Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
25. aug 2010

dobre ranko, jsem si zas pospala 😀

@mirusch vid, taky jsem si rikala, typicke 😀 ... ja si taky tak nekdy u nasich pripadam, nebo kdyz si telefonujem a ja mluvim jak debil 😀 ale aspon tam maj zabavu ... hezky si tam odpocin a uzivej nic nedelani 😉

@finfrle je dobre ze uz ti je lip, mela u vas krasnej zivot a 15let je super 🙂 ... dej vedet jak bylo u doktora ...

@blondynka400 s tou vasi malou musi bejt stejne sranda 😀

ja jdu dneska k zubarovi, druha kontrola za tehu, bude mi zas cistit zoubky, ze pry se ted zameri na jine partie a vsechny bacili pujdou ven 😝 ja nemam rada zubare, i kdyz vim ze tohle cisteni neboli ....

blondynka400
25. aug 2010

@schnucki no to je. Hlavně ona se fakt hodně směje. Ne že bych z ní chtěla dělat něco extra, ale já jsem fakt ještě neviděla mimi, které by bylo takhle vysmáte jako ona... A neleší je teď večer a hlavně když je s tatínkem, dělá s ní totální kraviny a nic jiného než smích pak neslyším 😀
Akorát mi teď vaďí, že si zvykla se vztekat když člověk od ní odejde a nechá jí samotnou. Jenom chvilku a ona jak zmerčí, že tam nikdo není tak řev, sice po chvilce přestane ale jakmile mě zahlídne a nejdu k ní, tak začně znova, nebo když přijdu tak se začně smát.Tak nevím co s tím, asi nic 😝 . Řekla bych nějaké vývojové stádium... 😀

finfrle
25. aug 2010

@schnucki To je dobre,ze jdes k zubari!Tak to ma byt!Ja byla ve 12tt a ted bych chtela jit zase na kontrolu a cisteni at je vse vporadku pak s mimi uz by to bylo slozitejsi na zacatku...
Pak dam vedet co a jak...
@blondynka400 To jo byla slunicko nekdy k zabiti ale nase...Mala musi byt s tatinkem kouzelna,jak blbnou 🙂 uz se tesim i na tu nasi rostandu...na foteckach je vazne krasna!

schnucki
25. aug 2010

@blondynka400 to je super ze je mala takove vysmate slunicko 😀 lepsi nez kdyby vam jenom brecela 😎
koukam si vyzaduje pozornost ... hlavne ji nenaucit na to ze zabreci a vsichni prilitnou ....
musi to bejt fakt sranda 😀

@finfrle ja byla v kvetnu na cisteni, pak na kontrole a dneska mi to zas cistila, ale min nez normalne, ... jsem za to i rada ze to bylo jen kratce, protoze ta pul hodka co jsem tam lezela mi fakt stacila, jak jsem lezela na zadech tak to nebylo moc prijemne 😝 ale vydrzeli jsme 🙂

schnucki
25. aug 2010

jinak dneska si dal manza pauzu, tak uvidime jak zitra vstane, ze by se postavila skrin, uz se nemuzu dockat, vam to hnedka vyfotim ... nebo snad v patek ... ono je ta jeho nocni nekdy tak blba, ze treba na takove veci neni dost casu .... musi se odnest rozebrana postel do garaze, pak presunout regal se stolem a pak se muze stavet skrin ... a ja jak mu nemuzu pomoct, tak do toho jen kecam 😀

ivanajelinek
25. aug 2010

Ahojte.tak ako sa mame? mna bol dneska pozret ten doktor(cech), tak sme si pokecali po slovesnko-cesky 😀 Robil Utz a povedal, ze maly uz ma hlavu naboku, ze to vyzera nadejne, ze sa toci. Ze mame dalej robit moxen(to je s tymi cigaretami) a ze podla neho sa otoci. Tak idem aj zajtra k hebamme a potom pooobede zasa k mojej doktorke.. A ked nie, tak on este moze ale len v 37 tt maleho nejak otocit nejakymi hmatmi.Ze vraj aj to sa da. Tak uvidime. Potom som isla rychlo este nakupit nieco na obed a o tretej som prisla domov. Teraz este mozno pozehlim, alebo sa natiahnem.Mm isliel jazdit na kamione, lebo v piatok ma skusku z jazdy...A vy sa ako mate?

@finfrle co u doktora?
A kde mame barbor a yarden?

barbora87
25. aug 2010

Ahojte babule tak hlasim sa ze zijem aj ked momentalne chcipam...
Rano som sa zobudila s takou bolestou hlavy ze som mala pocit ze som po riadnej opici...tak som odpocivala...okolo11s sa isla nalozit do vane tak som sa potom lepsie citila a stretla som sa s 2koleginami jedna je tehu v oktobri bude mat dievcatko...
Super sme pokecali potom sme isli do c&a lebo som potrebovala nieco vratit co mamina kupila pre maleho a pred hodkou som prisla a z nicoho nic ma zacali boliet krize ze sa hybat nemozem a je mi nejako zle...tak som si dala polievku a teraz odpocivam...mm pride az okolo7mozno az neskor...

