Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

tictac
11. feb 2008

taky jsem nad tim uz premyslela, jsem to tiz pro vsechno, co je ekologicke. Nejak jsem k tomu nemela odvahu, ale asi to zkusim

ivana98
autor
11. feb 2008

ja som si pri objednani povedala ze za 20 euro som si kupila uz aj vacsie blbosti, takze za vyskusanie to urcite stoji 😀 fakt, cim skor to objednas tym lepsie.. 😅

tictac
11. feb 2008

taky to tak vidim, £20 utratim ani nevim jak, tak proc nezkusit....pockam po mrse 😉

mirusch
11. feb 2008

Baby, to čo je 😕 Kukám na ten Mooncup ako na ... Som ešte teda nevidela. Musím lepšie naštudovať, neviem si to predstaviť poriadne. A to fakt drží a nepretečie?

tictac
11. feb 2008

ve volne diskuzi tohle tema je, kdyz tak na to kukni, taky jsem byla docela skepticka, ale holky si to chvali....

mirusch
11. feb 2008

Ok, díky, kuknem.

ivana98
autor
11. feb 2008

mirusch, fakt drzi a nepretecie, je to pohodlnejsie a hygienickejsie (a aj lacnejsie) 😀 a nemusis so sebou nic vlacit ani riesit, kam to "entsorgujes" 😝
tictac, najlepsie je vyskusat to pocas poslednych dni ms, tak ak objednas teraz, tak stihas este pocas tejto ms 😅

ale uz mlcim, za reklamu ma fakt neplatia 😀

tictac
11. feb 2008

iva - kdyz ja porad doufam, ze mrcha nedorazi 😀 k cemu by mi to pak bylo, stejne bych pak potrebovala tu druhou velikost 😀 😀 😀

ivana98
autor
11. feb 2008

to je jasne, este stale je nadej... 🙂
ale ta velkost neni az taka rozhodujuca... rozdiel je medzi nimi iba minimalny a ak sa blizis k 30.tke, tak by si si aj tak mala kupit tu vacsiu (poporodnu)..

tictac
11. feb 2008

ja si z te nadeje delam spis uz srandu 😀 😀 30 tady bude taky coby dup, uz za 5 mesicu 😒 😀

ivana98
autor
11. feb 2008

tic 😅
nevies nahodou, ci mozem miesat alchemilku s mätou? moc mi nechuti, tak si niekedy prisypem pol lyzicky maty a hned je to lepsie 😝

tictac
11. feb 2008

ja myslim, ze mata tomu neuskodi...teda ta normalni mata, je jich vic druhu, ta jedna se v tehu nesmi, ale ta u nas neni tak bezna. Me to docela chutna jen tak s medem, ale to je zvyk, driv jsem se dfo toho fakt nutila

ivana98
autor
11. feb 2008

a ktora sa nesmie?

mirusch
11. feb 2008

Este raz k teme Mooncup, som zistila, ze v DE to maju ako Diva cap. Ale ked mam nad 30, ale este som nerodila, tak aku velkost? A co s tym ma vlastne vek?

tictac
11. feb 2008

ja nevim, jak se jmenuje...ale podle vzhledu jako mata nevypada, a taky voni jinak...ale tak klasicka je ok

ivana98
autor
11. feb 2008

mirusch, v nemecku predavaju mooncup (z uk), lunette (zo svedska) a diva cup (myslim z de) - vybrat si mozes ktorykolvek, postovne je rovnake a cena viac-menej tiez. ak si nerodila, ale mas nad 30, tak sa odporuca ta vacsia velkost (A), pretoze pribudajucim vekom postupne ochabuje svalstvo v tych partiach 😅 (ale ten rozdiel je fakt len 4 mm, takze to neni ziadna veda)

tic, ja pouzivam taku marokansku mätu, pretoze voni intenzivnejsie... ale asi to bude ok 🙂

tictac
11. feb 2008

je takova jakoby strapata?

