Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
1. mar 2009

Blondy, Skyeurope je pohoda 😉 Aj ked ti maju len take male lietadla, vsak?
Hm, ty si tiez taky neveriaci Tomas ako bola Zuzka 😀 Ved uvidime... Hodis mi link na tvoj graf do IP?
Zuzka pisala, ze niekam idu v nedelu, na chatu, ze chlapi lyzovat myslim. Ale ved ona zase pride.

Mne prave prichadza MS. Teda mozno uz je tu, neviem 😅 Vyhoda Ladycup 😉 Ale zajtra idem do fitneska a uvidim, co to spravi s mojimi bolestami. Uz sa necitim na chorobu, tak hadam som to zazehnala...

blondynka400
1. mar 2009

mirusch, malá? Taková normální, asi pro 160 lidí... Jen jich jim ted většinu zabavili 😀
Grafík pošlu, ale až v pondělí, nemám teď svůj notes a tudíž přístup (nepamatuju si ani login ani heslo). A pak ještě musím teploty doplnit.... ale fakt to na to nevypadá ani náhodou...

Jinak to nění o tom že jsme nevěřící Tomáš, tohle by popíralo všechny zákonitosti. Ale červíček ve mě hlodá, proč by jinak test na HCG po ultrazvuku dělala, k tomu ještě nějaké další náběry které mi nedávali trošku smysl, nic mi jinak nechtěla dát, prý se dohodneme příště. Ale prostě jinak mi to přijde jako nesmysl, nic na to neukazuje.....

mirusch
1. mar 2009

Blondy aha, tak ja som tak vedela, ze su mensie tie lietadla. A preco im ich zabavili? 😕 Ja sa vzdy zabavam na Ryanair, ze ked ludi pustia na letiskovu plochu, tak je to ako na autobusovej stanici 😀 Je tam aj 5-6 lietadiel vedla seba a pri nich cedulky s cielovou stanicou...Raz som takmer letela do Rima 😀 Ale oni to este pri vstupe nastastie kontroluju, ci si dobre.

No a k tomu druhemu, oki, uz sa nevyjadrujem, pockame na tie vysledky...Ale potom hned napis, boze, ved ja uz budem asi v SR, no ako to prezijem bez info? Musim nejako potajomky na MK, ak ma tu este rodicia nenasli, tak aby ma ani nie 🙄 Kedy presne ich budes vediet?

blondynka400
1. mar 2009

mirusch, mají nějakoé finanční problémy, je otázka jak dlouho budou ještě létat....
Jinak si myslím, že k netu se určo nějak dostaneš, ale předpokládám že dříve než ve čtvrtek to nebude. Říkala nejdřív ve středu, ale nechci tam volat na několikrát, už je znám, takže ve čtvrtek nejdřív 🙂 . ale na 99% to bude negativní....

mirusch
2. mar 2009

Ahojte, kde ste? 😕
Ja mam dnes vela v plane, tak dufam, ze to zvladnem, inak budem mat koncom tyzdna stresy - pred odchodom. Skusim fitnesko a tak...

Blondy, tak do stvrtku uz nejako pockame 😉 To som este tu.

violoncielka
2. mar 2009

Ahojte zahranicky
Blondy a test si neurobis,no ja by som uz bola totalne napata.....aj ja som zo zaciatku bola poistena na SK,ale odkedy mi zrusili let BA -Venezia (tiez so SKYE...) tak chodim na SK bud vlakom alebo autom (8-10 hodin),takze sa zverujem do ruk talianom,ale tu na severe je to fakt lepsie.
Mirusch aj ja si dnes pojdem zasportovat...vravis,ze sa bude platit za WC?!?! no su uplny blazni...ved mi boli taki sympaticki a teraz vsetko kazia 😠.Aj minule tehotna kamoska mala letiet z Rima do Trevisa s nimi,ale nechceli ju pustit,lebo sa im zdala kabelka prilis velka (normalna vacsia kabela co nosi kazdy den aj do roboty) Normalne ju nakoniec nepustili a musela rychlo utekat na vlak (cesta trva 7 hodin) a tak prisla na poobednu skusku orchestra o 3 hodiny neskor...Teraz ide podat na nich staznost,spolu s nejakou znamou advokatkou
A my s nimi letime v marci do Dublinu...tak som zvedava co nas caka 😠

schnucki
2. mar 2009

ahojik holky,
ja mela dopo docela fofry 😝
mirusch ja vim ze HCG se dela pri tehu, proto me to zarazilo, ale jsem taky zvedava na vysledky, takze ve ctvrtek se od kompu nehnu 😀

violoncielka tak to jsem jeste nikdy neslysela, ze by nekoho kvuli kabelce nepustili do letadla, to je snad vtip nebo co 😠 .... snad bude vas let v poho 😀 .... a jak to vypada s tim ivf, pujdete v dubnu?

