Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
15. sep 2010

@barbora87 jaj tisko ti zavidim, ja som s mojim drahym nesexovala ani nepamatam ☹ Od kedy sme na Sk, tak nam to lekar zakazal fnuk a aj tak sa moj drahy boji, aby mi tym neprivolal skorsi porod. Ale uz sa tesi na to, ako mi skonci sestnedelie 😀 Potom mozme pokrstit byt 😀
A ty sa ako citis moja? Vsetko ok?

finfrle
15. sep 2010

@emily327 pry pokrstit byt 😀 😀 😀 jen pockej i po tom sestinedeli nebudes spechat 😅
To ja si jeste uzivam 😀 nikdo mi nic nezakazal tak co ne 😀 spise si to teda uziva manzel nez ja ja uz to tolik nejak neprozivam a spise je to fajn rozptyleni nez neco jineho 😅 🤐

schnucki
15. sep 2010

@barbora87 se priprav 😀 ono me prijde fakt hrozny nevedet co mam cekat, jake budou ty prave kontrakce, abych je poznala, jak potece voda, ... ta nevedomost 😀

@emily327 ja vim ze dva dny jsou v pohode, jen jak praskla ta zatka a mala byla uz krasne dole, tak me to dalo nadeje ze uz jde a pak ze se soupla zpet ... asi i to jak se kazdy pta ... ale uz jsem v poho 😀
no me se to stalo na toalete, byli to takove kusy a ty flicky pak byli hnede, cervena barva to nebyla ... ale je taky mozne ze to bylo od toho vysetreni ... me ted kdyz doktor kontroluje, kouka i dole a rikal mi ze to muze lehce krvacet .... ale pokud to mas uz od vcera tak to bude spis z toho vysetreni ....
ja nevim jestli jsem pripravena, to se podle me ani neda, ale strach nemam, spis jsem nedockava 😀

schnucki
15. sep 2010

@emily327 a mate to stale zakazano??

@finfrle presne, pro nas je to rozptyleni 😀

finfrle
15. sep 2010

@schnucki to ma segra pravdu vazne ono muzske sperma pomaha porodu!!!Tady se to nejak zvrlikuje 😀

finfrle
15. sep 2010

@schnucki no ja uz z toho mam jen to,ze vim ze mm bude spokojeny a ja osobne si uzivam jen takove to predtim to behem uz ani ne 😀 🤐 to je jen uz jako soucast,ktera musi probehnout😀 😀 😀 😎

barbora87
15. sep 2010

@emily327 tak ked ti to uz vcera zacalo tak je mozne ze to mas z vysetrenia...hmm no neviem veru zatial skusenost nem am 🙂
No my si radi zasexikujeme ale mm musi bytmega opatrny lebo su polohy co ma to dole boli...
A ani teraz uz nemozete sexovat?myslim pred porodom...
No moja dakujem mam sa celkom fajn maly ma len niekedy tlaci...zajtra idem k dr na kontrolu tak som zvedava ci mi nieco povie...uz by som chcela byt aspon 35.tt
No potom musite dat malu spinkat a krstit kazdu izbu 🙂))

barbora87
15. sep 2010

@schnucki mo toho sa aj ja bojim napr ze si budem mysliet ze uz sa nieco deje tak pojdem do nemocky a oni povedia ze este nic a potom si poviem ze este nic a uz budem moct maleho na hlave hladkat 🙂))

finfrle
15. sep 2010

@barbora87 😀 😀 😀

schnucki
15. sep 2010

@barbora87 ty jsi dobra 😀 😀
proto ja volam doktorovi kdyz si nejsem jista co to je, abych vecne nejezdila do nemocnice 😀 ... ale vsichni mi rikaj ze ty prave kontrakce poznam, no a doktor rikal ze voda je tekutejsi nez ta zatka, tak snad nic neprosvihnu 😀

holky ja jsem na nas stejne zvedava 😀

emily327
15. sep 2010

@finfrle jaj ja som viac nadrzana od kedy som tehu 😀 Ale to ja som asi divna alebo co, lebo vacsina zien v tehu nema chut na sex. No ja ano 😀

@schnucki hm no to ked ti uz praskla zatka a kazdu chvilu to moze prist, to je asi najhorsie na tom konci tehu,ze? Lebo vies,ze uz aj ano,ze uz malinka pride na svet a len nevies kedy. hm no dufam,ze to uz fakt bude coskoro. Lebo to musi byt dobre na nervy,ze?

