Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
7. feb 2009

Blondynka, nic mi neprislo 😕 preto sa pytam....preposli znova z odoslanej posty - ale kukni, ci mas dobre moje meno, zvyknu mi vynechat s alebo c v mene...

schnucki
7. feb 2009

blondy jestli myslis pritele tak ano, jezdime spolu k nasim, poprve byl u nas, to jsme spolu byli 3 mesice a od te doby jsem byla jen jednou u nasich sama 😀

mirusch nerozciluj, postavu mas super, !!!!!

mirusch
7. feb 2009

Vsak uz som ticho 🤐

blondynka400
7. feb 2009

mirusch, ok,pošlu to tedy znovu... 🙂

zuzka11
7. feb 2009

Holky, jste obřice - v dobrém slova smyslu, a s váhou si nemusíte dělat starosti!!!!Miri - 2 cm beru, prosím ať jdou do nohou 😀

Blondy - tak co, už nejsi sama? 😉

schnucki
7. feb 2009

mirusch rekni zase neco 😀

chtela jsem vam poprat krasny vecer, mame navstevu, tak se ozvu az zitra

takze kraaasny vecer vsem 😀 😎

blondynka400
7. feb 2009

zuzka, já si klidně nohy o 2 cm zkrátim 🙂 Už nejsem sama, ale stačili jsme se lehce pohádat,kvůli takové blbosti. Ach jo 😢

zuzka11
7. feb 2009

To mě mrzí......a řeklas mu o návštěvě dr., To bylo ono nbeo jiná blbost???Určitě je to z toho, že mnažel je unavený a ty nejsi ve své kůži.......

Schnucki - užij si návštěvu a zítra ahoj!!!!! 😉

blondynka400
7. feb 2009

Ještě neřekla. Bylo to kvůli myši a programu co nainstaloval do počíače (mně to přijde jako nemysl). Takže jak říkám, úplné blbosti. K tomu mě nějak zas začalo bolet břicho. Ach jo. 😒 Každopádně ať se máte lépe než já a hezký večer 🙂

zuzka11
7. feb 2009

Blondy nesmutni, odpočiň si, je jasný, že se musíš dát dohromady........zítra už bude dobře, uvidíš! Jinak mě břicho rozbolelo taky 😠

mirusch
7. feb 2009

Schnucki....neco 😀 Chcela si, aby som povedala neco...

Blondy, tak to je fakt blbost, neblbni, aj ked chapem, aj mna vie moj chlap s podobnym vytocit. Pocuj, vazne mu to povedz, ja by som to ako prve zo seba dostala, nebud mucenik, to je celkom zavazna vec ohladom tvojho zdravotneho stavu. Prajem ti, nech si to vyjasnite, nech prediskutujete situaciu a hlavne, nech ti je lepsie a uz nemas komplikacie. Davaj si teraz na seba pozor.

Zuzka ty tiez! Aj ked bolest brucha na zaciatku tehu byva casta. Pomaly!
Tie 2 cm letiaaaaa, chytaj 😉

schnucki
8. feb 2009

dobre dopo holky,

blondy ten vcerejsek me mrzi, doufam ze dneska je vse v poho, .... telo si potrebuje odpocinout, tak mu to povez a nech se klidne opecovavat 😀 .... davej na sebe pozor 😉

me kolikrat taky vytoci blbost a oto vic me to pak stve, ze me to vytocilo 😠

zuzi a jak ty, dneska brisko v poho? ... kdy se vubec vracite do cech, aby jsme te stihli jeste navstivit 😵

zuzka11
8. feb 2009

Tak představte si, dneska jsem se probudila a kromě zááávějí sněhu...MÁM DELŠÍ NOHY!!!!! 😀 Hahaha.......ale díky, Miri, aspoň za ten sníh, nohy se asi někde zarazily........

A sněží a sněží....jako v pohádce.......

Co máte dneska v plánu?

Schnucki - jaká byla návštěva????
Miri - dneska padne posilka? Nebo práce na "začarovaném" pokoji?

Blondy - jak je, všechno OK???

Holky, co Lucitta, neukázala se tu? nějak jsem ztratila přehled.....

zuuuuzka - ahooooj, doufám, že je líp? Jsi na Slovensku, nebos zůstala "doma"?Moc moc na tebe myslím!!!!!!!

schnucki
8. feb 2009

mirusch a abych te nezapomela nakopnout .... nezapomen na receptik, pritel uz me otravuje kdy ze teda napecu 😝 🙄 😀 😀

schnucki
8. feb 2009

ahoj zuzi,
byla tu vcera pritelova segra se synem, sme ji ukecali at tu spej, tak jsme si udelali hezky vecer ... pritel ukuchtil nejaky pomazanky, udelal hranolky, normalne me vyhodil z kuchyne, ... a dneska udelal snidani, tak jsem mela flakaci vikend 😀

jdu se ted pustit do nadobi ze snidane 😝

o lucitte jsem dlouho neslysela, uz se tu neukazala, takze ani nevim co a jak

a jak je dneska tobe?

zuzka11
8. feb 2009

Tak to je parada!!!!!!Mas to ale sikovneho chlapa! 😉 Asi prijedu radsi ja za tebou, kdyz tam je takovy servis 😀

Ja celkem OK, ted jsem se prinutila se nasnidat, tak je lip.......peta vstaval pozde - pul a za chvili razi na ten fotbalek, ja tak za dve hodky za nim, chtela jsem jeste do parku na prochajdu........ale asi me zasnezi.....je to fakt prutrz......

