nic...Ale som akurat dovolala s kamoskou, ta rodila pred 2 rokmi v tej istej nemocnici, tak ta mi povedala ze co take treba...Ved este zajtra sa zastavi doobeda...A ze vraj ziadne kosele nepotrebujem, ze tu ta dr-i nekontroluju zo spodu.Len sa ta spytaju na krvacanie a to je vse..Takze my len treba nejake pyzamo.Som videla naposledy v tchibe pekne.Musim zbehnut kuknut...
Inak krasne brusko...

ivanajelinek
5. aug 2010

@meleri Gratulujem!!!!! 😉

mirusch
5. aug 2010

@emily327 Jaaaj, na Dorothy Parkins si pamatam z UK. Tu asi nemame, ale kuknem 😉 dik

schnucki
5. aug 2010

ja jsem se byla natahnout a mrkla na ty odkazy .... u toho vitahu jsem se nasmala 😀

@emily327 hezky rostete 😵 a kocarek je taky moc hezky 🙂

@ivanajelinek to rikala dneska ta kamaradka taky ze te doktor vespod nekontroluje, jen pri odchodu z porodnice, ja si ale stejne koupim nejakou tu kosili 🙂 .... jinak jsem uz od vic lidi slysela ze tu je v porodnici skoro vsechno, uvidim co mi jeste reknou na ty prohlidce porodnici, chci se treba zeptat i kvuli plenkam na malou

finfrle
5. aug 2010

@emily327 Paradni fota mamko 🙂 brisko uz je velke 😵 kocarek je taky v poho 😉

Konecne jsem pojedla mnam jen rychlovka,chleba ve vajicku 😀

Mirusch to vis koukam na linky a jeste dlouho budu 🙂 paradni,ten vytah je zuzo

mirusch
5. aug 2010

@finfrle @schnucki A este som tam pridala potom dva linky, aj tie kuknite 😉

emily327
5. aug 2010

@ivanajelinek no ja si citam na fore, co rodili v nemocnici kde budem aj ja, ze ako to tam chodi. Mna ako kontroloval porodnik od spodu, tak mi nie je dvakrat dobre. Casto ma boli v podbrusku a po vysetreni som krvacala asi 3 dni.

schnucki, dakujem moja pekne za zoznam cmuk aj za pochvalenie bruska a kociarika. Keby sme kupovali kociarik, tak iny ale tento je v dobrom stave a pomoze na zaciatok, kedze peniazkov nie je vela. A tu na Sk je neskutocne drahe. Takze sme radi,ze co to zdedime. Viac mam fotiek v albume 😉

Mirusch, skus pozriet aj cez ebay by si urcite nieco nasla 😉

finfrle, no brusko je uz velke, ale stale je len 103 cm takze sme moc nepodrastli. A uz mozno ani velmi neporastieme. Hlavne,ze ma malinka dost miesta lebo sa krasne prevracia 😀

finfrle
5. aug 2010

@emily327 Ja myslim,ze uz neporoste ale je krasne!!!!To ja diky sve postave a bokum to nemam tak velike ale uvidime az budu ja ve 32tt 😀

emily327
5. aug 2010

Babenky neviete mi poradit,ze ak mi lekar povedal,ze mam skrateny krcok a tuhy, co tym myslel? Kazal mi viac oddychovat a nenamat sa hm no ale to sa neda nic nerobit 😀

schnucki
5. aug 2010

@mirusch mrknu na to ... jo a v utery nezapomen informovat jak bylo u zubare 🙂

@emily327 hned mrknu co mas v albumu 🙂 .... noooo nevim jestli zklamu nebo potesim, ale brisko jeste poroste, ja uz mam 107cm 😵

@finfrle neboj, povyroste 🙂

finfrle
5. aug 2010

@schnucki Nejak nestiham holky vas cist 😀 Emi nam to rozproudila parada 😉 ale ted jdu konecne uklidit kuchyn!

schnucki
5. aug 2010

@emily327 s tim krckem ti bohuzel neporadim, ale zkus ve foru tehotenstvi tema III. trimestr - spolecne finale .... tam by ti treba mohli poradit 😉