No zienky, zakazane uz nemame ale priatel sa boji, aby mi neprivolal skorsi porod, kedze sa s malou cez brusko dohodla,ze pride na svet 4.10. na jeho narodeniny, ako darcek 🙂 😀 Tak preto uz od 7. mesiaca nic ☹

schnucki
15. sep 2010

@emily327 to cekani je asi nejhorsi, to je fakt, ale ja se ted uklidnuju tim, ze kdyby nic, tak v pondeli, nejpozdeji v utery ji mame u sebe 🙂 ... ono jak to tak vypada tak ta zatka neznamena ze by mela hned prijit, takze my ted uz jen cekame ....

aha, ja myslela ze to mate stale zakazane .... a co manzela zkusit ukecat ze kdyz pouzijete ochranu, ze to porod nevyvola? ...

emily327
15. sep 2010

@schnucki jaj no to je super, tak este chvilku vydrz do buduceho tyzdna uz hadam malinka bude s vami 😉

No priatel sa fakt boji a ja sa mu nedivim. Tak si pockame, nevadi, vydrzim 😀

schnucki
15. sep 2010

@emily327 uvidime kdy se konecne rozhodne 😀

jdu si lehnout, preju vsem dobrou noc

emily327
15. sep 2010

aj ja prajem dobru nocku. Mame net asi len do zajtra, ale urcite sa tu este zajtra objavim cmuk

finfrle
15. sep 2010

@schnucki Ja jsem taky zvedava 😀 to budou jeste pribehy od kazde 😀
Tak streda padla ale ja vlastne nerekla jakou co 😀 no snad ne tak dlouho do dalsi nene neboj.Mnazel ti vzkazuje,ze toto urcite poznas pry az poleze hlavicka zarucene 😅 🤐 jen predavam vzkaz nekamenovat 😅 😀

@emily327 to jo ma strach chapu nekdy to tak je ale az budete moc tak budete dovadet neboj 😉 🤐 😅
Ja taky kolikrat mam stehna tak aby nesel uplne hluboko hihi ho nepustim ...ono je to trochu zabrana v hlave ale jde to.
Ja mam naladu sem tam neni to jako po vysazeni HA to jsem si to vazne uzivala po tolika letech a hups a byla jsem v tom 😅

Manzel me byl uz dvakrat zkontrolovat v loznici a opusinkovat jestli ziju,ze jsem tak potichu 😵 tak a z vim jak na nej.Mi rika,nastesti uz jen chvilku a bude tu brecet dite 😀 to ho prejde 😀 😀 😀

meleri
16. sep 2010

čaute jak se máte poránu? chlapi ještě spí je totiž zataženo či co...dneska nemusím vařit joj to mám radost! zajdu na trh a koupím nějakou zeleninu....

barbora87
16. sep 2010

Ahojte babule
Ani neviem ako som vcera zaspala ale pred chvilou ma zobudil krc v stehne som vcera zabudla dat magnezko...
Tak teraz som sa naranajkovala mam zase len vanilkovy termix :(
Teraz budem este hodku lezat a potom sa musim osprchovat a idem k dr na kontrolu

