Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
5. feb 2009

Ahojky, vítr mě naštěstí neodvál a ani mě nikdo neukradl 😀 . Koukám, vy jste toho napsaly, hold nikde to není jednoduché....
Včerejšek jsme zvládla bez problémů, dokonce to tam bylo i dokonce zábavné moje AJ nebyla tak tragická jak jsem předpokládala 🙂 . Dneska tady bylo nádherné počasí, 18 stupňů a svítilo sluníčko, člověk má pak hned lepší náladu. I když být sama v tak velkém domečku taky nic moc, ale budu to muset zvládnout. Jinak teplotka dneska opět o něco stoupla, ale na těhu to fakt nevypadá...

zuuuzana, ono s chlapem je to občas těžké, každý je sice jiný, ale z mých zkušeností není dobré je moc do nečeho nutit a častými rozhovory jsou akorát otrávení. Chce to na ně rafinovaně, aby nakonec udělali to co chceš ty, ale oni si mysleli, že je to podle jejich. Já tuhle metodu používám už několik let a funguje to na jedničku. Kdyby před lety tomu mému někdo řekl že se ještě ožení a bude chtít dítě, tak bym u řekl že se asi zbláznil. Ale lety tvrdé práce se mi to povedlo 🙂 . Takže to nevzdávej a zkus změnit taktiku, na každého musí přece něco zabírat 😉

schnucki, když budeš moct chtít, dá se škola a práce skloubit. Pět let jsem pracovala na hlavní pracovní poměr a studoval přitom denní studium. O zkouškovým jsem si sice vždycky nadávala, ale když jsem pak zkončila VŠ a viděla jsem, jaký jsem měla před ostatními náskok, nelitovala jsem ani na minutu. Takže všechno se dá, stačí chtít...

mirusch, určitě se časem nějaká práce najde, co by tě bavila a naplňovala, jen nesmíš zahořknout a zůstat na jednom bodě, chce to pořád zlěpšovat mít nějaké cíle, i když je člověk doma
Pro mne je to taky docela těžký, byla jsem zvyklá hodně pracovat na docela vysokým postu, ale můj vztah pro mě byl důležitější, tak jsem sem šla i s tím, že tu 3 roky v podstatě nic dělat nebudu. Začátky sice byly těžké, ale už jsem si zvykla. Alespoň mám čas na věci, na které jsem předtím čas neměla. Snad se nám zadaří i mimi a taky bych si chtěla udělat MBA (bohužel jenom vysoká je pro mojí práci málo) a zlpšit se v AJ

Teď koukám že jsem se taky nějak rozpsala, předem se omlouvám za nějaké překlepy, ale píšu rychle a nerada si to po sobě čtu, v tomhle jsem hrozná 😠

mirusch
5. feb 2009

Zuzka....Grankooooo, to je fakt, esteze ho mam 😀 A brcko mam tiez! Musim si doniest v marci zase zasoby. Lebo tie vselijake Nesquiky, to je iba prilis sladke. Granko je Granko. A mozno si spravim zajtra grizik 😵
Kludne chod do mesta. A kavicka je o to sladsia, o co je hnusnejsie pocasie.

Blondynka, tak sme ta nakoniec vyvolali 🙂 Robila si si znovu tehu test? Neskusis? Prosim, aspon pre nas, ked nie pre seba 😅 My ta tu otehu, neboj nic. Aj Zuzku sme.
Vidis, ze to vcera dobre dopadlo. Anglictina sa mne osobne velmi lahko ucila, naucila som sa ju sama, z jednej knihy a hura do Londyna. Doteraz cucim aka odvazna som bola. A teraz ju uz vyucujem.
To je fakt, to praktizujem aj ja...doviest chlapa k niecomu tak, aby si myslel, ze to bol jeho napad. No, moj je sikovny, on nakoniec pride na to, ze to bol moj napad, ale ked ho mam, kde som chcela, tak je vsetko v poriadku 😀 Napr. som zacala s predlzenymi vikendami - Mnichov, Londyn, Weimar, Piestany... najprv brblal, tak som len nasla info a ulozila v PC, co sa tam da vidiet, on si to nasiel a prestudoval....a ze tam mozeme a aha, co nasiel. A ja som bola prekvapena, ze fiiiha. A nakoniec bol z vyletu nadseny. Teraz sa uz sam pyta, ze kam pojdeme nabuduce. Nabuduce ideme do Würzburgu asi. Na romanticky vikend.

