Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
23. jún 2010

@ivanajelinek Ivanko jsme se s manzou rozhodli pro prebalovak na koleckach abych ho mohla premistovat a byli jsme prekvapeni jak je stabilni a byl do 14kg na mimi.Uz jsme zaplatili zalohu zkusim najit foto a poslu.Budeme jezdit mezi koupelnou a loznici a kamoska mi ho vazne doporucila....rikala,ze ho budu potrebovat jen na 6-9 mecicu(coz se mi zdalo na kratko) a pak ze mimi uz prebaluje na posteli ale ze se mam zamyslet nad tim,ze sice kratky cas ale kolikrat denne...... Je to ale draha sranda jojo

ivanajelinek
23. jún 2010

No praveze mi uz mame prebalovaciu komodu v izbe, tu sme kupovali ako komplet .Tak preto sa mi to zda tiez zbytocne mat doma 2 komody...
Blondy co myslis tym normalny prebalovak?
Ja mam dneska stale hlad, uz neviem ze co by som si dala. 😀

finfrle
23. jún 2010

@ivanajelinek Takovy ale jine barvy a byla jsem prekvapena jak je stabilni

meleri
23. jún 2010

finfrle,

hezké, kolik to stojí?

finfrle
23. jún 2010

Meleri vysem na 99eu a je jak uz jsem psala do 14kg i Emilka ho videla nazivo a libil se ji 🙂 ma i vanicku pod podlozkou.Je to drazsi ale stejne bych nejaky musela koupit,tak uz mame zaplacenou zalohu 🙂

meleri
23. jún 2010

finrle,

aha za tu cenu fakt pěkné, ještě bych řekla že levné, tady jsem viděla za 60 eur prachsprostý hliníkový s vaničkou umělohmotnou a podložkou na přebalování, ale tady je všecko fakt předražené..určitě to využiješ, jestli ještě plánujete víc dětí tak to poslouží. je fakt krásný...

kleopatris
23. jún 2010

my monitor dychu nemame, a babyphone sme kupili az teraz, zistili sme, ze nam ho predsa len treba 🙂

finfrle
23. jún 2010

meleri 🙂 dekuji se mi libi,ze ma i ulozny prstor vespod a naboku na drogerku a plinky a pod.....
Rozhodne je to vyhoda v baracku z koupelny prevezt do loznice a naopak.Hledali jsme ale dlouho...

meleri
23. jún 2010

kleo,

co je to babyphone?

fifnrle,

jo věci na kolečkách jsou fakt výhodné, člověk se s tím nemusí tahat, zvlášt když budete koupat...🙂

finfrle
23. jún 2010

Holky jak dlouho jste nechali spinkat miminko u vas v lozici?
V nedeli jsme koukali na tv a bylo tam o nahlemu umrti novorozenat...nejvetsi doporuceni bylo to,ze nenavlikat,18-20stupnu v loznici a davat spinkat jen na zadicka,taky ze dudlik zvysuje prisun kysliku....a ze monitor decchu v tomto pripade je na nic.

barbora87
23. jún 2010

Hmm a myslite ze ho budem potrebovat ked mimi bude aspon prvy rok u nas v spalni?

Blondy a aku znacku mas

schnucki
23. jún 2010

ivus, barbor ja mam A negativni a je problem, ze mala by mohla mit pozitivni a ja bych v tom pripade tvorila v krvi protilatky vuci jeji krvi, v prvnim tehu to vetsinou probiha bez problemu, ale pokud bych byla podruhe tehotna, mohla bych miminku ublizit, protoze by moje telo okamzite reagovalo jako na problem ... proto jsem dostala tuhle injekci, ktera mi tvori neco jako protilatky, ze u druheho miminka a i ted u male nebudu reagovat proti ni ....

koukam ze tu resite vanicky, me prijde ta na obrazku od ivci super, puvodne jsem ji chtela taky, ale pak me odradila ta cena, budeme mit v pokojicku taky komodu a zas tak daleko to od koupelny nemam, takze ja mam v planu koupit vanicku a malou prenaset, to zmaknem 🙂

jinak ja jsem o tom pristroji co kontroluje dech taky premyslela, ale bojim se ze bych byla z nej jen vic vystresovana nez uz tak i tak budu, takze ja ho asi nekoupit, ale babyphon kupovat urcite budem, rada bych ten co kkontroluje teplotu v pokoji ....

kleopatris
23. jún 2010

meleri ta vysielacka ci jak sa to vola 🙂
toto: http://www.amazon.de/Philips-Avent-SCD-520-00/d...

finfrle nas maly spinka stale u nas v spalni (mam jeho postielku pricapenu k mojej) a uvidime jak dlho este ostane, zatial nam to vsetkym 3 vyhovuje takto 🙂 a tych 18-20 stupnov sa fakt tazko dodrzuje...hlavne v lete, jak som spominala minule sme mali v spalni 29 v noci...

