Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek No jo jsi olpivala energii vcera tak dnes mas utlum.U me je to opacne dnes jsem uplne dobita energii ja 🙂 cviceni je super a za 2hod si dam zase a🙂

finfrle
16. júl 2010

@meleri Koukam,ze s malym se vazne nenudis 😀 az mi je te najednu strano lito,ze nemas sanci posedet!Ale neboj snad to odezni.
Hele manzel snad pochopi,kdyz vezme maleho a udelas si cas jen pro sebe ne!A tim nemyslim uklid ale jenTY!!!
Prece jenom nosis dalsi tvorecky v brisku a musis si jeste trochu dachnout a zrelaxovat se!
Nastesti muj manza doma vysava a vytira tak mam o starost mene 🙂 ale zbytek je na me.

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 No jo obrazky ujdou jen bych chtela jeste alespon jeden scan a ten mi uz v nemocnici neudelaji ☹ jen na soukrome.

barbora87
16. júl 2010

@emily327 Ja ti to presne zistim ze kolko kusov a za kolko jo?dakujem
moja mam sa fajn vcera som bola u dr a povedal mi ze mimi ma priblizne20cm!!!ale neviem kde sa skryva taky obrik🙂 no hej uz citim 🙂 a posledne 3-4dni kazdy den ale len ked som v klude a lezim je to naaadhera
a co ty?mate toho vela ze?

barbora87
16. júl 2010

@finfrle No tu poistovna plati myslim 2scany ale je som si u dr zaplatila 100€a tetaz mi robia vzdy...a kolko by to stalo?

emily327
16. júl 2010

@barbora87 v pohode moja to iba ak by si niekedy bola v drogerke alebo nejakom supermarkete,ze ake su u vas ceny 🙂 dakujem pekne cmuk tak je dobre,ze malinke je v poriadku 😉 A tie kopanceky, no ja uz vidim niekedy aj ako sa mi na jednom mieste nadvihne brusku tak ako keby malinka tam vtlacila nozicku alebo rucicku 😀 Ano mame toho vela no
ok utekam ja budem tu neskor pa pa 😉

finfrle
16. júl 2010

Jsem rychle docetla a ted vam muzu rict jaky jsem mela do ted den 🙂
Rano prisli dva balicky a v jednom prisel stelirizator Tommee Tippee s lahvickama a v druhem byly plinky ty Bum Genius!Zustali jsme vsoku!!!!Jsme sahli na plinu a opravdu to je takovy material,ze oproti tem jednorazovkam co mame doma,no neni co resit.Zbytek asi koupime taky od nich.Jsme si s mm rekli proc to nedelaji z tak kvalitniho a prijemneho matrose i na dospele!Uzas vazne...vyfotim vse co pribylo 😉
Stelirizator do mikrovlnky taky paradni!!!!
Mam jeste vetsi radost,ze je to koupene za dobre akce 🙂 takze se dost usetrilo.
Pridam foto i tasky na kocarek,kterou jsme dokupovali zvlast.
Po kochani jsem nacapala mm jak je zase u oblecku pro malou a hraje si asi mu koupim panenku nez se mala narodi aby si mohl hrat 😀
Pak jsme jeli k lekari pro papiry a domluvila jsem si na pondeli schuzku k sestricce na kontrolu kvuli tem mym zavratim a ombdlevani.
Nasledovala prace,ta kolegine jak s ni pracuji ani nerekla ahoj a prvni co ze sebe dostala bylo"jJak bylo v Balline na nakupech ve stredu?!" To myslela tu stredu,kdy jsme byli za Emilkou se pomalu rozloucit a byli tam stanky(festival).Ja ji okamzite podekovala za optani a ze dobre!Jsem se zeptala jestli tam byla a ona na me "Ne ale byl tam Nekdo a ten mi to rekl" no neni k zabiti a neodpustila si poznamku"Se divim,ze jsi zvladla nakupy,kdyz jsi taaaaak nemocna."Na to jsem se rozloucila a sla ale rozesmala me!!!!
Sefovi jsem dala papiry na materskou a byl jak vymeneny a chapavy az az ...si rikam,ze to na me hral.
Pry si mam pro papiry prijit za tyden,tak uvidim.Jeste s nim musim doresit svou dovolenou.
No jeste jsem stihla petiminutovou navstevu u sefoveho bratra doma a socialku,nakup a doma prevleceni postele a uklid 🙂 jsem uzasna 😀

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 no asi 100eu ale nechci utracet prece jenom neni na rozhazovani a vse co usetrime na nakupu bych zase utracela za dasli a dalsi scany...

barbora87
16. júl 2010

@finfrle No to je mooooc za jeden scan!!!jeee ty di sikula ze si toho stihla!!!ale ta kolegina je nejaka koza!to je sila nech sa stara o seba!

yarden
16. júl 2010

Ahojte dievcata...

