Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
2. jún 2010

Dakujem babule!je fakt super vas tu mat!ja si pripadam taka bez zivota ale som rada ze ma depky presli...len ked mam psycho sny tak zasr velmi rozmyslam a robim si starosti

emily prajem ti pevne nervy v robotke

schnucki
2. jún 2010

ahojik emily,
budu na tebe dneska myslet at toho nemas moc 😉 .... ta tvoje sefova je taky podes, ona by mela takove veci vedet ne, nebo tam aspon zavolat, no nic, lepsi kdyz si tam zajdes a budes vedet co a jak 🙂
ta kontrola te pupecni snury neni spatna vec, sice jsem za to zaplatila 55euro, ale vim ze mala ma dostatek kysliku a ze nehrozi ze by ho pozdeji mela malo 😀

emily pockej v lete az se budem koulet jak balvani, uvidime kolik budem mit jeste energie 😀 😀 😀

schnucki
2. jún 2010

barbor ja jsem dostala u doktora po prvni kontrole takovy casopis kde jsem se pak na netu prihlasila, a kazdy tyden mi chodi mail jak to v mim tt vypada a tak, a tam psali ze osklive sny (caste) jsou v tehu normalni, ze je to znamka toho ze si delas starosti a to je dobre, ze ti neni vsechno jedno ... takze nad nima moc nepremyslej ....

ja mela dneska taky takovej podivuhodnej sen, byl tam manzel, moje nejlepsi kamaradka z cech, muj tatka ... pohadala jsem se s manzilkem, odesla k tatkovi, ten mi domlouval .. uz ani nevim o cem ta hadka byla ... pak jsem zas po ceste k manzilkovi potkala kamaradku co sedela na schodech a brecela, pak jsem prisla domu a tak brecel muj manzilek ze je mu to lito ... a vsechno takovy tmavy 😝 .... no hotovo

ivanajelinek
2. jún 2010

Ahojte 🙂 tAK SOM BOLA U NASEJ UCTOVNICKY A TA POVEDALA ZE PRACOVAT UZ NEMOZEM. Tak som z toho aj dost smutna, lebo mi sme boli naozaj super kolektiv v praci, a to mi bude hrozne chybat...Vlastne par kolegyn je aj mojich velmi dobrych kamaratiek...Teraz neviem ze co vobec budem robit...Ja som neni zvyknuta byt sama doma, potrebujem byt medzi ludmi.mozno pojdem dnes poobede plavat, nech sa trochu odreagujem...Idem este zavolat do AOK ze ako to vlastne budem mat zaplatene. 😉

finfrle
2. jún 2010

Krasny den,dnesni rano zacalo ponekud zvlastne,teda klasika zvraceni a prujem...ale pribrala jsem 2,5kg tak jsem rada.
Vcera odeslany dopis z nemocnice prisel dnes a zitra uz tam jedu!!!!!Jen nevim co budou delat,mam pocit,ze me jen zaregistruji,krev a tlak a na scan se vykaslou...kdyz se tak stane hned volam na soukromou kliniku a domluvim se na brzkem terminu aby mi udelali diagnostiku 😉 jsem rada,ze se to pohlo.

finfrle
2. jún 2010

K tomu prebalovacimu pultiku neco takoveho....ma to i pod podlozkou vanicku,ja v koupelne nemam nic kam mimi polozit a rikam si ze pri koupani by melo byt v teple a koupelnu nejsnaz vytopim...ale jeste nevim

schnucki
2. jún 2010

ahojik ivus ... vim ze ted mas pocit prazdna ze co budes jako delat, ale myslim ze je to lepsi ze te nechali doma, jeste by jsi si ty zada nejak pokurvila 🙂 ... ja si taky nedokazala predstavit ze budu sedet doma, ale tak nejak to jde, ... ja rada ctu, mam ted vic casu na domacnost (jak uz ji nezvladam tak rychle 😀 ) ... chodim k sousedce na cajik 🙂 ....
vudyt ale muzes chodit je navstevovat, nebo se jindy sejit 🙂

finfrle nenech se odbyt !! .... ja jsem tohle taky vydela, ale sousedka ma jakoby vanicku pripevnenou na vane a vedle vanicky ma ten pultik, takze malou vykoupe a hned ji muze hodit na pultik a nemusi ni vandavat a zandavat, ale nemuzu to sehnat ... zkusim vysasit obrazek

schnucki
2. jún 2010

tohle by se mi libilo ....