barbora87
23. jún 2010

Schnucki aha teraz chapem s tou krvou

no mne hovoria niektory ze ten monitor dychu urcite a niektory ze vobec tak neviem

schnucki
23. jún 2010

meleri babyphone jsou ty dva pristrojky co jeden je v postylce a druhy mas ty u sebe, kdyz se malej zbudi slysis ho 🙂

ja nevim jak dlouho s nama mala bude v loznici, ale dlouho nechci, ... myslim ze uvidim jak casto se bude v noci budit a az to bude ne tak casto, dame postylku do pokojicku ... rada bych ji naucila usinat pozdeji samotnou, tak od toho 3.mesice, takze to uz s nama v loznici urcite nebude ...

finfrle
23. jún 2010

@kleopatris uf to jste meli ale teplo alespon jedna vyhoda Irska 😀 je to ze teplota se tu drzi okolo 18 v lete a v zime se musi topit...

schnucki
23. jún 2010

finfrle tak to mate teplotu akorat 🙂 ... my jsme diky bohu na strane, kde slunicko jde do pokojicku jen rano, tak snad v lete nebude tolik vedro ....

ivanajelinek
23. jún 2010

No Schnucki asi aj my to tak budeme robit.Ze okupem v kupelni a potom prenesem do izby.Popripade kupim ten heizstraler nad komodu. A ten babyphone asi tiez taky co kontroluje aj teplotu v izbe. Ale monitor dychu asi nie. Tiez sa bojim ze budem potom viac sa bat ze kedy to zacne pipat alebo tak.
Ja som konecne dozehlila. Uz od jedenastej stojim na nohach a uz nevladzem.Ja som tak sprosta, ja si to necham nakopit a potom sa od toho neodtrhnem az pokym to nie je vsetko prec.A dnes toho bolo hrozne moc.Ale uz je vsetko prec 😉 Teraz musim ist nieco navarit, lebo umieram hladom 😝

schnucki
23. jún 2010

me prave odradila ivus ta cena, kdyby to nestalo tolik tak to koupim, protoze sousedka to ma a nemuze si to vynachvalit, ale ma to pujcene ...
ja se prave taky bojim ze by me ten pristroj na dech jen plasil, manzel si taky mysli ze to zvladnem bez nej, takze koupime jenom babyphone 🙂
nechces mi taky vyzehlit?? 😀 ja mam jeste par tricek ze vcera .... ja si ted mazu chlebik s redkvickama a pak budu delat hranolky z brambor a rybi prsty 😀

barbora87
23. jún 2010

no tak si to budem musiet rozmysliet s tym monitorom dychu...neviem no a stoji to dost penazi tak preto uvazujem ci to treba alebo nie...joj ja mam taku chut na ryzovy nakyp a mozem si ho dat az ked pojdem zase na sk....
ja sa dnes valam som leniva aj ked som pred chvilou vyliezla z postele a som v obyvacke s hafanmi..manzelik ma dnes nejaku besprechung v robote tak neviem kedy pride

ivanajelinek
23. jún 2010

No ja sa skusim este popytat niekoho ci take nieco nema.Ja to nove nepotrebujem, stacilo by aj pozicat od niekoho.
No po skoro 4 hodinach nechcem zehlenie uz ani vidiet 😀 Ja som si narychlo urobila toast, lebo uz mi bolo zle a teraz idem nieco vymysliet...

schnucki
23. jún 2010

ja prave nikoho neznam kdo by ho mel a mohl nam ho pujcit, proto jsme se bavili o tom zda jo a nebo ne, a jelikoz se znam, jen by me to plasilo ... tak snad bude vse v poho i bez nej 🙂

ivus 4 hodiny? tak to jsi dobra ... ja nanejvejs dve a pak to balim ...

ivanajelinek
23. jún 2010

No ale ja myslim tu nejaku komodu na kolieckach.Ten monitor dychu urcite nie ani u nas.Mm to tiez nechce.No 4 hodiny, ja som v tomto fakt neni normalna 😝 Vzdy si poviem ze budem zehlit po kazdom prani, ale teraz by som uz mohla ked nerobim. 😀

schnucki
23. jún 2010

jo takhle 😀 ja myslela ze mluvis o tom hlidaci dechu 😀
jelikoz nikoho neznam kdo by mel nejakou komodu na koleckach, budu s malou litat z koupelny do pokoje 😀 a nebo na pracce ....

ja se teda snazim zehlit kazdy tyden po prani, jinak toho mam moc a jsem pak jeste linejsi ....

finfrle
23. jún 2010

Ja se zblaznim,uz jsem byla na zachode potreti a s takovym prujmem ☹
Snazim se hodne pit at mam dost tekutin,snad alespon to pomuze a mimi bude ok.
Dychani se po cesnekove polevce trochu uklidnilo 🙂 ted jeste to brisko.

