Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
12. sep 2010

@finfrle Aka to je podprsenka na noc? Ja mam kojacie podprsenky, myslis tie? A stahovacky po porode - nohavicky uz mam dostala som ich od svagrinej, vobec ich nepouzila. A aj kojacie podprsenky mam od nej 2 co mala na seba len zopar krat, kedze po 2 tyzdnoch prestala kojit a dalsiu este nerozbalenu. 🙂

schnucki
12. sep 2010

@finfrle ja stahovacky nemam, a podprsenku jsem si koupila kojici takovou sportovni, abych ji mohla mit i v noci ....

emily327
12. sep 2010

@schnucki zlatinko a ako sa citis? Aj mavas tie falosne kontrakcie? Ja som si myslela dnes,ze som psychicky v pohode ale nie som. Zase mam slzy na krajicku. A zase som sama. Futbal je dolezitejsi ako ja. Nebyt malej v brusku, tak si to urcite hodim, nech uz mam pokoj ☹

finfrle
12. sep 2010

@schnucki ja delam i bez vajicka ....
Proste mate dnes holky depky a ja zase jsem ok to je nanic alespon vas muzu rozveselovat 😉

schnucki
12. sep 2010

@emily327 ja je nejak nepostrehnu, sem tam me brisko boli, ale to muze byt i tim jak se cpe dolu ... kdyz jsem byla posledne na ctg tak doktor rikal ze to ukazalo dvakrat kontrakce ale ja o tom nejak nevedela 😅 .... moje mamka mela porod skoro bez bolesti, tak budu asi po ni ....
to me mrzi ze mas taky blbou naladu ☹ ... a ze manza na ten fotbal sel, asi prijedu a cutnu ho do zadnice ....

ja jsem si dala kakao a zbastila uz dve milky way 😀

finfrle
12. sep 2010

@emily327 emi ty stahovacky jsou pak na brisko...a ta podprda je jakoby jak to nazvat tilko,bez kostic kvuli pohodli ale aby drzeli prsa na mista nemyslim kojici.

finfrle
12. sep 2010

@schnucki 🙂 si ale davas do nosu mame ted sladkou minutku vsechny koukam 😀

emily327
12. sep 2010

@schnucki to je dobre,ze isiel. Nech len ide, mne je aj tak najlepsie samej. Aspon mam pokoj. Najlepsie mi je samej a ked som ticho. Od kedy som na Sk som castoo ticho snazim sa nerozculovat a preto to vsetko dusim v sebe. Som na vsetko sama. Priatel ma okolo seba rodinu, futbal, kamosov, ja nikoho len malu v brusku.

@finfrle no su to take nohavicky co sa daju natiahnut az na cele brusko? to su stahovacky? Aha no ja som nevedela,ze existuje nejaka speci na noc.

finfrle
12. sep 2010

@emily327 jj jsou to kalhotky moooc pevne nekdo je pouziva aby byl stihlejdi pod saty....takove co pry po porodu stahuji dobre brisko a pomahaji vratit do puvodniho stavu ale nevim zatim nemam a nevim zdali kupovat...spaci podprda je dobra,ze neprotece mleko na postel z prsu (das si vlozky) a drzi prsa a tim padem se pak ani nevytahuji a nepraskaji zbytecne ale musi byt bez kostic,pohodlna a i trosku volnejsi at se v ni dobre spi a at koluje krev.....

emily327
12. sep 2010

@finfrle no ja si myslim,ze ta na kojenie je presne taka ako pises, bez kostic, drzi prsia a je volnejsia. Aspon ja mam taku. Ja nemam v plane nosit pri dojceni podprdu s kosticami. Zatial ziadnu taku nemam 🙂 A tie nohavicky, uvidim ci ich budem pouzivat. Ale mat ich mam 🙂

finfrle
12. sep 2010

@emily327 no si rikam,ze ty kalhotky stejne hned po porodu nemuzes protoze spodek potrebuje volnost a vzduch coz v tech nikdy nebude a stahuji....mozna je lepsi je mit pripravene stoji jen par korun.Podprdu necham az mesic pred porodem a uvidim...

meleri
12. sep 2010

finfrle,
promiň.... ☹ 😅 Mirusch si ráda zašprýmuje no a já abych se nepřidala....

