Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
20. apr 2011

@blondynka400 to ano to mas pravdu.Ja zadne diety nedrzim a ani s tim neminim zacinat.Proste jim vickrat denne,zdrave jim uz hoooodne dlouho a pohyb jsem zaradila,teda zatim jen prochazky s kocarem rychlym tempem a cviky ale zatim to staci,jeste nejsem fit na blbnuti v posilce a taky na to neni cas a tolik energie.
Ja jsem zatizena jak genetikou tak i tim jidlem do tri let asi...patrim mezi ty lidi co se musi hybat jinak mi nic nepomuze.
Do albicka jsem hodila malou tak mrkni nez to smazu 😉

meleri
21. apr 2011

@blondynka400
@finfrle

já taky hubnu mám sedm kg navíc...:( ale je mi jasné že dokud budu kojit tak nezhubnu ani kilčo...:( já zhubla až jak sem dostala mencky....takže mám fakt podezření že je to i hormonama..

děkuju moc za fotky, už mi přišly! pošlu ti s Adrienkem. sice ted už vypadá jinak, je úplně plešatý... 😅 vypadaly mu skoro všecky vlasy...tajak mi! 😅

blondynka400
21. apr 2011

@finfrle ok, mrknu 🙂
Hm, tak to nemáš úpně jednoduché. Ale i tak se dá 🙂 Ona zrovna ta posila není na hubnutí nic ideálního, lepší jerychlá chůze a to se dá s kočárkem krásně. Hlavní je se dostat do aerobního tempa 🙂
@meleri to jsem ŕáda. Tak určitě pošli 🙂 7kg to není tak horzný.... Stejně je to zajímavý, že kojením nehubneš, já hubla neprosto úžásně a to jsme žrala jako sekačka na trávu 😝 . A co znám ženský kolem sebe tak skoro všechny kojením zhubly. Jen ty co se na to vykašlaly brzyy nebo to nějak nešlo, tak mají problémy s kilčy stále...Tedy to já vlastně dělám stále, naštěstí mám dobrý základ a dost pohybu, k tomu ještě stále kojím a idkyž se mi zdá, že už toho mléka moc nevypije,p ořád to u mne dělá své....

finfrle
21. apr 2011

@blondynka400 tady v posilce jsou bezecke trenazery,veslovani a pod jasne ze ne jen s cinkami 😉 ale presne kocar mi staci

meleri
22. apr 2011

@blondynka400 já jsem nechala v porodnici osm kilo a další asi dvě nebo tři sem zhubla tedy. ale pak se to zaseklo na 65 kg. ted to moc nejde dolů...já sice pohyb mám ale kolem dětí co to je...je to sice unavující ale není to žádný sport.
chybí mi brusl,e plavání, tůry a kolo...na kole se projedu ale jen se Samem a ten chce po půl hodině dolů...navíc mám kolo u tchýně tak pak hlídá Adriena.

emily327
22. apr 2011

ahojte, prajeme vam so Sonickou pokojne prezitie velkonocnych sviatkov. Prezite ich v zdravi a pohode. M&S

blondynka400
23. apr 2011

@finfrle tak to je sand v každé posilovně 😀 Ale u mne když řekneš posilka, tak mám na mysli klasiké posilování a ne aerobní činnost 😀
@meleri tak je fakt, že já začala cvičit někdy po šestinedělí... Každopdáně kojení je ale bráno jako velmi těžká práce, tak člověk fakt něco spálí navíc 😀 . Já se taky zhurba v tuhle dobu zasekla a pak to jelo dolů rychlostí blesku a asi 4 měsíce po porodu jsem měla svojí váhu a v půl roce mínus 5, což mám v podstatě doted, ale přišla jsme o část svalů, jinak až tolik výrazně hubenější nejsem. A to jsem celkově přibrala docela dost 17 a z porodnice jsme odcházela +10 😝
Jé tak to míš dobrá, když máš hlídání, to já nemám 😝 Co bych za půlhodinku dala, abych mohla někam sama cvičit atak, manžel toho má teď práci hodně a nejde to 😔