@meleri ahojky nou nas byva cez den ok pocasie ale vecer ci v noci prsi...ale ma sa ochladit len na 15stupnov

meleri
16. sep 2010

barboro,

ajaj ty křeče jsou hnusné, to si taky pamatuju, že mě to párkrát potrápilo..
jo? já měla ted muesli, už to jím furt dokola...🙂

tady je furt teplo, ještě tak kolem 25, ale ráno bývá tak těch 17. ale taky čekám že už to skončí....kosa je kosa... ☹

barbora87
16. sep 2010

@meleri no ked si damkazdy den magnezko tak v pohode ale ked raz vynecham tak mam v noci vzdy problemi
No muesli ja vobec nepapam len termixy atiez si hovor ze poslednu dobu kazdy den to iste 🙂 ale tak som sa tesila na cokoladove a nemali :(
No ja ti poviem mne vobec nevadi ked je kosa urobim si cajok s medom a mazlim sa s hafanmi 🙂))
Mm mal vcera zly den tak bol taky bez nalada a vsetko ho hnecalo tak dufam ze dnes bude lepsie

A meleri co budes dnes robit?

emily327
16. sep 2010

Dobre ranko, ja som spala ako zabita v noci. Sla som spat o pol noci a zobudila som sa rano o 7:22 🙂 Tu je dost chladno, tma a prsi. Ideme do bytiku, dnes nam este budu robit obklad do kuchyne. Tak sa tesim, to je posledna spinava praca. A cez vikend konecne zlozime postielku a namontujeme kolotoc a dame set do postielky 🙂 Sa tesim, som zvedava ako to bude vyzerat 🙂 Ako sa dnes mate vy?

@barbora87 fuuha,ze vanilkovy termix 🙂 Ja sem tam si dam cokoladovy ale moc do mna nejde. Ja mam pocit,ze v poslednom trimestri sa mi zase nejako zmenili chute. Alebo len je to zmena chuti na ake som bola v IRL zvyknuta.
Drzim palce u lekara, potom napis ako si dopadla cmuk

@meleri ahoj moja ako sa mas? Vsetko ok? Ako sa citis?

schnucki
16. sep 2010

dobre ranko,
tak ja uz taky strasim ....

@meleri jak ja bych tech vasich 25° brala 😵 ... tady je uz zima a bez mikiny nevylezu 😝

@barbora87 pak pisni jak jsi dopadla u dr 🙂 ... no jo, kdyz ja se tu nemam s kym mazlit, tak me zima vadi ....

@emily327 super ze uz budete mit vsechno hotovy a bude se moct stavet 😀 ... budete se o vikend uz stehovat? kuchyn bude uz komplet hotova?

emily327
16. sep 2010

@schnucki dobre ranko moja, ako sa citis? Si ok?

Ano kuchyna je uz komplet, uz do nej budeme potrebovat iba riady a tie nakupime v sobotu a v nedelu budeme vybalovat. Podarilo sa nam vdaka rodinnej financnej pomoci zariadit uplne cele byvanie. Komplet so vsetkym. Tak sme velmi radi. ale za chvilku pride kruta realita, lebo priatel nema pracu a zatial to ani na ziadnu nevyzera a podpora z Irska mu konci o 2 tyzdne. Bude to velmi tazke, aby som z mojej materskej pokryla vsetky vydavky, hlavne splatku za uver + co budu vydavky za byvanie. O ktorych nemame ani len predstavu a to od oktobra sa zvysuje cena za plyn a my nim kurime no bude to zaujimave. Verim,ze to zvladneme.

finfrle
16. sep 2010

Preji dobre rano 🙂
Popijim kaficko a k tomu chleba s maslem tak snad uz vas konecne doctu. 😉
Jak se maji spuntici v brisku a maminky?

schnucki
16. sep 2010

@emily327 jsem ok, dekuju 🙂 ... trosku nevyspala, ale jde to 🙂
je super ze jste dostali pomoc a mohli jste zaridit cely bytecek, uz se urcite tesite byt od vikendu ve svem, vid ....
jezis tak to me moc mrzi ze je to s tou praci tak naprd a manza jeste nic nenasel, drzim moc palecky aby se to co nejdriv zmenilo 🙂 ... a je prihlaseny na uradu prace, a co socialka, ta by vam financne nevypomohla? alespon trosku