@finfrle ja dneska nebudu delat uz nic, jsem unavena tak se jen valim na gauci, jim a sem tam sedim u kompu 😀

emily327
5. aug 2010

no ak som vam tu narusila pohodicku, tak pardon 😀 Ale uzivam si vas ako sa len da,sak zase od nedele uz nebudem mat net, tak sa snazim to vyuzit 🙂

schnucki, no ved nech rastie, hlavne nech ma malinka dost miesta a zatial je otocena hlavickou dole, tak je dobre 🙂

finfrle, neboj aj tvoje bude vidno tak ako mne ked trosku podrastie 😉

mirusch
5. aug 2010

@emily327 Teda ja nie som odbornik, ale pokial viem, tak cim je krcok dlhsi, tym lepsie. Ku koncu sa skracuje a zacina otvarat. Ale pokial ti nepovedal, ze je otvoreny, tak je ok. Ide o to, aby cim dlhsie vydrzal zavrety. 😉

meleri
5. aug 2010

Emily,
děkuju, cítím se celkem blbě 😅 nic mi nechutná, ale je to normální no....jinak kočárek jste vybrali fakt krásný! a vypadá fakt že bude kvalitní a vydrží vám!

s tím seznamem, je to těžké..já si to jaksi moc nevybavuju..akorát ty vložky, kosmetické potřeby, vložky do podprdy, spíš toho bylo víc pro miminko, jako bodýčka, pyžamka, svetřík, deka, ponožky, ale nám toho spoustu darovali, tak nevím jak na slovensku? ale veškerá kosmetika, a vložky, a plíny, to jsme dostali.

holky děkuju za přání, jsem fakt ráda že je jenom jedno! protože tím pádem všecko máme 😵 akorát peřinku třeba dokoupit a povlečení.

emily327
5. aug 2010

@mirusch dakujem pekne, mozno aj preto mi kazal viac oddychovat. Ved uvidim ideme na kontrolu 18.-teho tak dufam,ze to uz bude lepsie.

meleri, dakujeme pekne. Kociarik sme zdedili po priatelovom synovcovi. Je v dobrom stave, tak sme nekupovali novy. Skusim sa opytat kontkretne bab na fore co rodili v Ruzinove. Ale dakujem si zlata cmuk opatruj sa moja a hlavne nech si co najskor v pohode a mozes si uzivat tehu 😉 Ja si uzivam brusko maximalne. Aj mi bude chybat, ked nebude.

finfrle
5. aug 2010

Pozdeji si vas doctu ted litam po baraku a mam plno enerfie tak uklizim,musim toho vyuzit 🙂
Ten jazyk me zacina docela palet tak uvidime co to bude.... 😒

ivanajelinek
5. aug 2010

@finfrle upratovat o takomto case 🤐 Radsej si oddychni 😀
@schnucki ja som pozerala naposledy tu v porodnici a tu plienky maju...Takze si myslim ze ani tie nemusime.Len nachystat manzelom nasim, ze ake oblecko maju potom doniest 😀
MM mi tu uz zaspal na gauci, ja pozeram markizu...
@emily327 a ako pokracuje byvanie? Ako to vsetko zvladas? Uz si si zvykla ze ste nastalo na slovensku?

finfrle
5. aug 2010

@ivanajelinek To vis cely den jsem nic neudelala a tak musim ted,zitra mam pochuzky jako kazdy patek tak dopoledne mit cas na uklid nebudu.Na zitra jse pripravila testoviny s parkem a uz to jen zitra zapecu s vajickem a bede i jidlo at zase neumirame hlady 😅

barbora87
5. aug 2010

Tak babule moje planovanie oddychovanie sa neuskutocnilo!uz3hodky beham a upratujem po renovacii cele wc a kupelku som vydrhla dala do poriadku...teraz oddychujem lebo tam nemame okno tak mi je na skapanie ale som rada ze som sa prinutila...mm bude pozerat ked pride 🙂 este chcem ale okupat hafanov a umyt vanu potom este pradlo povesit a budem spokojna...to bude asi tou kofolou 🙂

