Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
20. júl 2010

Tak jsem tu 🙂 kdepak se louda Barborka?
Mela jsem fajn den 🙂 mala si kope uz od rana(ted jsem ji nejspise unavila) hrala jsem s manzelem na zahradce sachy a pak jsme si dali uzasne malovane karty (pivrncovi masti karty)😀 jsme spise koukali na ty obrazky a rezali se jako blazni a pak bazinek 🙂
Vydrzela jsem plavat necele 2hod a dost jsme se tam s mm vyblbli a nasmali.
Za 2hod jdu ke kamosce poblahoprat k narozkam a vecer jen nejaka basta a relax.

finfrle
20. júl 2010

Ted si ctu o svem novem tydnu a ty jo,to je posledni a pak uz zacina treti trimestr,toto nejak uletelo. 😨 😨 😨
Mala zase dovadi a poradne 🙂

schnucki
20. júl 2010

finfrle koukam jsi mela super dnik 🙂 to je dobre ....
to leti vid, se nenadejem a budou tu prckove s nama 😀

barbora87
20. júl 2010

Ahojte
finfrle uz som tu 🙂
kamoska mi volala ze ma maly horucky a potrebovala homeopaticke gulicky pre neho a musela som
ist skoro cez pol viedne do jednej lekarne kde ich maju a potom som frcala k nej...tak som u nej kecala a hrala som
sa s malou a potom ma jej drahy odviezol domov a bola som aktivna tak som
vytrela dlazku a vypratala som umyvacku a teraz uz lezim pred telkou...
Inak sa mam fajn mm je zase na treningu tak som sama...
A co vy?
Aky ste mali den?

meleri
20. júl 2010

Zuzanko,
no musí tam být přesevše krásně! celkem ti závidím, ráda bych se do těhle zemí podívala ale problém je právě drahota. třeba jednou jako důchodkyně... 😅
jej s tou hlavou to je nic moc, to jsem měla minule, naštěstí ted se mi to vyhlo, ale řekni to na dr. s tou hlavou, může ti na to dát nějaké homeopatika..

Blondýnko,
to věřím...ono je to těžké, zezačátku je to miminko takové hodné pořád no a po čase to přijde, neboj bude líp! za nějakou dobu už se s ní bude dát trochu domluvit, a pak už to půjde lehčeji....🙂

Schnucki jo no bude to sranda! jej, no jsem už ted napjatá! no já taky doufám, že snad se mi to vyhne!

meleri
20. júl 2010

Finfrle,

super, jej takové karty, to bude samá nahotina či co jestli si dobře pamatuju? 😅 super ten bazén, to jste si pěkně užili dneska!
u mě celkem šitovní den se později změnil v super den, byla jsem se podívat za kamarádkou na miminko a domluvili jsme se že zítra uděláme trošku menší výlet po okolí s cílem u její tchýně (má super tchýni 🙂). Sam byl dneska hodný akorát ted nechce zaspat..

schnucki
20. júl 2010

@barbora87 koukam ze jsi se dneska nenudila 😀 ... 19tt, panejo, to to leti 😵

@meleri tak vidis ze to nakonec byl fajn den .... zitra to bude taky fajn 🙂

meleri
20. júl 2010

schnucki,

jo! 🙂 se mnou to těhotenství fakt mává!

barbora87
20. júl 2010

@schnucki No leti to 🙂)) bud tyzden idem na organscreening...bola si aj ty na tom?

meleri
20. júl 2010

barboro,

čau! jo já na tom byla, ale v 21 tt..🙂 miminko tam jde krásně vidět, dr nám chtěl udělat ten 3D ale malý se nechtěl ukázat, tak nebylo co fotit...🙂

schnucki
20. júl 2010

barbor jojo, byla jsem na nem taky, byla to docela sranda ... nejvic se mi libilo kdyz bylo videt srdicko barevne, jak tam pulzuje krev 😵 ..... at to dobre dopadne 🙂

barbora87
20. júl 2010

@meleri Ahojky...a videli ste tam aj pohlavie?no ja budem v 20.tt tak uvidim
co uvidime...a tiez bude moznost 3alebo4d ale zalezi od mimi

@schnucki a kedy si na tom bola?a ako dlho to trvalo?

schnucki
20. júl 2010

@barbora87 ja byla ve 22tt a potvrdil nam holcicku, uz by to melo byt poznat ... myslim ze videl dole uz skoro vsechno 🙂 .... fotecku mame taky a videla jsem i mozecek 😀 ...
jinak to netrvalo moc dlouho, mala lezela docela dobre, takze i fotecka se povedla .... samotne vysetreni trvalo podle me tak 10-15min, no a pak zalezi jak male lezi, jak rychle se povede fotecka 🙂

barbora87
20. júl 2010

@schnucki A co ked bude mimi blbo lezat?tak sa asi nic nedozviem ze?no som zvedava co nas caka 🙂 A tam meraju vsetky organy?

