Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
9. feb 2009

Blondy, to je super, treba si urobit radost, urcite si zasluzis. Ides este na nejake vysetrenie, ci uz nie?

Zuzka, no teda, ved bud rada, ze ti je blbo 😉 Keby ti nebolo, tak by si stresovala, preco ti nie je 😀 To znamena, ze si stale tehu, proste mas co si chcela 🙂
A pecies normalne v rure alebo v masinke? My mame masinku, vidis, aj by som mohla zase niekedy upiect v nej, tiez celozrnny.

blondynka400
9. feb 2009

Guess s kameny od Swarovskiho. Na netu jsem nekoukala, ale určo se někde najdou. Klasické stříbrné s bílým displejem a vykladané kamínky. Jsou krásný 😵

To k tomu bohužel patří, dlouho jsi to chtěla tak teď to máš 😝 . Ale vážně, vydrž ještě pár týdnu, a už to bude v pohodě 😉

Ten chlebík vypadá fajn. taky bych si upekla, ale tady jsem celozrnou mouku ještě neviděla 😒 . Pořád akorát bílá pšeničná a to jenom hladka (teda asi ve třech stupních hladkosti)

mirusch
9. feb 2009

Blondy, kraaaasa, s kamienkami od Swarovskeho. Ja mam od neho nahrdelnik, aj mame som nausnice kupila a aj do sperkov, co som robila, som dala par kamienkov od neho. Boli drahe hodinky?
Inak, tu muku na chlieb ja kupujem v polkilovom baleni, hotovu s kvasinkami - presne davka do masiny, take su rozne, aj celozrnne. Inak tu v DE nemaju polohrubu a hrubu.

blondynka400
9. feb 2009

Naušnice mám od něho také 🙂 . Jinak něco stály, ale až zas taková hrůza to nebyla... Byla jsem za ně i pochválená 🙂

S tou mokou, to máš dobrý, tady hold nic takovéh není 😒 . S tou plohrubou a hrubou je to teda u Vás stejné jako u nás....

zuzka11
9. feb 2009

Já vím, proto si nestěžuju.......to jenom, že jste se zeptaly...taky doufám, že je vše OK, to je nejdůležitější........Tak naušnice vybírám už asi rok a nemůžu sehnat.........

Jinak jak psala Miri, tady prodávají buď hotové směsi, nebo si namícháš sama.......Miri dostali jsme k Vánocům Panasonic, nevím jaké číslo.......

Blondy - časem objevíš, nebo si dovezeš z ČR, já se DE taky musela nejdřív zorientovat....teď už je všechno, teda skoro, samozřejmé 😀

blondynka400
9. feb 2009

zuzka, kdy jdeš na kontrolu? ale určo je vše ok 😉 Myslím že už jsem se tady docela za těch půl roku zorientovala, ale tady fakt nic takového neni. Tady v italské krámě neseženeš ani celozrné pečivo. Ale mají tu výborně celozrné těstoviny, vůbec se to nedá porovnávat s tím, jaké prodávají v čechách....

mirusch
9. feb 2009

Zuzi, ja som kupila v Aldi pred par rokmi a som tiez spokojna. Zvykla som piect casto, teraz som leniva, ale pripomenula si mi, budem zase.
S tou mukou ma to tu rozculuje, ale zistila som ze 450-tka celkom sadne aj do kolacov, takze ok.

Blondy, fiha, ty si sa riadne odmenila 😉 ja som chcela ten nahrdelnik k narodkam, tak som dostala, ale som si ho sama vybrala. Swarovskeho mam rada.

Prave kukame CSI, manzel ma tym nakazil 😕 Celkom zaujimave tam riesia. Inak som zacala servitkovu techniku, cakam kym uschne, zajtra dokoncim. Len neviem ci sa oplati fotit, lebo to su len take poznamkove bloky, nic extra, s 3D efektom, ktory na fotke vidiet nebude. 😒

mirusch
9. feb 2009

Blondynka, nabuduce, ked sa budete stahovat, tak sup sup do Nemecka 😀 Tu maju obrovsky vyber chleba a peciva. A celkovo som tu spokojna. Na par malickosti...Len je problem, ze ked idem do SR, tak sa iba rozculim na niektorych veciach, ktore cloveku tam zijucemu vobec nepridu....

