Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
2. feb 2011

@barbora87 No citala som na Fb..Tak som rada, ze Maxika nemuseli operovat...Inak ako sa mate?

adrika85
2. feb 2011

@ivanajelinek dakuemmmm,,,,drz mi pasticky 😀 😀

lubinka9
2. feb 2011

@ivanajelinek strana 863, posledny prispevok odomna.. 😉
a dnes sa zasa stal zazrak, to mrnavy na obed spal bez par minut 2 hodky 😵 zobudil sa po 1h 20min. a este si dal kratkeho slofika 😎

ivanajelinek
2. feb 2011

@lubinka9 Tak take nieco podobne mame aj my. Ale spanie uz neriesim zatial, ja dufam ze sa to niekedy hadam upravi...

ivanajelinek
2. feb 2011

@adrika85 No mala by si byt dalsia na rade. Lebo zachvilu meleri a nevestinka porodia a uz tu nemame ziadnu tehulku. 😉

ivanajelinek
2. feb 2011

Inak co je so Schnucki? Uz sa tu hrozne dlho neukazala. A Mirusch?

adrika85
2. feb 2011

@ivanajelinek tak teda dufam ze tento mesiac sa mi to podari,,, 😀

meleri
2. feb 2011

@yarden tak to je super! mě císař hrozně bolel tak to bylo fakt nic moc....ale já se rozhodovat moc nemůžu prostě mi to zas hrozí ale po tom co jsi psala tak mám naději že třeba napodruhé to bude fakt rychleji...
s kojením nevím já neměla nikdy nic s prsama, prostě jsem kojila pořád bez nějakých obtíží. ale určitě když dáš flašku občas tak tim nic nezkazíš! 🙂

mirusch
3. feb 2011

@ivanajelinek Fiha, ja viem, kedy sa tu ukazat - vzdy ked vam zacnem chybat 😀
Nuz, ako sa zaucam do novej roboty, tak som dost vytazena. Dnes som ale zvladla konecne upratat byt a nakupit, som na seba hrda. Teraz jedno kafco a idem pracovat za peniaze. Asi tak.
Ale uz mi fakt chybate, musim pokukat, co je s vami nove.

@meleri Dakujem za pohladnicku 😵 😵 😉 Si ma velmi potesila.

@adrika85 Ahoj. Len som zocila, ze konecne niekto novy a skoro som odpadla, ze odkial. Fiha, si nas vsetky tromfla s dialkou. Drzim palce v snazeni 😉

ivanajelinek
3. feb 2011

@mirusch 😉 Este stale tak vela pracujes?A ako v novej praci? Nevies co je so Schnucki?

adrika85
3. feb 2011

@mirush dakujem za palceky..podobne aj ja drzim vsetky dokonca aj na nohach 🙂 moja mamina povedala ze som odisla pred koniec sveta..hahaha :D

ivanajelinek
3. feb 2011

My sa takto nosime...A takto rychlo rastieme... 😉

meleri
3. feb 2011

Mirusch,
není zač..🙂 tvoje tež visí na ledničce..

@ivanajelinek krásná barva manducy. tu jsem chtěla ale měli jen tu vínovou, tak mám tu..sluší vám to! už se moc těším až zas začnu fakt to mi strašně chybí... 🙂

mirusch
3. feb 2011

@ivanajelinek No, praca prave zacina byt zaujimava a bude jej stale viac 😨 😅
Schnucki je podla mojich info ok, naposledy som s nou bola pred tyzdnom. Mala je krasna a nerada sa oblieka (asi ako kazde babo). Schnucki mi ju strcila do ruk, ze oblec ju 😀 Darmo sa clovek na nu vyskiera, aj tak je plac 😝 Ale rastie hrozne rychlo. Ani by som ju uz nespoznala.

@meleri 😉

Inak babule, fotocky krasne 😉

mirusch
3. feb 2011

@adrika85 My sa uz nesnazime, u nas je jasne, ze deti nebudu 😔 ale coze. Aspon mame peniaze a cas na cestovanie 😝 Vies, ja tu len tak oxidujem a baby mi to dovolia...
No ved aj moja mama nie je nadsena, ze som prec. Ale predtym som bola v UK, tak ked som nakoniec zakotvila v DE, tak sa aj potesila, ze blizsie 😀

adrika85
4. feb 2011

@mirusch necitala som tvoje prispevky predtym takze neviem preco nemozte mat deti..aj je mi blbe sa pytat aby si nemusela o tom hovorit myslim si ze je to dost citliva tema a clovek o nej nerad hovori.. :( ..

yarden
4. feb 2011

Ahojte dievcata...

