Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
27. nov 2010

@finfrle A to ako kedy stihas?

finfrle
27. nov 2010

@ivanajelinek mezi kojenim 😀

finfrle
27. nov 2010

@ivanajelinek Jinak zadne darecky letos nebudou,Jsme se domluvili,ze letos nic a male taky jen tu zirafku mame v planu koupit a hrnce at prece jenom neco pod tim stromkem je ale jinak nic.Mala dostala cely pokojicek a vybavu takze ted nic...mozna mm koupim jen portske at si da na svatky.

nevestinka2010
27. nov 2010

diky holky 😵

@finfrle > tyyy brdo, k vam prijedem na Vanoce chces? cukrovicko vypada uzasne!!! ja zacnu asi pristi vikend
a ta fotka s temi cervenymi kulickami a snehem je taky dost dobra!!!
jo, na venec sem pouzila takovej drat
to jeste stihnes vyrobit taky
no koukam, tady taky prisnezilo a pekne se to drzi, jako je to super, ale ja jezdim rano do prace pres 20 km, bojim bojim... doufam, ze budou sypat a solit...

finfrle
27. nov 2010

@nevestinka2010 dekuji to nemam vyfocene vsechno...mam vanilkove rohlicky,strovove z vanilk.testa,linecke,linecke polomacene,culamendry a asi jeste 2udelam 🙂
Mozna zitra zajdu pro vetve a udelame ale i svicky se musi koupit jojo

mirusch
28. nov 2010

@finfrle Ty si nejaka sikovnica 😕 Ja este o Vianociach ani nesnivam. Teda, ehm, darceky som uz vybavila, esteze existuje internet a donesu do domu 😝 , ale piect sa bude az tesne pred sviatkami, ked pridem za nasimi.
Dostala si IP?

@meleri Ja som ok, musim zaklopat, odkedy beriem tabletky, tak je to uplne super. Som rada, ze na mna nieco nasli 😉 Manzel mal nadchu, ja sa zatial drzim, hadam to tak aj ostane.

Prave ideme na otvorenie vystavy v muzeu, bude tam aj primator mesta, tak sa na neho trosku pousmievam, nech si na mna o tyzden pri odovzdavani karty dobrovolnika spomenie. Uf.

Som rada, ze ste viac- menej v poriadku. Teda, na tie prechladnutia, ale tomu sa clovek asi teraz nevyhne. Nam sneh zmizol, ale ved zima len zacala....

lubinka9
28. nov 2010

cauec kocky,
zijeme len casu nejak nezbyva. Lietacky po lekaroch, bezsenne noci a tak..

kukam, ze ste OK len tak dalej, finfrle z teba ja nemozem.. tlieskam maminke sikovnej

inak my uz stojime, nejak stvornozkovanie sa nam nepozdava tak sme preskocili 😀 Tak sa drzte, tehulky mate krasne bruska, nech sa vsetkym dari 😵
tu su nejake fotecky

meleri
28. nov 2010

finfrle,

cukroví krásné úplně z toho dýchá ta vánoční nálada! jsi šikovná!

nevěstinko,

moc krásný ten věnec to je adventní? už jsem zapomněla kolik je svíc na adventním věnci 5 ? 😕

meleri
28. nov 2010

@lubinka9 to je super že už stojí! to je šikovný! a co ten exém je to lepší? přeju ti at jo!

emily327
28. nov 2010

ahojte, ako sa mate? Ako vikendujete? Ja som tu vcera mala cely den svokru, tak som nemala cas na net. Ale bolo fajn,ze som vypla a nebola som sama. Tiez som robila adventny veniec 🙂 Este dnes musim vydrzat sama a pondelok a utorok bude mm doma s nami 😉 Uz sa neviem dockat, lebo mi je casto velmi smutno. Skoda,ze nie ste niekde blizie baby moje. Dnes som sa rozhodla,ze budeme s malou iba lenosit 😉 Malinka je uzasna, prekrasne sa smeje, usmieva a rozprava so mnou, blaboce si svoje gle gle a pri tom sa usmieva. Je to neskutocne ako sa meni. A aka je uz vnimava. Kupili sme jej taku zirafku a mala sa s nou krasne hra 🙂 Je to moj maly anjelik. Krasne papkame, priberame a kakame. Uz sa vobec nepuci ako kedysi a netrapi ju brusko. Vie sa pekne vykakat a nasla som super polohu, v ktorej sa jej dobre kaka a uvolnuje brusko, tak som stastna. Ten pocit stastia, ktory mam je uzasny 😉

nevestinka2010
28. nov 2010

@emily327 moc pekny venec taky!
@meleri 4 svicky = 4 nedele pred Stedrym dnem
dnes tu mame jak v pohadce, ted zacalo svitit slunko a vse je bile a namrzle ...
@finfrle > ty jo, fakt sikovna, a strojek mas z domu, nebo si koupila tady? Ja tu nemam ani zadna vykrajovatka, ale zkusim neco sehnat, no uz se taky na peceni tesim 😉

meleri
28. nov 2010

emily ten je taky krásý! jste šikovné holky!

