Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
23. aug 2010

@barbora87 ano pekny kociarik 🙂

yarden
23. aug 2010

@barbora87 Pekny kocik. Malemu sa v nom bude urcite pacit.... 😉

barbora87
23. aug 2010

@emily327 dakujem
@yarden dakujem

dufam ze nam dobre posluzi...lebo ked nie tak ho vyhodim z okna!!!

finfrle
23. aug 2010

@barbora87 vidis parada alespon to koupis najednou a mozna ti jeste neco doporuci! 😉

barbora87
23. aug 2010

@finfrle presne...a mozno este mna nieco napadne a hned mi aj povedia co a ako...

finfrle
23. aug 2010

Tak jsme se poblinkali ☹ a uz zase sedim.Jsem neco porobila doma abych se rozptylila od toho,jak mi je zle a uz sedim.Zehleni necham nazitrek...dnes uz zvladnout sprchu a tatka nam namaze brisko a pustim si filmik...
Schnucki dobry?

emily327
23. aug 2010

@finfrle boze chuda moje, to nie je dobre,ze stale este blinkas aj v tak vysokom stadiu tehu ☹ Opatruj sa a vela oddychuj moja mozno je to aj tym,ze sa velmi fyzicky namahas. Oddychovat, vela lezat a mat vylozene nohy pls. Drz sa moja cmuk

schnucki
23. aug 2010

@emily327 jojo, nase mamka ma casto nakupni horecku 😀 a jelikoz vi ze penize se nam doma jen tak nevalej, tak nam treba koupili tu trojdilnou soupravu do postylky, nosni odsavacku, tu deku na plazeni, par oblecku a hracek ... myslim ze si to i uzivaj, prece jen je to prvni vnouce 😵

@barbora87 kocarek je fakt super 😵

@finfrle to je ti tak zle?? natahni se a dneska uz nic nedelej ...
u me dobry, jen se snazim casteji se natahnout, prece jen bych rada aby mala jeste chvili pockala 🙂

barbora87
23. aug 2010

@finfrle Cooo :((( a z coho ti prislo tak zle???moja lahni si a fakt uz nic nerob!musis sa trochu setrit!!!

@schnucki dakujem uz mam fotecky v albume...a pisala mi jedna babula ze ma od hauck kocik lehatko aj cestovnu postielku a ze je velmi spokojna!

finfrle
23. aug 2010

Uz odpocivam nebojte...
Mam to sve tehotenstvi alespon peprne a ne jen nudu 😀
schnucki moc na tebe myslim!
emi to me stve,ze uz nebudes mit net..... ☹

emily327
23. aug 2010

@finfrle no setri sa moja cmuk vysoky krvny tlak a do toho zvracanie nie je dobra kombinacia. Viac oddychuj a lez s vylozenymi nohami cmuk No aj mna to stve, ale co uz narobim ☹

@schnucki to je super, to mate velku pomoc. My sme si vela veci priniesli z Irska, tak nam nikto nic nekupuje. A co potrebujeme si kupime radsej sami, co sa nam paci. Ale ta zavinovacka sa nam paci velmi od mojich rodicov, vyber som nechala na nich a oni ani len netusili,ze aky kociarik a ani postielku budeme mat. A vybrali super. Aj nasa mala bude prve vnucatko 🙂 v mojej rodine tak sa tesia. len skoda,ze su tak daleko fnuk

schnucki
23. aug 2010

@barbora87 jak jsem rikala, vam se kocarek libi tak co, je jedno co povida nejaky pan v kramu ... a kazda vec ma neco 🙂

@finfrle dekuju, ... ty se hod do klidu a snaz se trosku vic odpocivat ... snaz se nedelat tolik veci najednou 😉

@emily327 ja jsem s mamkou takove ty vetsi veci kupovala, byla jsem dva tydny v cechach a mamka to vyuzila k nakupum, nevedela co uz vsechno mame a treba tu soupravu do postylky by beze mne nekoupila ... a podle toho co se segrou uz koupili, se vzdycky trefili, takze se nebojim nechat babyphon na segre 🙂

ja vam ti posledni dny mam nekdy tak ruzne v brisku takovy teply pocit, jednou nahore, pak dole, pak na strane ... vzdycky jen chvilku, ale je to zvlastni, se na to optam ... manza hned ze si mala prdla 😀
jinak me pri zvedani ze sedu nebo lehu uz dole pekne zaboli, sem zvedava jak dole uz je 😝

finfrle
23. aug 2010

Dobrou noc jdu haji,tata nas jde namazat a pak uz jen relax a spanek a nejspis mleko s jahodama. 😝

mirusch
23. aug 2010

Aaaaaahojte 😀 Vobec nemam sancu vas docitat, ale zdravim vas aspon 😉 Vsetko ok? Teda @finfrle som postrehla, ze si pokecala s veckom, chudatko, ty to mas pestre.
Bru noc. Sa zase ukazem.