blondynka400
9. feb 2009

mirusch, no jo. Ale od té doby, oc jsme tady si toho moc nekupuju, nějak nemám úplně důvod. dnešek byl vyjímka 😉
Itálie má tu výhodu, že když přijdeš do čech, přijde Ti, že všechno krásně funguje... Německo je fajn, ale neni tam teplo a moře (teda myslím tím využitelný moře) a na jednu stranu je tam nuda. Tady je to alespoň zajímavé 😀

mirusch
9. feb 2009

Blondy, to jo, ale ja by som asi od strachu umrela, podla toho, co pises 😅 A navyse mam rada, ked je o mna dobre postarane zo zdrav. stranky. To je pre mna dost dolezite. V Anglicku je to tiez o nicom, tam by som uz tiez nesla.
Je ale fakt, ze Nemecko je celkom nuda a more tiez nie. A aj pocasie dost naprd. Ale zase aspon mam dovod vypadnut na predlzene vikendy a dovolenky 😉 Nuz, obavam sa, ze ziadne miesto na svete nie je uplne perfektne. Ja ked som tu, tak chcem byt v SR alebo cojaviemkde a ked som tam, tak chcem naspat. No hroza a strach so mnou...

blondynka400
9. feb 2009

mirusch, ale neumřela... 😎 . Všude je něco. Já mám jedn jednu jistotu, potřebuju žít ve velkém městě, země mi je celekm jedno...
Jo a ten tvůj výbrot určitě vyfoť a ukaž, jsem zvědavá 😉

mirusch
9. feb 2009

Oki-doki. Ja som teraz v malom mestecku, co je fajn, ked chcem mat svaty pokoj, ale mam nedaleko Frankfurt a bez toho by som sa tu tiez scvokla. Nuz, 3 roky v Londyne a 3 roky v Bratislave urobili svoje. Trochu mi chybaju casy, ked som sa vecer len tak zobrala a vyrazila na Oxford street a pod.... Teraz sa len tak lahko nemozem spakovat a ist, lebo by si muzicek myslel, ze mi chudak nejako ublizil 😀 Ale je fakt, ze boli v Londyne casy, ked som sa necitila az tak bezpecne...ale to tu nebudem rozoberat 😕

Teraz uz idem do postele, este trosku pocitam. Dobru nocku.

blondynka400
9. feb 2009

Tak se hezky vyspinkej a ať se tico pěkného zdá. Já pomalu taky půjdu. Já jsem celý život žila v Praze, takže jsme na město zvyklá.... Ale tady ikyž jsem ve městě, tak stejně nemůžu jít kdykoli kamkoli, takže on si člověk nevybere 😀

lenkove
10. feb 2009

Ahojte baby
vy toho pisete, ze nestiham reagovat ani citat ani nic 😀

Napisem vam len,ze sme vcera boli vo Freisingu u prof. Schwarzera. Cestovali sme 200 km, aby nam povedal, ze on nevidi ziaden dovod, preco by mat manzel azoospermiu 😎 . Akurat tu citam papiere k Tese co nam dali.. Manzel to ma podpisat (ze si je vedomy rizika a straty organu a tak 😎 ).. Ale nepodpise, lebo na IVF nejdeme 😎 . Esteze adoptujeme, myslim, ze my to dost pomaha byt v pohode 🙂 a este sa aj tesit do buducnosti 😵 😵

zuzka11
10. feb 2009

Dobré ránko!

Lenkove - tak super, a jak pokračuje vyřizování?Jak dlouho se vůbec čeká????Už jsem se tě ptala, ale asi to tu zaniklo v množství příspěvků - jsme ukecané 😉 - můžeš mít nějaké preference co se týká pohlaví, barvy pleti, stáří dítěte, nebo na tohle se nehraje????

lenkove
10. feb 2009

Zuzi,
ahoj 🙂 Nevadi, infosky sa v konikovi velmi rychlo tratia 😀
Samotne vybavovanie podkladov podla mna netrva dlho (mne to aj s Vianocami pomedzito zabralo mesiac), priprava (psychologicka) trva asi 3-4 mesiace, samotne obdrzanie papiera asi dalsie 2.. Spolu to podla mna nie je dlhsie (ak to beries tak normalne, nenatahujes, ani nesuris) tak pol roka.. Potom tie cakacky su rozne.. Podla preferencii 😅 . Jasne,ze si mozes vybrat pohlavie, vek, zdrav.stav, farbu pleti.. Ziadne dieta ti ale nikto nenanuti, ked sa ti ponuknute "nezapaci" ponuknu ti ine.. len to trosku dlho trva.. par rockov...

zuzka11
10. feb 2009

Aha, díky za vysvětlení.........takže v létě bude miminko???Supeeeer!Moc držím palce!!!!