Ved ja viem, snazim sa byt optimistka, to len z casu na cas to na mna dolahne. Ked si najdem cas, tak sa venujem malovaniu, servitkovej technike, sperkom alebo sa vzdelavam - najnovsie si brusim zuby na super knihu - o vyucbe anglictiny. No, bude to tvrdsi oriesok, odborna literatura, v nemcine, ale tesim sa. Rozmyslala som nad nejakym dialkovym studiom, ale momentalne to nie je financne zvladnutelne. Zatial sa teda venujem trosku renovacii, clovece, napadaju ma veci ako riesit fugy a tak, co nenapadli ani manzela.
😵
Blondynka, napises IP co mas vystudovane? V akej oblasti sa pohybujes?

Tak a teraz prisiel cas konecne na topinky!!!

blondynka400
5. feb 2009

Test jsem jsi nedělala. Zatím tak vyčkávám. Jak vidím, jsi zvědavější než já 😀 . Tem můj je taky chteý jak opice, takže mojí metodu časem prokouknul. ale vždycky je to až pozdě. A už moc dobře ví, že já to s ním špatně nikdy nemyslím...
Odborná literatůra v jiném než v rodném jazyce je vždycky problém. Užila jsme si toho vín než dost. Na vysoký byli skoro všechny materiály v AJ. Ale určo to zvládneš....

Topinky? Ty se máš, taky bych si dala. Bohužel tady je ale není z čeho udělat ☹

zuuuzana
5. feb 2009

mirusch opat topinky hi hi hi mnammmmmmmmm

teda ty si hotovy hausmeister. teba mat tak doma.

inac este som nenabrala odvahu sa s nim porozpravat. ale teraz som spravila caj a pozvalo ho na salku, ale kupil si prave wii tak neviem, neviem ci sa od hry odlepi... vrrrrrrrrrrrrrrr

aj blondynka je nadejna tehulka to mi asi nejak utieklo uppps pardon

zuzi tak ako aua, dufam ze bolest coskoro pominie.

blondynka400
5. feb 2009

zuuuzana, myslím že ne, akorát si moje tělo semnou hraje 🙂 . Jinka seber odvahu a do toho. Akorát moje rada zní, moc na něj netlač a radši bez zbytečných emocí ( ikdyž je to občas hodně těžké) 🙂

zuuuzana
5. feb 2009

ale testik si mala pozit. ako tak spatne citam???
blondynka a kedy ides opat testovat? ako to robi si telo co chce?
ano idem dufam, ze ma bude aj rozumiet lebo ked som nervozna zabudam nemecke slovicka 😅 no neva poviem po slovensky 😅

blondynka400
5. feb 2009

No měla a neměla, nějaký tenoučký stín tam byl (nevsugerovala jsem si ho), ale to může být jen rozmazaná barva. Takže bych to ohodnotila jako ani negativní ani pozitivní. Od té doby teploty nějak klesly, teda dneska zas stoupla, prostě nevím. Jak jsem si nejdřív myslea že by to mohlo vyjít tak teď si zas myslím že ne. Ano se mi moc testovat nechce... Každopádně MS zatím ale nedorazila, už mám pěkných pár dní zpoždění.
Nebuď nervozní, vycítí to z tebe a bude tak i reagovat. Musíš být v klidu. Vím, že jsou tyhle věci nepříjemné, ale o život přeci nejde, ne? 🙂 Držim Ti palečky, všechny co mám 🙂

mirusch
5. feb 2009

Blondynka, aj tebe mam poslat tehu test ako Zuzke???? Zajtra testuj a hned hlas vysledok, lebo tu umrieme od zvedavost. Prosim, prosim...
Nuz, ja nemam problem s odbornou literaturou v AJ, dokonca som ju uprednostnovala, ked som sa ucila, nech sa rychlejsie naucim. Ani s nemcinou nemam problemy. Len sa budem musiet plne sustredit, cize to nemozem citat pred spanim. Je to nahusto pisane na 500 stranach. Ale beriem ako vyzvu. Ved som si to sama kupila.