nevěstinko dík! no nakonec to asi nebudu mít, místo toho jsem plánovala takový ten zelený keřík s červenýma bobulkama (nevím česky) a navěšet na to kolekci. mám trochu strach ted ze svíc, kvůli malému, všude už se doškrábe, ale třeba za pár let to bude zase krásné se svíčkama!

emily327
28. nov 2010

@nevestinka2010 dakujem pekne, inak mas ake krasne male brusko 😉 Ja som mala fakt velmi velke, kazdy vravel,ze to bude velke babo a nebolo 😀 A co mas v plane piect na sviatky? Asi budete pocas Vianoc v IRL,ze? No budu to krasne vianoce s drobcekom v brusku 😉 cmuk

@meleri teraz som si vsimla,ze si v tom istom tt ako nevestinka 😀 jej to bude ale napinave, ked to na vas pride 😀 Uz dlho tu nikto nerodil. a dakujem 😉 Ako sa citis? Co maly?

meleri
28. nov 2010

@emily327 děkuju! 🙂 jde to taky jsem zvědavá kdy nakonec porodím 🙂

emily327
28. nov 2010

@meleri neboj porodis, co mate dnes v plane? Aj ty mas krasne brusko 😉 cmuk
ja som dnes zahajila pyzamovu kulturu mala mi tu spinka tak som rada a ja sa venujem netu 😉 Dnes ani von nepojdeme je velmi chladno a ja som sa asi pred 2 dnami prechladila zospodu, pobolieva ma podbrusko fnuk

meleri
28. nov 2010

měli jsme jet na středověký vánoční trh jenže nevím no manžel ještě neobědval protože oba se teprve jaksi probouzejí, navíc je to daleko do toho sem pekla ty koláče tak nevím jestli to má cenu někde jít..:( zas tady ale nechci sedět...
děkuju, no snad porodím třeba v tom 38 tt to by bylo supr! 🙂

emily327
28. nov 2010

Takto sa Sonicka hra so zirafkou 🙂

finfrle
28. nov 2010

@mirusch Ahoj to vis ja se nezdam 🙂 U nas se pece vzdy mesic dopredu at je to pekne odlezele a vlacne.Alkohol z toho vyprcha tak je jistota,ze se neozeteme z cukrovi 😀
IP si musim precist 😉
@lubinka9 😵 maly je krasny 🙂
@meleri Dekuji,nejak mi to slo vcera odruky 🙂

Prejeme krasny prvni advent!
Vcera jsem byla uplne stastna,ted tu mame snehu jeje no krasa.Bohuzel se mi pres noc vytvorili hroudy v prsu a mala to nedokaze odsat,odsavacka taky ne a rucne nic...mam pekne bolesti ☹ dnes nic dopekat nebudu a jen relaxovat.

finfrle
28. nov 2010

@nevestinka2010 stromecek jsme koupili tady a druhy mame od Emilky 😀 ted se jen rozhodnout ktery postavime...
Vykrajovatka tu koupis!!!

barbora87
28. nov 2010

Ahojte babulky
Jeee vianocne pripravy parada!!!
My dnes trosku vyzdobime bytik...
Inak sa ledva hybem ako keby som mala svalovicu na celom tele...
Vcera sme boli na sk na oslave bolo fajn...dnes sme boli doobeda pre detsku izbu od jednej maminy slovenky...postielka,prebalovacia komoda a uplne nova skrina za 70€!tak sme radi a mm to dnes postavi...predsa sa nam to uz krati...
Rozhodli sme sa ze teraz zostaneme tu v byte a pojdem teda tak od jari si trosku privyrobit a bude fajn...verim ze to s mm zvladneme...uz sa na drobca tesime...

finfrle
28. nov 2010

@barbora87 To je neuveritelne jak to leti 38 😨 😨 😨 odpocivej co to jde!!!Ja porodila v 39+1 tak aby jsi to taky nemela rychleji 😉 myslim na tebe a co nejake aktual foto?!

emily327
28. nov 2010

@barbora87 ahoj moja, boze ale to leti, za chvilku budeme rodit s tebou 😉 Super cena za vybavicku pre drobca do izby, parada 😉 Jasne,ze to zvladnete cmuk neboj, hlavne,ze sa mate radi,ze ste zdravi a ostatne zvladnete 😉 Peniaze boli a budu, kedysi sa bez nich nezilo tak tazko ako teraz ale nie si na to sama a mm urcite pomoze cmuk 😉 drz sa moja.

barbora87
28. nov 2010

@finfrle no ja dufam ze nebudem prenasat...by ma asi slahlo...nehorazne makrize bolia ale fakt uplne mega...s mm trenujeme kazdy druhy den sexik,vcera som si dala pohar cerveneho vina no uvidime...
A ako sa citis ako mamina?