emily327
5. aug 2010

@ivanajelinek byvanie pokracuje tak,ze cakame mame objednanu kuchynu, skrine a spotrebice. Dodacia lehota je cca 4-6 tyzdnov tak musime pockat a aj obyvackova stena je objednana ale ta pride neskor. Dufam,ze nam buduci tyzden pride aj postielka a set do postielky prikladam fotky. Postielka je bez suflika co sme objednali. Zvladam to dobre, zatial musime pockat pokial kym nam vsetko pridu namontovat a potom mozeme zacat upratovat. Ale uz sa do nasho noveho byvania velmi tesim, bude to pekne a utulne byvanie. Dam foto potom 😉 A Slovensko, velmi drahe je tu vsetko a som soknuta z tych cien :-/ Ale musime si zvyknut.

schnucki
5. aug 2010

holky ja jsem nejaka prejeta ... takze se pro dnesek rozloucim, celou dobu se valim na gauci a nejak se mi zaviraj ocka ....

ivus ja si taky myslim ze tam budou .... uvidim co se dozvim 🙂

emily moc hezka postylka ... a ten set je taky moc hezky 🙂

takze vsem preju dobrou noc a pa zitra

emily327
5. aug 2010

@schnucki dobru nocku moja 🙂dakujem 😉 pa zajtra oddychni si

barbora87
6. aug 2010

Dobre rano babule
pred pol hodkou som sa zobudila...vcera som do11do vecera upratovala!neviem ako som to vydrzala ale uz neni ani stopa po renovacii tak sa tesim...po polnoci som az zaspala a v noci som mala krce v lytkach...a este k tomu sen ze dom teraz potratila...no hroza vam poviem!!!celu noc prsalo a aj cely den bude mm isiel dnes pomahat bratovi tak budem sama ale dnes budem len prat a oddychovat...boli ma chrbat a krize :(

A ako ste sa vyspali?inak hoda som na fb fotky bruska lebotu ich mozem len cez pc pridat a cez mobil mi to nejde

finfrle
6. aug 2010

Pekne probuzeni preji vsem 🙂 Teda Barborka koukam uz na nohach 🙂
Ja jsem mela svou klasickou noc 😅 o pulnoci usnula a ve 3.41jako kdyz bicem mrska 😀 pak uz jsem jen polehavala a nezabrala ale citim se fajnove.Pocasi tu mame jako kdybych sla spat vecer,takova tma a dest.
Mala jeste spinka,vcera si tak jemne pokopkavala,tak jsem zvedava,kdy zacne delat zase rosambo 🙂

finfrle
6. aug 2010

@barbora87 Mela by ses setrit,ja nevim co holky blaznite,kdyz to neni Ivanka,Emilka,tak zacne Schnucki a i ty Barbor 😀 😀 😀 Uz si pripadam,ze jsem snad celkem vklidu jen ja 😀 😕 😅

emily327
6. aug 2010

Dobre ranko, tak som konecne spala v pohode celu noc. Ani raz som sa nezobudila,ze mi treba na zachod, co je divne. Zobudila som sa iba na to,ze hrozne prsi a su hromy blesky za oknom. A tak je to aj teraz vonku. Malinka od rana krasne kopka. To bude mala tanecnica 😀 Chcem sa opytat, mate aj vy moznost odobrania pupocnikovej krvi babatka? My uz mame doma zmluvu ale nevieme sa rozhodnut, ci hej alebo nie.

Barbora, mala by si viac oddychovat a rozdelit si upratovanie. Ja som rada,ze ma chrbat a krize nebolia od kedy som tehu, kedze som pred mala dost velky problem s bedrovym klbom a krizami. Opatruj sa a vela oddychuj alebo skus nejake lahke cvicenia. cmuk

ivanajelinek
6. aug 2010

Dobre ranko..ja som uz od 7-mej hore, ale az teraz som sa vyhrabala z pelechu 😀 O desiatej chce prist kamoska s malym na chvilku..A ja tu pobehujem este v pyzame, ale nevadi...Uz som hodila dalsie veci do pracky, potom este poprat plienky a hotovo s pranim...A vy co mate dnes v plane?