finfrle
23. apr 2011

@blondynka400 😀 no vidis a ja tady rikam posilka proste mistnosti kde se cvici jak kardio tak i posiluje.Navic tato posilka je tady na dedine u jednich znamych doma kde je vsechno.
Ted na to stejne neni cas a je to 15km odsud,takze taky zruky.
Ted chodim svizne 5-6km kazdy den,jim zdrave 5xdenne a stejne mam bricho jako v 8 nesici.Nevim co to proste nejak nejdou kila dolu.Je pravda,ze prvnich 5 mesicu jsem nemela tolik pohyb,protoze kdyz jsem se o to pokusila okamzite jsem prisla o mliko.Ted mi mliko udrzuje stale odsavani i 5xdenne 😝 ale uz je cas na prikrmy,zaciname pristi tyden 🙂

blondynka400
24. apr 2011

@finfrle joj, každá hold tomu říkáme jinak 😀 Tak já mám nějako stroje doma, občas tedy zajdu do klasické velké "posilky", ale teď spíš vymíměšně, předtím jsme tam byla každý den 😖 Tobě vadil pohyb na mléko? To mě tedy vůbec, ale je fakt, že já jsem hodně se zvyklá hýbat, na spinningu jsem byla 2 dny před prorodem... Ikdyž tedy je fakt, že vždycky to kojení po "pohybu" mi přišlo lehce slabší, ale možná to byl jen můj pocit, malá si nikdy nestěžovala 😀
Tak ono chvilku trvá, než se to bříško stáhne, není to jen o váze. Já třeba stále nemám břicho jaké jsem mívala a už asi mít nikdy nebudu, prsotě to tak je no. Sice nemám nějakou vanu, ale ta pevnost už prsotě není taková. 😝
Ty nekojíš ale jen odsívíš? ? 😕 To mi nějak uniklo. Uvidíš, třeba jsi typ jako meleri, až dokojíš, tak to půjde dolů, každý to máme jinak 🙂 Jojo, copak první příkrmy 😀 Čím začínáš? Zelenina k obědu?

finfrle
24. apr 2011

@blondynka400 Tak to jsi dobra a hubenour urcite.kdyz i pred porodem spining 😅 😉
S tim mlekem to tak mam bohuzel.Proste s pohybem mam mene mleka a pred par mesisi jsem o mliko uplne prisla.
Kojim ale pres den si mala sucne max 5 min z kazdeho prsa a pak davam odsate mliko cca 60ml ale kdyz neni i 100-120 a vecer vetsinou co zustane z odsateho a zbytek dodelam UM.Bojuji s mlekem uz vazne pul roku jen abych ho udrzela.Zkousela jsem polohy a vsechno ale proste z toho vrchu si mala nevytahne,nevyhoda silene velkych prsou.
Jeste,ze muzu odsavat ale prsa mam zdevastovane.Ono 5x denne je sila a i na cas je to narocne ale co hlavni je ze mam pro malou.
Snad az se vrati telo donormalu a i az dostanu prvni MS bude to ok a pujde neco dolu.Zatim je stejne nejdulezitejsi mala.
Asi zacneme s prikrmem ve stredu to bude male presne pulrok 😵 mam nakoupene nejake kase ale zacnu zeleninou.Asi aledka brambora,mrkev,cuketa ci brokolice jeste nevim.Spise mi pak lezi v hlave ty svacinky sice nebudou hned ale nejak nemam predstavu co.Od kdy se dava jogurtik?A jake maso muzu davat nazacatek?Pisou ze i hovezi ale to mi prijde tezke... 😕

meleri
25. apr 2011

@blondynka400 já ti nevím...tedkom se mi podařilo ještě zhubnout kilo ale jde to velice pomalu.....já potřebuju plavání a sport, abych byla ve formě a to jde s dvěma dětma hoodně špatně..:( a navíc pokaždé jak si ukradu trochu času na sport tak mi to pořád zní v hlavě "mohla jsi na bazén vzít sama" nebo "místo bruslí jste mohli jít do lesa "..atd...takže i když občas mám tu možnost být sama tak toho často lituju....

chtěla sem se tě zeptat je možné že se po přirozeném porodu roztáhnou boky? nejsem zas nějak tlustá jako ale prostě i tak se nevlezu do svých původních kalhot a to vážím stejně jak když jsem byla po Samovi. jenže to jsem se do všeh gatí vlezla...jenže on se narodil císařem....a ted nevím jestli po tom přirozeném porodu se to nějak neroztáhlo? připadám si širší...to už tak zůstane? vrátilo se ti to zpátky? celkem to nechápu...