finfrle
23. aug 2010

@mirusch To vis musim ten zachod pradne zkontrolovat 😀

Tak ja stale ne a ne spat.... 😒 v tv davali dokument o porodu a jeje jeden me vydesil druhy me zase uchlacholil 😅
Nejak nemuzu usnout...jsem si zdrimla kolem desate tak 10min kdyz mi manzel cetl ale pak zase cila az moc...
Tak to jdu zase zkusit papa

schnucki
24. aug 2010

dobre ranko,
tak ja jsem vzhuru, i kdyz bych nejradeji zase spala .... dneska maj prijit ta skrin s komodou, mezi 8 a 13h, tak uz jsem byla pod sprchou a ted jen doufam ze prijedou co nejpozdeji kvuli manzilkovi ....
jo a poletim si pro tu masticku, tak jsem zvedava jestli zabere ...

@mirusch v klidu, ony se vcera holky nejak rozjeli 😀 uzij si to na slovensku a radne si oddychni pokud to pujde 😉

@finfrle jak je dneska, spala jsi alespon trosku?? a uz ti neni tak zle?? ....

ivanajelinek
24. aug 2010

Dobre ranko...Aj ja uz buntosim..O siestej ma zobudil komar ako mi bzucal za uchom 😠 Ale este som ho nenasla. Oni sa tak vzdy dobre zasiju. A maly prcek ma stale stikavku, tak sa mi stale natriasa brucho.Vcera vecer mal, rano a aj teraz zasa 😀 ..Ja nieco zjem, nachystam sa a pojdem k hebamme. Dufam ze to dnes uz klapne s tou akupunkturou. A vy co budete dnes robit?
@schnucki a kedy to budete skladat? Ci vam to zlozia ti co vam to dovezu?

schnucki
24. aug 2010

@ivanajelinek dobre ranko 🙂 ... ja si nemyslim ze nam to i rovnou slozej, to bych byla hooodne prekvapena, ja doufam ze budou ve dvou a odnesou mi to nahoru ... nevim jestli se manzilkovi bude chtit to slozit dneska, ale pokud ne, tak zitra urcite, aby jsme vedeli ze je tam vse co ma byt 🙂
tak snad to dneska klapne, pak dej vedet jake to bylo 😵
jeeee, chudak malej, to ta nase tak casto skytavku teda nema, nekdy jen parkrat za tyden 🙂

taky mas nekdy takovy pocit tepla v brisku? ale jen na malem miste ... me se to od posledniho tydne parkrat stane,

emily327
24. aug 2010

dobre ranko kecalky 🙂 Tak my sme spali celu noc bez wcka. Ale uz od rana ma boli v podbruku ☹ ja fakt neviem z coho to je. Od rana je tu tma, prsi a fuci a to nam dnes pridu montovat zaluzie a ja som chcela umyvat okna. No aspon z vnutra ich umyjem a kaslem na to. V noci sa mi snival hrozny sen 😒 Rodila som a cely sen bol o tom,ze lezim na koze s roztiahnutymi nohami a chodia sa na mna pozerat a strka tam kazdy do mna nieco a nikto mi nic nechce povedat. No to je uz asi to vysoke stadium tehu 😀

@schnucki drzim palce, nech ta skrina aj komoda vyzeraju tak ako ste si ju predstavovali a hlavne nech to vynesu.
Ja som zvedava na nase skrine vo stvrtok. lebo niekedy mam pocit,ze hovorim inym jazykom lebo mi akosi ludia nerozumeju.

