Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

nevestinka2010
30. okt 2010

@finfrle > fo je faaaajn ze jsi doma!!! Uzivejte si to a odpocin si!

emily327
30. okt 2010

@finfrle vitajte doma mamina 🙂 Elen posielame velku pusinku a maminke vela vela energie cmuk

yarden
31. okt 2010

@finfrle Vitaj doma!!! Gratulujem! Posielam vela vela pusiniek Tebe aj malinkej Elen! Je nadherna.

mirusch
31. okt 2010

@janulka04 No uf. A to ti preco museli zobrat vajecnik kvoli cystam? A aspon myom ti nevedia odstranit?

@finfrle Zlatusik ahoj moja, joj, som si starosti o vas robila. krasne fotocky, krasne dievcatko, take fakt na zjedenie. Tak teraz uz len zbieraj sily, skus sa vyspat, aspon trosku 😅 a budem sa tesit na spravicky. Hadam uz nebudes mat problemy s tlakom.

@meleri Nuz, tchyni nezmenis. Teraz uz len stat si za svojim a nepustit, nech si aj zuby vylame 😖

janulka04
31. okt 2010

@mirusch no, moja ja neviem, preco cakaju s tym myomom, ale podla lekara nastavaju vseliake krvacania, mozu vzniknut zrasty na maternici, vraj to nieje take lahke odstranit myom je ok, ale ze potom sa vseliaka pliaga moze ukazovat, preto caka 😔
a museli mi ho vziat, som ti pisala, mala som ho tou cystou obrasteny..a obrovska bola ta cysta (16x8x7), nebolo ineho riesenia 😔
ale fungujem normalne... Stelli sa nam podarila dokonca na druhy mesiac snazenia 😀

meleri
31. okt 2010

@janulka04
moje mamka měla kdysi myom...:( a nenechala si to odstranit a pak měla velké problémy...určitě je dobře že s tím něco děláš!
j
já dneska byla na bazéně od léta, a jsem dolámaná! 😅 musím zas začít...

janulka04
31. okt 2010

@meleri no, moja, ono zalezi, ci porastie, ci nie...potom budem dalej rozmyslat...

finfrle
31. okt 2010

Ahoj holky je toho moc co bych chtela napsat ale zatim malo casu uzivam si male,byla tu sestra,uz ji brali tolik krve,ze mi to trha srdce ☹ ale bude dobre 😉

Nase malinka 😵 pet hodin na svete 🙂 no neni dokonala 🙂

yarden
31. okt 2010

@finfrle Je nadherna!!! Drzte sa kocky!!! 😵

embabuli
31. okt 2010

ahoj, mna si niektora mozno pamatate, vidim tu mirusch a tak 😉

no my sme sa snazili davnejsie vo finsku dlho, dva potraty nam dost ubrali nadej, dokonca aj manzelstvo sa nam rozpadlo .. 😒

no ale prave idem od doktora, pretoze mi necakane minuly piatok vysiel pozitivny test (5 dni po vynechani MS)
a vyzera to ze tehotenstvo potvrdene uplne na zaciatky, hcg len 256, v stredu mam ist na kontrolu ci sa zvysilo..

tak ja len, ze sranda, ze v momente kedy som sa vobec nesnazila to prislo, uz som len zvedava, ci sa tentokrat udrzi..

mirusch
31. okt 2010

@janulka04 No hlavne, ze ti to sleduju.

@finfrle Ano, je dokonala 😉 Krasna, uzivajte si to.

@embabuli Ahooooj. Neuveris, ale myslela som nedavno na teba, ze kde si skoncila a co je s tebou 😕 Ste mali ist do SR a prestala si sem potom chodit... Clovece 2 potraty, to je mi naozaj luto 😔 A zistovali ste preco? A aj manzelstvo v keli. Uf. Uz ani kapela teda nie?
Clovece zase tehu! Tak ti drzim silno, silno palce, nech to tentokrat vyjde! A kde si teraz vlastne? Mas priatela? Fuu ale som zvedava... 😅

embabuli
31. okt 2010

ahoj mirusch 😉

no vsetko sa mi rozpadlo, manzelstvo kariera kapela..nebol lahky ani tento tok..prave preto sa divim, ze co to zrazu...