@finfrle To cvicenie vyzera velmi dobre. Dam sa na to aj ja. Super. Diky za tip.
Ja sa pojdem ponatahovat a precvicit ramenne svaly, pojdem poumyvat dom, aspon podlahy...

@emily327 Ahoj, ako si uzivas prvych par dni doma? Vsetko vybavte podla Vasich predstav.
Akby si potrebovala nejake tipy na zariadenie bytu, ozvi sa. My sme to vsetko riesili minuly rok, sice na dialku, ale sme velmi spokojni...

Aj Barbi, Meleri, Ivi ahojte...

Neviem velmi cim sa zapajat. Zajtra letime do SR a idem nachystat nejake veci.Dnes som bola s dvomi tehulkami kamoskami na ladovej kave a super sme si pokecali. Su obe v 20tt a mam dobre poradkyne 🙂

Drzte sa, nech Vam teplo nerobi velmi zle ako mne. Ale som citala, ze aj v SR maju byt cez vikend burky, tak sa necham prekvapit...

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 Jj je to drahe ale co clovek nadela,zatim jsem vklidu,ak se nikam nezenu myslim,ze mala je ok ale chtela bych pro jistotu vedet,ze je to opravdu zdrave devcatko.
No to vis dnes jsem jako tryskomys 😀

finfrle
16. júl 2010

@yarden jj cvicenicko je fajn zachvilku si jdu zacvicit.
Uzij si dovcu 😉 😉 😉 hlavne at ti neni dobre.Ty poradkyne jsou paradni proto jsem rada za holky tu.

barbora87
16. júl 2010

@finfrle No je to dnes tazke sa rozhodnut...no ja ti verim ze by si chcela vediet ci je mala ok...za hodku pride mm a ideme pre kocik joooo 🙂))

@yarden jeee tak dobre zvladnite cestu a davaj si pozor!!!budes mat na sk net?

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 Super tak at si to s mm uzijete 😉
Ja asi pujdu uklidit ten neporadek co mm udelal s oblecky a rovnou je roztridim 🙂 na velikosti a az pak to cvicenicko...
Jeste musim varit to fuj jidlo 😀

barbora87
16. júl 2010

@finfrle No dufam ze sa mm bude kocik pacit 🙂
hihi no bud rada ze sa tvoj mm tak tesi 🙂 ja si kupim nejake ovocie mam uz len jablko doma a na to nemam
chut

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 To ja mam ted doma vyber a pokazde se snazim do sebe nejake ovoce dostat,jablka,broskve,banan a melouna 🙂 mnam
Ivanko no kde jsi?
Holky snad uz po vikednu tu bude Lubinka a Schnucki ne 🙂 a mozna i Blondy se na nas mrkne 😉
Mala se vazne chce prokopat ven 🙂

barbora87
16. júl 2010

@finfrle Jeeee mnami no aj ja mavam vsetko mozne doma ale nejak uz neni 🙂
no dufam ze babule sa coskoro ukazu...
Ale povedz malinkej ze sa musi este dopiect 🙂 a uz ste sa rozhodli pre meno?

ivanajelinek
16. júl 2010

Tak kocky, stihla som zasa upratat, kupelku a wc-ko, umyt podlahy a akurat som dorobila jahodove knedliky... 😝 Upratala aj kuchynu takze mam pohodicku uz...MM uz je doma ale dokoncuju nasu terasu.Vonku je este stale hrozne horko. Budem musiet ist ale kupit maslo, lebo mame doma len nejake malso s morskou solou a to by sa asi nehodilo, ze? Mne je v poslednej dobe tak tazko na zaludku...Ked sa najem mam pocit zemam v zaludku kamene...Asi je to zaha, ze?