@ivanajelinek drzim palce u hebamme daj potom vediet co a ako dufam,ze este budem mat net ked sa vratis a budem si moct precitat ako si dopadla. cmuk

schnucki
24. aug 2010

@emily327 dobre ranko,
je mozne ze se ti zacina deloha pripravovat, jinak nevim z ceho by to mohlo byt ... teda ty mas sny 😀
no pokud by tam neco nesedelo nebo to byla jina skrinka, tak bych udelala pekny rosambo ... asi 45min autem od nas maji jakoby sklad, bych si tam klidne zajela ... to at ani nezkousej poslat neco jineho 😀

emily327
24. aug 2010

@schnucki no to neviem z coho to je .Ale lekar mi potom ako som mu to povedala, tak kontroloval krcok. Pri prvej poradni som ho mala skrateny, tak to nebolo dobre ale teraz co som bola povedal,ze je vsetko ok. Tak mi nic ine neostava len mu verit. Mozno je to aj tym,ze malinka je hlavickou dole a uz tam ma malo miesta, fakt neviem ale ked pride krc a bolest tak fakt cakam,ze dostanem fest silne MS. Tak to mas dobre, ze maju sklad tak blizko, aspon to mozes hned reklamovat, ak by bolo nieco zle. Ale verim,ze vsetko bude ok. Mas nejake foto ako by to malo vyzerat?
Tieto zmeny pocasia ma zabijaju. Vcera neskutocne teplo a slnko a dnes je tu tma ako keby bola noc, chladno a prsi. No zlate Irske pocasie 😀

schnucki
24. aug 2010

@emily327 tak snad bude vsechno ok, ... me mala dole taky tlaci, ale necitim to jako kdyby mela prijit ms, jen uz se mi spatne chodi a pri vstavani me vzdycky dole zaboli ....
treba jak se sune dolu tak to pocitujes jako bolest ... ale kdyz doktor povidal ze je vse ok, tak mu budem verit 🙂
treba to chce vic klidu 🙂

takhle by to melo vypadat

emily327
24. aug 2010

@schnucki jej pekna skrina aj komoda, bude to pekne 🙂 Nie nie nemam pocit,ze mala tlaci, lebo mna to boli casto. Ja fakt neviem z coho to je. Asi sa fakt este maternica roztahuje... No kaslat na to hlavne,ze sa to da prezit a ze lekar ma videl a je vsetko ok.

finfrle
24. aug 2010

😢 ahoj holky je mi ouzko 😢 zvazuji utraceni kocky je na tom zle 😢 ale nemuzu se rozhodnout mm to nechava na me 😢

barbora87
24. aug 2010

@finfrle 😔 joj takze stale nic lepsie 😢 no neviem je to tazke rozhodnutie...ako keby si rozhodovala o rodinnom prislusnikovi...myslim na teba a verim ze sa spravne rozhodnes

finfrle
24. aug 2010

Nezlobte se ze jsem to tu napsala ale potrebovala jsem to dostat ven ☹ cekam na veterinare prijede odpoledne....

schnucki
24. aug 2010

@emily327 taky myslim ze to bude vypadat dobre, jen doufam ze se mi to nebude mlatit s mym psacim stolem, jeste ho budu potrebovat a ten je cerny 😝

@finfrle tak to me moc moc mrzi ☹ ... urcite se nemusis omlouvat, jsme tu od toho aby jsme tu resili cokoliv co nas trapi 🙂 ... je to asi tezke rozhodnuti, nemuzu mluvit z vlastni zkusenosti, ale pokud je na tom hodne spatne je to asi lepsi nez aby se trapila ... posilam obejmuti

blondynka400
24. aug 2010

Ahoj holky,m
tedy vy jste kecalky, fakt nemám čas vás dočítat...
Jestli jste mi někdo psal a já nereaguju, omlouvám se, ale ono mezi českým a slovenským koníkem nwefunguje ten @ 😠

schnucki
24. aug 2010

@blondynka400 ahojik, jak se s malou mate??
tak proto mi to ukazuje jen tebe a finfrle kdyz na me reagujete a zbytek ne ...

emily327
24. aug 2010

@schnucki no ved uvidis ked to zmontujete. 🙂 Ja mam zase tie krce v podbrusku a tlak do konecnika. Ach jaj no ale uz to neberiem tak vazne ako na zaciatku lebo to uz mam kazdy den. Asi su to fakt tie falosne kontrakcie alebo co.

@blondynka400 no to je blbe,ze to nefunguje, som myslela,ze je to prepojene s ceskym konikom. A co malinka ako?

@finfrle zlatinko, neboj vsetko bude dobre a pre kocku tak ako aj pre teba bude lepsie ak sa nebude trapit, lebo ty jej aj tak nevies pomoct a je horsie sa divat na trpiace zviera, ktoremu nevies pomoct ako ked uz nie je a vies,ze si pre nho urobila vsetko co si mohla. Drz sa moja cmuk