Ostatní holky - vy snad ještě spíte,nebo co????Pěkně řemeslníky na vás - nám už 14 dní pravují okolní byty, nástup přesně 8,00 konec 19,30, už mám hlavu jako škopek....pořád vrtají a něco jim padá......a venku prší, tak ani nezmizím......

lenkove
10. feb 2009

nieeeee, o po roka dostanem len vyrozumenie, ze mi hladaju dieta 🙂 a to kym ho dostanem trva par rokov 🙄 ale nevadi, pockame si 🙂 Horsie ako snazilkovanie to nebude 😉

zuzka11
10. feb 2009

To určitě ne, teď budete ještě užívat samotu, cestovat, opařit o 106 a pak přijde mimi.......Super, že jste za jedno.....my při našem dlouholetém snažení na adopci narazili asi 1x až 2x, zatím jsem na to "nebyli vyzrálí"....moc vám fandím.......Leni aty teď bydlíš kde???,Německo, nebo jsem to spletla????

mirusch
10. feb 2009

Caute 😉 Nuz, dlho spim, potom ranajky, potom sprcha, trosku som dokoncovala servitkovu t. a teraz rychlo upracem kupelnu a hura do fitneska. Ale je strasne hnusne, prsi, tak sa musim zababusit. Rozmyslala som nad saunou, ale ee. Ale plavat by som mohla skocit niekedy....hmmmm

Lenka no ahoj, tak nech necakate prilis dlho. Mozno vas prekvapia, co ty vies. 😵 A manzel sa nechce zmierit so stratou organu... 😨 😀 Ach jo. Ja som do toho tiez manzela nehnala, rovno som to zamietla, chudak, naco, ked su vyhliadky aj tak takmer nulove.

zuzka11
10. feb 2009

Na eeeeeeendlich, některá z německých kolegyněk otevřela oko 😀 Miri, tady doteď pršelo, ale teď vysvitlo sluníčko, musím rychle vyrazit do knihovny, jinak se neodhodlám........užij si fitko!!!!!!Dneska plánuju ten tvůj koktejl, mám banán, ale asi se stavám v obchodě i pro lesní plody 😀

blondynka400
10. feb 2009

Ahojky, já hlásím že jsem nespaal, ale byla jsem po ránu cvičit 🙂 .
zuzka, jak dlouho jste se vlastně snažili, než to vyšlo?
lenkove, učitě to vyjde. Mám kamarádku, která mimi adoptovala (v čechách). Od podání žádosti čekali 2 roky, a dostali 4 měsíční holčičku. Takže se nevzdávat a vydržet 😉
Jinak stále mě bolí bříško, mám v něm takový divný tlak a je nafouklé, nevím, co s tím 😒

lenkove
10. feb 2009

Mirusch
😀 😀 😀 😀 nie Organu, len organu 😉 len semennika, tiez by sa mohol obetovat pre rodinu, ale on nie 😀 😀 Ja si rada trosku pockam, nech uzrejeme a nie sme taki hrrrr.. Takych 9 mesiacov mi pride ako najviac normalne 😉

zuzka11
ano sme v DE, ale pomaly sa stahujeme domov.. A aj ja som velmi rada, ze sme zajedno.. Je to velka deviza 😕

lenkove
10. feb 2009

Aj ja idem do kniznice 😀 tak caute 😀

Blondy,
ja viem, ze to vyjde 🙂 brusko nech sa uz umudri 😕 😕

blondynka400
10. feb 2009

lenkove, víš jak to chlapi s těmito orgány mají... 😀 . Je dobře, že jsi optimistka, to je potřeba.....

zuzka11
10. feb 2009

Blondy je to hruza, my se snazili pres 2 roky, 2x IVF a nic a ted samo.....pripojuju, ze nam nikdy nic nenasli, jsme zdravi jako buci, jenom to neslo, uz jsme si delali srandu, jestli to delame "do spravne diry" - pardon 😕 😎
Ale musim priznat, ze ted kdyz se otocim, tak mi to neprijde vubec dlouho, ale nez jsem otehotnela tak to bylo taaaaak silene dlouho.....clovek proste to osklive potlacuje........

