Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
18. sep 2010

holky mě zas bolí prdel...myslím jak chodím tak v prdeli ta kost, asi pánev to bude, u Samsona sem to měla hned od začátku, ted mi to začlo až ted....je to fakt nepříjemné, ale myslím že to přejde...

finfrle
18. sep 2010

@ivanajelinek pry je to normalni u zen pred porodem.Me to zacalo predevcirem,mala se pred ctyrmi dny dost vrtela a mela jsem pocit,ze se pretocila a pak druhy den to zacalo.Me to trochu prijde jako bolestiva modrina jeste k tomu jak to popsat ale takova,ze se nehnes.Ted jsem se pretacela a to je neco 😝
@blondynka400 No a ja si rikam,ze jsem kulata baba tak by to nemuselo tak bolet ale panev je asi normal a tuk okolo to neovlivnuje co 😀 takze rikas stesti jo 😀 no nevim predstava,ze jeste 6 tydnu mam takto chodit 😀

blondynka400
18. sep 2010

@finfrle jo hele pohlaví ti nikdo dopředu 100% neřekne, tedy jeslti jsi nebyla na plodovce. Možnost chyby je vždycky,i kdy ne moc velká 😀
@barbora87 sex po produ se dá, ale je fakt, že se to dá časově občas blbě skolubit a když už je třeba čas, tak jsme jeden nebo druhý unavný, protože to je v podsttě vždycky až večer... Takže u nás sice méně častěji než před mimi ale zas na druhou stramu můžu říct že kvalitněji, takže jsme spokojená, i když nám už to tedy párkrát přerušilo kňourání malé 😝 😀

ivanajelinek
18. sep 2010

@blondynka400 No ved to. Teraz som na rade ja 😝 maly zatial lezi dobre...A hrozne sa hybe a kope...Niekedy to az zaboli.No ten klystir chcem urcite aj ja, len neviem ci to tu v nemecku robia tiez automaticky, ci musim o to poziadat.

meleri
18. sep 2010

Blondy,

moje mamka si ten klistýr taky moc chválila že je to fakt úleva, ale jak se to provádí to ti strčí hadičku do prd..le? a hned letíš? tady se to snad vůbec nedělá...tak nevvím ale je fakt že posr....t se tam někde na stole bych nechtěla teda!!! takový trapas!!!! já mám dneska slovník...

barbora87
18. sep 2010

@blondynka400 no ja tiez nebudem mat uplne typicku porodnicu ale aj tak uz ta predstava...a ja som zo vsetkeho hrozne nervozna...no a klistyr je dalsia vec z ktorej mam bobky!

finfrle
18. sep 2010

@blondynka400 to se na to budu muset taky zeptat klystyr a nastrih...

barbora87
18. sep 2010

@blondynka400 joj no maly ked zacne knourat tak ho nevham knourat 🙂)) no ja som len zvedava ako to skoro 2mesiace bez sexu vydrzime...

finfrle
18. sep 2010

Ja si rikala,ze je to snad automaticke ne aby jsi se nepokadila u porodu ...ale uvidime zeptame se.Si to napisu a bude.Kdy se vlastne dela asi hned jak prijdes do porodnice,ne?

finfrle
18. sep 2010

@barbora87 ale vydrzite to budete oby myslet na neco jineho...
U nas je to tak nejak kdy ja dovolim a kdy mam chut ale vzdy cekam az mala spinka 😀 ono pak to jak uz se moc natahuje nic moc a rusilo by to.Jak uz jsme se schnucki psali je to ted uz jen pro manzelata nez pro nas 😅 🤐

meleri
18. sep 2010

kdosi se na Koníkovi hádal že malé natrhnutí je lepší než ten nástřih ale fakt nevím, neumím posoudit...jaksi ani nechápu co se jako nastřihává (ted budu fakt za blbce).... 😅 ale radši fakt toto než C řez...

meleri
18. sep 2010

holky ten modrý koník nějak blbne asi se s váma rozloučím a napíšu zase zítra ach jo poslední den víikendu...
jak to letí..