meleri
2. jún 2010

Schnucki,
tak to jo to máte fajn, my máme právě dost málo nábytku, co máme tak po manželovi, a to z toho důvodu že na to tady prostě nemáme, ale máme šuplíky a jednu malou skřín kam věším malému věci..ještě je možnost Ikea ale tam jsem moc pěkný dětský nábytek nikdy nenašla....

jestli myslíš tu vaničku na podstavci, tak tu jsem moc chtěla, ale máme malou koupelnu tak bysme ji neměli kam dát, ale je fakt že celou dobu u koupání a sušení klečím na zemi a je to záhul...takže jestli máte dost místa tak určitě je ta vanička na stojánku supr..akorát jestli si to dobře pamatuju tak po 6 měsíci se už do vany nevlezl a od té doby se koupe v naší velké vaně..

hezká deka!

kleopatris
2. jún 2010

ahojky 🙂

finfrle a pracku tam nemas? ja po kupani prebalujem na pracke 🙂

schnucki, ivi super, ze kontrola ok 😵

nase plavanie dopadlo fajn, len mam take zmiesane pocity. ci sa to maxikovi pacilo ci nie 😅 uz ho aj potapali, tak z toho bol dost v strese....no uvidime co bude dalej 😎 a takto plavkame

meleri
2. jún 2010

k těm přebalovacím pultům na stojánku - zezačátku je to asi dost praktické ale později jak se začne hýbat tak si myslím, že z toho může vypadnout...a nevýhoda toho je, že nemůžeš mít nic po ruce, ani plínky, ani krém ani ubrousky, tak nevím...lepší je nějaký větší prostor,kde můžeš mít už připravené věci, někdy je to při těch kakacích akcích rychlovka... 😀

meleri
2. jún 2010

Kleo

přebalování na pračce je fakt asi nejlepší, praktikuje to tak spousta lidí, my máme tu smůlu že máme pračku v kuchyni v nábytku takže to nejde..

super fotka!

finfrle
2. jún 2010

No ja tu mam dve koupelny jednu pidi a jednu ohromnou a pultik se tam vleze nadherne a ma i kolecka,ze muze byt i v loznici na oblekani a nemusis byt stale ohnuta nad mimiskem,vyuzije se to pry tak az do roka a pul .....

kleopatris
2. jún 2010

meleri s tymi kakacimi akciami mas pravdu 😀 😝 tam treba mat vsetko po ruke a rychlo 😀
aj nasmu je uz vana kratka, ale tak este sa tam nejak zmesti 😅 u nasich ma vanu po mne a to je hotovy bazen! nie jak tieto dnesne pidivanicky 😠

kleopatris
2. jún 2010

finfrle ale fakt si vyskusaj jak je to stabilne, lebo mimina sebou strasne trepu a aby ti z toho nezletel....a este ked tam mas aj vodu v tom

meleri
2. jún 2010

kleo,
jo právě mám pocit že těch věcí je k prodeji až moc a člověk na to naletí a koupí ale pak to má kolikrát krátké trvání..jako třeba moji rodiče, za každou cenu nám museli kupovat kolíbku s nebesy...jako bylo to moc hezké a zezačátku praktické, ale jakmile měl 3 měsíce tak se do toho už nevlezl, a co ted s tím....jasně využiju to třeba pro druhé dítě ale pak to budu muset prodat, nebo to někde schovat....

barbora87
2. jún 2010

Jeee kleo super fotecka!no na zaciatku je to pre maleho nieco nove ale aspon si zvyka na vodicku je to super kamoska tiez chpdi s malou...
No ja tiez budem prebalovat na pracke hihi je to prakticke...a v detskej izbe budem mat asi komodu od kamosky mi ju chce podarovat tak preco nie

schnucki no asi to tak ma byt len potom som nejaka nekludna...

Finfrle super ze ides uz zajtra mozno uvidis mimi🙂

inak mamina ma chce zobrat v piatok do therme tak asi pojdem milovala som plavania aj som 5rokov na slovensku plavala v teame a mam problem s chrbticou tak mi to len prospeje

ivi ver mi ze nikdo nikdy neveril ze ja budem niekedy doma lebo vzdy aj cez dovcu som chodila robit aj ked som mala volno a tak ale som strasne rada ze mam ten cas teraz pre seba a mozem
si oddychnut po tolkych rokov stresu...

finfrle
2. jún 2010

Ahoj kleo pekna fotecka cumlik maly 🙂
No kdybych mela pracku v koupelne vubec to neresim.
Si rikam,ze kdyz prcka koupes vazne by mel mit teplo a ted mame v dome 18stupnu natoz v zime....