@finfrle

jo tak supr že začínáte s příkrmy, uvidíš že se ti uleví s tím kojením! hlavně at malé chutná a jak se za nějakou tu chvíli rozjí tak už pak budeš moct i přestat s tím odstáváním..já se přiznám že kojení mě baví ale přecejen toho mlíka bude asi za chvíli málo no a v září už se těším že najedeme taky na příkrmy, je to přecejen jistota, když se dítě dobře nají..

ano s menckama se dá zhubnout můžeš to využít jako plus ale musíš se šetřit...já měla takové stavy že jsem během mencků jedla mín, prostě jsem se dokopala brala jsem to jako poslední šanci zhubnout, přitom jsem kojila a ke konci dne jsem byla na odpadnutí...ale opravdu po každé menstruaci jsem měla kg dole a pak to šlo už samo..

blondynka400
25. apr 2011

@finfrle tak hubeňour, to nevím 😝 😀 Já nikdy žádné tíntítko nebudu, za prvé jsem dost vysoká a za druhé mám realtivně mohutnou kostru a dost svalů. Ale nestěžuju si, velikost 38 mi prijde tak akorát 🙂
Jé to je horzné, že už bude malé půl roku, jak to hrozně letí, já myslela teprve 5 měsíců 😅 Proč začínáš s příkrmy takhle pozdě? 😕 Obzvlášť jestli už je částěčně na UM, začala bych dříve a ikdyž je dítě plně ojeno, doporučuje s
se už začínat dříve neř v půl roce, ale tedy s rozumem... Mě se to osvědcilo, ikdy jsme mela mleka dost, mala byla pak takova spokojenejsi...
Ideální je začít zeleninou v poledne. A urřitě bych nezačínala brokolicí, ale bramborem nebo hráškem,to mají děti rádi a nebo obligátní mrkvičkou,i když ta u nás nikdy moc nejela dodnes jí moc nemusí.Jestliže jí je už 6 měsíců a bude ti zeleninu dobře přijímat, maso bych zařadila zhruba po 14 dnech, ideálně tak 30g na porci, nejlepší je bílé maso, krůtí, kuřecí, krásličí a pak telecí, s klasickým hovězím bych počkala, idkyž pak je důležité, potože obsahuje hodně železa a zas jiné aminokyseliny než maso bílé... Jednou týdně nahradit vajčným žloutkem. Osobně bych zruba tak po měsíci začala dávat ovoce a to k odpolední svacince a pak zkusit večer trošku kaše, ale tak max 100ml a zhruba 2 hodinky před spaním a pak těsně přd spaním opět mléko 🙂
Jogurt se může od 8 měsíce, ale já ho vždycky dávala ráno,ke svacině bylo zhruba do toho roku jen ovoce (nejdřív přesnídávky, pak čerstvé)
Tedy s tím mlékem a odsáváním to jsi dobrá, hold velká prsa jsou na kojení nevýhoda, některa miminka to sice zvládnou, ale spíš bývá problém, protože ten tuk utiskuje mléčnou žlázu a mimi pak musí o tí vic sát a to málokteré zvládne. Ségra odsávala taky u prvního, elek. odsávačkou a od té doby má ty prsa tedy hrozný 😔
@meleri no jo, taky mívám výčitky když jsi jdu někam sama, že by se to malé tak libilo,ale zas na druhou stranu clovek potrebuje byt chvilku sam a nejaky jiny pohyb krom deti potrebuje. Takze jestli mas moznost, nevycitej si to a jdi do toho 😉 Treba pujdou dolu i dalsi, ono to hold nekdy trva no a ze je to pomalu je lepsi,nez kdyby zo bylo rychle. Ale je fakt, ze ja bych bez sportu asi taky nezhubla....
K těm bokum, 100% se roztáhnou a už málokdy se vrátí do původního stavu. Tedy oni se roztahuji už celé těhu, je to priprava na porod aby dite mohlo prolezt, nejvice se vsak roztahuji mesic pred porodem a pak prave pri porodu, kdy se jakoby rozestoupi. Bohuzel uz se malokdy vrati do původni polohy, standart je ze se na sirku rozlezou asi o 1cm, ale hodně zalezi jakou mas panev, u uzsi panve to byva vice, u sirsi mene. Mne se nastesti docela vratila, vejdu se do vseho původniho,ale ja mela vzdycky panev hodne sirokou 😀

