Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
18. aug 2010

@schnucki no neviem co sa dnes deje ale som fakt taka bez nalady a taka o nicom...ale tak budem oddychovat teraz som davala na net nejake inzeraty co mm chce predat a mala by som sa napapat...je 1 hodina a ja som okrem jogurtu a monte nic nejedla...

finfrle
18. aug 2010

Tak jsme dopapkali mnam bramborovy salat,rizecky a vinna klobasa 🙂 manzel si dal i bile vino a moc jsme si posmakli.Ja teda jen trosku nejak se toho do me posledni dobou moc nevleze.
Schnucku jj poptej se alespon me uklidnis...A jak se citis???
Barbor ja mela takovy den vcera moc jidla jsem do sebe nedostala ale mela bys alespon trochu peciva!

ivanajelinek
18. aug 2010

Ahojte. Tak my sme este dnes behali trosku po obchodoch. Svokra mi pomohla zbalit tasku do nemocnice(veci pre maleho) a podobne. zajtra uz odchadzaju, tak tu budem zasa sama. Bude mi tu smutno. ☹ A vy ako sa vsetky mate?

finfrle
18. aug 2010

@ivanajelinek Ahojky u nas se doobjednava zbytek veci pro malou.Ted jsem se zasekla u poslednich latkovek...ted zvazuji jake separacni...posli nejake odkazky pro jeke jsi se rozhodla sim i vkladacky dekuji

ivanajelinek
18. aug 2010

@finfrle ja som kupovala separacky Popoliny v rolke. A vkladacie plienky som extra ani nekupovala. Ved skoro kazda plienka mala aj 2 vkladacky, ja mam este 30 klasickych stvorcov a 12 ks viacvrstvove popoliny, tak budem zatial pouzivat tie a casom uvidim.Ja som objednavala vsetko zo stranky www.ekoplienky.sk a par veci www.klingacik.sk
Moje sa uz susia, vcera som vsetky oprala...Ked tak som rozmyslala kupit nejaku latku a nech mi mamina tie vkladacky posije. A ty si co este objednavala?

finfrle
18. aug 2010

@ivanajelinek Dekuji moc...ja uz jsem se v tom zase ztratila a hlavne me nastvalo,ze na ebay uk nebo ie nemaji vubec vyber,jako je v CR.Tak zvazuji nakup na ceskych strankach.Ty separacky jsou bud vizkozove nebo celulozove....

finfrle
18. aug 2010

Jsme koupili k tomu co mame jeste svrchnacky Imse vimse,rozhodli jsme se ze pujdeme jen do tech Bum genius,kdyz jsme je nasli za dobrou cenu.Mam 20 ctvercovek a par vkladacek mam taky jen bych chtela prikoupit bambusove nebo konopne at jich je vice.

ivanajelinek
18. aug 2010

@finfrle no ja nejake mam.Aj bambusove aj konopne, boli vzdy v ostatnych plienkach...Co som citala ceske su velmi dobre ANAVY. Ja som si kupila jednu nohavickovu bambusovu Anavy...

finfrle
18. aug 2010

@ivanajelinek jj udelam to tak poslu mame penize a necham to koupit ji a pak mi to tu posle 🙂

finfrle
18. aug 2010

Jdu se natahnout nejak mi neni dobre boli me strasne bricho,mela jsem trochu smutny den tak asi z toho stresu ale uz je lepe az na ty bolesti...

schnucki
18. aug 2010

ahojik holky,

koukam ze probirate latkovky, do toho vam kecat nemuzu 🙂 ...

@finfrle proc jsi mela smutny den?? vzdyt jste dneska slavili??

ja jsem dneska obvolavala hebammen, zitra budu pokracovat, moc jich tu v okoli neni a vetsina ma v muj termin dovolenou 😝 tak uvidim ....

ted si delam spagety

finfrle
18. aug 2010

Mnam ty jsem mela pred 3 dny jen tak nasucho 🙂 s olivami,fetou a bazalkou mnami... 😎
Jak se ma Mirusch?
Co ty a malinka???
Psala Emi,ze na kontrole vse ok

schnucki
18. aug 2010

mirusch by mela ted nekdy jet na slovensko, tak se pak ozve ... ted si uziva maminku 🙂
mala je dneska v klidu, sem tam sebou pohne, ale asi je lina jako maminka 😀

a co ze dneska byl smutny den, stalo se neco?

finfrle
18. aug 2010

Jednim slovem tchyne....a pak emoce....

schnucki
18. aug 2010

tchyne jsou casto tema sama o sobe ... je ta tvoje tak strasna?

finfrle
18. aug 2010

@schnucki skoda slov....ani nevi co cekame a kdy...
Jdu haji dobrou noc! 😔 😔 😔

schnucki
18. aug 2010

to se jako vubec nezajima?? to me mrzi 😒

hezky se vyspi 🙂 zitra bude lip 😉

ivanajelinek
19. aug 2010

Dobre ranko 😉 Ako ste sa vyspinkali? Tu konecne svieti trosku slniecko po dlhom case...Akurat odisli svokrovci, tak som dost smutna.Lebo mi bolo dost dobre ked tu boli. Pekne sa starali, ani som sa nemala cas nudit.A hrozne rychlo to ubehlo...Skoda. ☹ Teraz tu trcim zasa sama...Dneska poobede kontrola u dr.-ky konecne..Cosi popracem, ale tak postupne. A vy co mate dneska v plane?

barbora87
19. aug 2010

Ahojte babule
som sa pred polhodkou zobudila a zase som taka bez nalady...vcera som si dala na veceru o9banan so slahackou a cokoladou potom mandle a potom som papala polievku a k tomu som jedla papriku...a ani zle mi nebolo 🙂 dnes este neviem co budem robit podla toho ako budem naladena...