Tak tu je nas modry delfinik 😵

lubinka9
4. feb 2011

@yarden jeeezis to je krasavec 😵 , babatenko na zjedenie 🙂

emily327
4. feb 2011

@yarden jej ten je krasny 🙂 ze delfinik ;- ) cmuk

emily327
4. feb 2011

@ivanajelinek schnucki je v poriadku, len mala teplotkuje po ockovani. vcera som s nou pisala. 😉

My mame dnes 4.mesiace, boze ale to ubieha ☹

mirusch
4. feb 2011

@yarden Jeeeej!!! Srdecne blahozelam ku krasnemu delfinikovi 😵 😵

@emily327 Vam blahozelam k 4. mesiacom 😉
Takze Schnuckina mala mala ockovanie, vidis, ani neviem 😕

@adrika85 V pohode 😉 Uz je to nejaky cas, som zmierena. Iste to nebolo lahke, ale nasla som si ine priority v zivote a som na seba hrda 😅 , ze to takto beriem. A babatok je naokoli dost, keby sa mi ziadalo, tak idem otravovat mamicky 😀 😝 Napr. Schnucki byva nedaleko.

yarden
4. feb 2011

@lubinka9
@emily327
@mirusch Dakujem!

Emily, gratulujem k 4.mesiacom. Jaj, ako to strasne leti... Vsak len nedavno si rodila... 😉

blondynka400
4. feb 2011

@meleri copak se stalo že asi bude CS? 😕 Předtím jsi to psala tak optimisticky, že do toho půjdete přirozeně. Zlobí jizva na děloze?
@yarden moc mu to sluší 😵 Nějak mi to uteklo kolik vážil a měřil? 🙂

yarden
4. feb 2011

@blondynka400 Dik. Vazil 3580g a meral 51cm. Neviem kam sa mi v tom bruchu zmestil, lebo den pred porodom som mala furt male brusko, ked som bola v zimnej bunde, tak nebolo nic vidiet 😀

finfrle
4. feb 2011

@yarden Maly je krasny 🙂
Jak se citis a jak to zvladate s malym?Je ro radost,ze 🙂

Dnes je Elen 100 dni 🙂

yarden
4. feb 2011

@finfrle Dakujem. JA sa citim uplne vynikajuco. Ani neviem ze ma minuly tyzden operovali. Uzivam si, je to krasny pocit byt mamou. Je to naplneny sen 😉
A Elen je uz teda velka baba, 100 dni. Leti to neuveritelne rychlo. 😵

emily327
4. feb 2011

pridavam aj ja aktualne foto 🙂

@mirusch
@yarden dakujeme 😉 cmuk

yarden
4. feb 2011

@emily327 Ako si odnaucila malinku od klobucikov? Ja ich mam len 5 dni, tie bolesti uz presli, ale maly sa nechce bez nich prisat. Len s nimi. 😒

meleri
4. feb 2011

@blondynka400 no doktor nechce abych rodila přirozeně koncem pánevním (Adrian se ještě neotočil) prý to po císaři nejde..jizva je hnusná ale je v pohodě....včera večer se snažil chudák otočit, cítila jsem jak tam bojuje, hlavičkou rýpal do boku myslela jsem že mi urve páteř, a nakonec to vzdal, jakoby mu tam něco překáželo..asi je moc velký...když porovnávám ultrazvuky Sama a Adriana, tak on je větší než Sam. a ten už byl dávno otočený, snad už v 28 tt. už si to nepamatuju...
@yarden
krásné miminko! a krásně mu říkáš, delfínek.. 😵

emily327
4. feb 2011

@yarden jaj zlatinko, to bol boj. ale musis ho stale davat na cecik a strcit mu bradavku s kuskom dvorca do pusinky, sam sa neprisaje, musis mu pomahat. Ver mi, nam to trvalo zopar dni a vela placu bolo ale trpezlivostou sme sa dopracovali ku kojeniu bez klobucikov a tak,ze sa mala prisava sama, bez toho aby som jej pomahala. Drzim velmi palce. Inak s klobucikmi to nie je nic moc, dietatko si nepotiahne tolko ako bez klobucika, hrozi tam infekcia a casom odstavenie od kojenia. Ja som preto robila vsetko aby som malu naucila bez klobucika. Ono s klobucikom je to pre to babatko pohodlnejsie ako bez, kde sa musi viac prisat a otvorit pusinku inac ako ked ma klobucik. Neboj zvladnete to, ja som malu kojila 3 plne tyzdne a naucila sa to. Je malinky a urcite sa to nauci aj on 😉 Len to skusaj a musis byt trpezliva s nim. Verim,ze to urcite rychlo zvladnete cmuk drzte sa 😉 daj vediet ako vam to ide.