Hranolky jsem nemela asi 100let a to mam pytlik se zbytkem v mrazaku.....ze bych si je taky udelala na sucho v troube???? 😉

Holky, co vy ostatní? mate se fajn????

blondynka400
8. feb 2009

Ahoj holky, přeju hezkou neděli 🙂 . Tak jsme mu to nakonec včera večer řekla. Vzal to docela dobře. I když jak jsme předpokládala, zasáhlo ho to asi víc než mne. Nějak nedokáže pochopit, že to je úplně běžná věc a že se to prostě stává... Nejdřív na mě byl pěkně ošklivej (takhle vždycky napoprvé reaguje), ale pak už to bylo ok. Je to prostě moje zlatíčko 🙂

zuzka11
8. feb 2009

Nejdřív ošklivej????? 😕 No, hlavně že pak OK............Jinak tobě taky pěknou neděličku!Jdu se nechat zasněžit ven....... 😉

schnucki
8. feb 2009

zuzi me se dneska zdalo ze snezilo, tak jsem asi byla ve snu u vas 😀 ... tady ma taky snezit, ale zatim prsi 😎

blondy jsem rada ze je to venku, .... no hlavne ze je to ok, on asi kazdej reaguje jinak, a at si z toho nedela takovou hlavu 😉 opravdu se to stava casto a kolikrat o tom clovek ani nevi 🙂

zuzi nezapadni nam nekde do zaveji 😀

blondy a co dneska delate vy?

a kde mame mirusch 😕

hezkou nedeli holky 😎

mirusch
8. feb 2009

Ahojte kecalky, tak ja som dneska makala, varila som komplet obed, v nedelu jedavame so svokrou. Brokolicovo-porova polievocka so syrokremom - pomixovane a potom knedle (ale tie gulate nemecke) a segedinsky gulas. Mnamky.
No a do najvacsieho varenia za mnou chodil manzel, ze ako toto a hento - chceme skopirovat pasky na CD. A nevedel pochopit, preco nie teraz, ze co mi je 😠 😠 Som nevedela kde mi hlava stoji. Ach jo. Chlapi.

Blondy, no slava, ze si mu povedala. Ale nechapem, preco bol osklivej 😠 Mam ho prist zbit? Ako keby to bola tvoja vina. Ale na druhej strane si myslim, ze ho to tak nalakalo, ze nevedel ako reagovat. Moj chlap, ked ho s niecim prekvapim, tak bud uteka a obvinuje ma, ze neviem co chcem, aj ked mu to do detailov vysvetlim. Proste sa caka okamzite rozhodnutie a on sa toho strasne zlakne a jedine co ho napadne, je zautocit na mna. Takisto strata babatka, aj ked tak skoro, je sok a chlap to musi nejako v sebe spracovat. Ach jo. Ale hlavne, ze uz je to ok. Ako sa citis? Zajtra si chod kupit to zelezo s ceckom alebo Zen-sen.

Zuzka....SNEH??? 😨 Tak to nemas od nas 😠 Nam tu vcera prsalo a zrejme na ceste k vam sa to ochladilo. Jaaaaj, aj ja chcem sneh, idem hned za tebou, uz aj. Este nam napis teda, ci odchadzate fakt v auguste, ci skor kvoli tvojmu tehu. Nech vieme, kedy za tebou dorazime, pretoze mas smolu, nas sa nezbavis 😀
Posilka dnes nie, lebo je len 3 hodiny cez obed a to som stravila varenim a jedenim. Asi zajtra. Na izbu tento vikend kasleme, cez tyzden tam zaspachtlujeme tie fugy a diery na stenach.

Schnucki, recept ti hned poslem na mail aj s fotockami. Mozes sa realizovat, ked pridu rodicia. A ozi, co ti greci, pridete alebo nie? Treba rezervovat stol najneskor den dopredu...pre istotu. Aj ked vacsinou byva volne.
Nepozicias priatela niekedy cez vikend? Aj mne by bodol taky oddych vikend. Ja cez vikend asi najviac pracujem 😖

Zuuuzka, veru, ako? Kde si teraz?