Emily
jo to je pravda v druhém trimestru je víc energie..hm hm, kdy vlastně začíná? sem to jaksi pozapomněla... 🤐
jo ten Gravimilk ! 😵 Je to sice drahé ale výborné! v česku pořídím!

Finfrle,
podprdu na noc? to neznám. měla jsem na kojení ale stála zaprd, já měla takovou jednu hodně pevnou kvalitnější, od značky DIM a vydržela opravdu hodně....nosila jsem ji furt 6 měsíců v kuse...teda mezitím i prala... 😅
stahovačky to co je? jako ty štrample? to nevím..

finfrle
12. sep 2010

@meleri vzdyt ja jsem rada,ze se zasmejete 😀

barbora87
12. sep 2010

Ahojte babule
zase som tu...poobede som zaspala na 2hodky potom sme si zapli slunce seno a dala som si bananso slahackou a cok polevou...teraz som si dala activia a fidorku 🙂)) joj bude zo mna slon!!!
A vy ako?co porabate?my sme teraz skusali kos na plienky pre maleho ze ako to funguje...
Uz sa tesim ked vsetko budemrozbalovat a pripravovat

mirusch
12. sep 2010

@meleri Ty si zacala 😀 Ale neboj nic, Finfrle to rozdycha a ked nie, tak ma proste smolu. 😀 😝 Vsak sa sama okomentovala ako Robocop, tak co!

@emily327 No ved sa kludne vystazuj, vsak na to sme tu. Je to naprd. Manzel sa asi tesi, ze je konecne s rodinou, ale mal by si uvedomit, ze uz je aj zodpovedny za svoju vlastnu rodinu. Ono to chce mu to proste vysvetlit - ako sa citis. Mozno si toho vobec nie je vedomy, ved poznas chlapov. Nezastavam sa ho, to ani nahodou. Len chcem, aby si mu to tak povedala, ako nam tu. Cmuk moja, zvladnes 😉

@barbora87 No clovece, Fidorka... ja som si dnes dala Rumbu 😵 Som zvedava ako dlho nam nase slovenske zasoby vydrzia tentokrat.

barbora87
12. sep 2010

@mirusch No mnaaam uplne frcim naslovenskych zasobach 🙂)) no ja idem v stredu zase na sk tak musimkupit termixy a sladkosti 🙂))

babule myslite ze moze malemu ublizit ked kazde rano spapam 2rohliky s maslom....lebo ja zozerem za asi necele 2tyzdne cele maslo 🙂)) lebo za poslednych 11rokov som jedla maslo velmi malo lebo to rakuske mi nechuti

meleri
12. sep 2010

holky no bůhví co já ještě vyvedu a ještě se budete smát mi! 😅

ty vole, já ti závidím Barboro, Termix!! 😵 ten bych si dala!!!! 😝 ňam ňam....ježiš nemluv....já tam nedávno byla a už mi to chybí...

yarden
12. sep 2010

Ahojte babulky, hlasim sa uz z IL z tepla. V SR som nemala cas ani zapnut PC.
Zbezne som si Vas precitala, ale som utahana z cesty a idem sa natiahnut.
Citim sa OK. Konzumujem dost sladke, ale na vahe to nie je vidiet...

A ako som to presla, tak ziadna nerodite... 😵 No co to?

Zelam dobru nocku... 😉

ivanajelinek
12. sep 2010

@yarden ahoj. Dneska som akurat na teba myslela, ze co je s tebou, ze co si uz spät... 😀
@barbora87 Inak ja v tehu maslo tiez mozem..Ale ziadnu ramu, len uplne klasicke...Tiez sme nikdy nekupovali tak casto maslo ako teraz... 😝
Tu sa prehnala taka silna burka, sa zasa ochladilo hrozne...Teraz pekne na gauc k telke...Prajem dobru nocku vsetkym...

barbora87
12. sep 2010

@meleri No my mame teraz len vanilkove co sme vo stvrtok kupili ale v stredu budem mat dufam stastie na coko 🙂)) kludne by som ti poslala!