janulka04
25. apr 2011

Ahojte, zienky....
viem, ze vas tu zanedbavam...nebyt FB a toho, ze mi blondy posle malej fotocky, ani neviem, ako rastu drobci a ako sa mate 😔

@blondynka400 moooc dakujem za foto malej, rastie z nej nadherne dievcatko 😵 😵
vsetkym vam prajem Veselu Velku noc 😉

emily327
25. apr 2011

@blondynka400 ahoj, mne ziadne fotky malej neprisli 😢

meleri
26. apr 2011

@blondynka400 právě že ted se sportem fakt nevím....navíc manžel musí trávit každý volný čas na baráku který opravuje, a já pak sedím s malým u tchýně (kde jinde) kde teda mám aspon to kolo, i když se to pomalu zlepšuje zvyká si na to sedátko a pomalu prodlužuju trasu..🙂
já nevím minule jsem měla tu pánev snad stejnou tedy vlezla jsem se v pohodě do všeho zato ted....
nedokážu hubnout protože jak celkem dost kojím (co dvě tři hodky a malý fakt vypije všecko) tak mám furt hlad..:( prostě dneska žasnu nad tím jak jsem dřív tak v 25 letech jedla....ted toto sníst tak umřu hlady.. 😅 co se dá dělat..:(
já doufám že v září dostanu mencky a pak by to už mohlo jít zas samo...doufám no...

@janulka04
ahoj, máš toho hodně! tři děti, klobouk dolů! já mám dvě a jsem ráda že žiju...sice tady jsem furt na koníkovi ale to je tím že já tu při tom snídámn nebo obědvám třeba....

janulka04
26. apr 2011

@meleri nic si z toho nerob, ja som kojila maliu tri roky a tiez som neschudla 😖
kila mi akoby zazrakom zmizli po nastupe do prace, do pol roka odislo 18kg a aj centimetre ubudli...bola som stihlejsia ako za slobodna. Terasz sa mi zda, ze mam nejaku sirsiu panvu, zostava mi schudnut este 6 kil. Komplet som zmenila stravu, zaradila ZUmbu a od januara mam dole 8 kil 😵 . Konecne nosim 40-ku 😀 ..i ked, ako blondy, moja velkost je 38...ale neviem, ci sa tam dostanem. Zrejme budem musiet dat dole este 10 cm zo zadku a z pasu a to bude ina makacka. Mne teda prechadzky nepomahaju ☹ , mala nespi, musim stale zastavovat a napravat ju, podavat hracky....je to katastrofa 😝
z malych su obrovske pomocnicky, ibaze teraz pomaly pripravujem vsetko pre ne do skoly a aj mala ma o nieco vyse mesiaca narodeniny, takze zase dalsie pripravy 🙄 , ale na tu oslavu sa velmi tesime 😵

blondynka400
26. apr 2011

@janulka04 jojo, říkala jsme si co je s tebou 😠 😀 Tak alespoň že mail tě nakopne 😀 A co ty a tvé ženské družstvo? Jak se máte 🙂 Tak okuám, už jsi něco napsala 🙂
No jo, no aby prcházky pomáhaly nesmíš zastavovat jít poměrně rychle, nejlepšá je třba bežěcký okruh a pod, jamkile zastavíš třeba na přechodu, už ot není ono.... 😝 Neboj, na 38 se dostaneš, chce to jen čas 😉 Ale tedy zhubnout za půl roku 18kg, to je tedy síla 😝 😵

