Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
16. jún 2010

schnucki, tak sladké brambory měli ještě větší úspěch než mrkvička, snědla to behem chvilky a opět smutně koukala, že už neni. A kupodivu ani neprskala, asi zjistila, že to nebarví a že se nebudu rozčilovat 😀
Nene, zatím sama nedělám, kvůli těm blbým dusičňanům zatím jedu v kupovaném... 😉

emilyx, dík, ale malá je naštěstí vzorná, alespoň co se táče papání 😀

yarden, u vás dlají velký UTZ v 15tt? 😕 Vždyť tam v té době ještě nenmůže být nic pořádně vidět, co se týče orgánů, roštěpů a tak... Pohlaví se sice určit většinou dá, ale je to tedy ještě hodně nejisté, já bych určení v téhle době braal hodně s velkou rezerbou, zvlášť holčičku, to je jak hádání....

barbora87
16. jún 2010

Ahojte babule tak sa hlasim zase...mame sa fajn len som unavena som od9do teraz bola vonku v tom dazdi a vybavovala som to vypisanie...teraz som si dala chlebik a odpocivam vecer ideme do kina...inak co si myslite o zisteni pohlavia z krvi?

finfrle
16. jún 2010

Ty jo v 15 tydnu jeje to je dost brzy ale pry uz to jde ale ja bych si jista teda nebyla ale rika se,kdyz uz tam jednou jde videt tak ho nikdo neodpare 😀 u "holcicky" se vzdy muse neco navic objevit 😀 a pak to bude chlapecek.
Snad v nasem pripade to nebude 🙂
Jsem si dnes udelala krasne odpoledne...nakupovala jsem pro malou pres net 🙂
Kamoska mi doporucila jeden obchudek,ktery ma vyzkouseny tak jsem nakoupila plno vecicek a za legracni cenu s porovnanim tady 😀

finfrle
16. jún 2010

obrazky 🙂 + jsem nakoupila takove ty jako prosteradlo,ochranne prosteradlo,poporodni vlozky,jednorazove kalhotky,perinku a polstarek,plenky(ctvercovky)a vodni teplomer 🙂

finfrle
16. jún 2010

Ja mam radost jeje a k tomu povleceni se zajickem mam i zavinovacku 🙂

yarden
16. jún 2010

K tomu UTZ, no mne sa to zda velmi zavcasu, ale kamosky tvrdili ze tu sa to tak robi. No ja si pockam radsej na ten 18-20 tt. Tito doktori si tu o sebe dost namyslaju. Tvrdia, ze taka starostlivost ako je tu, ze nie je nikde na svete. Ja len viem, ze je to tu vsetko drahe 🙂 Nerobi sa vsetko na jednom mieste. Na krvne testy treba chodit uplne inde ako na UTZ, na velky UTZ do specialneho centra. To sa mi zda zvlastne. No ale iny kraj, iny mrav.
Ja som zatial ista, ze to budem robit doma v SR.

finfrle
16. jún 2010

Holky sim muzete mi poradit nejake odkazy na hluboky kocarek....me uz z toho picne ja hledam a same zverstva to uz snad nejsou kocarky....

schnucki
16. jún 2010

blondy super ze brambory meli uspech 😵 to me moc tesi ... no jo, holt to neni mrkev 😀 ... ja prave nevedela co vsechno se da takhle koupit 🙂

finfrle tak to je super ze jsi dneska tak nakoupila .... ty dudliky jsou uzasny, a ty dve veci jsou na postylku, vid, vis jak se tomu rika? ja se po tom chci taky podivat, sousedka uz mi rikala at na to mrknu, ona obmotava deku kolem postylky a rikala ze tyhle veci jsou mekci, ja jen nevim jak se tomu radne rika 😅

mas nejakou predstavu o kocarku??
my budem kupovat tenhle - http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?m...

finfrle
16. jún 2010

schnucki hodim odkaz do ip

schnucki
16. jún 2010

finfrle dekuju ... mrknu na to, ukazu to manzilkovi a kdyby neco, objednam to k nasim ....