finfrle
18. sep 2010

@meleri ja o tom hodne cetla a nastrih je pry lepsi a je to pak lepsi hojeni nez u toho natrzeni...

barbora87
18. sep 2010

@finfrle no ja si rada zasexujem 🙂 raz za tyzden to potrebujem...no nam sa do teraz raz stalo ze sa maly prebral a normalne ma kopal ako sialeny tak mm povedal ze pockame az sa ukludni 🙂))

Inak pose..te sa tak ci tak zevraj...vi s klistyrom alebo bez...a to nejako neriesim ved nebudem prva 🙂))

finfrle
18. sep 2010

@blondynka400 Holka a kdyz uz boli ta panev to znamena,ze je mimi hlavou dolu?!Asi by to tak nebolelo kdyby tam byl zadecek a nohy ne?Stale nevim jak je otocena,lekari mi nic nerekli ....

finfrle
18. sep 2010

@barbora87 ten klystyr musi vazne pomoct alespon tak vyprazdnit,prece jenom kdyz citis,ze mas plne streva nic moc a kdyz neco pak unikne bokem tak nevadi....

blondynka400
18. sep 2010

@finfrle hele o tuku to fakt není. Je to kostech a ty semusí roztáhnuot všem skoro stejně 😀
@ivanajelinek v čechách to automatické není, tedy alespoń tam kde jsem rodila já, ale zeptali se mne... Já to chtěla z hygienických důvodů, zbytek mě jen mile překvapil 😀
@meleri no mluvíš hezky.... 😀 Jojo, dá se tpelá voda nebo fyziologický roztok do kándiny z toho vede hadička tu ti strčí tam jak si říkala a je to. Ideálně by si měla vydržet cca 10 minut, to jsem nedala, sotva 5 a šlo to ven 😀 A pak ještě asi na 3x zbytky... Čím déle vydržíš, tím líp 😉
Jojo to je přesně ono, pos.. se někde na porodním sále, dkyž is představíš, že by se to mimi v tom vymáchalo, do toho třeba ten nástřih, no fůj. 😝

finfrle
18. sep 2010

Jdu koukat na filmik preji krasnou dobrou noc a jeste jednou Schnucki blahopreji 😵

barbora87
18. sep 2010

@finfrle no hej ale ze aj tak sa pose..s 🙂 no tu v rakusku nerobia typicky klistyr...

blondynka400
18. sep 2010

@meleri k tomu nástřihu versus natrhnutí.
Ruptury se dělí na 4 kategorie a to:
I. malé natrhnutí, vzniká přirozeně při porodu, dost často není ani potřeba šití, snadno se zahojí
II. větší ruptura, sem patří právě chirurgický nástřih
III. a IV velké ruptury, to se může pak natrhnout i konečník a další věci
Přesn si to nepamatuju, tak to berete s nadhledem. Bohužel když se to špatně odhnadne a praskne to samo, většinou je to stupeň 3 a 4 a to už se pak hojí hodně špatně a může to mít trvalé následky, když to když by se udělaal nástřih, je to v pohodě. Takže asi tak.
A co se nastřihává, no prsotě se to šmikne od pochvy směrem ke konečníku, ta hráz 😉
@finfrle neznamená, to znamená, že se pánev roztahuje. Já to měla taky a to jsme hlavičku v malé pánvi nikdy neměla 😝

emily327
18. sep 2010

Ahojte, tak som tu aj ja 🙂 GRATULUJEM SCHNUCKI K MALEJ PRINCEZNEJ A SOM VELMI RADA,ZE UZ TO MAJU ZA SEBOU 😉 Cely den na nu myslim, od kedy mi prisla sms od finfrle,ze uz je mala na svete, tak mam zvlastny pocit, akoby sa mala narodila niekomu koho dobre poznam a je mi velmi blizky 😉

Ivanka, tak teraz si na rade ty 🙂 A potom uz ja hm no pekne nam to ubehlo,ze?

barbora87
18. sep 2010

@emily327 ahoj moja ako sa mate uz ste teda prestahovany?je to taky zvlastny pocit ze aj ja som bola uplne nervozna kvoly schnucki...no teraz to uz rozbehla tak teraz ivanka a ty...