A co vy?
@ivi parada ze sa maly trochu potocil!!!vyzera to fakt dobre!

ivanajelinek
25. aug 2010

@barbora87 No uvidime....ma na to este nejaky cas 😀
Nemas doma tu nafukovaciu velku loptu? Lebo mne to hrozne pomaha na bolesti chrbta.

barbora87
25. aug 2010

@ivanajelinek Hej nechajme mu cas 🙂 no nemam loptu asi budem musiet kupit :( aj ked mi je uolne divne az na zvracanie...to nechapem ved uz som 24.tt a este mi je niekedy zle...od 21.9.budem chodit na cvicenie tak mi dufam bude lepsie...sa ledva hybem...mm bude musiet masirovat!
A pocuj ivi mas niekde fotecku pohlavia maleho?lebo kazdy mi nahovara ze to u mna neni jasny pipik...

ivanajelinek
25. aug 2010

@barbora87 No musim pozret. Ale sa v tych obrazkoch sama nevyznam. A kedy mas dalsiu kontrolu u dr.? Moj prcek sa dneska zasa na UTZ ukazoval..No typicky chlap 😀

barbora87
25. aug 2010

@ivanajelinek To by bolo supis lebo uz som z toho na prasky...
Hihi tak to je super ze sa tak ukazuje 🙂 no dalsiu kontrolu mam az 16.9. :(

finfrle
25. aug 2010

Tak jsem tady 🙂Od rana me bolela hlava a pretrvalo to cely den.
Mluvila jsem s Emilkou a zrravi vsechny 😉
U GP fakt sila...normalne me nastval a dost...
Mm byl semnou a normalne koukal...Se ani nekouknul do karty a jen chtel at mu vse reknu co a jak v nemocnici a jako bych si pamatovla ty cisla no...
Rikam,ze mam problem s dychanim(astma) a on na to ze dobry...
Pak mi zmeril tlak a byl zase vyssi(rikam si ze tomu pomohl i on,ten vcerejsek a bolesti hlavy).Poprve byl jako lekar a nakazal mi prisny odpocinek v leze!
Pak ale udelal neco za co bych ho nakopala...lehla jsem si a on,ze si poslechne male to bylo zase 5vterin ale pak mi zacal prohmatavat bricho ikdyz tomu vubec nerozumi...zmackam mi ho tak zle a ne jen naokolo jako v nemocnici ale primo pod pupkem tak silme ze to strasne bolelo me i male a pak mi zacali dost velke bolesti...spala jsem cele odpoledne jak mi me to moc rozbolelo od te doby se mala nepohla ani trosku tak ted jsem docela vydesena.
V moci mi nasel cukr +2 to jak jsem vcera zvracela a pak mela jen kousek cokolady...

schnucki
25. aug 2010

ahojik holky,

@ivanajelinek super ze se maly trosku pootocil, neboj, on to zmakne 😉

@barbora87 pokud ti doktor rekl ze to bude na jistotu kluk, tak bych neresila co rikaj ostatni 🙂 ... me kazdej typuje kluka kvuli tomu jake mam brisko, ale doktor pry videl vsechno co ma holka mit, tak to neresim 😉

@finfrle to si delas srandu?? me sice doktor nekdy brisko prohmatnul, ale vzdy tak lehce, i tim utz do ni stouchal zlehounka ... te prece nemuze mackat az z toho mas bolesti 😠 ... uz se ti mala ozvala?? .... pokud nebudes krvacet tak by melo byt vse v poradku, ale kdyby se ti neco nezdalo zajedte do nemocnice ...

schnucki
25. aug 2010

ja mam chut na rajcata s mozzarelou 😝

barbora87
25. aug 2010

@schnucki No tak do teraz mi to len dr raz povedal ale na kolko percent nepovedal..no my sme s mm vcera porovnavali fotky s ostatnymi a u druhych to bolo fakt jasne...no spytam sa za3tyzdne dr...
Nomne je otrasne sa ani hybat nemozem cakam na mm a lahnem si do vane a este k tomu mi je zle...