ivana98
autor
11. feb 2008

to neviem, ale myslim ze sa tak vola... Krauseminze je v preklade strapata... a latinsky sa vola "mentha spicata v crispa".... myslim ze to je prave ta, ktora sa nema... 😖

tictac
11. feb 2008

no ja si nejsem 100% jista, abych nesirila nejake famy, ale taky si myslim, ze je to prave ona....zkus to zagooglovat

ivana98
autor
11. feb 2008

tak ja si kupim inu 😅 no neva 😀 este ma nejako poteste 😀
co hovorite na tie rozne "ochucovadla" ktore pouzivaju najma cinske bufety? vsetky tie E-cka a glutamaty... to asi tiez nebude najzdravsie, ze? 😕

tictac
11. feb 2008

glutamat je nejvetsi smejd...mam po nem silene migreny, vyhybam se mu jak cert krizi 😀

mirusch
12. feb 2008

Ahojte...a čože, dnes nikoho? 😕
Ja som len kukla, že napíšem, že napozajtra prcháme do SR, ak bude v hoteli internet, tak tu do víkendu ešte budem, potom až o 2 týždne. Aby ste ma nehľadali 😀 Tak zatiaľ čaf. 😵

tictac
13. feb 2008

mirusch - si uzij dovcu 😉

mne dnes prisla mrcha 😠 Sice jsem ji cekala, ale prece jsem byla mirne prekvapena, protoze jsem na tom posledni testu "'neco'' videla.... ale tak blbe mi snad v zivote nebylo....... 😠 😠

Co noveho u vas?

mirusch
13. feb 2008

Ešte som tu...Dík Tictac. Inak, ak si niečo na teste videla a nebolo to po limite a neukázalo falošne pozitívne, tak si mohla byť tehu, ale odišlo to ešte pred uhniezdením. Volajú to myslím chemické tehotenstvo. Ale to asi ťažko niekto zistí, či áno alebo nie. Ja som tiež mala poslednú MS divnú - teda PMS, v živote som takú šialenú PMS nemala. Hm. Možno sú výbuchy na Slnku 😀 To keď sú ľudia divný alebo sa divne cítia, hovorieva moja mama. 😕
S tým glutamátom máš pravdu, aj ja si na to dávam pozor a číňanom sa vyhýbam na 100 m (reštikám), tiež mám po tom migrény 😠

No nič. Prajem príjemné snažilkovanie a keď sa vrátim možno aj nová tehu by ma tu mohla čakať 😵

mmmk
13. feb 2008

Ahojteeee, kde jsteee? Neco noveho?

Je normalni, ze mam po tom femigardu uplne plochou krivku BT? Prvni den MS byla vyssi, pak o 0,1 klesla a od te doby (12 dni) je porad uplne stejna. Nemam si koupit novy teplomer? 😀

mirusch
13. feb 2008

Mmmk, ja som mala tiez taku krivku 😀 Aj 4 dni rovnako, potom vyssie a zase sa to 3 dni drzalo a tak az do MS. No zazitok. Si myslim, ze Femigard tu BT pekne stabilizuj, ze neskace. Aj ked...hm, 12 dni...Skus ten teplomer vyskusat v inu dobu dna, ci ti ukaze nieco ine. Alebo si tiez mimozemstan a ja ta srdecne vitam v klube 😀

mmmk
13. feb 2008

Tak jsem to zkousela a mam o 0,4°C teplotu vyssi nez rano, coz je normalni. A rano se mi fakt dari merit stejne. 😉

mirusch
13. feb 2008

No, tak to vidim tak, ze si mimozemstanka 😀

mmmk
13. feb 2008

Mirusch, asi uz to tak bude 😀 😀 😀 Vzdycky jsem mela erratic temperatures a ted takova placka, zadna stoupava tendence trendu 😀

tictac
14. feb 2008

mmmk - a meris na jedno nebo dve desetinna mista? Treba ti to upravil femigard, ja mam taky poslednich par mesicu takovych klidnejsich....