ivanajelinek
16. júl 2010

@finfrle kolkokrat denne cvicis? Lebo ja som robila tu rozcvicku a dalsie 4 serieaz po ten strecing a mala som dost.
@barbor potom hod fotecky kocara, okay?
@yarden uzi si dovolenku. Ja by som tiez isla aspon na tyzden na slovensko pozret maminu a ostatnych 😝

meleri
16. júl 2010

Finfrle,

naštěstí to pochopil, zezačátku žárlil že s ním nechci být ale pak to pochopil....že jsem po celém týdnu unavená....on doma žehlí po večerech, jinak nic, a o víkendech uvaří když mu řeknu. ale podlahu ne, na to jsem zbyla já...🙂

u jezera čas strašně letí bohudíky, už jsme zpátky malý tam ztropil zase šílený řev, protože jsem ho brala z vody, měla jsem strach aby neměl úžeh, no všichni zase čuměli kdo to řve že.......rudá sem byla až na prdeli...už tam asi bez manžela nejdu, k tomu jezeru...

Finfrle,
super že to přišlo! a hlavně že jsi spokojená! jo to je pohodlíčko co ty látkovky... 😵

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 Mame uz dve jmena ale nechame si je az do narozeni male pro sebe a az ji uvidime budeme vedet jake se pro ni bude hodit 🙂 jedno jsem vybrala ja a jedno manzel ale libi se nam obe 🙂,projistotu musime vybrat i pro chlapce,kdyby nahodou 🙂

ivanajelinek
16. júl 2010

Tak ja som si zasa chvilku zacvicila ale nie tak dlho ako na obed...Netreba to prehanat...Inak je to naozaj super 😎

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek Staci mi jednou denne a jsem pak ko 😝 😀 a delala jsem zatim jen ty 3 nechce to prehanet,dnes si zaskacu na balone a zitra dam to protahovani.Je mi lito,ze se necitis dobre mozna zkus jist mene a casteji jen takove sousta to pry pomaha na zahu jist stale ale jen sousta.

Ja do ted delala ty oblecky pro malou 🙂 a zavolala babi,chudera moje trpi tim vedrem ☹
Uz vam jdu hodit obrazky do albicka!

@meleri Koukam,ze s malym se nenudis 🙂 a neni se za co stydet vsichni co maji deti znaji kdyz prcek vzdoruje 😉 kasli na lidi,ti te nezivi tak co! 😉 😉 😉
No z tech latkovek jsem vedle vazne ted jsem si je osahavala a mm se pridal 😀

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek to jsem rada 😵

finfrle
16. júl 2010

Je to tam 🙂 skoda,ze si to nemuzete osahat...

ivanajelinek
16. júl 2010

@finfrle to su tie All in One? Do toho das len tu plienku dovnutra? uz to zacinam pomalinky chapat.Ale neviem ci mm bude s tym suhlasit..

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek No vsechny jsou AIO ale daji se do nich jeste vlozit dalsi vkladacky kdyby se mimi moooc pocuravalo alemyslim ze to neni ani potreba a ty posledni dve jsou one size V3 coz je,ze se do nich vkladaji a jeste jsou to 3velikosti v 1 to je ta modra jak ma cvocky na zmenseni ci zdetseni 😉
Vsak uvidis mm je z nich paf a i usetrime nehlede na to zdravicko mimiska 🙂 ale jak uz jsem psala tisickrat i jednorazovku pouziju 😉
Ti je vyfotim zevnitr 😉

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek Dam to tu,neni potreba to mit v albicku 😉 Modra je V3 (to je na vkladacku),zelena je AIO uz tam ma vkladacku nasitou! Libi se mi obe ale asi na suseni je lepsi Bum Genius V3 vytahnes vkladacku a susis zvlast a tim padem rychleji!

finfrle
16. júl 2010

Jeste co pro me je hlavni,ze na kazdou plenu das separacku(neco jako ubrousek ci toaletak a pak to s vytvorem ditka splachnes do zachodu a ze 2/3 je cista.Jeste si dokoupim par bambus. a konop. vkladacek saji lepe a vice!

barbora87
16. júl 2010

Taaak uz som zase tu...boli sme pre kocik vyprali ho tak je cistucky vonavy...hafani len cumelibze co sme to priviezli 🙂 boli sme este trochu ovocie nakupit a chlebik a tak no a teraz s
musela skrinku v kuchyni umyt kde mame flase s alkoholom lebo nam tam buchlo sampano...taaaak som sa spotila!!!teraz sa vetram pred ventilatorom 🙂

@ivanajelinek fotecky hodim zajtra dnes sa uz na pc nedostanem