Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
14. júl 2010

@barbora87 jj mekac je fajn na zmrzku ci mlecne,ja si dala predevcirem sejka 😅
Taky jsem si rikala,ze bombardaky potrebuji,tak si je pak poridim ale zatim nevim jakou velikost jeste pockam jak mi naroste zadek 😀

barbora87
14. júl 2010

@ivanajelinek Ivi tu po burke len snivame este teraz v chladlu 32stupnov...

@finfrle ja som si dala bananensplit mnamiii 🙂 no ja vzala bombardaky o cislo veci tak doufam ze budou 🙂)) ale tak uvidim no a jak ti jinak je?

finfrle
14. júl 2010

@barbora87 Docela fajn,nakoupili jsme nejake veci pres net 🙂 Tak postak bude mit zase radost 😀 uz ted co bydlime v novem a mame net nestiha 😀 mm je na ebay porad a zhani za dobre ceny co potrebujeme.

barbora87
14. júl 2010

@finfrle Tak to som rada ze ti je fajn...jeee super a co ste nakupili?

meleri
14. júl 2010

Finfrle,

nevím co ti poradit, snad se vám budou hodit, zezačátku na malé miminko je to dost velká plína, teda ale je to jedno protože pak od těch 3 měsíců je to v pohodě, a využiješ ji až do konce, jen, ted když už malý chodí a nemá třeba bodýčko které by to drželo, tak ta plína mu padá ze zadku....ale jinak jsou fakt dobré, ještě jsou super blueberry nebo tak nějak, ale jsou dost drahé tyto plíny..jinak mám také zkušenosti že v UK jsou plíny levnější, já objednávala několik plín přes anglické internetové stránky, takže myslím že jste udělali dobře....
jinak pokud budeš prát plíny častěji tak se vyplatí asi tak 15 18 plín...já peru obden, jinak mi to přijde že je to strašné ten smrad....ty plíny vydrží i časté praní na 90...

Zuzanko,
dík, budu to brát teda do toho 12 týdne! 🙂 to je dobře žes vysadila...bacha taky na tu toxoplasmozu, jestli nejsi imunní tak bacha na kočky..

meleri
14. júl 2010

to je ta blueberry, strašně moc absorbuje, je skoro nerozbitná, tedy vydrží coby do kvality víc než ten Bumgenius ale ve vnitř je fleece.

meleri
14. júl 2010

tedy některé děti fleece nesnášejí...já to riskla, pořídila jednu, zrovna tuto, a malý s tím fleecem problémy neměl.....velmi dobře schne...

finfrle
14. júl 2010

@meleri To jo jsem si rekla,ze je budeme mit v kbeliku venku u soupacek.Bude chladno,tak smrad nebude takovy...
Koupili jsme tech AIO Bum genius 7 ale budeme kupovat i svrchnacky a kalhotkove pliny(bambus),vkladacky, ctvercovky uz mame.Dnes nam prisli 2v1 a az jsem si to osahala tak jsem rada,ze budeme latkovat se to neda srovnat s tou papirovkou!

finfrle
14. júl 2010

@meleri Vypada dobre,proto chci bambusovky moc dobre sajou!Jeste koukneme na ty cojsi poslala 😉

meleri
14. júl 2010

finfrle,

jo tak to máte fajn že to můžete dát ven, já ti řeknu ted v těch vedrech fakt nic moc.... 😝 😅

čtvercovky jsou super teda! určitě prozačátek se to využije!

nedá! to fakt ne! tak stejně jako když vyzkoušíš párkrát látkovou vložku a ten umělohmotný aušus typu libresse...tak nějak se asi musí cítit i miminko, akorát že ono to má chudá po obvodu celého břicha a rozkroku...já akorát na noc dávám papírovku aby vklidu spal, jinak bych ho musela přebalovat, celou noc by to nevydrželo...

meleri
14. júl 2010

ok s bambusem zkušenosti nemám, ale má je kamarádka, a je spokojená, má popolini. já mám taky hodně popolini ale bavlnu ale strašně blbě to schne...ta bavlna, ten bambus ani ne co mi říkala....

meleri
14. júl 2010

jo a ta bavlna ani moc dobře nesaje....jako to co já mám, ale dá se to...

