Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
10. jún 2010

Ahoj emily
no uz sa mam lepsie v utorok som myslela ze chcipnem som odpadavala a este ma prehanalo...ale uz mi je lepsie...no NT podla dr super aj vsetko co okukovala a mimi malo od hlavy po zadol 6,1cm tak rastie a co sonicka?

barbora87
10. jún 2010

Inak finfrle naaaadherne veci a to pre novorodene s tou kravickou je na zozranie!!!ja teraz nic nenakupujem budemaz ked sa dozviem co to bude az to bude...ale do oktobra chcem
mat nakupene nechcem sa v zime s pupkom stresovat

oranzada
10. jún 2010

No ja to neberem vacsinou vsetko naraz :D asi castejsie na to zabudam, ten zinok a C je zuvaci, tak ten najcastejsie, inak som leniva zajst si po vodu na tie ostatne a tak si ich nedam 😅
Schnucki, coho je skratka MS? 😝 este sa tu v tom nevyznam, ale ak je to menzes, tak ten mi skoncil len tento pondelok, ale jak som vysadila tie prasky tak este stale spinim sem tam, asi sa mi to musi este upravit.
vy sa mate, ze mate slniecko, my tu este zimne bundy nahadzujeme, dnes je sice tak normalnejsie, ale len v mikine by mi bolo asi zima

schnucki
10. jún 2010

emily presne tak, jen si ty posledni tydny vychutnej 😀 ... jen at jsou z tebe na hlavu 😀 ... a jinak je vsechno v pohode??

barbor redbull? ty jsi borec 😀 k tomu mi dava pritel jen pricichnout, jsem rada kdyz mi da loknout koly, ale nastesti na ni moc casto chut nemam 😀 ....

oranzada jojo, je to zkratka pro menzes 🙂 ... ono treba budes mit ms v pohode, a nebude vubec rozhazena 🙂 ... bude to ted trosku zkoumani, ale treba se vam povede brzo 😵
to tam mate takovou zimu?? my tu padame na hubu teplem 😝

emily327
10. jún 2010

barbora, tak je dobre,ze si v poriadku a aj babatko. Inak red bull by som urcite nepila. Sonicka sa ma dobre, je to zlaticko, pekne si kopka a dava nam aspon pocit, istoty,ze je ok 🙂

barbora87
10. jún 2010

Schnucki no mne manzelik vsetko dovoli ale keby videl ze pijem red bull tak by ho vyhodil🙂ale hroznu chut som nan mala a kavu som nikdy nepila a colu teraz uz tiez nepijem...a red bull som v tehu nepila ale dnes som neodolala

oranzada ja som v oktobri vysadila antikoncepciu po7,5rokoch...ma som menzes kazdych 28dni januar februar som zase brala tabtetky poslednu som zobrala 3.3. A 8.3.som dostala menzes potom tyzden na to som mala spimenie ale to bolo vsetko od vtedy nic 😀 takze mysli pozitivne a sup na to!
Nikdy som neverila ze takto otehotniem ale som taaak stastnaaa

barbora87
10. jún 2010

Emily ja som sa drzala a nepila 3m esiace red bull ale neodolala som...ja sa tesim ked budem citit mimi

emily327
10. jún 2010

schnucki, jasne jasne. Uzijem si to, inak sa mame dobre, malinka si kopka a ja sa citim super. Som velmi stastna.

ok zienky idem sa ja chystat do prace, vecer sa ozvem cmuk pekny dnik vam prajem.

emily327
10. jún 2010

barbora, je to na tebe, ale ja by som pocas tehu ziadne energeticke napoje nepila. No to este chvilku potrva, ale urcite sa dockas moja, je to nadherny pocit cmuk 😉

schnucki
10. jún 2010

barbor ono se sice rika ze telo si rekne co potrebuje, ale zkus priste tomu redbullu odolat 😉 ... kdyztak si radeji lokni koly ....

ja se musim priznat, ze jsme predminuly vikend grilovali, a ja si cucla ceskeho gambrinusu ... to jste meli videt jak byla mala na nohou 😀 ... ale aby jste nemysleli, alkohol v tehu nepiju, to bylo jen cucnuti, poprve ...