schnucki
20. júl 2010

@barbora87 ono kdyz bude male blbe lezet tak se s tim nim moc nenadela .... doktor se muze pokusit male trosku postouchnout, to dela nekdy muj, .... uvidis, snad se ukaze 😉
jestli si dobre pamatuju tak koukal na vsechno mozne 🙂

finfrle
20. júl 2010

Ahoj holky ted jsem se vratila od sousedky.Neplanovana akce a dosli si i pro mm a byla grilovacka.Mala uz ke konci viditelne chtela domu,zacala tuuuuuze kopat az to i bolelo.Ted uz jsem doma zabalena a pujdu si zachvilku s mm lehnout a koukat na filmik 🙂 Byl to moc fajn den!Taky jsme u sousedu hrali takovy tenis na provazku jeje jsme se ale nasmali 🙂

lubinka9
20. júl 2010

Caute babule,
Vam poviem ake stresy za poslednych 24h zazivam
Dnes vecer sme lietali s malym po pohotovosti 😢 , prvy x som mu davala kasu, do 5min sa zacal skrabat za uskom, po 10min mal obrovske bordove flaky s bielimi pluzgierikmi po celej tvari, krku, rucickach a trochu aj na hrudniku. Tak sme leteli do nemocnice. Alergicka reakcia ako hrom! ☹ Do hodiny to nastastie ustupilo ale poviem vam.. Takze veceriame od dnes overenu zeleninku. Uz sa tesim co to bude najblizsie ked zacneme s dalsimi pokusmi. 😔

No a vcera polhodku na to ako zaspal som ho bola kuknut a on lezal na brusku. V spanku sa prevratil a lezal celou tvarickou na matraci. Ako tak tuho spal vobec sa nedalo poznat ci dycha, som nim zatriasla a nastastie sa mykol. Na smrt som sa vydesila 😢 . Takze som mu dala do postielky ten banan na kojenie, chudacik si ani nema ledva kam rucky dat a je tam ako nalozena uhorka ale co sa da robit...

Tak sa teraz z toho spamatavam, dala som si cokoladu a flasku nealkoholickeho piva. Fakt idealna doba na stratu mlieka 🤐

finfrle
20. júl 2010

@lubinka9 Jezisi to je mi lito!A co to mel za kasi?To je hrozne milacek malinky.Dali mu nejake leky???
Me je to tak lito snad uz bude vporadku!
Hlavne se nenervuj mamino at to maly z tebe neciti ale povim ti me by to vydesilo taky pekne!Bude dobre,myslim na vaas a drzte se!!!

lubinka9
20. júl 2010

@finfrle no klasika krupicna kasa s mliekom, zaraba sa s vodou, od Milupa. A tak mu chutnala zlaticku, som sa tesila. Ale len 5 minut. ☹ vobec netusim na aku zlozku tak mohol zareagovat, mlieko??
Lieky mu nedali, ustupilo to este v nemocke same, pocuvali mu srdiecko aj plucka.

No snazim sa byt v klude, s clovekom to ale chce nechce zamava..

Chceli sme uz zacat pomaly s ovocim a neskor maskom ale mame pockat a kasu ani nedavat, radsej zeleninu aj vecer. A kojit najdlhsie ako sa bude dat.. Tak som dufala, ze nas to minie ale zda sa, ze to zdedil po tatinkovi, ten je alergik 😒

finfrle
20. júl 2010

@lubinka9 A uz zkousel neco s mlekem??Mam bratrance a ten byl od malinka alergicky na kravske mleko! Zkus mu dat neco jineho z mlekem at pripadnou alergickou reakci vyloucis ci potvrdis.Prece jenom je to docela zasadni.Chudacek malinky snad uz bude jen dobre!

finfrle
20. júl 2010

@lubinka9 Ted premyslim to je nejaka smes krupice a suseneho mleka,kdyz se zadelava vodou?
Mozna to neco v sobe ma!? Kamosky delaji klasickou krupici s mlekem v hrnci,takovou jakou jsme jedli jako deti,nic umeleho.Mozna to neco obsahovalo.Mnam krupice dala bych si mooooc

barbora87
20. júl 2010

@schnucki No tak som zvedava co nas caka 🙂))

@lubinka9 Joj lubi chudacik maly :((( drzim palceky a snad uz bude dobre...no od kamosky maly je na laktozu ci ako sa to vola alergicky...hrozne ze mate take stresy!joj taku dufam ze budete mat kludnu noc...