emily327
18. sep 2010

@barbora87 nie este nie uplne ale uz sa to blizi. Hadam od pondelka uz budeme byvat. Ale uz mame postavenu postielku pre malinku, oprala som set do postielky a zajtra ideme do bytiku, dokoncit nejake veci a vybalit veci a vsetko vybalit do kuchynskej linky 🙂 Dnes sme boli na nakup a vsetko skoro do kuchyne - naradie mame nakupene. Ale je su to hrozne vydavky 😢
A co ty? Ako sa mas? V pondelok by nam mali prist urobit montaz na TV a net, povedali,ze by mal byt funkcny od pondelka, tak to by bolo super. uz by som mohla byt online stale s vami 🙂

barbora87
18. sep 2010

@emily327
@emily327 tak im povedz ze nich si pohnu lebo chceme byt este s tebou nez porodis..no to ti verim ze su to vydavky...a ako sa citis?jeee nezabudni fotecky aj od postielky
No ja sa mam raz dobre raz zle...ako kedy...nemozem si cupnut lebo to ma zacne moje mini brusko tak nechutne boliet a tlacit a ledva dycham...ale co uz...

emily327
18. sep 2010

Inak k tomu klystiru, v nemocnici kde budem rodit ja, nedavaju ale davaju glycerinove cipky tusim....

mirusch
18. sep 2010

@meleri Ak tu niekto sam skysne, tak som to jedine ja 😀 😝 Ziadne strachy, ty budes na rade o par mesiacov...

@blondynka400 No, mne homeopatika pomahaju. Teda, ak si ich dam zavcasu, nie vzdy samozrejme, ale uz mi zachranili niekolko prechladnuti. Vtedy nasadzujem davku kazdych 15 min. a mnohokrat sa mi nadcha vobec nerozvinie. Aj manzela som takto minuly tyzden zachranila. A aj za tych parkrat mi to stoji 😉
Ze Blondy-lexikon 😀 To je dobre, Barbora!

Inak co tolko pisete, ked tu nie som? A ked tu trcim, tak nikto 🙄

@finfrle Si si skutocne ista, ze je pre teba bezpecne ist na bazen? Nieze utopis seba alebo malu? U teba clovek nemoze byt isty 😕 Neviem, ci by som to s tou nohou riskovala - predsa sa tam len smyka... Daj mi mobil na tvojho manzela, musim ho nejako dostat na moju stranu 😝 Nech ta drzi nakratko.

No citam vas, boze, co to tu rozoberate 😕 No, ja som sivecer pred operaciou davala klystir sama doma 😝 To len taky sacok s tekutinou bol a hadicka z toho.

@emily327 Tesim sa, ze to uz takmer mate. Pockaj aka budes rada, ked si budes lebedit v novom bytiku so Sonickou 😉

Ok, tak zase zajtra. Bru noc.

finfrle
18. sep 2010

@mirusch Jsi me rozesmala az placu,takovy smajlik tu ani neni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja nemam slov vazne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ty jsi cislo 😅 😀 😀 jen jsem tim smichem rozdovadela malou to ti dekuji 😀
Bazen jsem do konce tehu zamitla.

meleri
19. sep 2010

Mirusch,

já tu bud chodit furt! 😅 aspon doufám teda že ty dvě děti nebudou taková hrůza....

Blondy,
super to jsou dobré zážitky s tím klystýrem....tady myslím dávají klasické projímadlo takový ten čípek...ale uvidím no ještě je fakt daleko pro mě do porodu... 😅

s tím natrhnutím já teda nevím ale asi to musí bolet jak sviňa...

meleri
19. sep 2010

no ještě sem to četla co ste psaly o tom klystyru bože ja se jim tam fakt nechcu pos...at to je fakt nechutný!

finfrle
19. sep 2010

Dobre rano,
noc u nas probehla klasicky od treti rana nic jen krouceni.Jsem ok uz snidam a budu dnes zase jen relaxovat a smejdit po baraku 🙂