ja prave abych mela predstavu co za kocarek hledas, jestli i kombinaci ... neco jako jsem ti poslala??

finfrle
16. jún 2010

No mam tu jeden co se mi vazne libi a myslim,ze je i prakticky fam obrazek ale ta cena...
Jinak nemam vubec predstavu o kocaru co joa co ne proste netusim

finfrle
16. jún 2010

schnucki neni zac snad se ti neco bude libit...ja si to nechavam posilat k mame a pak prepravni spol.tady 🙂

janulka04
16. jún 2010

ahojte kocky, ja nestiham, obcas nakuknem, ale popravde som rada, ze zijem...
😝
dnes tu bola hebamme, doniesla mi cajik na podporu dojcenia, nejaku kozmetiku a olejcek na masaz chodidiel a bruska 😵
mala pribrala 170g za 10 dni, vraj je to ok, tak sa tesime, mame uz skoro 3900g a 56-ky su nam vsetky male 😀
...a to sme my 😵

schnucki
16. jún 2010

ten je peknej ... takze to znamena ze kombinaci nechcete ....

zkus mrknout sem - www.malvik.cz

finfrle
16. jún 2010

Janulka jeeee to je ale cumlicek krasny!Tak at se vam dari dobre 🙂 a pekne at mala roste 🙂

schnucki
16. jún 2010

jani ahooooj,
uz jsem si rikala jak se asi mate s malou 🙂 ... krasne rostete 😉 mala je kouzelna, proste zlaticko .... jsme rady ze se sem tam ozves a pisnes jak se mate, verim ze toho mas ted asi moc ...
kazdopadne na vas myslime 🙂

finfrle
16. jún 2010

@schnucki ono i kombinace ja nevim ale rikam si,ze tu bude dost zima a dest a hluboky si rikam ze je ideal...no nevim dekuji

schnucki
16. jún 2010

my prave budem kupovat dvojkombinaci ... jestli jsi mrkla na tu stranku a velky obrazek je sportak a pod nim byla ukazka jak vypada s vanickou, ... me treba prijde ta dvojkombinace lepsi, mala se narodi na podzim, takze budem jezdit s vanickou a v lete ho predelame na sportak a nebudu muset kupovat dva kocarky ....

mrkni na ten malvik, pokud by se ti tam neco libilo tak posli obrazek .... ja hledala na nemeckejch strankach, takze tohle je jedina ceska o ktere vim ze tam holky tady z konika casto koukaj na kocarky ....

ja hledala taky hodne dlouho .... ony ty ceny jsou fakt hrozny

finfrle
16. jún 2010

tak jeden jsemnasla dvojkombinace ... co ty na to schnucki a spol?
http://www.kocarky-tako.cz/kocarky-tako/kocarky...

schnucki
16. jún 2010

ten vypada hezky, podle me by nemusel bejt spatnej 🙂

kazdopadne neni od veci si ten kocarek nekde prohlednout ... ja jsem nasla obchudek s vice znackama, tam jsme si ten nas i ozkouseli a ujistili ze je super a budem ho tam i objednavat ....
ja jsem se osobne bala objednat neco z netu co jsem nevyzkousela ... doporucuju ....

finfrle
16. jún 2010

schnucki to je ten problem ze osahat si ho nemuzu ale ma ho kamoska a nemuze si ho vynachvalit...
No jeste se kouknu nekde po obchodech a uvidim ale uz jsem premyslela nad tim,ze by to slo pak privezt pres tu prepravni sluzbu...

schnucki
16. jún 2010

a zkousela jsi tam u vas na netu neco vyhledat? jak tam vubec mluvite, anglicky? ... ja v anglictine moc dobra nejsem, takze to moc nepomuzu ....

a je ta kamoska nekde pobliz? ze by ses na nej mrkla ...