@emily327 to je divné. Tak mi prosím písni od ip mailík, ju? 😉 ´Dopošlu, Já ho sice určo ám, ale ať to správně přiřadím 🙂
@meleri jojo, jenže minule si rodila o nějaká ten týden dříve s CS, tzn. to největší roztahování jsi neměla 😉 Tal alepsoň, že máš tu tchýni,já tu nemám nikoho 😝

meleri
26. apr 2011

@janulka04 tak to je super to jsi zhubla slušně náhodou! ono je to těžké...člověk už nemá tu svobodu kdyby si mohl jít zasportovat kdy chce a tak...já měla 36 38 a ted mám 40 o 36tce si už můžu akorát tak nechat zdát.. 😅
jo a s těma bokama je to fakt divné...
super že ti holky pomáhají! o tom já si taky můžu tak nechat akorát zdát.. 😅 Sam aspon občas podá dudlík....
no Adrien taky moc nespí teda jak kdy....přes den je ok ale večer začne řev...nevím asi pořád ty větry...nemám moc čas to nějak řešit akorát se vyhýbám nadýmavým věcem...

@blondynka400
to je pravda, v tom 35 tt jsem ani neměla moc břicho no...kdežto ted! 😀
to je mi líto...já jsem na tom jak ty, teda mám tu dvě kamarádky. jenže jedna je ted daleko a druhá její dcerka má neštovice...navíc byla ted 3 měs mimo francii..od té doby jsem tu jak kůl v plotě, a střídám to bud tchýně nebo ještě manželova prababička, která je super, tak tu hodinku mi pohlídá je to psycho ale věřím víc jí než tchýni 😅 a to je jí 85.

blondynka400
26. apr 2011

@meleri hele a dělá na něj Sam taky opičky a tak? Co znám tak většinou ty starší děti to dělali... Jo a co vůbec už ho vzal na milost? Jak jsi psala o tom cedníku a tak...
To víš no, ono se to všechno nejvíc udělá ten poslední měsíc,jak bříško (vem si o kolik za ten měsíc vyroste a přibere mimi) a to tělo se hodl taky nejvíc připravuje až v poslední fázi 😀
Tak já tu trošku někoho taky mám, ale prostě nikoho, komu bych malou vlyoženě nechala, prostě možná jsme paranoidní, ale prostě ne, navíc tady, kde to fakt bezpečné není... Tedy jo, jedna holčina by byla, ale ta má svých starostí dost 😝 Kolikrát jsme si říkala co bych za to dala tu takhle někoho mít,kdo ti veme kočárek, na chvíli pohlídá....

janulka04
26. apr 2011

@blondynka400 Blondy, ja vas obcas citam..len aj dnes..sadla som si s Carom k PC, citam si tvoj komenta a v tu ranu Stelli hore a uz nie a nie zalomit, az teraz vecer. Ona nam nechce poobede vobec spat..uz asi mesiac 🙄
Zase ja som sa dala na Zumbua snazim sa 2x az 3x do tyzdna, ked mala spi doobeda. No tych 18 kil, bol asi stres z noveho rezimu..praca, skolka....
teraz by mi stacilo tych 6 😀
inac nemam nic nove, mala lozi, ako cert, tyzden sa stavia na nohy, opakuje kazdu blbost, od vyplazovania jazyka, cez rozne skleby, ukazuje nonono, lamentuje...chyta sa za hlavu a robi ajajajaj...je to strasna maska 😀
napr, robi zle a vravim jej: Nono, Stelli a hrozim prstom a ona vyplazi jazyk a prdi ustami a do toho mi povie: mama papa a zakyve rukou 😀 😀
no nieje zlate to dieta? 😀
a dnes si zacala spievat, ze : nananananana 😀 😀
je to herecka mala.