Mne mm priniesol od mekaca papu mnami ale vela som toho nezjedla...ale mimi mi uz kopka vyse hodinu

lubinka9
20. júl 2010

@finfrle ano, je to zmes krupice a suseneho mlieka, zaraba sa s vodou. Moze sa davat od 4mesiaca. Neviem ci tak zareagoval na to suseneho mlieko, do 2mesiacov som ho susenym mliekom prikrmovala lebo som mala problemy a vtedy bolo vsetko ok. Mozno na nejaku inu zlozku.. Je tam toho viac

finfrle
20. júl 2010

@barbora87 Me chce ted a cele odpoledne ukopat jeje

@lubinka9 To by mohlo byt ono!!!!!Zkus udelat klasickou krupici,urcite to budes vedet hned jestli ma alergii!
Ono kolikrat je lepsi davat jidla jako jsme jedli my,jako mali nez takovy polotovar zalit vodou...jsou v tom stabilizatory a ruzne slozky co by to male do tela dostavat jeste nemelo.Sice pisi vhodne pro deti od....ale vis jak....Krupice je vlastne z psenice ne a + mleko a vis ze mu davas jen 2slozky a hned vis!
Hlavne at mate klidnou noc a maly je ok!
Snad uz jsi klidnejsi...bude to dobre neboj!

schnucki
21. júl 2010

dobre ranko,

tak ja jsem vzhuru jako obvykle na toaletu a laduju se susenkou 😀

@lubinka9 jezisi tak to me moc mrzi ze mel maly takovouhle reakci ... je jasny ze te to vydesilo a rozhodilo, ale uz bude dobre ... nerekli ti v nemocnici jestli se uz u takoveho spunta da zjistit na co reagoval? zkus jak pise finfrle normalni klasickou krupicovou kasi, ... a nebo to laktosefrei milch, jestli je alergicky na mleko .... i kdyz je tam susene mleko, tak mlikem to asi nebude .... no aspon ze mu to zmizelo ....
doufam ze noc byla v pohode, cmuk 🙂

@finfrle se ti koukam nejak nechtelo spat vid 🙂 koukam jste meli prijemny vecer, neplanovane akce jsou vzdycky fajn 🙂 tenis na provazku? ....

zuzanka7117
21. júl 2010

🙂 🙂 Dobre ranko prajem ako ste sa vyspali.....ja som zas nemohla spat, behala som na zachod a mala som take divne ale iba slabe bolesti v podrusku, az som sa bala spat na bruchu ako som zvyknuta.... 😨
@schnucki Ahoj, no ja bolesti nejake silne nemavam, aj ked uz zo dva dni su o trosku silnejsie....len sa bojim aby nezosilneli a stale kontrolujem, ci mi nahodou nejde krv....velmi sa bojim aby som o to znovu neprisla....hadam to bude ok.
@meleri No aj ja som tuzila po takych zimach, lebo 6 rokov na Sardegni, kde po snehu ani stopy a celu zimu okolo 5-10 stupnov a ked svieti slnko aj opalovat sa da.....tam som si uvedomila, ako velmi mi chyba sneh.....a tu som si ho konecne uzila az, az.....az na to, ze to som v januari akurat zacala jazdit s postarskym autom automatom a to an sneh nie je bohvieco....tak boli trochu aj stresy. A inak mas pravdu, je to tu veeeelmi drahe ale aj preto sa tu super zaraba....
@lubinka9 Joooj, to mi je luto co ste si prezili....neviem ani co ti poradit, nemam s alergiami ziadne skusenosti, ale baby to uz vystihli.....ta nasa klasicka krupicova kasa je fakt vyborna a nepamatam si nikoho kto by mal s nou niekedy nejake problemy......
@finfrle Ahoj, tak uz som ta potvrdila na FB...a kukla som aj tvoje fotky, su fakt nadherne

barbora87
21. júl 2010

@zuzanka7117 Ahoj zuzi nasla som si ta na fb...no s tymi bolestami ta uplne chapem!ja som mavala ako pred ms a tiez som stale kontrolovala...a ked mam nejakebolesti teraz tak sim z toho na prasky...ten strach tu je stale...a kedy ides teda ku gynekologovi?

schnucki
21. júl 2010

tak jsem se zas vyhrabala z pelechu, jsem jak spici pana, hruuuza ...

@zuzanka7117 ja jsem prave na zacatku mela dost bolesti, az jsme z toho byli na prasky oba, ale doktor mi rekl ze je to tim jak se mi roztahuje deloha a ze pokud nezacnu krvacet, tak si nemam delat hlavu 🙂 .... neboj, bude to v poradku 😉

schnucki
21. júl 2010

@barbora87 a kdy ty jdes na tu prohlidku pristi tyden??

nas ceka kontrola dneska v 7h, tak jsem zvedava jestli se mala konecne necha vyfotit 😀

lubi jak je dneska? doufam ze noc byla v poho a ze je lip 🙂

finfrle
21. júl 2010

Krasne rano holky! 🙂
Malinka me vzbudila uz v sest rano,tak uklizim a zachvilinku jedu na urady.
Vcerejsem byl vazne super a s mm a ostatnimi jsme se uzasne pobavili.