Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
24. aug 2010

@schnucki me to ukazuje jen tebe ...

blondynka400
24. aug 2010

@emily327 bohužel to negunugje no. Taky jsme myslela, že ot masjí propojené ale asi jak co. Na fotoblog se vám taky nedostanu, jedině když se přihlásím na slovenském... 😝
@schnucki jojo, přesně tak, ty jsi to nevěděla? 😕
Máme se tak nějak pořád stejně, akorát spí a za cvhíli bude vstávat. V noci tak nějk pořád stejně na bačkoru, ale nějaké pokroky tam jsou, zoubek zatím žádný, pořád by něco zkoumaal, rozčiluje se, že nelejze tak jak by se představovala, no prostě celkově žádná změna 😀

schnucki
24. aug 2010

@blondynka400 ja vedela ze nema vsechno propojeny, ale ze i tohle neni, to me fakt nenapadlo 😀 ja se prihlasovat na slovenskym nemusim, ale prepnout jo kdyz chci videt fotoblogy od holek, akorat ze tim jak nejsem prihlasena tak nemuzu nic psat a tak ....

to se asi hodne rozciluje kdyz ji neco nejde, vid 😀 oni zoubky prijdou, neboj 🙂 ... jsem moc rada ze se s malou mate fajn 😵 a ze vam dela radost

emily327
24. aug 2010

ok zienky, tak ja uz za chvilku musim dat net svagrovi a ideme sa opytat za tu kuchynu, od vcera som im volala asi 30 krat a uplna ignoracia. A potom ideme do bytu, budu nam montovat zaluzie. Tak umyjem okna. Opatrujte sa, nech babatka v brusku este vydrzia do porodu a mamickam nech babatka posluchaju. Pa ak bude moznost, tak napisem cmuk som rada,ze som s vami mohla stravit aspon par chvil. pa pa coskoro uz budem hadam aj ja denne online a budem tu s vami. pa pa ak by nieco napiste IP pa pa

ivanajelinek
24. aug 2010

Ahojte. tak som doma. maly sa stale neotocil. uvidime ci akupunktura zabere. Zajtra idem znova. Uz som v nemocnici ako doma 😀 To som sa dala na stvornozky a ona mi pri malickoch(tam su nejake body) na nohach drzala zapalene take cigarety(smrdelo to ako trava 😀 )...A ja som len hovorila ze horuce, studene a tak.Predtym aj potom robila Ctg a povedala, ze moze byt z toho maly dnes v bruchu moc aktivny...(on je ale aj bez toho)...Takze tak...uvidime zajtra...
@finfrle tak to mi je luto ☹
@schnucki no co uz prisli skrinka a komoda?
@emily327 maj sa pekne.Sme radi ze si sa tu aspon na par dni ukazala. Davaj na seba aj na malinku v brusku pozor...

schnucki
24. aug 2010

@emily327 tak at vsechno dneska probiha v pohode ... radi jsme te tu zas videli a doufame ze uz brzo budete uz doma a mit vlastni net 🙂

@ivanajelinek tak to zni moc zajimave, co ta akupunktura je ... a nejsi moc free z toho aroma 😀 .... a jak dlouho ti tu akupunkturu bude delat? a to ti ji bude delat kazdy den??

uz to prislo 😵 ... manza prave dava dohromady tu komodu .... na skrinku dojde asi az zitra, ale aspon ze se to uz pohlo 😀 ... konecne budu moct par veci uklidit, se mi to vali ve vanicce a veci na malou v nasi skrini ....

ivanajelinek
24. aug 2010

@schnucki Jej super ze to uz prislo. A budete to mat vo vasej spalni ci mala ma izbu zvlast? No neviem ako dlho sa to moze robit...Uvidime. 😉 Mne sa zasa nechce nic robit, uz druhy den som doma ani orstom nepohla. ty si uz pozehlila?

schnucki
24. aug 2010

@ivanajelinek mala ma svuj pokojicek, jedine co stoji u nas v loznici je zatim detska postylka, pro zacatek ...
ta komoda vypada uzasne, a je tak vysoka, ze se nemusim vubec ohybat, spis si budu muset davat bacha aby mi nevykopla jednou zuby 😀
ja jsem zehlila dopoledne, jak jsem byla brzo na nohou tak jsem nemela co delat, zmakla jsem celej kos 😀
jinak jsem posledni dobou taky docela lina 😝

ivanajelinek
24. aug 2010

@schnucki Tak ti zavidim, ze si uz ozehlila 😀 Ja nemam toho moc, ale sa mi nechce. Teraz som zacala varit, mozno vecer sa prinutim...
A kde ste ostatne kecalky, hmmm??? 😕