@ivanajelinek ivi presne aj ja len normalne!ale tolko ho zerem!!!a mm si robi starosti aby som nemala nejake zdravotne problemi z toho...myslis ze to moze uskodit?
Som zvedava na vysledky z krvi vo stvrtok
jeee burka parada 🙂 to budes dobre spat

@yarden vitaj medzi nami zase...sme radi ze ti je dobre...oddychni si a zajtra sa ozvi

finfrle
12. sep 2010

@mirusch holky vy me ale bavite 😀 ja nemam co rozdychavat 😀 je to tak ....

@yarden ty jo tobe ty tydny taky nejak leti!!!!
Konecne jsi uz chybela!

@barbora87 proste jis na co mas chut to chapu ja nemam chut na nic a mm mi dnes vyhuboval,ze nejim...hlavne at mas i maso a to co potrebujes pro maleho 😉

@meleri ty radeji nic neprovadej 😅 na to mam patent ja 😀 Opatruj se tehule uz jen par tydnu a budes mit kopance 🙂

@ivanajelinek ja koukala na ceskoslovensko ma talent a valela se smichy u nekterych 😅 preji peknou noc a hlavne at maly jeste zustane kde ma a nezlobi mamlinku 😉

Schnucki snad uz spinkas,kdyz nam tu chodis o ctvrte rano 😅 lidne spani a zadne chmury mala se prihlasi a pak si vzpomen,jak moc jsi to chtela 😅 🤐

Ivanka a schnucki dopoledne od vas ocekavame hlaseni od lekare 😉 😀

Dobrou noc vsem!!!
Nevite co Zuzka?
Zdravim i Lubinku,Kleo,Blondy a mrnata 😵
Emi na tebe jsem nezapomnela to vis 🙂

meleri
13. sep 2010

čaute holky,
dneska to bylo drsné vstávání, alergie mě trápila v noci jak das takže si připadám jak praštěná kladivem. malý furt ještě spí aspon jsem stihla posnídat a trochu poklidit..
jenže co uvařit? heeelp...asi udělám mrkev s hráškem a zapékané brambory.....toto aspon sní....nebo nějaké nudle, ale s čím? zapékané nemůžu, došel mi hrášek...:( s malým je to těžké začíná si pěkně vybírrat....

schnucki
13. sep 2010

dobre ranko,
ja jen na rychlo, dneska jsem spala az do pul 8, to uz jsem totiz musela na toaletu ... ted poletim do sprchy a kolem 9h vyrazime .... musime pak jeste nakoupit, tak pocitam ze se do 1h ozvu co a jak 🙂

vsechny mooooc zdravim

yarden
13. sep 2010

Dobre ranko...
Vyspala som sa do ruzova... Rano ked som lezala na chrbte, sa mi z nicoho nic vydulo brucho na lavej strane od pupku, maly sa nejako vytacal ako gymnasta 😀 Az som zobudila draheho, nech sa rychlo kukne...

Schnucki, Ivi - Drzim palce kocky u doktorov.
@finfrle Videla som foto s Tvojou nohou, ach jaj. Drz sa a opatruj sa. Mam objednanu tu knihu co si tu spominala a pri dalsej navsteve v SR mi ju snad v obchode uz daju...

Dnes sa chystam na obed s jednou tehulou Ceskou, v stredu odchadza do CR, rodi koncom novembra a tak sa asi uvidime az po novom roku...