@emily327 no budem vas informovat keby nieco 🙂)) v utorok idem zase na akupunkturu a musim sa dohodnut s dr co teda...povedal ze to prediskutuje s ocnou ambulanciou a ked povedia ze nevidia problem tak budem rodit normal ale musim s epiduralkou aby som nemala take tlake v ociach...
No verim ze to zvladneme a ked sa budeme obaja snazit tak bude vsetko ok...
Aj ked ludia na mna divne pozeraju ked poviemze musimist do roboty od jari ale co uz...

nevestinka2010
28. nov 2010

@emily327 > to ja to brisko na fotku musla navic i nafouknout 😉 mam zatim celkem male, no 😉
mala je krasna

@finfrle > ja myslela strojek na cukrovi (mas tam strojkove ne?), ne stromek 😀 , ale neva
tak po vykrajovatkach se podivam 😉

jinak ted sem byla na 40 minut venku na prochazce, kosa jak v rusku! pro dnesek uz zustavam doma 😅 vecer si zatopime v krbu uz se tesim 😵

nevestinka2010
28. nov 2010

jo a ja cukrovi pecu takove vymyslene, ale asi letos vanilkove rohlicky, kokosky, nejake orechove vykrajovane a nepecene kulicky z orechu a suseneho ovoce...
nechci to moc prehanet, abych po Vanocich nemela zbytecne kila navic 😅
jo budem tady v IRL, uz nema cenu nekam daleko cestovat, ja budu mit volno, mm bude muset asi nejake dny delat, ale 24,25 by mel mit urcite volno

finfrle
28. nov 2010

@barbora87 Maminkovstvi je nadherne 🙂 to nejde popsat vsak sama uvidis🙂
Staci pred terminem chodit po schodech!Koukni na me chteli mi v 6 rano vyvolat porod a tak jsem chodila s mm po nemocnici a v 1rano to zacalo.Vinko si jete uzij pri kojeni to leze do mlika ☹ a to bych si ted jooo dala
Ja malou vazne miluji ikdyz vriska a tak....ale je moje a je to proste kus tebe.Jsem rada,ze mm je taky takovy,ze se citi jako ja.Nekdy jsou polovicky na...ale ja mam stesti 🤐 😵 at to nezakriknu...
Byli jsme s malou na 20min venku a povim vam jooo mrzne a snehu plno.Jsem rada,ze jsem uz doma.Zapalime v krbu a budeme koukat na talent.
Barbor mas na nekoho cislo aby jsi nam pak dala vedet!!!!

finfrle
28. nov 2010

@nevestinka2010 vidis to ani neumim cist 😀 jj strojek(mlinek na maso)jsme koupili v CR a ted poprve mama poslala i ten nastavec na cukrovi 🙂 slo to pekne odruky.Kdysi jsem nemela vykrajovatka tak jsem pouzila co jsem doma nasla 😀 i zasuvku 😀 a jak bylo dobre!
A peces vanocky?Ja jo kazdy rok.Letos dam ochutnat cukrovi i sousedum a i vanocku at poznaji dobrotu.Jsem ochutnala dnes ty vanilkove a je to mnam ale az se to odlezi to teprve bude.Dnes mozna napisu pranicka at je to ready.

barbora87
28. nov 2010

@finfrle dufam ze aj ja budem mat take pocity...teraz robime v buducej detskej poriadok...a mm ide skladat nabytok...ale co ma stve ze izba neni vymalovana :( ale nevadi ved na jar vymalujeme...maly bude aj tak pri nas a ked ho tam budem prezliekat tak to prezije...hlavne ze tam bude miesto...
To som velmi rada ze ti je dobre a ze si stastna...
No emilka mi dala jej cislo tak budem ju informovat...

Inak babule u nas zacalo snezit tak je to taka pohodicka...dufam ze stihneme aj byt trosku vyzdobit...

nevestinka2010
28. nov 2010

@finfrle > tak to jo, no mame to na mlynek na maso u babicky, je to sikovne
vanocku nepecu, netroufam si, ale mozna bych mohla... uvidim, na to je jeste cas
to vis ze dej ochutnat, ti se budou olizovat az za usima 😉

meleri
28. nov 2010

holky já bych taky vánočku nezvládla asi, přijde mi to hodně náročné, dneska mi stačil ten frgál. sice vzhledově nic moc ale chuťově je dobrý tak snad příště už to bude ještě lepší. já chci upéct čerty z toho kynutého těsta příští sobotu a pak to linecké a možná rohlíčky, to vše budu dělat poprvé v životě, tak snad se to jakž takž povede.

barboro
tak se šetři jak to jde a vydrž ještě chvíli a moc ti přeju at ti vyjde ten přirozený porod. a tu epidurál. a. si všichni vychvalují tak snad to bude ok.

my jsme dneska šli na ten středověký trh ale naštvalo mě to, pár stánků u takové katedrály pak brána kde to pokračovalo dál, chtěli jsme tam jít a řekli že vstup 2,50 E za osobu..to nás naštvalo, kdo to kdy viděl za trh platit! tak jsme se otočili a šli pryč..však si to užijem za pár dní budou vánoční trhy v Lyonu to je něco, a do toho Den světel.