Ale mam priatela ktory je velmi fajn a aj ked sme neplanovali, respektive nie tak skoro, tak sa tesime ..Aj ked ja mam obavy, ze ci sa to tentokrat podari. Aj to bolo zvlastne, lebo na teste mi vysla velmi silna ciarka, ale dnes na UV nic nevidel, tak bud bolo podozrenie na mimomaternicove, ak by bolo hcg vysoke, ale asi som mala len neskorsiu ovulku a stihla som to zistit uplne na zaciatku, no uvidime ci sa hcg zvysi..
Jaj a prsia ma bolia strasne, hlava a chrbat tiez, nic mi nechuti a unavena najviac...fuh no uz nech je streda a viem viac..

mirusch
31. okt 2010

@embabuli No, nie je to sranda, ked sa vsetko zruti. A pritom ste vyzerali byt spokojni a tak, no ale nebudem sa v tom vrtat, jedna kapitola je za tebou, druha zacina 😉 Hlavne si to odsleduj, aj ked je celkom mozne, ze este je skoro na to, aby nieco videli. Vies, ono to je dost casto tak, ze sa nieco dolezite stane vtedy, ked to najmenej ocakavame. Tak nech je to aj v tvojom pripade tak 😵
A teraz si v ktorom state? A praca?
A suhlasim, tento rok dost o nicom u mna, hlavne zdravotne 😝

embabuli
31. okt 2010

mirusch som naspat v Prahe, s pracou nic moc, ani s peniazkami a byvanim,
no je to sok tato sprava,
ale poradime si dako, aj tak babo mat je najkrajsie na svete, tak snad uz sa stasticko obrati, lebo tento rok fakt katastrofa..
som citala ze ten buduci ma byt stastny rodinkarsky partnersky a skvely na robenie si `hniezdocka` 🙂

mirusch
31. okt 2010

@embabuli Praha 😵 Mala by som tam zase niekedy skocit, pozyvaju ma zo vsetkych stran 😅
Hej, ma byt dobry buduci rok? No dufam, dufam. Aj ked ja uz hniezdocko mam. Si myslim, he...
Vsak sem chodi, tu su fajn babule, budeme ti vsetky drzat palce. A veeeelmi plodna tema, teraz sa rodia babatka ako na beziacom pase 😉

nevestinka2010
31. okt 2010

@finfrle je krasnaaa, vypada celkem malinka! pekne se opatrujte! 😉 to bodycko je newborn nebo 0-3 mesice? Ja vubec nevim jestli ma kupovat newborn velikost veci nebo ne...

meleri
31. okt 2010

@nevestinka2010 jeslti můžu poradit tak newborn je naprd, lepší je koupit 0-3 nebo velikost 1 měsíc..ten newborn je fajn pro děti předčasně narozené, nebo fakt hodně malé...ale dr ti určitě řekne před porodem jak je velké přibližně, a u všech velikostí jsou pak i míry na cm...

finfrle, nádherné miminko, krásná tvářička, však má být taky po kom, i když jste asi unavení tak jste určitě štastni!

dneska jsme byli nachvíli u tchýně, chvílema to bylo na nože, ale celkově se to zvládlo bez urážek atd....

mirusch
1. nov 2010

Ale je tu pusto nejako 😕

@meleri A ste to nejako poriesili s tym domom ci este nie?

emily327
1. nov 2010

@nevestinka2010 ahoj, no my sme nakupili pre malu oblecenie na 2 roky dopredu, kedze v Irsku je fakt dost lacne a hlavne kvalitne oblecenie. Ale na newborn sme kupili iba jednu supravicku a 3 dupacky a poviem ti,ze keby sme nezdedili veci po svagrovom malom, tak jej nemam co obliect. Velkost 0-3 je jej velka a bude dobra tak asi v 2 mesiaci. A zatial jej davam dookola newborn, aj to jej bolo velke, ked sa narodila. Takze ja by som na tvojom mieste urcite kupila aj newborn, nehovorim,ze vela toho ale urcite nejake dupacky, body a supravicku. Overal moze byt aj vacsi, to nevadi ale oblecenie co ma byt na telicko je lepsie, ak je babatku dobre, nie velikanske, aby mu nebola zima. 😉

nevestinka2010
1. nov 2010

diky @meleri , tak uz nekoukam po nicem newborn, mimi bude spise vetsi myslim... 😅 a ty zijes kde?