@meleri neboj budes zase stihla, ja mam 40 a po malych po porode som mala dokonca 46 😝 a pekne som sa dostala na 38 😉

finfrle
26. apr 2011

@blondynka400 Tyjo velikost 38 je nadhera 😉
To vis mala jede jako drak a zitra je to polroku co to sve stesti mam. 😵
Si ani nemyslim,ze zacinam pozde.Proste jsem to nejak necitila,ze uz je pripravena.Posledni tyden mi prijde ze je a tak i zacneme.Do ted ji stacilo mliko a je spokojena stale 😕 jen sem tam vecer davam tu 60UM ale vetsinou mam svoje odsate.
Co se tyce toho odsavani musim rict,ze jsem na sebe hrda,ze jsem to tak dlouho zvladala a zvladam a mam to i vplanu dobudoucna.Nechci prestat davat male MM jen proto,ze bude mit prikrmy.Prece jen MM je to nej tak se budu jeste chvili snazit a trapit ale mala mi za to stoji.Jak pises o sestre,tak presne i ja mam prsa hotove ale bradavky uz mam tak vytazene (popraskane)ze uz to ani tak neboli ale az nebude mliko asi to bude hruza(vzhled).
Dnes jsem male nakoupila tolik hadriku 😅 je strasne dlouha a vse je malicke.

finfrle
26. apr 2011

@janulka04 tak ze 46 na 38 😨 😨 😨 😨 😕 ja chci taky! ☹

janulka04
26. apr 2011

@finfrle neboooj, aj ty budes mat...
holt, aj viem, ze kojenim u mna kila nejdu dole 🙄
ale ked uz som raz bola taka maxi a schudla, verim, ze to pojde znova...i ked..tie nestastne boky po Stellinke 🙄 , to neviem, ako bude

a tu mam foto, ako som vyzeral 46-kova 😀 😝 😝

finfrle
26. apr 2011

@janulka04 😨 😨 😨 ty vogo to nejsi ty! Takze mam utechu ze to dam dolu taky 🙂 snad.
Ja mam ted 48 ☹ ☹ ☹ a na svatbe jsem mela 40-42 a ted jsem tucek 😢 Jsem si ted rikala,ze jim zdrave a alespon ty rychle prochazky a protahovani a litani okolo domacnosti a male pomuze ale chybi mi to nejdulezitejsi a to spanek a ty deprese navic 😝 taky moc nepridaji.Verim,ze bude zase dobre.

janulka04
26. apr 2011

@finfrle neboj, pojde to dole, mne sa vaha nehnula aku dobu a potom zrazu isli kila a cm dole ako kuzlom 😕
som nestihala nove veci kupovat 😕
a mne je aj teraz vcelku jedno vaha...aj tak som vzdy vazila vela, len velkost nech mam 38 a mozem vazit aj to, co teraz 😀
a podla fotiek by som ti tolko netipla, vyzeras minimalne o 2 konfekcne velkosti menej. a

btw, som to ja, mam to aj v albume na FB..som sa pekne vykrmila a taktiez aj prednosti som mala setsakra vacsie ako teraz...asi zasoba pre dvojicky 😀

finfrle
26. apr 2011

@janulka04 Ja si rikala,ze pujdeme zanedlouho do druheho mrnete ale ta vaha musi prvni trochu dolu ne jen kvuli vzhledu ale hlavne ze zdravotni stranky,musim byt vice veforme a citit se dobre.Takze ted je nejdulezitejsi kojeni at je mlicko pro malou a pal az postava jojo.Mozna i jak dostanu normal MS bude to ok ale zatim nic asi tim kojenim.

janulka04
26. apr 2011

@finfrle no ako ti je dobre bez MS 😉
neboj, vazne to pojde dole. A kedy idete snazilkovat ? 😵

finfrle
26. apr 2011

@janulka04 to ani vubec mi nechybi 😅 uz rok nevim co to je teda kdyz se nepocita sestinedeli.
Snazilkovani 😕 😕 😕 hmmmm zatim je problem se donutit na trening 😅 😀 🤐 jsem ko jak moc nespim a stale litam.Ale jeste je cas ale nebudu cekat dele jak rok dva prece jenom mam uz i nejake roky a nechci at je mezi detmi velky rozestup.