blondynka400
24. aug 2010

@schnucki no mají to blbě vymyšlené.. Hlavně že prudí kvůli blbostem ale pořádně to propojit to ne 😝 😀
Akorát dneska zlobial v poledne u jídla, po dlouhé době. Ale nakonec jsme to do ní dostala 😀 Dělá mi to evidentně schválně mrška jedna. Kdyby jste jí u toho viděli jak se tváří potvora 😀 Kde mi jsem jí našli, to fakt nevím... 😝 😀 😀

schnucki
24. aug 2010

@blondynka400 to jo, to mas pravdu, nadelaj toho kvuli blbostem ... spis by to meli poradne propojit ...
to musi bejt na jednu stranu stranda a na druhou asi na zabiti co, kdyz si z tebe takhle dela srandu 😀

@ivanajelinek ja kdyz mam neco delat, tak musim dopo nebo odpo, vecer uz se dokopu leda tak umejt nadobi 😀

holky normalne bych si vyrvala vlasy z hlavy ... vcera vecer mi to nedalo a presoupla jsem svuj pracovni stul na druhou stranu, no a chytra jsem pri tom sedrela kus tapety, ta co je nabarvena fialove ... no a jak manza postavil tu komodu, tak to vubec nepasuje, takze pujde nazpatek ... ten stul ... no zabila bych se, fakt, zitra kouknu jestli mame jeste zbytek barvy a zabarvime to 😝 🙄

blondynka400
24. aug 2010

@schnucki jojo, přesně tak. Fakt je někdy na pěst, zvlášť když visím, jak to dělá schválně a potutelně se u toho směje, přsně jako její tatík... Ale jinka je to zlatíčko no. Ale nejvíc jí pobaví, když na ní zvýšim hlas a nebo jí řeknu ať tohle nedělá, okamžitě z toho má záchvat smíchu 😝 😀
Twdy to jsi šikulka 😀 Ale stane se no, hlavn aby to šlo nějak zamaskovat 😉

ivanajelinek
24. aug 2010

@schnucki Aj nam sa to stalo, ked mm staval skrinu. Ale mi este mame farbu, tak sme to zatreli, ale je to trosku vidiet. 🤐 To sa stane. A ty sa ale nenatahuj s tazkymi vecami...

schnucki
24. aug 2010

ahojik holky,
tak jsem byla s kamaradkou u detskeho lekare, mala ji zvracela a nemela sedacku do auta, tak jsem jela s ni ... ale asi jen neco spatne snedla nebo ji to nesedlo, zadnou infekci nema 🙂

@blondynka400 je zajimavy ze kdyz na ni zvysis hlas, tak z toho ma srandu 😀 by to melo byt spis naopak 😀

ja jsem nastesti tu stenu odrela v rohu, takze to zas tak hrozny neni ... barvu jeste mame, tak manza rikal ze to zitra zabarvy ... byla jsem se na to jeste mrknout a tak hrozne to nevypada 😵 ... no jo, jsem rikala ze radeji uz na nic sahat nebudu 😀

@ivanajelinek on ten stul ma kolecka, jen jsem ho soupala 😀

jinak kamaradka na me dneska mrkla a vytrestila oci jak brisko kleslo, ze pry se ji zda ze jde stale dolu, tak jsem zvedava na pondelni prohlidku ... uz se mi i tezko chodi 😝

finfrle
24. aug 2010

Dnes nam umrel clen rodiny 😢
Je to u nas dost uplakane i mm 😢 😢 😢
Zkusim si jit lehnout neni mi dobre pa

schnucki
24. aug 2010

@finfrle to me strasne moc mrzi ☹ ... ale urcite je to pro nej lepsi nez aby se trapil .... udelejte si s manzilkem hezky vecer .... jinak kocourek, kocka byl moc krasny ....

ivanajelinek
24. aug 2010

@finfrle moja, to mi je luto... ☹ Ani neviem co napisat. Len sa vyplac, mozno sa ti trosku ulavi...Myslim na vas...

ivanajelinek
24. aug 2010

@schnucki tak nohy pekne vyloz hore, aby mala este vydrzala v brusku...Ozaj aj ti uz dr. povedal, ci si uz otvorena? Lebo ja este nie, vsetko je zavrete 😀

schnucki
24. aug 2010

@ivanajelinek kdyz jsem byla naposled na kontrole, tak doktor povydal ze se to tam uz roztahuje, tak jsem prave zvedava na pondeli co nam povi 😀
myslim ze je dobre ze jsi jeste zavrena 🙂 .... neni kam spechat ...
dneska uz nic delat nebudu, vyklidila jsem jen policky a zbytek zitra manzilek, jinak bych dostala vynadano ... dneska rano jsem za ten stul dostala sprdana 😝

ivanajelinek
24. aug 2010

@schnucki kvoli comu? Ze si oskrela stenu alebo ze si sa tahala s tym stolom? Mne uz mm tiez zakazuje skoro vsetko robit...Aky su zrazu starostlivi, ze? 😀 Ja som zvedava na toho mojho pri porode...