Zuuuzka, nuz, pokial sa hra s novou hrou, tak to je blby cas. To bude iba nasraty, ak ho vyrusis. Ach jo. Chlapi. Pockaj, kym neskonci 😠 A pekne skus, co sme ti radili. Iba zacni a necakaj vyjadrenia. Urci si napr. vikend na riadny rozhovor. No, Blondynke uz tyzden meska, teplota je hore, objavil sa jej tienik na teste a ona si mysli, ze nie je tehu 😕
Zuuuzi, ja som len proste vychovana na SR, cize si viem poradit. V Londyne som vsetkych ohurovala, lebo som vedela chytit do ruky sroubovak, rozobrala som vysavac a vycistila, vyliezla na rebrik a vycistila odkvapy, lebo zatekalo do domu a oni chceli volat opravara 😠 Proste zakladne veci...

zuzka11
5. feb 2009

zuuuzka - držím palce na rozhovro, jak psaly holky, načasování je nejdůležitější.......radši si počkat a pak mít výsledek........

Blondýnka - super, žes neudělala ostudu 😉 a Aj šla jako po másle, taky to tak mám, jdeme na nějaou akci a střídá se Aj, Nj, ´musím konverzovat.....Myslím, že na testu budeš mít zítra krásné překvápko 😉

Miri - tak topiněčkýýýýý, ňam 😀 Nemáš nějaké fotky šperků cos navrhla???

blondynka400
5. feb 2009

mirusch, než by jsem došel, to by jsi se načekala 😀

mirusch
5. feb 2009

Blondynka, veru, ty si daleko.... 😒

Zuzka, poslem ti v IP adresu na moju druhu stranku, tam mam aj tie fotky. Ale urobila som len 3 sperky, ono je to financne dost narocne. Ale veeeelmi som sa vytesila pri tom.
Poslem, ked sa napapam.

blondynka400
5. feb 2009

mirusch, nezapomeň, že my jsme tady předměstí Afriky, žádná civilizace 😀 . Jo a pošleš mi to taky? Zajímalo by mě to 🙂
zuzka11, tak uvidíme, slibuju že si ho tedy zíra udělám. ale ještě ho musím koupit, žádný momenálně nemám 😒

mirusch
5. feb 2009

Oki, topinky zbastene, nasla som aj slamku k caju, pomohla.

Blondynka, takze predmestie Afriky 😀 A si o tom presvedcena, ze v Afrike nie je civilizacia 😕 😀
Takze rano sup sup, kup si hned aspon dva testy, pockaj chvilu s veckom a potom testuj.

Zuzi, Blondy, mate IP.

blondynka400
5. feb 2009

mirusch, tak se to o Naplesu říká, a v nečem je to možná pravda. K té Africe, párkrát jsem tam byla a řekla bych jak kde 🙂. Jinak ano paní jak přikazujete 😉

mirusch
5. feb 2009

Blondynka, a kde si bola v Afrike? Mna tam nikdy nejako netahalo, ked tak do Egypta. ja som nejaka divna, mna to taha len po Europe....a preto letim do USA 😕 😅 No, tam by som normalne nesla, ale co uz, ked nas uz nase rodiny tolko napozyvali. Rada by som Pariz, Mallorcu, este raz Rim, Brussel, Amsterdam....Krasnych miest je strasne vela.

zuuuzana
5. feb 2009

baby tak rozhovor skoncil fiaskom 😢 😢 😢 proste s nim nepohne ani stado volov.
a ze ked budem hovorit len o detom tak sa mozme rovno rozviest tak uz asi viete moju odpoved.
ja po to dietatku tak velmi tuzim ...

blondynka400
5. feb 2009

zuuuzana, tak to mi je hrozně líto 😒 , ale neztrácej naději, ono se to určitě nějak vyřeší, prostě s chlapama je problém 🙂 . Myslíš že třeba kdyby si to nějaký čas nechala uležet, že se to nezmění? Oni občas potřebujou čas si to sami v sobě urovnat....

mirusch, v Jihoafrické republice, v Nigerii a v Kenii a Egypt, ten je na dovolenou super

zuzka11
6. feb 2009

Dobré ránko!!!!! 😉

zuuuuzka - taky myslím, že to potřebuje zkousnout, bojí se, co by se dozvěděl, i když vzheldem k tvým otěhotněním se nemá moc proč bát..............Moc na tebe myslím, teď je to o tvojí trpělivosti, zaměstnat se něčím jiným a chvíli o tom nemluvit, snad to v sobě zchroupe.......ještě se zeptám, nevím jestlis to tady už psala, on už předtím ženatý byl? mimi má?????