@finfrle dobre ranko, je ti dneska lepe?

finfrle
16. sep 2010

@schnucki ahoj slunicko,co malinka,stale ta potvurka ne a ne vykouknout na svet?
U me to jde,jen noc byla trosku naprd.Ted jsem dosnidala a budu chvilinku brouzdat po netu 🙂 dnes klasicky v planu jen zustat doma a uvarit,dovarit a pod ale az odpoledne.Noha se lepsi jen v noci je to horsi ale jinak uz chodim...
Holky jde zamrazit cela kukurice a jak pak chutna?

yarden
16. sep 2010

Ahojte babulky...

Co nove?
Ja som akurat vydrhla kupelnu pri spalni a celu spalnu a uz oddychujem. Na dnes stacilo. V kupelni klima nie je a v tom teple sa to zle robi... Tecie zo mna ako pri maratone 🙂

@emily327 Ahoj Emily, super, ze uz mate skor vsetko hotove. Tak uz len zlozit postielku a malinka moze aj prist...

@finfrle Ako kucharka, ja Ta obdivujem, s bolavou nohou varit tolko chodov. A kukuricu mozes zarazit aj celu, nic sa jej nestane. Mozes a nemusis obvarit. ZAsoby na zimu? A to vy mate aky mrazak? Alebo cely box ako v obchode? xixixi

@schnucki Furt nic? No co to? No to asi preto, ze mate zimu a malinkej sa nechce. Nema sa v najblizsich dnoch u Vas trosku oteplit? Potom si to malinka rozmysli...

@meleri Ahoj, ako sa citis? Uz aj brusko rastie? Mne chutia ovsene kase. Nikdy som to nejedla a teraz mnam... Ale nie krupicova. A maly uz je zdravy? Vsetky choroby uz presli?

@barbora87 Cakame na novinky od doktora, co Ti povie.
Mna moj pokladik uz kazde rano zobudza kopkami, potom mam z toho nadherny den 😵

finfrle
16. sep 2010

@yarden Ahoj zastav se i u me tady je lenora 😅 😝 nic se mi nechce nejak chybi spanek ale neusnu.
To vis mrazak mame poradny 😀 jen at je navareno...minuly tyden nebylo co jist a hlavne ja do sebe nic nedostala a to NIC je vazne Nic...Musim dnes udelat na obed sekanou ale zatim lezim na gauci ani se nehnu...Delam si pekne poradek v pc jojo

barbora87
16. sep 2010

Ahojte babule
Tak uz som doma...vysledky z krvi su asi ok nikdo nic nepovedal no a ten moj cert sa na nas vyprdol...nohy prekrizene a ziadna spolupraca...dr sa len smial ze ten je ale teda!ale inak ze je vsetko ok...za 3tyzdne mam zase odbery a za 4tyzdne zase kontrolu...'tak ja vam poviem ze musim pockat do porodu aby som vedela co to teda naozaj je...som z toho troslu smutna ze dobre nelezi a ze je tamtaky poskrucany...dr mi nevedel ani povedat aky velky ani nic...a na utz ja uz skoro nic nevidim jedine hlavu lebo ta je gulata 🙂

meleri
16. sep 2010

barboro,

já tež bez magnezka nemožu žít, já to beru zas kvůli skřípání zubů.... 😅
jo tak já právě uvažuju že to chce už změnu, já jím to muesli už asi 7 let! 😅 prostě se mi ráno nechce vymýšlet, popadnu misku s mlíkem a šup...
ten termix bych brala ale zas bych měla hned hlad! 🙂
mě taky zima moc nevadí, v těhotenství je to fakt lepší než vedra, no ale bude mi léto přecejen trochu chybět, toto léto si poprvé Samson užíval vody tak to nebylo tak špatné....

dneska tu byl trh se zeleninou jako každý čtvrtek, tak jsem koupila dyňu, a uvařila polívku z ní a je to dobré ale zapomněla sem koupit maso na zítřek tak odpoledne to bude zase spojeno s nákupem...