ivanajelinek
2. jún 2010

Schnucki ved hej, mas pravdu..teraz mam na vsetko cas, nemusim sa nahanat, ze dneska musim rychlo uprata, lebo mam len 1 den volno a tak...Na jednej strane som aj rada.Aj hebamme mi povedala, ze sa nemam zbytocne stresovat v robote, ze si mam tehotenstvo zacat uzivat..
Ten prebalovaci pultik je dobry.Alebo aspon taky stojan na vanicku...Ten som pozerala a ten stojan stoji okolo 30 eur.Ale zasa je pravda, ze to potrebujes len na zaciatku, potom sa babo uz do vanicky nezmesti...

meleri
2. jún 2010

finfrle,

třeba to bude fajn, jenom zkus jak je to stabilní ten pultík...přinejhorším se to dá fakt vyřešit i menším dřevěným stolem

šiš marjá zrovna nám tu houká syréna, jako každou první středu, a malý spí....tak snad ho to nevzbudí... 😖

kleopatris
2. jún 2010

finfrle moja mama nas kupala v kuchyni na kuchynskom stole 😅 ten stojan je urcite fajn, ale vyskusaj si ho a vezmi si, ze babo nejakych 10-15 kg plus voda, aby to tie kolecka aj fakt vydrzali 😕

barbori na therme pozor, tepla voda neni moc vhodna na brusko a uz vobec nie na spodok, aby si tam nechytila zbytocne nejaku potvoru 😅 ja som nebola plavat ani raz prave zo strachu pred infekciou ....

meleri
2. jún 2010

Kleopatris,

jo moje mamka taky....dokonce si pamatuju jak jsem už byla větší že mě na tom stole pořád ještě sušila.... 😅

já byla ted před 3 týdny v lázních a těhotné ženy a malé děti tam mají zakázaný vstup... ☹ ale pokud nejdeš na ty procedůry tak by to snad mělo být ok?

finfrle
2. jún 2010

JJ dekuji moc za nazory,ja uz ho v obchode zkousela a byla jsem prekvapena jak je stabilni i na starsi ditko!No jeste s manzou podiskutujeme a uvidime,cena je drazssi okolo 100 ale ma to dole i ty prihradky na kremy,pleny a pod a i okolo toho pultiku jen jsem nenasla tu presnou fotku.

meleri
2. jún 2010

finfrle, však uvidíš, psali tam do jaké váhy to je....počkej 100 eur nebo liber? mě by kolem toho chyběl ten volný prostor jaký máš třeba na té pračce....ale myslím že na všecko se dá asi zvyknout....

barbora87
2. jún 2010

Hmm no tiez som si hovorila ze ci to nie je nejake nebezpecne...lebo minuly tyzden som mala pilz ani neviem
z coho 😅
no a mamina povedala ze tam nechodia stary ludia ze je to take pre rodinu a deti tak neviem...
Myslite ze by som sa mala na to vyprdnut?

meleri
2. jún 2010

barboro tak tam třeba namoč nohy a pak postupně tam celá vlez a pokud ti to nebude dělat dobře tak se nenuť...já byla plavat v 1 trimestru i přesto že mi to dr zakázal, ale necítila jsem se dobře, tak jsem hned vylezla..ale v 12 tt by to mělo být super...pokud netrpíš na kvasinky atd, tak snad je to ok....v lázních bývá voda chemicky ošetřená, proti plísním atd, zkus se přeptat přímo jich...

finfrle
2. jún 2010

meleri euro
Uvidim ale je moc fajn mit vase nazory

ivanajelinek
2. jún 2010

Kleo no mas pravdu.Nas tiez mama kupala v kuchyni na stole...Ziadne pulty 😀
Barbora mne bolo tiez povedane ze sa mam termalnym kupaliskam vyhybat.Lebo ze v teplej vode sa rychlejsie siria bakterie.Ale ja idem dnes na normalny hallenbad si zaplavat.mam to prikazane od dr, kvoli mojmu chrbtu...A mne hovorila kamoska, ze si mam dat namocit tampon do olivoveho oleja dat nan 2 kvapky toho cajovnikoveho oleja(ten ale nemusi byt), a ze potom by si nemala nic chytit.Ale ci to funguje, neviem.

barbora87
2. jún 2010

Meleri no minuly tyzden som mala kvasinky sni neviem z coho...tak stale rozmyslam...uvidim ako mi bude no...ale aj by ma to potesilo tam ist s maminou a mojimi bratmi sa tesia ze pondem s nimi...no pozrem na nete ci pisu nieco k tehulkam ci mozu alebo nie

ivanajelinek
2. jún 2010

Ozaj co je s janulkou? jani ako dopadla poradna?