Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
1. júl 2010

@lubi dakujem.Mne ide o to ze aby som po kupani maleho nemusela prenasat len tak v uteraku cez chodbu do izby.Keby ze je teplo tak to neriesim, ale predsa my mame v zime dost chladno na chodbe. 😒
Tak hladam nieco do kupelne...Ale tu nemame tiez nejak obrovsku.

meleri
1. júl 2010

Barboro,

krásný kočárek!

ahoj Lubi!

schnucki
1. júl 2010

@ivanajelinek ja mu ten balon urcite koupim, moje mamka ho ma taky, mrknu se jeste v cechach, ale cenove by to melo bejt jako tady .... ten stojanek je peknej a za 25euro to jde ... a do koupelny ti urcite bude stacit 😉
ja bych ho nemela kam dat 😝

meleri
1. júl 2010

já právě taky ne, máme fakt malinkou koupelnu, ani pračka by se tam nevlezla, takže převlíkám na zemi..

holky já se musím nějak zbavit té depky, v normálním stavu ji nemívám...:(

schnucki
1. júl 2010

barbor a ty jsi nepremyslela nad dvojkombinaci? jinak vypada dobre ... jen nez neco koupis je lepsi si to obhlidnout, zvlast kocarek 🙂

ahoj lubi, jak se mate? to je taky dobry ... my budem zatim kupovat jen vanicku a uvidim jestli k ni koupim nejakej stojanek nebo ne ....

nonika1979
1. júl 2010

Halllllllllllo kocky mozem sa spytat je tu este niekto zijuci v Rakusku vo Viedni??? 😉

ivanajelinek
1. júl 2010

Schnucki ani ja este neviem ze ci sa zmesti 😀 Musim to ist pomerat.teraz chcem ist trosku zehlit, lebo nechcem aby sa mi to zasa nakopilo. Uvidim co povie chrbat 😝
Meleri joj jak by som ti pomohla...Nemozes mat depku.Teraz sa musis tesit na dalsie mimi, doma mas pekneho zdraveho syna tak preco depky? Jako hovori mm moze byt aj horsie...

meleri
1. júl 2010

ivčo,

děkuju! máš pravdu! mohla sem být bezdětná a trápit se daleko víc...sem blbá...nevím proč mě to ted popadá...předchvílí sem si dala něco sladkého a je líp...
asi bych potřebovala na půl dne někde vypadnout....už se tak těším na víkend!!!!!

ivanajelinek
1. júl 2010

No keby ze sme neni tak daleko, hned by som ta prisla pozret...A kedy ides k dr. na kontrolu?Ale neboj ja mavam teiz take dni..myslim ale ze kazda z nas...Ale na to sme tu aby sme sa rozveselili a poradili, nie?

meleri
1. júl 2010

ivčo,

jo děkuju, fakt mi to moc pomáhá že vás tady mám!!! ono je to asi i tím že moje blízká kamarádka tady zrovna porodila (rodila chudák pět dní vkuse) a už jsme se chvíli (kvůli mé nemoci) neviděly, takže jsem tady jak kůl v plotě.ale domluvily sme se že příští týden tam nachvilku zajdu a pak o víkendu i s manželem..
jo to jo! škoda že sme všechny tak daleko! vy holky v německu, to ještě jde...

ale jednou bysme mohly dát nějaký sraz! 🙂

finfrle
1. júl 2010

Jste ale ukecane 🙂
@ivanajelinek Super prebalovak!Neco takoveho jsem hledala ale nakonec jsme usoudili,ze na koleckach to bude pro nas lepsi...

@meleri Francie je super,hned bych jela na nakupy do Super U 😵 posledne jsme si udelali posezeni na travniku hned u obchodaku 😀 Ta pastika a basta jeje

@barbora87 kocarky...pojedeme na cumendu nekdy v brzke dobe do vetsiho mesta,udelame si fajn vylet na cely den.

@lubinka9 Jsem rada,za ten prebalovak co jsme si vybrali ma v sobe taky vanicku a nemusis se u toho stale ohybat 😉

meleri
1. júl 2010

Finfrle,

jej to je pěkné! ty znáš Super U! 🙂 jo já bych zas ráda do irska nebo aspon do Walesu, ale jsme bohužel švorc...

to máte pravdu, kočárky a pod, je lepší vidět, osahat si, zkusit jak je těžký....

finfrle
1. júl 2010

Meleri ja vim jak te rozveselit 🙂 posli mejla do IP a neco ti poslu 😀 to zabere vzdy kdyz je smutno 😉

finfrle
1. júl 2010

Meleri to vis uz jsem pres Francii parkrat jela a dokonce i uvizla,kdyz nam ujel trajekt 🙂

finfrle
1. júl 2010

@nonika1979 Asi ne.....?

Barbor ty jsi ale strivko hubeny 😅

Budu muset jit zase makat a varit ale nechce se 😒

meleri
1. júl 2010

Finfrle,

ajaj, to bylo v Calais? to jsou nádherné zážitky nadruhou stranu, takové cestování, člověk má na to pak plno vzpomínek...

finfrle
1. júl 2010

@meleri Caen bylo to super U ale byli jsme vsude mozne 🙂

meleri
1. júl 2010

aha caen to neznám to bude někde v bretagni? nikdy sem tam nebyla, pouze kdysi Calais když jsem jela do UK, byl to pro mě zážitek....to je fajn! my z Ostravy máme asi toulavé boty...🙂

schnucki
1. júl 2010

@nonika1979 ahoj, nevim kde se toula barbora, ta je v rakousku, premyslim jestli jeste nekdo, ale nemuzu si vzpomenout ... kazdopadne se tu klidne muzes u nas ohrat 😉

@meleri myslim ze kazda z nas ma sem tam depku, ja mam nekdy blbou naladu a ani nevim z ceho ... srazik by se podle me mohl udelat pristi leto, nekde na puli cesty od nas vsech, na vikend ....
ono je nas tu sice hodne z nemecka, ale jsme taky daleko od sebe 😝

yarden
1. júl 2010

Ahojte babule...