@barbora87 Aj ja mam rada maslo, len zivocisne, nie rastlinne. A vo velkom mnozstve. Nikdy mi maslo nechutilo. A v SR frcim na detskych pribinacikoch. Zjem aj niekolko za den. 🙂
@meleri Zelam nejaku inspiraciu na varenie. Ja som bola v detstve taka ista, ani na internete nie su nejake zaujimave? A tebe tie tyzdne nejako naskakuju velmi rychlo... Super...

barbora87
13. sep 2010

Dobre rano babule
ako ste spinkali?ja som zaspala az okolo 1lebo som do polnoci pozerala na mimibazare a potom sa maly prebral a kopal a kopal 🙂 teraz som sa naranajkovala termix a taky sladky rozoks maslom no mnaaam 🙂))
inak sa citim uplne dobre aj ked tento tyzden mam zase plny program...ale ten vikend s mm mi tak urobil dobre...
Som napisala mm smsku ze ho lubim a on odpisal ze on NAS lubi 🙂))

@yarden a ako bolo na sk?vsetko ok?kedy musis zase ist k dr?a mas fotecky z utz?
No ja neviem cim to je ze frcim tak na masle!
No pribinacky mam aj ja rada ale radsej termix!!!to papam od malicka ako diva!!!a to je jedina vec co mozdm aj v tehu vo velkom mnozstve jest

@finfrle no ale ze by maly potreboval tolko masla 🙂))

finfrle
13. sep 2010

Dobre ranko,tak ja jsem byla trochu pomalym tempem pilna vcelicka.Pustila jsem pracku,poskladala pradlo,uklidila kuchyn a lednicku a ted papam.Hori mi tu svicky,venku je prisecne a cernocerna tma.Musim mit rozsviceno abych nemela depku 😅
Mala je zatim klidna ale ona zase zacne 🙂
Schnucki a Ivanko drzim pesticky at je vse tak jak chcete 😉
Yarden uz to nastesti s tou nohou neni tak zle 😉 ta knizka je vazne paradni a moc si cteni uzivam hlavne i mm.
Barbor u nas se taky zvedla spotreba masla ani nevim cim to?!Hlavni je,ze ty i maly jste spokojeni!
Meleri to je mi lito,ze te chytla alergie to znam to je na...nastesti v Irl mi polevili vsechny.

barbora87
13. sep 2010

@finfrle No ty si pilna vcelicka!ja sa este valam v posteli mm je v robotke hafani spia a maly tiez tak mam oddych 🙂))
a aku knizku myslite?
Mne dali kamosky knizky co sa tyka tehu porodu a po porode ale este som nezacala...aj plno casopisov mi dali...som si povedala ze zacnem v auguste citat a ups uz je polka sept...

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 Od Murd.Matouska Prvni rok zivota...je to super napsane,zadne takove "americke" preklady.Normalni povidani a rady.Mam i tu velkou stala 500,-Kc a od nej jen 140,-Kc a je mnohem praktictejsi.
Ty se mas si jen tak polehavat 🙂 ja musela neco delat vcera vecer jsem se citila na nic uz je to dlouho dva tydny bez pohybu...tak jsem jen tak mirne neco porobila.Ted uz sedim po snidani a funim jsem ji mela ohromnou(vlockova kase a ovoce-banan,mala nektarinka,jablko,2jahudky)
Trochu mi blbne tlak asi tlak.Nejak mi tezknou ruce...takove navaly ci co.

barbora87
13. sep 2010

@finfrle Aha a to je nieco o mimi ta knizka?
No som lenivaaaa ale uzivam si klud hihi...ale misim vstat lebo musim obvolat par veci...a maly sa zacina vrtit tak uz mam po oddychu 🙂))
ten vikend s mm mi urobil tak dobre...po dlhej dobe sme mali volny vikend...a dalsi budeme mat asi az v oktobri :(
a noha ako?
No ten tlak mozes mat z pocasia

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 jj o mimi i o mamine vubec o pristupu.Vzdyt jsem tu psala dlouhe ukazky!
No noha asi lepsi ta orteza pomaha jeste,ze jsem si ji vybojovala.
Me dnes konci 33tt 😝 asi ten kufr budu muset pomalu davat dohromady...