ja jsem treba posilala nasim obrazek kocarku co budem kupovat a mamka se zhrozila ze je korbicka mala, ale ve skutecnosti jsem byla prekvapena jak je dlouha a prostorna ... takze je fakt dobre ho omrknout ....

pujdu si lehnout, ozvu se ti zas zitra ju ...

finfrle
16. jún 2010

schnucki dobrou noc obema 🙂
Kamoska je v CR ☹ no uvidime budeme koukat 🙂

janulka04
16. jún 2010

@finfrle no ono vela zalezi od toho. co od kocika ocakavas....teda, ci budes s nim jazdit po meste, ci v terene, ci ho budes mat v dome, alebo ci ho budes trebars stverat na 4.poschodie....odporucila by som ti aj sledovat vahu...v tom linku, co si dala, pisu, ze vaha 19kil...co by teda mna odradilo urcite, prirataj si vahu dietata, plus v zime ak je nabalene, popr., ak podrastie a vaha ti narastia aj k 30kilam a viac, neviem, podla mna je velmi tazky, ja sama byvam na 3 poschodi a moj kocik vazi 9 kil konstrukcia...a mame s mm co robit, ked ho smykame hor dole...
takisto, ak ho budes brat na cesty, aby sa dal jednoducho zlozit a aby zlozeny zaberal co najmenej miesta...
spis si, co od neho ocakavas a farby vyberaj az posledne 😉
ja by som poradilo s tym zoznamom ocakavani potom obehat obchody a budes hned vediet 😵

barbora87
17. jún 2010

Dobre rano babule...ako ste sa vyhajali?my sme boli vcera v kine a isla som spat o polnoci a som uplne k.i. Moj mocak ma zobudil a potom aj hlad na mna prisiel...dufam tlze si este pospim...

Jani mala je uzasna🙂dufam ze casom budes mat aj trosku cas pre seba...drzte sa!

yarden
17. jún 2010

Janulka - mala je nadherna. Ma krasne licka a pusinku. Drzim Vam palce, nech krasne priberate a rastiete a nech je vsetko v poriadku.

lubinka9
17. jún 2010

caute,
jani to chutna je mala 😵 . Musi to byt ozaj narocne, snad je mala dobrucka 😉

finfrle, nepise k obrazku co je to za kocik, tipujem teutonia elegance. Ak ano ma ju Kleo, takze ked tak jej posli IP a budes mat info z prvej ruky. Myslim, ze je s nou velmi spokojna len Maxik v hlbokom nechce byt tak uz kocikuju v sportaku.
tie Tako su ozaj strasne drahe a pripajam sa k janulke, treba tu vahu zvazit. Mne staci ked vlacim vanicku s malym par metrov do kocikarne a je to zataz..

my dnes mame 4 mesiace 😵 😵

lubinka9
17. jún 2010

pisem jak hotenton, nie drahe ale tazke 😅 drahe praveze niesu, su polske

schnucki
17. jún 2010

ahojik holky,

tak ja zas od pul 3 asi do 4h nemohla spat, palila me zaha 😝 uz mam fakt dost ...

finfrle v te vaze ma janca pravdu, taky se k ni pridavam ... na to jsem uplne zapomela, ... je lepsi kdyz kocarek tolik nevazi .... ono treba budes chtit nekdy sama na prochazku, nebo davat ho do auta, nebo domu, lepsi kdyz je lehci ...

lubi gratulace ke 4 mesici 😵

blondynka400
17. jún 2010

janulka, tedy malé je kousek 😀

finfrle, nová foétečka? 😵

meleri, hele chtěla jsem se zetpat, za jak dlouho po zavedení příkrmů se ti zlepšilo to kakání? U nás tedy zatím žádná velká změna, tedy změnila se textura, už je to takové jako od dospělého člověka evidentně jí to dalo práci to vytlačit...
Tak jsem zvědavá jak to bude, přeco jenm teď by už měla mít větší zbytky ne? 😕 Jak to bylo přesně u vás, tedy jestli si to pamatuješ...

lubi, gratulace k malým narozeninám 😉 Nás to čeká v sobotu....