ivanajelinek
23. jún 2010

Finfrle mne pri prujmu vzdy pomohli zavarane cucoriedky alebo banany.
Tak uz mi prisiel mm domov, skocime este niekam do obchodu nieco kupit vecer k futbalu 😀 No lietat budeme asi aj my.Budem musiet viac maleho zababusit. 😉

finfrle
23. jún 2010

Tak jsem se vylezela a cetla si dve hodinky knizku o mimiskach 🙂
Zase me to prohnalo na zachod jojo alespon ze piju....zkusim ten baban 😉
Jsem si sepsala uz vecicky co nam chybi kouipit a i vsechny kosmeticke/lekarnicke 🙂 potreby dekuji za rady!

emily327
23. jún 2010

ahojte, finfrle, meleri, skore uzdravenie vam prajem.
Ivana, pozeram,ze si sa uz pustila do toho svojho zoznamu 🙂 Nas to len caka, dufam,ze toho nebude treba vela. Ja mam vyhodu tu,ze budeme mat pracku v kupelni a prebalovaciu podlozku uz mame. Takze to bude s kupkanim ovela jednoduchsie. Ale to co kupili finfrle s mm je velmi pekne a velmi prakticke. Stoji to dost ale zase to vyuzije aj na neskor.

Blondy, ty nasa pani doktorka 😉 Ja si to teraz citam ale urcite sa budem pytat potom ked sa mala narodi, tak to prosim vsetko nezabudni dovtedy 😀 Mne si vzdy poradila super cmuk ako pokracuje prikrmovanie malinkej? A ako sa mate?

Schnucki, fuuha s tou krvnou skupinou asi nie su zarty co? A maju pre teba v zalohe tuto krvnu skupinu keby ju nahodou pocas porodu alebo po potrebovali? Inak je ako? A dakujem za podporu moja cmuk uz tych 6 dni v praci to zvladnem aj so zatatymi zubami 😀 ale nebude treba, lebo mame hrozne malo ludi tento tyzden, tak viac menej odpocivam ako beham, co je aj dobre.

Len neviem ci je to pocasim alebo cim ale som ako mechom udreta, hrozne sa mi chce spat fnuk a tym,ze v praci je toho malo na robote, tak je to o to horsie. No ale ako som uz pisala, tych 6 dni to uz urcite vydrzim.
Veci sme poslali domov ale odidu az o tyzden a pol, lebo ta firma mala cestu na nas smer kde byvame iba tento tyzden a neskor uz nepojdu tymto smerom, tak to vyzdvihli v predstihu, odide to na Sk 5.7. a malo by to byt na nasej adrese asi 10.7. kde to svokra prevezme. Som fakt rada,ze existuje takato moznost poslania veci domov zo zahranicia. Inak neviem ako by sme sa odniesli.

schnucki
23. jún 2010

ahojik holky,

finfrle na behacku bohuzel nic neporadim, ja s tim doted problemy nemela, ale zkus jak pise ivus ....

ivus ja zkusim behat a uvidime jak to budem zvladat 😀

ahojik emily, s tou krvi fakt neni sranda, ja ani netusila ze neco takoveho existuje ... manzel ma uplne stejnou krevni skupinu jako ja, takze je mala pravdepodobnost ze by mala byla pozitiv, ale doktora nejak nezajimalo jakou krevni skupinu ma manzel, rikal ze pro jistotu injekci dame 🙂 lehce stipala ale slo to 😀 ... ja myslim ze v nemocnici ji urcite maji, budu mit sebou pas, takze budou vedet co a jak .... jinak se mame super, mala dneska kopala kdyz manzel prisel rano domu, tak pred usnutim mel ruku na brisku a smal se, to me prislo tak krasny 😵

tak to jo, ja prave nevedela ze vam ty veci tchyne vyzvedne, je to urcite takhle lepsi nez premyslet jak ty veci vubec odvezete .... takhle to mate v pohode 🙂
ja myslim ze to bude tema pribivajicima tt 😀 ja treba nejsem schopna pred 10h vstat, je jedno kdy jdu spat, jsem jak spici pana ...

meleri
23. jún 2010

finfrle,

taky mě to dost děsilo to náhlé úmrtí, s námi spí malý pořád....podle mě dudlík je fajn relax pro dítě....

kleo,
aha tak to jsem možná viděla v obchodě, myslela jsem že je to jako ta chůvička. 🙂

holky já jsem dneska normálně mrtvá..šli jsme k jezeru a pěkně ttam už smažilo, jenže tím že jsme nemocní tak jsem do vody samozřejmě nelezla, za to malý začal dělat scény tak asi na 10 min jsem ho nechala brodit, no pak řval jak tur, naštěstí to pak jaksi pochopil když už jsem ho oblíkla, že do vody nemůže, ale za to pak pořád běhal non stop skoro tak mě totálně zničil....

Schnucki,
at je vše v pořádku st tou krví! jo ty přístroje jsou strašně drahé mě to celkem šokovalo, ty ceny těch chůviček a podobně, ale je fakt že zezačátku to mimčo dýchá fakt nepravidelně, takže má člověk strach...

Emily,
děkuju! to se ti nedivím že jsi udřená, obdivuju tě jak to zvládáš, práce těhotenství, schánění věcí na dítě, atd...určitě si zasloužíš volno těch pár měsíců před porodem...