finfrle
14. júl 2010

Mam v planu taky dat na noc papirovku ci k lekari ale jinak jen latkovku.Manzel je z toho nadseny,financne i zdravotne neni lepsi volba.
Bambus nasava o 60procent vice jak bavlna a je prirozene antibakterialni lepe schne!

finfrle
14. júl 2010

Do bavlny nejdeme to by tu v Irl neuschlo nikdy 😀
Chteli bychom koupit jeste od Imse Vimse AIO +svrchnacky a popoliny svrchnacky.Separacky mi doporucilo hodne mamin Tots Bots.

meleri
14. júl 2010

finfrle,

jo to ta vlhkost, no fakt to vědět dřív tak bych do nich nešla, ale už jsem si zvykla, co už jednou koupíš....já jsem totiž k tomu kdysi přišla jako slepý k houslím...popravdě se mi to nechtělo moc zkoumat, na netu jsem viděla ty popolini a bác už jsem je měla, k tomu dokoupila ty bg a bylo...
sakra malý se vzbudil to je smůla.... ☹

yarden
15. júl 2010

Ahojte dievcata...

Vcera mi bolo strasne zle, chcelo sa mi cely den vracat, tocila sa mi hlava, tak som prelezala s ovladacom v ruke a pod klimou. Vecer ako vymenena. Plna energie. este sme boli na jednej oslave a vratili sme sa o 10. Bolo OK.

@barbora87 Tesim sa na dnesne infosky. Drzim palceky, nech sa drobec ukaze ako ma. Nech poriadne roztiahne nozky 😀

@finfrle @meleri
Citam, ze meleri pouziva a ty finfrle chces pouzivat latkove pleny.
Mne sa zdali vzdy v pohode tie pampers, huggies, fixies a podobne. Ale ako citam, Vase nazory, asi pokukam nieco neskor aj ja. I ked mna odradza to pranie tych plienok. Predsa papierove su lahsie na pouzivanie.
Ale asi to nie su take, ako nam nase maminy davali, ked my sme boli male 🙂

Zelam pekny den...
A poslite zimu aj sem...
Ale v sobotu letim do SR a malo by prsat. Tak budeme jedini na ulici bez dazdnika a vytesovat sa z kvapiek 🙂

barbora87
15. júl 2010

@yarden Ahojky joj to mi je luto ze ti bolo zle ale vydrz!atri to k tomu a poviem ti ze vcera mi mimi vyse hodku kopalu v brusku a bola to naaadhera...dakujem budrm informovat uz som nervozna...od6.30som hore

ivanajelinek
15. júl 2010

@barbor drzime palce.Nech sa mimi ukaze...

barbora87
15. júl 2010

@ivanajelinek Jeee ivi tiez si uz hore?dakujem!!!uz to chcem vediet aj ked to bude chlapec 🙂))

ivanajelinek
15. júl 2010

@barbor no dnes som hore uz od siestej... 😉 Dnes to vyzera na prijemne chladnejsie pocasie 😝 O kolkej mas termin?

barbora87
15. júl 2010

@ivanajelinek U nas chladnejsie uz asi nikdy nebude v spalni mam 29,7stupnov...na chcipnutie...uz sa tesim na riadnu burku ale nic nehlasia :( no termin mam
uz o 10vdaka bohu 🙂)) uz sa neviem dockat vcera ked sme sa s mm bavili o chlapcenskych menach tak mimi kopalo o106!!!tak uvidime ci protestovalo lebo je dievcatko alebo sa mena nepacili 🙂))

ivanajelinek
15. júl 2010

@barbor mi sme tu mali vcera riadne burky a vichrice...Aj celu noc prsalo...Ale od zajtra hlasia zasa 35 st 😝 Tak potom informuj...Som zvedava ci sa ukaze... 😎

barbora87
15. júl 2010

@ivanajelinek Joj to ti zavidim aj tu by mohlo poprsat..teraz som sa vazila a mam o300gramov menej ako pred tyzdnom 🙂 takze som pribrala do teraz 2kg
ivi hned budem informovat som taaaak zvedava 🙂 akurat si pisem otazky co sa chcem dr spytat...