dneska jedu zas za rodinkou, tak se tu vecer asi neobjevim, budu tam az do ct, to me rano pritel vyzvedne, ale budu tu dopo, to jsou decka ve skole tak budu mit casek .... jinak jsem dneska uz vyzehlila, 😝

zuzi kde jsi???

mirusch tak drzim palecky aby ti to fitnesko trosku pomohlo ... jooo, budes mit ve ct dopo casek na kavicku, nebo radeji az se vratite??

violoncielka
2. mar 2009

Ahoj Schnucki,tak si sikulka so zehlenim.Ja si vzdy kopim a kopim pradlo a ked uz sa neda nikam pohnut tak vtedy sa donutim konecne vybalit zehlicku.Inac zehlim celkom rada a hlavne v zime,tak sa aspon trosku zahrejem 🙂

Ano koli kabelke (ona to je taka trosku vacsia kabela asi 30x 30) ale mala so sebou aj husle.No ale je predsa nelogicke dat kabelku s osobnymi vecami do batozinoveho priestoru.Nie?

A na ivf ideme v aprili,no uz sa tesim,snad to tentokrat vyjde...

schnucki
2. mar 2009

stejne je to trosku nelogicky, i kdyz je to trosku vetsi kabelka, nedam osobni veci do zavazadloveho prostoru jak pises, ... nekdy se docela divim

ja taky nemam zehleni rada, a parkrat se mi taky hezky nakupilo, ale pak mam jeste vic nechut, protoze je toho moc, tak jsem se zarekla, ze kazdy pondeli budu zehlit a snazim se toho drzet 😀

tak to je super ze jdete, informuj co a jak, drzim uz ted vsechny palce co mam aby to klaplo 😉

violoncielka
2. mar 2009

Vdaka schnucki,budem vas informovat,ale az ked bude po vsetkom,chcem uplne vynechat kona...
A vy co nove podnikate?

schnucki
2. mar 2009

to chapu .... uz ted jsem napnuta jak to dopadne 🙂
my se chystame na ten spermiogram a delali nam v centru hormonalni profil, pry tam delaj rozsahlejsi nez gynekolog, tak jsem zvedava na vysledky 🙂 ... cekam az se pritel rozhodne tam jit,

mirusch
2. mar 2009

Ahojte.
Violoncielka, tak to ma zaraza, ja som este nemala s Ryanairom problemy, aj ked ma zacina stvat, ze ceny leteniek nizke, ale zrazu sa plati za batozinu s check in 30,- EUR! Predtym to bolo len 10. A za platbu kreditkou tiez 10 a pritom tam vobec nie je moznost na bankovy prevod. Nech radsej daju vyssiu cenu letenky, nie? Ale mam taky dojem, ze som pocula v radiu, ze to uz riesia pravnici ci co...Nuz, o tom vecku sa len diskutuje. Ale je iste, ze ja si nekupim ani kvapku na palube, ked nebudem moct ist cikat...stratili by viac ako by zarobili na vecku... Ale v konecnom dosledku mi je to jedno, lietam s nimi tak raz za rok, kym bude cena dobra, tak ok. Ale s tou kabelkou....ja by som sa im ohanala rozmermi, co maju na internete 😠 A husle sa mozu tiez brat, staci ich nahlasit a ... zaplatit navyse myslim. Mozno tam bol problem. Inak v normalnych lietadlach je normalka, ze ma clovek palubnu batozinu a k tomu este kabelku alebo kameru cez plece.

My sme prave riesili nase letenky do USA, let. spolocnost zmenila casy, no vidim to pri jednom prestupe bledo, mame pol hodinu na prestup, to stihneme iba ak sa dame dokopy s Copperfieldom 🙄 Ach jo. Necham sa asi prekvapit. Ale uz mame cisla leteniek, tak je to hadam ok.

Schnucki, tak prijemnu pracu, ja frcim zajtra do Frankfurtu, vyzera to tak, ze ty nemozes...hm. Hadam mi to s tymi tvojimi skuskami vysvetlis osobne. Na ten stvrtok dohodneme cez mobil...
Ozi a preco nezavolas aspon nech viete vysledky z hormonov? No ja by som tak dlho nedokazala cakat...

Violoncielka, isto nas musis informovat, ved by som tu aj umrela od zvedavosti...A preco potom zanevries na kona? Ved prave by si mohla ziskat vela info, nie? No ale ako myslis...