Miri - mě Afrika vždycky lákala a v létě jsem se tam vypravili aměla jsem pravdu, až na to, že jsme si nevybrali "správnou zemi" 😀 Dali jsme Tanzánii s výstupem na Kilimanjaro a protože je to hooodně náboženská země, tak na mě jako vdanou ženu 14 dní nikdo nepromluvit, všichni mě oslovovali zprostředkovaně, když už vůbec...grrr a v restauraci - to mi přišel největší vrchol, jsme si oba objednali, a on to donesli na jednom talíři a dali před Peťu........V Americe "mám taky schránku", ale to jsem ti už psala, a Austrálie, Patagonie, Indonésie.............bylo by toho moc 😀

Blondy - těším se těším 😉 Jinak jak psala Miri, ona mě s těma testama zachránila a byly to právě ty její, které mi začaly ukazovat tu pořáááádnou čáááááááru.

Miri - díky za IP, šperky super..........

schnucki
6. feb 2009

holky teda vy jste ukecany, jdu vas docitata 😝

mirusch jojo, myslim ze je rada ze mi zprostredkovala pritele a na svatbu ji urcite pozvu, meli jsme vzdycky spis vztah kamaradskej nez pracovni .... vcera jsme se dokonce bavili, ze bych jim o prazdniny mohla trosku vypomoct a i by mi dala penizky, takze bych mohla spojit uzitecny se zabavou 😀

mirusch ty jsi teda mela vcera den, zub, aft, .... je ti dneska lip?

blondynka to je super ze jsi tu 😀 ja vim ze se to da skloubit, ono by i prace byla, v jinym meste, ale prcovni doba se mi nedala skloubit se skolou a nebo bych se pak nedostala domu kvuli dojizdeni .... ale holky me vcera uklidnili, vim ze i muj pritel nad tim vubec nepremysli, to jen ja si lamu hlavu 😝

blondynka testovala jsi dneska? jsme straaasne zvedave 😀

zuuuuuzko tak to me mrzi ten vcerejsi rozohovr .... ale treba si to potrebuje prece jen trosku promyslet, nechat to ulezet, i kdyz je fakt, ze vzhledem k tvym tehu se nema ceho bat, to ma zuzka pravdu .... chlapy jsou nekdy na odstrel .... kazdopadne ted potrebujes velkou davku trpelivosti .... myslim na tebe a drzim moc plaecky aby se umoudril

jinak me teda afrika vubec nelaka, nevim, spis ta evropa 😅

lenkove
6. feb 2009

ahojte babule

ja mam otazku 🙂 neviete mi niektora poradit ako sa povie zostupeny semennik po nemecky? 😕

meleri
6. feb 2009

fr. bych věděla bo to měl můj muž...

holky tak jsme asi zdraví..oba dva....malému jsem dneska odsávala z nosu tak tam nic moc neměl...je to těžké u miminka poznat jestli už je zdravé..

ale v noci mě fakt oba dva s manželem naštvali...ve tři ráno jsem nakojila atd...pak jsem malého uložila k sobě na polštář a manžel začal strašně chrápat...chrápal tak, že to byla síla....do toho malý kopal rozhazoval rukama a furt mě bouchal do tváře...do toho se ještě smál a beblal...ve čtyři ráno!

tak jsem se fakt naštvala, zařvala sem česky TICHO! a ono to zabralo!! stichli oba dva, malý složil ruce, a spali sme až ted do osmi... 😵 tak jsem se nakonec nááádherně vyspala....

tak ta autorita fakt funguje.... 😀

mirusch
6. feb 2009

Lenkove, myslis zostupeny alebo nezostupeny? Lebo nezostupeny, cize taky co ostal v bruchu alebo kde a musel sa operativne pripadne davat dolu, tak to je Hodenhochstand. Ale zostupeny.... povedz, ze to je opak tohto 😀

zuzka11
6. feb 2009

Tak tak Meleri - pěkně sis zařídila pořádek 😉 Jsem ráda, že rýma už ustoupila a jste v pohodě.....co ta knihovna, vyšlo to? A Weleda? už váš, jestli ji u vás taky máte????