zuzanka7117
15. júl 2010

Ahojte baby, dobre rano.....Ja sa dnes vraciam do prace ale idem iba na pol sichty, tu poobednu, najprv musim skocit sa jednym co zastupuje mojho sefa a uvidim, ci nieco pre mna nasli ci nie.Nejaku lahsiu pracu. Ale dnes to maju naposledy, mozno maximalne este zajtra, ze im to odrobim, ale vzdy si najdem niekoho, ked aj na ulici, kto mi pomoze s tazkymi balikmi. Ak ked mam trochu obavy aj zo soferovania, lebo tieto dni mam take navaly, ze sa mi hrozne zacne tocit hlava...Vcera mi to trvalo asi 5 hodin. Ale dufam, ze to bude ok.....
O ty plienkach co tu rozoberate som v zivote nepocula a zda sa mi to fakt divne, ze flisove plienky, alebo bambusove... 😕 ....Asi zijem trochu pozadu 🙂

Meleri - neboj na macky si dam pozor, viem o toxoplazmoze. Ako to vyzera s tvojim bruskom, zacina uz trosku vykukat

emily327
15. júl 2010

ahojte,
barbora, ty uz si v 18tt???? 😲 Boze ale to fakt neskutocne leti. Tak potom napis ci sa malinke v brusku ukazalo cmuk

Tieto horucavy mi fakt nerobia velmi dobre. Vcera som volala svojej gynekologicke a ta uz neordinuje asi uz rodi 😀 Ale sestricka mi povedala,ze kedze som samoplatca, tak mi odbery nemoze urobit,ze tam je to s platenim komplikovane hm no takze moj test na cukrovku nehrozi a asi som uz aj po termine. Tak pockam na toho mojho porodnika ked sa vrati z dovolenky 26.7. a pojdem na kompletne vysetrenie k nemu. Dufam,ze u neho problem s nicim nebude. Uz mame objednany televizor, bola nan super zlava, dnes ideme objednat kuchynu a chladnicku. Poviem vam, je toho vela ale hadam to do septembra zvladneme. Zajtra asi pojdeme do Ciech pre auto atd... no mame to pestre 🙂

ivanajelinek
15. júl 2010

Ahoj Emily....tak super ze pomalinky zariadujete... A ty si teraz ako poistena? este v irsku ci na slovensku? A uz si pomalinky zvykas?

emily327
15. júl 2010

@ivanajelinek ja som oficialne na dovolenke do 26.7. a potom mi zacina materska. Takze za mna poistne plati moj zamestnavatel aj pocas celej materskej. Takze ja si doma na Sk nic platit sama nemozem v zdravotnej poistovni, preto nemam ani karticku poistenca a musim si vsetky vysetrenia platit sama ☹ A zvykam si no mam pocit,ze som na dovolenke a ze sa za par dni vraciame spat 😀 Ale neviem je to tu vsetko hrozne drahe a hlavne teraz okrem zariadovania na nic ine ani nemame cas. Kruta realita pride az ked si priatel nenajde pracu a zacneme byvat sami a pride na svet mala.... Ale hadam to nejako zvladneme. A co ty ako sa mas?

meleri
15. júl 2010

zuzanko,
ještě ne, a taky mě už přestalo to bolení v podbřišku, cítím se bezvadně...a jak ty?

huráá, asi nám přišlo z Irska to špatné počasí ale já jsem za něho fakt vděčná...je podmrakem, tak 25 stupnů takže odpoledne můžeme vyrazit i někam jinam než furt na ten bazén.. 😵

zdravím Emily, asi ted máte hodně lítání a papírování? přeju ti at je to conejrychleji za váma, a at už můžeš konečně zaslouženě odpočívat..

kleopatris
15. júl 2010

ahojte

boze to je horuco 😝 my uz nevladzeme....maly je taky nervozny chudato a v noci furt zle spi....v spalni sme vcera mali 32 stupnov 😠 som sa s nim zdekovala do obyvacky, kde bolo "len" 29.....mrdne mna z toho, nevyspata, nervozne babo a ochladenie v nedohladne 😠

ja by som asi na latkovky nemala 😖 ked si predstavim tie plienky v tychto teplach skladovat 😝 uz s papierovymi behame furt do popolnice jak smrdia

barbi som zvedava aj jaaaaa

barbora87
15. júl 2010

Taaaak nic :( mimi malo prekrutene nohy :(((