emily super ze se citis tak skvele 😵 to je mooooc dobre ... tak vecer zas pisni 🙂

barbora87
10. jún 2010

No ja som si povedala ze teraz si dam a uz cele tehu si nedam red bull...no ja alkohol tiez nepijem akurat na narodeniny som si dala prosecco ale maliiiinko a ked sme to mamine oznamili tak dala biele vino ale to len na jazyk inak nic...ani mi to nechyba

schnucki
10. jún 2010

my jsme si driv sem tam dali s manzilkem nebo sousedkou o vikend vinecko, ale co jsem tehu tak taky nemusim, nemam nejak chut ... jen na svatbe jsem si dovolila loknout sektu 😀

jinak ale se pry vinko muze, ze je pry zdrave .... ja mela o vikend chut na sangrii, ale jak ...

meleri
10. jún 2010

barboro,
neví m jestli se to dá porovnat ale párkrát jsem si v těhotenství dala kofolu, pivo i víno...jako né furt jen pár krát za celé těhotneství jsem si trochu lokla...a nic se nestalo.......

schnucki

jo grilovat bez piva to je těžké!

oranzada
10. jún 2010

jeeej dakujem za podporu 🙂 mopc by som chcela by sa podarilo co najskor 😀 keby si mozem vybrat tak by som ho chcela uz buduci rok v marci, aprili alebo maji :D
Ja zboznujem teplo, tak by som kludne menila a chcela by som chvilu padat na drzku teplom :D
Moja teta ked bola tehotna tak furt jedla Toro- je to ta pasta na umyvanie kuchynskeho drezu s prichutou citron :D a ma tri deti. taky red bull je asi proti tomu sirupova voda :D no som rada ze take veci moc nemusim ani teraz, tak som zvedava co ma bude napadat pri babatku 😝

schnucki
10. jún 2010

meleri to mas pravdu, tak jsem si alespon trosku lokla 😀
ono se ale pry trosku vinka sem tam muze, ... ono i tak je pry zdrave, ze sklenka denne vubec neuskodi, sem nekde cetla ...

oranzada no jsme vsechny zvedave za jak dlouho nas tu prekvapis s // 😀 kazdopadne ti tu vsechny drzime moc palecky 😉

me teda zatim nejake vylomeniny v jidle nenapadaj, ale nekdy snim po sobe takovejch rozdilnejch veci, ze se az divim 😀
jsem ted dozehlila a asi padnu 😝

oranzada
10. jún 2010

dakujem, urcite vam dam vediet, ked bude nieco nove 😉

schnucki
10. jún 2010

a jak jsi se dostala vubec az tak daleko?

finfrle
10. jún 2010

Ahojky tak na bazen se nejede je tak krasne,ze radeji pobiham kolem zahradky a koukam na kyticky 🙂
Peru uz ctvrtou pracku,vyuzivam slunicka jak se da.
Zajdu si na postu a do obchodu at mame s malou prochazku a tatka pry jde s nami 🙂
K tomu piti....
Urcite si myslim,ze nejake energeticke napoje neni vubec dobre pit!Je to chemie a to nepatri do tela.

Co se tyce piva-byla jsem hospitalizovana nejakou dobu v CR s ledvinami a primar mi sam rekl,ze mala sklenicka piva denne dokonce 12stupn. je jako jarni potucek,kterym odplavujeme zle z tela a to i tehotne!Byl to vazeny doktor,takze asi vi co rikal.Slysela jsem to mnohokrat i jinde.Nemluve o pomoci pri traveni.

A Vino-no asi taky sklenicka neublizi ani mamince ani miminku.Vemte si Francii,tam pije vino kazda tehotna a ne jen sklenku denne a maji deti ok Pro ne je to prirozenost.Me to poprve sokovalo ale kryz se nad tim zamyslim proc ne.
Nic se nema prehanet ale zase nedat si nic jen proto,ze jsem tehotna to ne.
Ja v tehu nic nepiju ale kdybych mela k jidlu pr. knedlo,vepro,zelo ci gril,tak si malou sklenicku piva dam a bez vycitek.

Tvrde teda zasadne v tehu odsuzuji jako i cigara.
Jsem se Vam ale rozepsala 😀

Schnucki a jak se dari miminku dnes?U nas je klidecek 🙂 jen trocha hemzeni ale viditelne si uziva slunicka 🙂

schnucki
10. jún 2010

finfrle presne jak to pises, sem tam se muze 😀

jeee, ja bych taky rada zahradku, kde bych se mohla vyvalit s knizkou nekde ve stinu 😵

mala je docela v klidu, ale vecer nechtela spat, dokonce v 5h rano se mi tam pretacela jak na kolotoci 😀