@finfrle to co je za dr???

schnucki
25. aug 2010

@barbora87 uvidis co ti doktor povi, ale ja si myslim ze spis se z holky objevi kluk nez naopak 😉 ....
tak si dneska odpocin a at ti je brzo lepe ... kdy mm dorazi??

barbora87
25. aug 2010

@schnucki No tiez si myslim ale v poslednej dobe som tolko pocula ze aj z chlapca vyslo dievca...no uz je to jedno len mi robia hoffnungen :( no musim odpocivat lebo je to hroza..no mm dufam ze uz skoro pride...
A mali ste niekedy pocit ze sa vam tazko dycha?ako keby som mala na hrudi milion kamenov a to sa mi stava ked lezim...

finfrle
25. aug 2010

@schnucki No nastval me... 😠
V nemocnici pred tydnem gynekolog prohmataval brisko jen nahore nad pupkem a stasne jemne,hledal jen konec aby to mohl metrem zmerit...ale tento ani nevi co dela a mackal zle...snad se mala ozve si pujdu pak zase lehnout a uvidime...

Rajcata s moz.mnam a bazalka a k tomu topinka......

schnucki
25. aug 2010

@barbora87 me se tezko dychalo ale az pozdeji, kdyz uz mi tlacila nohy pod prsama ... a jak lezis? ja treba nemuzu na zadech, musim na boku ... treba ti ta poloha nevyhovuje a maly pri ni nejak tlaci na plice, zkus se jinak polozit 🙂

barbora87
25. aug 2010

@schnucki No stava sa mi to v polosede...tak asi fakt mi tam niekde tlaci alebo mozno ze mam krivu chrbticu tak mi to tam blbne...no uz sa tesim ked budem v dec normal 🙂 su dni co by som sa najradsej niekam zahrabala...a kamoska je tehu a jej ani raz nebolo zle ani vyrazky ani nic...normalne papa vsetko jej chuti len ja trpim este aj v 6.mesiaci

finfrle
25. aug 2010

@ivanajelinek vidis to,ze se maly se nechal zaleknou mou malou a zacina se otacet 😀 ono kdo by si chtel nechat kecat od nejake zenske jak na to 😅 😀 Drzim pesti aby to vyslo.
Schnucki a Ivanko moc na vas ted myslim moc,moc.

Barborko ty se taky opatruj...Na to dychani pomaha si sednout a sklonit se trochu dolu...uvolni se ti dychaci cesty.Projistotu to ale rekni lekari muze ti dat sprej na pripadne problemy s dychanim.Vsak vis mam astma a ted cim vice jsem tehu se mi kolikrat hure dycha ale nepodcenuj to...

barbora87
25. aug 2010

@finfrle Dakujem...no poviem vsetko dr aj to ze ma stale boli kostrc a teraz tie caste bolesti hlavy a kriz...
A ako sa citis ty?

finfrle
25. aug 2010

Jsem vam uplne zapomnela napsat co GP na to vysetreni streptokoka... 😀 😀 😀
To stoji taky za to.Manzel to vytisknul z netu vse o tom a co to je a ja mu to jen dala.Holky ted nekecam...cetl to a uplne nad tim valil oci,neznal to a bylo videt ze o tom nikdy neslysel,a ze pry v Irsku to nemaji 😀 no neni k zabiti pry at se na to vysetreni zeptam v nemocnici...no vazne koko.!
To mam ale obdobi co...

barbora87
25. aug 2010

@finfrle Pocuj pisem si tu s jednou babulou meno sveba a tiez je v irsku slovenka...termin ma ako ja pozri na moj fotoblog pri oblubenych fotoblog...

finfrle
25. aug 2010

@barbora87 No az na pobolivani bricha a zad to jde...spanek mi trochu prospel.Mm me dnes fotil a jsem pekny tucnak,tak jsem to vse vymazala... 😅
Vecer se okoupu a mm mi pekne namaze brisko a budu jen lezet,jeste jsme nemeli ani obed jenpolevku pred GP a odpoledne jen chleba se salamem 😅 dnes nejsem vzorma manzelka 😎
Jeste k tomu vcerejsku...jak mi bylo zle,tak jsem se musela zabavit at nemyslim na smutek tak jsem vyzehlila plny kos ctvercovek,povleceni a deky pro malou 🙂
Az bude lepe vrhnu se pomalinku i na oblecky ale mm rikal,ze mi pomuze abych se neprepinala a ten tlak nezpusobil drivejsi porod.

barbora87
25. aug 2010

@finfrle Ona si myslim davala nejake vysetrenie robit...
A ten dr je fakt dobry k....

finfrle
25. aug 2010

@barbora87 ok dekuji

barbora87
25. aug 2010

@finfrle To som rada ze ti je lepsie...tvoj manza je fakt zlaty ze sa tak o teba zaujima a stara!a neboj uz dlho nebudete samy...pride princezna a budete mat veselo!

finfrle
25. aug 2010

jj zlaty to je ale rika mi dneska spekacku ☹ 😀 a trhal mi na zahradce jetel at se najim 😀
Uz jsem te holcine napsala dekuji 😉

finfrle
25. aug 2010

Holky uz se zacina v brisku neco malo asi kroutit 😵 ale at to nezakriknu...si rikam jak nam udelal boleni,ze ji udelal modriny ....