Lenkove - tohle ti poradá Miruš, až dorazí, myslím, že její muž se s tím potýkal................je nějaký pokrok s adopcí? 1h z 26 absolvovaná?

Schnucki - ahooooj, jsem ráda, že tu jsi! Ale poslaly jste mi s Miri teda pěkné počasí tak od vás....... 😠 Co máš dneska v plánu?Učení nebo pohoda????

Já se musím překonat a jít na poštu.........tak když bych se odmlčela, vyšlo to 😀

mirusch
6. feb 2009

Zuuuzka, tak to je na odstrel, taky chlap. Musis si polozit otazku - ci ho mas natolko rada, ze s nim chces ostat, nech sa deje co sa deje a byt trpezliva alebo ti jednoducho ide na nervy, dieta je pre teba natolko dolezite, ze tuto situaciu proste neznesies a ukoncis to. Ja si tiez myslim, ze by si teda mohla nateraz zatiahnut rucnu brzdu, vykecat sa na konikovi, manzelovi dieta spominat chvilu nebudes a medzitym sa ale nebudete chranit a uvidis, ci sa nezadari. A v priebehu par mesiacov-roka zacnes znova. A ak aj potom bude takto reagovat, tak by som to fakt riesila inak. U nas to je tak, ze ja sice dieta chcem viac ako moj manzel, ale nie je pre mna zivotne dolezite a moj vztah mi stoji za to, ze to-dieta- necham tak. Pretoze skusit sme skusili, problem sme mali obaja a vidim, ze to neviedlo nikam.

Schnucki, to je super, vidis, vidis, ono sa ti ukaze cesticka k par peniazkom. A fakt si nelam hlavu nad tym, ze ta zivi priatel. Robis dost, ste partneri, vobec nemusis mat vycitky svedomia. Vsetko pomaly, postupne. Ked dostudujes, tak mozno najdes lepsie platenu pracu ako on 😉
Inak, ten zub a aft, tak to je cely tyzden 😠 Uz ma to pomaly vobec nebavi!!!

Meleri, tak to je super, aj to, ze ste uz zdravi, aj to ze tvoja autorita nieco znamena 😀 😵

Zuzka, Blondynka, to ste teda riadne cestovatelky. Fuha. Tak keby som mala viac penazi, tak to by som aj ja. Hm. Ja som sa na 3 roky zavrzla v Londyne. Ale nelutujem nicoho. Ved co ja viem, kam sa este dostanem? Bez deti bude viac penazi na cestovanie 😉 A USA je pekny zaciatok...

Blondynka, tak ako?

mirusch
6. feb 2009

Zuzka, dnes je tu kraaaasne. Tes sa 😵

lenkove
6. feb 2009

Mirusch
zostupeny, zostupeny 🙂 prekladam z manzelovej karty 🙂 nasla som ze Hodenabstieg, dufam, ze spravne 😝 alebo tam mam napisat, ze "kein Hodenhochstand" 😀 😀

mirusch
6. feb 2009

Lenka vydrz, konzultujem moju 3,6 kg tazku medicinsku knihu 😕

lenkove
6. feb 2009

Miruuuuuuusch 😀

mirusch
6. feb 2009

Jezisi, to su mi veci. Su semenniky, co putuju po celom bruchu 😨 Su take, co boli vystupene, ale sami zliezli dolu.
Hodenabstieg moze byt. Pre istotu by som este teda do zatvorky dala, (kein Hodenhochstand). A vsjo je jasno.

Je to tak, pri Hodenhochstand je infertilita. Mohla som ja dufat v opak ☹ ...A je dobre, ze chodi 2x rocne k urologovi, ta moznost rakoviny ma vystrasila. No ale doteraz bol v poriadku.

mirusch
6. feb 2009

Ale ak sa to hned od narodenia lieci hormonalne, tak sa to da este napravit. Nuz ale kto o tom vedel v 50-tych rokoch minuleho storocia, vsakze 😠