oranzada
10. jún 2010

schnucki ak patrila ta otazka mne, tak sme sem raz prisli na brigadu na maliny a nejak sme tu zostali, to boli este dobre peniaze, tak nas to zlakalo. Ja som zo Slovenska a priatel z Ciech, tak nam bolo najjednoduchsie byt spolu tu a zatial nam tu je stale jednoduchsie, lebo ja sa nemam kam vratit a u priatelovej rodiny sa mi teda moc nechce byvat a na nejaky dom sa teda nezmozeme :( More mame 10 minut od nas, ale co z toho ked je take ladove :D 🙄

schnucki
10. jún 2010

oranzada jojo, patrila 🙂 ... a mate v planu tam uz zustat a nebo se nekdy vratit bud na slovensko nebo do cech? ... jake je tam vubec leto? da se vubec v mori koupat?

oranzada
10. jún 2010

@schnucki no to keby som vedela 😅 jemu sa nechce na slovensko a mne sa nechce do ciech 😝 tu je vsetko take jednoduchsie a keby sa chceme vratit do CZ alebo SVK tak by to prinieslo kopu problemov urcite a to anm netreba asi ako nikomu.Ale keby tam najde aspon jeden z nas nejaku dobru pracu, tak by sme asi opustili skotsko a nejak to zvladli. Vsetci tu vravia, ze uz je leto za nami :D bolo tu asi 10 dni peknych :D minuly rok som napriklad saticky mala len jeden krat 🙄
V mori sa kupaju blazbnive decka v neoprenoch :D ja by som tam ale asi nevliezla, lebo musi byt dost divoke a hlboke a su v nom tulene a asi by som sa ich bala :D

blondynka400
10. jún 2010

schnucki, no ideální možná ano, jen ta poloha na knoci se úplně ideálně nepovedla 😀

finfrle, tak to už jde.... No jetstli máš nějaké to kličo v zásobě, tak se většinou tolik nepřibírá, to je fakt 😉

meleri, no já bych řekal, že ono je umělé a umělé.. Třeba nutrilon je hnus, ale beba od nestle je docela dobrá.. No uvidíme, jak to bude.... Mně tro až zas tak nevadí, ona se nají a spí dál, jen mě pak občas déle trvá, než znovu usnu.... Já bych se tedy nevyspala, kdybych měla malou v posteli.... 😝 😀

blondynka400
10. jún 2010

oranzada, máš pěknou fotku, jsem zvšdavá, jak dlouho ti vydrží 😀

oranzada
10. jún 2010

@blondynka400 dakujem :D necham si ju pokial tam nebudem mat moje babo :D potom orangutanka vratim jeho mamicke :D

finfrle
10. jún 2010

schnucki tak se stav k nam na zahradku 🙂
Je to tu fajn 🙂 nejradejibych se vyvalila na bricho a cetla ale ted to nejak nejde kdyz je tam malinka 😀

Blondy jj zasoby by byla 😅 hlavne ze se nijak moc tluste ani stihle necitim,teda do te doby nez se kouknu na fota 😒

Nejak me ta prochazka na postu udelala zle,malem jsem dostala zachvat(astma)to asi tim vedrem a kvetinkami.Je pravda cim dal co jsem tehu teplo nesnasim dobre ☹ ale bude lip 🙂

Oranzada 😀 😀 😀
Koukam,ze u vas jsou silenci v neoprenech jako tady 😀 no jsou pomateni

blondynka400
10. jún 2010

oranzada, jáych řekal, že to ho dřív admini vymažou 😝 , bohužel.... 😝

finfrle, nejsi na sebe moéc kritická?
😕 Kolik vážíš a meříš jestli to tedy není tajné....

barbora87
10. jún 2010

Tak tu sa zatiahlo ale je dusno vonku...ja som uplne plna energie 4hodiny som si robila poriadok v papieroch katalogoch a tak...robila som si miesto na knizky o detoch o tehu a na casopisy a tak...tak som rada ze som produktivna dnes...este chcem urobit poriadok v topankach,obleceni a v skrini kde mame pre mimi par veci...no aj ten albumik by som si chcela spravit ale neviem kedy🙂

oranzada
10. jún 2010

@finfrle a ty kde zijes? ked je aj slniecko a aj neopreňáci? 😀

finfrle
10. jún 2010

blondy 85 na 170 jsem kulicka ale muze to byt i horsi 🙂

Oranzada 😀 v Irsku

Mala zacala koplat a na me padla z toho dychani nejaka unava dam si slofika 🙂