Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
22. jan 2009

Cauki holky, jste zlate, ze na me tak myslite, dnesni vysledky docela dobre, rozhodujici bude ultrazvuk pristi tyden, ted bylo HCG OK na to mladsi tehu - snad, tak stale muzu doufat.....zase jsem se nekam posunula, uz chapu, jak je pacientkam, kdy jim reknu ze vysledek bude ZA TYDEN, neli za 14 dni!!! je to jako 2 mesice!!!!!!Clovek ale holt musi vydrzet.
Moc díky za podporu!!!!!!

schnucki
22. jan 2009

ahoj zuzi, tak to jsem rada, ze HCG bylo ok, budeme doufat ze ultrazvuk povrdi nasi domnenku a tobe se tu pristi tyden objevi tt 😀
a proc nemuzes jit na utr uz driv, tyden, to je doba .... snaz se nejak zabavit, ono ja kdyz na neco cekam, tak mi to vzdycky strasne pomalu utika, hruuuza

od toho jsme tady 😀 😉

napadlo me takovy slovicko, jestli se tu dneska nekdo objevi ..... jestli pak vite, co je to - uklohnit 😀

zuzka11
22. jan 2009

Já vím!!!!!! 😀

schnucki
22. jan 2009

vis co to znamena? sakra, ale zatim nerikej, pockame jestli se tu neobjevi mirusch, jestli pak to vi 🙂

jdu se zahrabat do lednice, jestli tam neco najdu 😝

zuzka11
22. jan 2009

Jasně, že počkám, to je hádanka pro holky Slovenky 😀

Schnucki - jak se máš ty??? Co nového??? Jak vůbec často nebo málo se vídáte s přítelem, když jezdí kamionem? předpokládám, že pravidelné to asi nemá, co???

Miri - kde jsi??? jak se máš?????Co nového s místností vedle????

asmeena
22. jan 2009

holky jen tak koukám (špehuju zuzika) a připojuji se k hádance - je to velmi jednoduché 😀

zuzka11
22. jan 2009

Klidně špehuj Asmee 😀 Ona nám tu Mirka asi před týden říkala hroznýma slovama 😀 a my se Schnucki nemohly přijít na něco co by ony neuhodly - Miri trochu podváděla a googlovala 😉 , tak třeba tohle vědět nebude....Když bys měla nějaké slovo, tak od vás z Jeseníku, tak napiš a pomož nám!!!! 😉 😀

asmeena
22. jan 2009

z Jeseníku né, ale z Ostravy, já jak jsem se sem přestěhovala, tak jsem jim vůbec nerozumněla.
Třeba co je brávek, chumaj, olačka. 😀

zuzka11
22. jan 2009

Tak, holky, ukažte se!!!!! 😀

asmeena
22. jan 2009

a ty zuzi víš? a Co vám za slovo napsala mirka?

schnucki
22. jan 2009

ahoj holky,
asmeena ahoj 😀 teda musim zapremejslet 😵

zuzi on ma nastesti pravidelnou turu, jezdi vecer, odjizdi kolem 5h a vraci se mezi pul 5 - 5 rano, takze pokud nemam dlouho skolu, tak ho par hodin vydam. Budi se mezi 2-3h. Ja ale kolikrat prijedu treba ve 4, takze reknu ahoj a on jede. Pristi semestr musim nastradat hodiny, tak to ho moc neuvidim ☹ ale aspon ty vikendy je doma 😀 jinak nekdy jezdi fernverkehr za sefa, to je celej tyden v prachu, ale nastesti tak 2x do roka 😝

ja ti asmen na nic kloudnyho nemuzu prijit, 🙄 zuzi ty vis

mirusch kde jsi?

asmeen mrkni tak tri stranky dozadu, tam ty slova jsou, zkusim je najit

schnucki
22. jan 2009

takze asmen, mirusch nas tu napinala s timhle - upratovat, omrvinka, paradajka, vankus, kalerab

mozna jeste neco, ale je to asi na 94 strance, musi se hledat 😝

zuzka11
22. jan 2009

já vím upratovat, paradajka a vankus, zbytek ne....... 😒 od As vím asi jen chumaj 😀

asmeena
22. jan 2009

no něco mi říká, že upratovat je uklízet? omrvinka -drobeček? paradajka - rajče? vankus- to by mohl být polštář? kalerab - kedlub? Vyhraju něco 😀

asmeena
22. jan 2009

Jo a to ještě jak na mě manžel vybalil "kaj si" a "či mě není" no tak to jsem šla do kolen - jsem mu vůbec nerozumněla a on se mi samozřejmě řehtal a říkal, že to si dělám srandu to nevědět. Ale v Jeseníku se mluví hodně spisovně a žádné zkomoleniny. Všechno jsem pochytila až v Ostravě a nejhorší je jak mluví krátce. To mi občas ujede i doma a kamarádka se směje, že už mám ostravský přízvuk.

zuzka11
22. jan 2009

Přesne As, když jsem jako malá jezdila na prázdniny do ostravy, tak nejdřív ze mě nemohl děda - přijela Pražačka a pak zase doma nemohli našli 😀

asmeena
22. jan 2009

Holky doufám, že jsem ta slova neproflákla? Nebo to bylo tajné? 😀

schnucki
22. jan 2009

bravoooo, posilame velkou cokoladu 😀

neni olacka naka polivka?

to jsem nevedela, ze tam mluvej spisovne, to by mi delalo asi problemy 😀 😀

schnucki
22. jan 2009

nene, mirusch nam to pozdejc prozradila, i kdyz holky vetsinu slov znali, to jen ja jsem tu takovy neznalec 😅

zuzka11
22. jan 2009

Nic není tajné!!!!A my než přijde Miri nehcceme vědět řešení těch tvých slov, ale pak joooooooo 😀

schnucki
22. jan 2009

a jsem s tou polivkou aspon blizko??????

schnucki
22. jan 2009

ok, tak pockame na mirusch 😀 jdu si ukuchtit zeleninkovy talir 😀

asmeena
22. jan 2009

tak mi pak dejte vědět, a´t vám napíšu rozluštění.

Jo ale musím se přiznat - omrvinku jsem si našla ve slovníku 😀
Jinak mám kolegyňku přes stůl v práci, která je původem ze Slovenska, přivdala se do Ostravy, tak občas jí to ujede a kaleruby dělá dost často na oběd. 😀

Holky s váma je sranda, se k vám můžu přidat, protože zahraničí je pro vás i ČR, když jste samy v cizině. 😀

schnucki
22. jan 2009

urcite asmeen, radi tu vydime nove tvare 😉

😀 tak to tu nikoho jeste nenapadlo, cr jako zahranici 😀 10 bodu pro tebe 😀

asmeena
22. jan 2009

schnucki: tak teď si mě hodně rozesmála, dík za body. 😀

zuzka11
22. jan 2009

Jupíííí, a máme tu Asmeee! A počkej až přijde Mirka!!!! 😀 Ta bude perlit, asi teď ještě maká na pokoji........Miri, kde jsi?????

ivana98
autor
22. jan 2009

ha, predbehnem mirus 😀

uklohnit je ukradnut? alebo snad uvarit?? 😅
bravek netusim a chumaj je pako, nie? 🙂 a kedlubna je vazne kalerab? 😅

zuzka11
22. jan 2009

kalerab mě taky dostalo 😀

Ahoj Ivan!!! jak se máš?????

ivana98
autor
22. jan 2009

ahoj zuzi! prezradis mi tvoje hcg? 😉
mam sa docela fajn... nova praca je vzruso 😵

asmeena
22. jan 2009

uklohnit ukradnout 😀 😝