meleri
27. apr 2011

@blondynka400 no opičky ani ne, když pláče tak k němu běží a chytá ho za ruku. nevím ale proč on když chytne za ruku tak je to stisk jak od Herkulese 😅 to tak dělá každému, jenže takovému malému miminku to není moc příjemné asi...stačí když řeknu Samsonku netiskni mu tak tu ručičku...vyskočí, popadne dudlík, hodí s ním ozem a zadupe a zařve...ale jinak už ho chce nosit v náručí, dává mu pusu..to jen na nás se vyzuřuje...včera očumoval při koupeli, a hned tam namáčel i svůj traktor....prostě je to kluk, moc nějak něhu neumí dát najevo...ale myslím že už nejhorší překonal..co je sranda že imituje kojení, vyhrne si bodýčko,kojí svoje plyšáky, nebo chce dát Adrienovi...

já dlouho tchýni nevěřila, měla sem to jak ty, prostě strach...no a ted už je to lepší..dodnes mám ale strach, ona je napůl invalida, takže si na hlídání pozve svoji kamarádku 😀 takže: tchýně sedí a její kámoška skáče kolem Sama..tak tchýně hlídá...ale ne nemám si co stěžovat lepší než nic že jo! tak mám veget s Adrienem...je to fakt pohoda to malé miminko! kam ho dáš tam ho máš, nakojíš přebalíš a pohoda...

@janulka04
to je super, snad to brzo zhodím zatím fakt nic moc....to je šikovná, kolik jí vlastně je STelle ted..

já se snažím odplenkovat Sama ráno je bez plíny, ale zadržuje to..pak to nevydrží a pustí na zem..nočník ne, řve..:( přitom je na něho zvyklý...nevím jak to půjde dál...asi to bude trvat..konečně to ale vyslvoí, řekne kaka lulu. jenom nechce hlásit předem sakra...kdyby to řekl a nechal se zavést na nočník nebo wC tak máme vyhráno...
@finfrle
super jestli chcete další dítko to je boží! kdyby to byl kluk poslala bych ti oblečky..a kdy se chystáte do čr? vůbec? mohli bysme se tam sejít v Ově, klidně bych ti mohla i nějaké věci předat...určitě to jde dolů, já si myslím že kdo nezhubne kojením jako my tak se mu to podaří pak, určitě to jde když dostaneš mencky, já fakt věřím že je to hormonální..

yarden
27. apr 2011

Ahojte babulky,

ako sa mate po sviatkoch? Mna moji chlapi vysibali a Maxi drzal v rucicke aj korbacik a metal s nim jedna radost. 😵

Len co ma trapi uz 5 den, mam laktacnu krizu a som zufala. Po kojeni chvilu vydrzi, ale o par minut je opat hladny a ja citim ze nic nemam. Teda vzdy je tam troska, ale nie je to ako predtym. V noci sa mi podari odsat len 60 a to ja som odsavala na posedenie aj 125 len tak sup sup. Pijem caje na kojenie, mam aj homeo, snazim sa relaxovat a dufam ze sa to coskoro zlepsi.
Cez vikend som zo zufalstva dala umele 😠

Ak ste mali aj vy krizu, ako ste ju prekonali? Dik za odpoved a rady 😉

@blondynka400 Ahoj blondy, chcem sa len opytat, zijes v podobnych klimatickych podmienkach ako my tu. Ako si to riesila s vodou? Davala si malinkej pit okrem mliecka aj vodu? A odkedy?
A minule si pisala o prikrmoch. Ty si zacala skor ako v ukoncenom 6 mesiaci?
Tu v IL mi doktor povedal, ze mam zacat uz v ukoncenom 4 mesiaci a ovocim 😠 ale ja zacnem zeleninou a neskor. 6 ukonceny mesiac nam vychadza tesne pred nasim definitivnym odchodom z IL. Nebolo by zle zacat napriklad 2 tyzdne skor?
Ako vidim maleho, tak urcite by si pochutnal uz teraz na niecom 😀