Brisko se uklidni, to jsou jeste hormony........vydrz, zkus se chovat jako normalne, cvicko do pohody.....mimochodem co ta choreografie, nebyla na dnesek? jak se povedla??????

Ad knihovna - male jsem ztarila novy kasmirovy sal - blbka, bylo tam tak telo, ze jsem si ho odmotala, rozepla kabat a pak mela oci jenom pro knizky a zanechavala za sebou veci 😀 , jo a mam DVD Sex ve meste, jsem 100let za opicema, jeste jsem to nevidela!!!!!Tak se jdu vzdelavat, m)asi az vecer, ale tesim se, snad to nebude blbost, ani jsem totiz nevidela ten serial.....jsem tabula rasa......

blondynka400
10. feb 2009

Tak to jssi teda docela užila. Ono na té psychice záleží fakt asi hodně, jenže n druhou stranu se hezky říká nemysli na to a pod. Hlavní je, aby jsi ty i malé bylo v pořadku 🙂 .

Snažím se chovat normálně, teda v rámci možností 😀 . Ta choreagorafie měla být na dnešek, bohužel jsem ale neměla vůbec tvůtčí myšlení, což na to potřebuju 😖 . Do vystoupení ještě nějaký čas zbývá, tak to potom bude muset dohnat. Jsem ostuda no... ☹

jinak já jsme ani nevěděla že nějaké DVD Sex ve městě je, seriál jsem viděla asi jeden díl a nějak mě to nezaujalo, takže jsem v tom případě asi 200 ket za opicema 😀

mirusch
10. feb 2009

Zuzkaaa 😀 😀 ze ci do spravnej diery 😕 Ale nakoniec ste sa trafili...
Uz si skusila koktail? Ale ja by som asi nemiesala banan a lesne plody. Neviem. Odporucam, ak robis z mrazenych, tak to bude kvoli ladu huste, nechaj trosku roztopit, je to lepsie.

Lenka, ved jo semennik, to teda neviem ci by mu az tak velmi chybal, pokial to nie je organ najhlavnejsi, to by mohlo chybat tebe, chi 😅

Sex v meste som zvykla kukat v Londyne, tu v DE som sa k tomu nedostala, manzela to nebavi a mame len jeden televizor. Ale nejako obzvlast mi to nechyba...
Kuka niekto z vas v DE serial "Nanny"? Fran Fine? Je to blbost riadna, ale z nejakeho dovodu ma to bavi pri ranajkach pozerat, uz to bezi asi siestykrat, odkedy som tu.

Uvidim ci zajtra skocim do mesta. To ale musi byt lepsie pocasie ako dnes, skoro ma odfuklo cestou z fitneska a nakupu. Keby bolo o par stupnov menej, tak sme zasnezeni po usi. 😒

mirusch
10. feb 2009

Blondy, este som chcela, ze keby ta to brusko bolelo aj o par dni, chod znova na sono, ci je to v poriadku, lebo ak sliznica neodisla vsetka, mohla by si dostat infekciu a to je nebezpecne!!!

Zuzka, ty ides zajtra na kontrolu? 😕

zuzka11
10. feb 2009

Miri, já to nechci míchat, to by mě nanapadlo 😕 Folm jsem zkoukla, k mému nenáročnému orzpoložení se hodí, a pěkné šatičky.....Blondy - o folmu jsem se dozvěděla z plakátů, které v létě byly snad všude.......

Na ty seriály nekoukám, já vůbec telku zapínám až po 20, pokud tam něco je, což je málo.......

Blondy - nenávidím řeči o psychice, byla jsem v pohodě, stejně jako v měsící, kdy se to povedlo a TEČKA.Prostě to mělo svůj čas a ten přišel.........