Par dni tu clovek nie je a vy napisete romany! Dost stran. Trvalo mi, kym som vsetko prebehla aspon zbezne.
Citam, ze frcite na melonoch. Som si aj ja dala vcera na jednej oslave a potom ma celu noc bolelo brucho. Creva pracovali na plne obratky. Ale toto sa mi stavalo aj ked som jedavala uhorky. Asi mi to nejako nesedi. Ale neviem preco. Stava sa mi to len z cerveneho melonu. Zlty je OK.

Vcera som stretla kamosku, dlho sme sa nevideli, prisli z dovolenky v Cechach a cakaju tie miminko. Neprezradila nic skor, ale uz je v 19tt. Tam sme vcera dve tehule rozoberali rozne veci.

Emily, velka gratulacia k uspesnemu finishu v praci. A z takych ludi, ako ta Poliacka si nic nerob. To je len ludska zavist a neprajnictvo.

A k odkazom na web stranky, co vkladate. Je to super. Vsetky si poctivo otvorim a ak ma zaujme aj iny sortiment, tak si davam k oblubenym polozkam. Dufam ze cast veci najdem aj tu v IL.

A Blondy, niekde si sa pytala co su slovensky oblicky. U vas su to ledviny.

A finfrle, posli aj men nejaku fotecku, nech sa inspirujem 🙂

lubinka9
1. júl 2010

@finfrle no to si na to ako prisla? 😀 Nieje integrovana vanicka, tu som kupovala zvlast 😉

ivanajelinek
1. júl 2010

myslim inak ze aj Kleo je v rakusku, nie?
Ja som uz pozehlila, horko je tu v obyvacke, pozrela som na teplomer a ze 29 st 😝
Baby vam chuti jest? ja mam pocit ze akosi nejem, chudnem, brucho sa mi zmensuje alebo akosi prestalo rast 😒

schnucki
1. júl 2010

@yarden no ze se taky ukazes 😀 ... ja bych si zatim kvuli jidlu hlavu nedelala, me zacalo normalne chutnat az od konce 4.mesice ... do te doby me skoro vubec nic nejelo, takze jez co ti chuti a pockej, pozdeji budes taky ujizdet 😀

@ivanajelinek 29° panejo, to je na umreni 😝 ... ivus me se sice brisko nezmensilo a neschodila jsem, ale s tim jidlem jsem na tom stejne, prijde mi ze nez byli ty tepla jsem toho do sebe futrovala vic ... ja se teda snazim casto neco jist, treba i ovoce, ale kolikrat se musim nutit, za to piju jak utrzena ze retezu ... podle me je to tim teplem ....
ale snaz se na jidlo myslet a casteji si neco maleho dat 🙂

ivanajelinek
1. júl 2010

No tak zbastila som parenicu 😝 Budem musiet skocit kupit aspon ovocie, lebo uz nemam doma nic...Mozno sa podari mm prisk skorej a isli by sme este rychlo do obchodu...A dala by som si nejaky studeny tuniakovy salat...

finfrle
1. júl 2010

Uz jsem upracovana 😒 nejak pada net ☹
Ted jsme pojedli tak si dam deset min pauzicku a zase pokracovat 🙂
Jsem si rovnou vyzkousela nove zehlici prkno na zavesy a prijednom si umyla okna 🙂 ale ty bych musela mit stale,zase leje.
Je to takova pohoda,ze by bylo nejlepe se zavrtat do postele k filmiku.Boli me nejak brisko,tak jako bych to mela dostat ☹ divne...

yarden
1. júl 2010

@ivanajelinek
Ivi robis mi chute. Dobry napad s tou parenicou. Ja si idem rozmrazit korbaciky. Este mame nejake v zasobe. V SR musime dokupit...

ivanajelinek
1. júl 2010

@yarden my mame tiez zamrazene...Ale teraz este dojedame zasoby co som pred dvoma tyzdnami doniesla... Bola som na zahrade zvesit a zavesit pradlo, no poviem vam, ze tam je tak horko, ze to normalne az pali.Pradlo bolo uplne horuce... 😕

schnucki
1. júl 2010

ja sice nevim co je parenica, ale ten tunakovy salat zni dobre 😵

finfrle nechces mi taky umit okna? ja se k tomu nejak nemam, u veseni zaclon jsem minule tak funela az hruza ...

holky pro dnesek se s vama loucim, jedu k rodince kde jsem driv byla au-pair a prijedu az zitra rano s manzilkem, tak se tu mejte krasne ...

papa zitra

ivanajelinek
1. júl 2010

Schnucki tak si to uzi 🙂 A tam budes aj spat?
Parenica to je taky slovensky syr, taky zatoceny...

finfrle
1. júl 2010

@schnucki a moc dobry syr 😉
No dekuji pekne dalsi okna 😝 uz ted nemuzu 🙂 jsem cistila i dvere a lestila drevo 😀 prvni pokoj je hotovy ted nejak vyresit ten bordel ve zbytku baraku 😅
@ivanajelinek
Tady se to pocasi strida kazdych 5min...ted prselo jako z konve a uz je slunicko a modra obloha,klasicke Irsko.
Asi upecu vylepseny pernik at je co k veceru na zub 🙂
Dnes se budeme koukat na serial 🙂 tak se pritulime a bude se odpocivat.