emily327
1. nov 2010

@mirusch no aj ja pozeram,ze co je tu tak ticho a to je dnes statny sviatok 🙂

Inak nasa mala ma dnes 4 tyzdne 🙂 Vcera sme mali navstevu 4 ludi z rodiny a malinka krasne spinkala ale potom ked sa na konci zobudila a vsetci ju chceli na ruky a prihovarali sa jej, chutatko moje mala z toho dobry chaos a bola z toho nervozna ☹ Povedala som,ze nabuduce ak navsteva, tak maximalne 2 ludia a basta. Aj ked som prebalovala a ona sa prebudzala, tak tolko ludi nad nou stalo,ze mi to az bolo neprijemne,ze si chutatko nemoze ani prdnut lebo to vsetci komentuju a pozeraju sa na nu ☹ Ale mame to za sebou a dufam,ze uz tak skoro nik nepride 🙂 Dnes by sme chceli ist pozriet mm dedka, co je Sonickin pradedko a zapalit sviecky na hroby. Ale uvidime ake bude pocasie. Rano bolo krasne slnecno, ale teraz sa zacalo zatahovat. No ak nie, tak budeme doma. MM ma dnes este volno, ide do prace az od zajtra ☹ No caka nas dlhy den fnuk ok idem si ja lahnut, som nejaka unavena. Pekny dnik prajem

schnucki
1. nov 2010

ahojik holky,
jaky jste meli vikend? ... my jsme vcera usli uz v 8h a vzbudili jsme se kolem 1h, ani jsem nemusela behat davat dudlika 😀 tak uvidime jak bude probihat tenhle tyden ... tatka je zas cely tyden pryc, tak tu jsme sami ☹

@ivanajelinek nikdy jsem nepocitovala jak mi vadi ze josu nasi tak pryc jako ted, je to prvni vnouce a ja bych si tak prala aby tu mohli byt casto .... ted to vypada ze se uvidime az na vanoce, ale treba prijedou zas na nejaky vikend driv 🙂 ... tatka bude dneska kupovat sluchatka a kameru a budeme si volat pres skype, tak to bude o neco lepsi nez telefon 😀

@emily327 pokud by mamka chtela praktikovat svoje praktiky na male tak ji normalne rekni ze si to neprejes, ona to pochopi ... ja uz jsem na tom vysetreni po 6ti nedelich byla, vsechno je v poradku, akorat mam cvicit 🙂
nase mala ma uz pres 5kilo, zitra mame U3 tak pisnu presnou vahu 😀

@janulka04 preju at je vsechno co nejdriv v poradku ...

@finfrle vitej doma, jen si malou uzivejte a az si najdete system, tak se tu objev 😉

nevestinka2010
1. nov 2010

@emily327 > ha 😉 tak kazda rada jina 😉 a kolik mela Sonicka vahu pri narozeni?
ja neco malo uz na NB mam, ale uz kupovat moc nebudu, pak kdyztak poslu mm do obchodu at neco prinese, kdyz bude male mimi 😉
uvidime

ivanajelinek
1. nov 2010

@schnucki Ahojky 😉 No my chceme ist domov tiez az na vianoce. Ale uvidime ci bude mat mm dovolenku. Aj budes chodit na tu rückbildungsgymnastik? Ja chcem zacat chodit a aj na baby masaze s malym. V piatok ideme na sono klbikov.Vy ste uz boli?
@emily327 My sme od zajtra tiez uz sami. mamina prec a mm v praci...Ale zajtra chcu prist kamosky a mozno pride ma aj jedna kadernicka domov ostrihat a nafarbit mi vlasy, nech vyzeram zasa ako clovek 😀 No nam uz je nejake oblecenie 56 aj male. Napr. dupacky a pyzamka. Sa mi zda, ze tam nevystre maly nozicky. Tak davame 62. Ale ked mam len nejaky vrch a teplaky zvlast, gtak je dobra aj 56. A ponozky sme ani tie najmensie nevyuzili. Hlavne ze som ich nakupila az az. Ale nas prcek ma velku nohu 😵
@finfrle Ahoj mamina 😉 Tak ako to zvladate?

schnucki
1. nov 2010

@janulka04 ja nemam moc ahnung o miomech, ale preju at neroste a nebo at ho vezmou bez toho aniz by jsi pak mela problemy ... myslime na tebe ....
a jak se maji princezny??