@ivi to ti verim ze ti je smutno :( clovek si rychlo zvykne ze nie je sam...to mm ked isiel do roboty tak som mala depky
a tasku mas teda zbalenu?

Inak zazrak maxi ma nechal vecer zaspat!ale zda sa mi ze v noci ked som sa prebrala tak vystrajal ale to som spala dalej

ivanajelinek
19. aug 2010

@barbora87 No pekne chute mas 😀
Tasku pre mna este nie, ale uz to mam tak na kopke. Iba pre maleho sme zbalili veci.Svokra si mysli ze sa maly narodi skorej. Neviem podla coho to usudila. Uvidime co povie dnes dr.-ka.Inak bez nalady som aj ja dost casto. Napr. aj dnes 😒 Upratovat sa mi hrozne nechce, ale cosi musim porobit.

barbora87
19. aug 2010

@ivanajelinek No mm pozeral ze ako mozem tolko roznych veci do seba nacpat behom pol hodky...
A kedy mas dnes doktorku?tak drzim palceky aby bolo vsetko ok...no ja si myslim ze keby prisiel o tyzden skorej tak by to bolo lepsie ako tyzden prenasat...ja by som bola z toho vynervovana keby som musela prenasat...ja mam teoreticky dva terminy 13.12. A19.12.
Toho 13.12. Je normalne vypocitany a 19.12.mi vypocital dr pri prvom vysetreni
tak uvidim...maly moze kludne zaciatkom decembra prist 🙂

ivanajelinek
19. aug 2010

@barbora87 pooobede o 15-tej...No ved uvidime, nechame sa prekvapit...A kde mame ostatne spachtosky?
@finfrle uz je dnes lepsie?
@schnucki uz si nasla hebamme? A v tej nemocnici nie su ziadne do ktorej ides rodit?

barbora87
19. aug 2010

@ivanajelinek Tak musis informovat 🙂 a co ten prebalovaci pultik s vanickou z konika?

Babule este spia asi...

ivanajelinek
19. aug 2010

@barbora87 Vyzera dobre. Pofotim a hodim foto. 😉

yarden
19. aug 2010

Ahojte holubicky...
Ja som dnes opat ako omamena. V noci som sa budila kazdu hodku a pozerala na hodiny. Cas isiel strasne pomaly. Ale uz len 2 noci 😎
Teraz si vychladim dom a natiahnem sa opat.

@ivanajelinek Drzim palce u doktorky... Budeme vsetky cakat na infosky...
@barbora87 Ja mam podobne chute. A viac teraz ako na zaciatku... Vcera som si kupila vahu a tak si budem pripisovat ze kolko priberiem. ZAtial len 2 kilogramy. Nie je to malo?

@finfrle To je blbe, ze mas taku tchyni. Je to koza... Nic si z toho nerob, tes sa na malinku, mas svoje stastie vedla seba a v brusku druhe. 😉

Vcera som po prvy krat pozerala plienky v obchode. A nasla som nejake s bavlnenym povrchom Huggies. Poculi ste o tom? Na SK strankach mi to neukazalo nic, ale tu na miestnych by to mala byt novinka. Aj som obchytala a je to zaujimave. velmi prijemne na dotyk...

barbora87
19. aug 2010

@ivanajelinek Jooo som zvedava 🙂 ja by som tiez mohla zase pofotit veci ale ten stubenwagen este nemam ani zlozeny...ale odfotim moje neviditelne brucho aspon 🙂

barbora87
19. aug 2010

@yarden No ja mam tiez az teraz take chute 🙂 2kg su super bud rada!ja mam asi plus4kg a teraz citim ako mi chuti viac jest zacalo to od 20.tt
cooo o takych som nepocula...no tu v rakusku ani huggies nemaju

yarden
19. aug 2010

@barbora87 JA ani neviem ake maju v SR. Viem ze pampers ano, ale ci aj ostatne... vsak pokukam co je v SR. A sup sem s foto bruska... Ja mam tie stale male brusko v porovnani s foto na inete zien, co su v rovnakom tyzdni... Tak uz neviem co je dobre... Ale citim sa OK, jem, dodrzujem pitny rezim a tak dufam ze je vsetko OK.Uz by som bola rada, keby som ucitila nejake bublinky alebo steklenie... Ale dnes som citila na bruchu, ako som lezela na chrbte rano ze je vypukle na jednu stranu. Asi sa moje zlaticko prevalovalo viac vlavo...

barbora87
19. aug 2010

@yarden No na sr maju aj huggies tak urcite popozeraj!ale cenovo su myslim rovnake ako pampers...
No ja mam kamosku ma termin v jan a ma raz skoro az dvakrat take brusko ako ja...
No to poznam hihi niekedy mam tirz vypucene a raz som
ho tam stuchala lebo tym ze mam placentu v zadu tak ho citim kde niekedy lezi a zacala som ho stuchat a on ma zacal
kopat 🙂))
neboj za par tyzdnov budes vsetko citit

finfrle
19. aug 2010

Krasny den zlaticka moje,citim se skvele 😵 😵 😵 😵 😵 malinka se nadzvedava a je viditelne spokojena.Spala jsem tvrde jen 2x jsem byla na zachode.Vcerejsi plac pomohl abych usnula 😀 asi budu plakat casteji 😀 😀 😀
Manzel jeste pred snidani pustil nasi svatebni pisnicku,tak jsme si zatancovali 😵
Jak se mate,co prdolove v briskach,schnucki,Ivanko cococo holky jak?