schnucki
24. aug 2010

@ivanajelinek kvuli tomu ze jsem prestehovala ten stul ... s tou stenou si vubec hlavu nedelal, spis se mi smal ze z toho mam takovy trauma 😀
jooo to ja jsem na nej taky zvedava, kdyz prej vydrzi, prestrihne i pupecni snuru 😀

mirusch
25. aug 2010

Bre rano. A kde ste? 😕
@finfrle ☹ 😔 myslim na vas. Je to smutne. Kolko mal vlastne rokov?

@schnucki Typicke 😀 Ale coze, stena sa zahoji, hlavne ze ty si ok. Kasli na to.

Hlavne si vsetky na seba davajte pozor. Neviete ako je s Lubinkou a malym? A Meleri sa kedy vracia? Som citala, ze teraz to ma ona... Uf.
No, idem sa dalej flakat 😅 Ale nie, skocim do mesta kuknut co je nove. Ja som tu normalne za debilku. Sa niekedy citim ako z Marsu, lebo neviem ako to tu niekedy chodi alebo ako sa co vola alebo som zabudla a neviem ako si to pytat - napr. dobijaci kupon. Nuz, u nas sa to vola Loop. Ale neva, aspon maju predavaci o com rozpravat 😝

ivanajelinek
25. aug 2010

Dobre ranko 😉
@finfrle tak ako sa citis? Uz je trosku lepsie?

ivanajelinek
25. aug 2010

@mirusch ahojky 😉 Uzivas si dovolenku?

finfrle
25. aug 2010

Dobre rano!Jak se mame tehulky...

finfrle
25. aug 2010

Preji dobre rano!
Sviti slunicko ale pekna zima jen 8 stupnu.
Celou noc se mi zdalo o nasi kocce a popravde moc jsem nenaspala.Bala jsem se i vylezt z postele,protoze vzdy chtela hned jist a uz mi smejdila kolem nohou aby dostala zvanec...
No casem....
Dnes jedeme k lekari na kontrolu,tak pisnu co mi rekl.Mam na neho plno otazek,tak je radeji napisu.Manzel jede taky aby mu vzali krev a zjistili krevni skupinu,kdyby byla potreba.CHudak muj mu je z brani krve vzdy tak zle...
Mala se vcera jooo tocila a davala mi rany.Pekne se ke me hlasila 🙂

finfrle
25. aug 2010

@mirusch Ahojky,mela uz 15 let,takze krasa ale nejak nas to vzalo...ja i mm jsme plakali cely den.Snad dnes to bude lepsi.Nejhorsi je asi ten posledni pohled a vzpominky z toho dne...
Jen se flakej i za nas 🙂 uzij si krasne volno.Je fajn,ze i ve volnu si na nas najdes minutku.

@ivanajelinek Ahoj Ivanko,tak malinky uz posloucha a pretaci se?!Hernajs nebo tam na nej poslu moji malou a ta mu ukaze jak se to dela 🙂
Uz mela hlavicku dole a vcera se prevratila a zase nahore teda myslim ale boulicka je nahore 😅

Schnucki komoda a pokojik bude teda nadherny!!!!
Jak je dneska?

ivanajelinek
25. aug 2010

@finfrle jej ahoj. Tak som rada, ze je lepsie.A ides k dr.-ovi kvoli tomu krvnemu tlaku ci len tak na kontrolu? No neviem ci sa pretocil, vcera vecer sa stale krutil, tak neviem. zachvilu idem k hebamme a pozreme ci sa otocil...tak potom daj vediet ako si dopadla, dobre?

finfrle
25. aug 2010

@ivanajelinek to urcite dej vedet...on se otoci 🙂
Ono se snazim nesmutnit ale je to takove prazdno...jak rikal vcera mm uz at se narodi mala a to ticho tu a prazdno zmizi...
Na kontrolu jdu kvuli tlaku ale i proto,ze musi ted provadet kontrolu kazdy tyden,jestli tluce srdicko a nejsou komplikace...ale vis jak muj GP je vazne zazrak 😒 😀 ale dnes jde i manzel,tak uvidime.

blondynka400
25. aug 2010

@schnucki no mělo by to být naopak ale u nás tomu tak není. Vyloženě se mi směje do obličeje a horzná sranda. Ale přitom podle mne dost dobře ví, že se na ní zlobím, no je to prostě potvůrka...
@finfrle to je mi líto, byla to krásná kočička 😔