Idem si dat Rumbu a trosku asi pocitat knihu. Peknu nedelu.

blondynka400
8. feb 2009

zuzka, no jo. On se takhle vžcyk chová. Nejdřív mi v podstatě skoro vynadá a pak mu to nějak docvkane, a začne se chovat mile. Ale jelikož už tuhle jeho vlasznost znám, ani mi to moc neva 🙂 Ježíš ten sníh ti hrozně závidím, mám ho moc ráda a tady si ho jaksi neužiju.

schnucki, no nic moc, máme lehce uklízecí den a odpoledne nám přijde návštěva...

mirusch, protože prostě takhle věci bere, ale zbít by občas potřeboval, to máš pravdu 😀 . Jinak se cítím nic moc, dneska při když jsem vařila oběd se mi mi skoro zvednul žladek, všechno mi smrdí a bříško bolí. Skoro jako kdybych byla těhu, ale nejsem 😢

Také přeji hezkou neděli 🙂

mirusch
8. feb 2009

Blondy, tak mi len daj vediet a ja ho pridem zbit, ked bude treba.
Inak, mozno si tvoje telo este neuvedomilo, ze uz tehu nie je 😔 Ale aj tak do lekarne skocit mozes. Pekne pomaly zatial. A nech sa o teba tvoj chlap stara. Cmuk.

blondynka400
8. feb 2009

mirusch, dobřem budu si to pamatovat 😀
Už mi je o něco lépe a zítra tam určitš doběhnu. Teda vlastně spíš zajedu, tady se pěšky v podstatě chodit nedá... 😒

zuzka11
9. feb 2009

Dobré ránko!

Hlásím , že pařba byla super, u mě nealko, ale pozorovala jsem, jak je po těch pivech a vínech najednou chytro 😀 Ale i tak super, zase jsme poznali spoustu fajn lidi.

Blondy - jaka byla navsteva????Divna vlastnost, ale kdyz uz vis, jak to chodi a nevadi ti to, je to OK.........preju at se telo da rychle dokupy, tohle je opruz........ 😒 Sníh nic moc, sice neroztal, ale ja uz ho mam naopad dost.....at uz je jarooooooooo.

Miri - diky za mail 😀

Schnucki - nezapadal jsem!!!§jenom si silene promocila kalhoty a ponozky 😉

mirusch
9. feb 2009

Blondy, pekne sa daj dokopy. nech mozete snazit dalej 😉

Zuzka, nie je za co 😵 Takze to znamena, ze vcera naozaj vyhrali? Nuz, po pive je vzdy chytro, aj moj manzel sa rozkeca, co inak mu velmi do reci nie je 😀
Ten sneh posli - v baliku napriklad. Mne by sa zisiel 😵 A preco behas po vonku v ponozkach? 😀 😀 Nuz, treba kupit nepremokave topky.

Ja mam na dnes v plane velmi vela, take drobnosti, ale uz ma nebavi flakat sa a nerobit nic. 😝 Tak dufam, ze sa mi dnes podari. A skusim taku miernu dietku. Typu FFH 😀 Ale manzelovi musim vysvetlit, ze aspon 5 kg musi dole 😠

zuzka11
9. feb 2009

Aha, ono se venku chodí v botách?????? 😕 To mi nikdo neřekl 😉

Posílám, ale zbytky, dneska zase bláznivě sluníčko........

Jsem se po ránu strašně nadzvedla v tématu vysokoškolaček probírají porody doma........ 😠

Co je dieta FFH???Granko, granko, granko???? 😀

mirusch
9. feb 2009

Zuzka 😀
No, radsej tu temu ani neotvorim, uz som aj tak nabrusena a celkom bez dovodu. Zvalim to na hormony.... 😅
FFH...Friss die hälfte 😀 Proste trosku obmedzim prisun kalorii, dnes postaci polievocka a vela zeleniny a ovocia. To by mohlo platit aj na manzela. Idem nakupovat, nejake salatiky, k tomu ovci syr, nech su bielkoviny...mnam.
To Granko potom bude za odmenu 😀 Vsak mliecko je zdrave, nie? 😅

zuzka11
9. feb 2009

jasně že je! 😀 někdo by řekl že zahleňuje, ale my si budeme říkat, že je zdravé 😉

já bych chápala, když by to bylo FDH, ale proč FFH??? 😕 Miri, víš že dietku nepotřebuješ.......už jsme to tu probíraly, nebo ti chybí ty "moje"2cm???? 😀

mirusch
9. feb 2009

Zuzkaaaaa, chyba, chyba....vidis na co myslim? 😨 😀 Uf, uf.
Nie, brucho mi treba splasnut, o to mi ide. A tyzden bez napchavania mi k tomu pomoze. Potom pokracujem normalne. A na druhej strane, nemozem nutit manzela pozierat salaty a ja sama budem cokoladu 😀

Mlieko nezahlienuje, uz som o tom citala clanky, moze sa zdat, ze zhusti docasne hlien, ale nespusta ho.

mirusch
9. feb 2009

Kym zase nieco inteligentne nevymyslim, idem sa hodit do vane. 😝