@finfrle mala je naaadherna, je to bobisek ... a takova malinka 😵

@embabuli ja si te sice nepamatuji, ale preju at po tom vsem to ted vyjde, budem drzet palecky 😉

@nevestinka2010 ja bych taky ten newdorn nekupovala, spis jak psala meleri 0-3 mesice ....

ja hlasim ze uz muzu schovat 50 a pomalu i 56, oblekam ji uz skoro vsechno 56 😝 v necem sice plavem, ale kolikrat je nam uz 56 velka .... uf

@emily327 nase mala byla tak yradne vyjukana kdyz ji v porodnici prislo pozrit vic lidi najdenou, takze my jsme vsechny navstevy hezky rozdelili na kazdy vikend jednu ... a jeste nejsme hotovy 😝 tenhle vikend manzelova sestrenka, ja jedu tenhle tyden k bejvale rodince a vikend na to moje kamaradka z cech, a 11 se tu objevi mirusch s kamaradkou ... 😀 no a pak budou vsechny navstevy za nama 😀

schnucki
1. nov 2010

@ivanajelinek ja mam delat beckengymnastik ... chci se ale podivat co vsechno za kurzy nabizeji a treba i neco jineho ... 100% chci pak chodit s malou plavat, myslim od 3 mesicu ... uf to je za chvili
my mame zitra U3, tak uvidim jestli bude tam delat sono nebo jestli nas nekam posle ....

@nevestinka2010 tak ja ted nevim jak velke to newborn je, taky jsou ty velikosti od 56 a vejs, nebo pro drive narozene ... nase mala mela 3600 a 51cm a tu nejmensi velikost jsem pouzivala tak ty prvni 4 tydny, ale pak uz to bylo male ... vim ze jsem ale dokupovala treba tricka 😀

barbora87
1. nov 2010

Ahojte babulky moje
Ako sa mate?my sa mame celkom dobre vcera som zacala prat malemu veci...citim sa uz lepsie aj kludnejsie spavam...tak predavanie bytu teraz nechame tak aby som bola v klude...
Vsetko si pripravim pre maleho a budem oddychovat pred porodom...aj tak mam kazdy tyzden nieco a tento tyzden mam kazdy den termin...
A ked prespim celu noc tak cez den mam tolko energie!!!teraz zase vymyslam ze co so mnou....
Maly frci v brusku cele dni...normalne nechapem!

ivanajelinek
1. nov 2010

@schnucki Nom nam to detsky dr. nerobil a ideme v piatok. Uff uvidim ako to zvladnem vsetko nabalit do auta sama. S maminou sme uz boli zohrate, islo nam to skvele 😵 A vo stvrtok este termin u hebamme. My chceme tiez chodit na baby schwimmen ale az tak po novom roku...Najskor chcem skusit tu baby masage. Dufam, ze sa to malemu bude pacit.U mna robi vsetky tieto kurzy hebamme.

ivanajelinek
1. nov 2010

@barbora87 Ahoj moja. Tak to ma tesi, ze je ti uz lepsie. Neboj vsetko bude dobre. No a teraz si na rade ty 😵 Len pekne oddychuj, potom uz nebude kedy 😀

barbora87
1. nov 2010

@ivanajelinek no bola som od stvrtku fakt na prasky...ale od vcera uz je dobre...boli mi luto ze to vsetko tak prebiehalo ale co uz...nemalo to byt a teraz aj chapem preco...a s mm vsetko zvladneme financne...verim tomu...aspon budem mat svoj klud tu a buduci rok skusime zase predavat ale az tak na jar...no a cez tyzden dostaneme papier co sa tyka toho domceku ci ho dostaneme alebo nie...
No ivi ani mi nehovor sem tam ma chytaju bobky ale mam pocit ze to bude cisarsky....ale viac sa dozviem za2tyzdne...