Zuzi? 😕 Co sa deje?

meleri
2. mar 2009

holky to je mazec, chvilku tu nejsem a už tu baby nabízejí své muže jako oplodnovatele... 😅

malý zrovna spí tak mám chvíli klid.. 🙂

mirusch
2. mar 2009

Meleri ahoj, co? Nieco mi uslo s oplodnovatelmi? 😕

meleri
2. mar 2009

mrkni nahoru do témat...jedna ženská tam nabízí svého muže... 😅

blondynka400
2. mar 2009

meleri, koukala jsem, to je docela síla...

violoncielka, no jo ty t máš o dost blíž, já to mám skoro dvakrát tak daleko, takže je to autem otrava... Jinak test jsem si nedělala, uvidíme... Já si fakt myslim, že na 99% nejsem, přijde mi to jako nesmysl být těhotná s bazálkou 36,3.....

mirusch, to skyeurope taky vybírá za zavazadlo, 10 EUR, ale jelikož létám bez, ani mi to celkem neva 😉

schnucki, a už se nějak rozhodl? nebo je to pořád to samé?

mirusch
2. mar 2009

Meleri to fakt? 😨 Tak ak najdem, kuknem.
Blondy, tak to jo, ved my nic, skor ci neskor, ale budes tehu, to si pis 😉 Ja som tiez rozmyslala bez kufra, ale nejde to 😅 Som proste teta, co nosi darceky 😀

blondynka400
2. mar 2009

mirusch, tak já něco vemu do kabiny jednou za čas si koupim kufr, zvykla jsem si a vyhovuje mi to tak....

mirusch
2. mar 2009

Blondy to jio, my mame tiez taky kufrik na palubu, ale ten bude mat asi premieru do USA alebo ak niekam pojdem len na par dni. Ale domov beriem vzdy vacsi kufor, chodim tak na 10 dni, toz, co uz. Ale mozno sa nad tym nabuduce zamyslim...

zuzka11
2. mar 2009

Zdravíííím!

tak hlásím , že žiju, včera návrat z "chaty" - 3 pokojový super byteček v garmischi, ale pak jsem dopma vytuhla, dneska první němčina -holky, ó jé - parta z nás nebude, na to jsme moc různorodí, ale o to by nešlo, učitelka celkem fajn, ale máme tam dědulu skoro nad hrobem, jinak se to fakt nedá nazvat a je to takový brouk Pytlík, všechno ví, všechno zná, není mu rozumět - nevím, jestli má zuby, zkoušku dělat nechce, chodí si tam jen tak, aby zůstal v kontaktu s mladými, ale ve cvičeních je mimo.......A po obědě jsem zase vytuhla, jsem teď marná.....zítra mám ale volno, budu tu víc, nezbavíte se mě 😀

teď jsu dočítat, jak jste se měly vy....... 😉

mirusch
2. mar 2009

No slava, Zuzi 😀 Zajtra tu nebudem ja... 😕 Az podvecer.
Inak, neostavas tu, tak sa mozes vykaslat na to, ci ste parta alebo nie, sustred sa na ucitelku a na to, aby si do seba nasala co najviac informacii a neboj sa pytat a znasilnovat ju, ked ti nebude nieco jasne. A dedulu mozes ignorovat, my sme tiez mali jedneho takeho, ale nerypala som do neho, najprv chodila aj jeho manzelka, ale potom umrela na rakovinu, no nic moc. Proste si tam na to, aby si sa pripravila na skusku a hotovo. Predpokladam, ze si sa k mojim cviceniam este nedostala... 😀

blondynka400
2. mar 2009

Sláva, Zuzka žije 🙂
Zuzi, já myslela že německy umíš dobře? 😕

Mirusch, ty už nemáš na slovensku žádné věci? Já právě skoro nic sebou nepotřebuju, protože základní věci v Praze mám.... 🙂

schnucki
3. mar 2009

dobre ranko holky,
tak ja uz od 6h strasim, byli tu vyzvednout odpad (delali se nove detske pokoje), tak jsem musela byt vzhuru, aby jim mel kdo zaplatit 😝 .... prijeli pred 7h 😠 .... ted se jdu vrhnout na strhavani tapet v detskem pokoji

mirusch bohuzel s tebou do frankfurtu nemohu, ale nemas cas se cestou stavit v hanau??? 😀 .... to me nenapadlo zavolat tam kvuli vysledkum, uvidim

zuzi jeee ahoj. to je dobre ze jste si chatu uzili 😀 .... na dedulu se vyprdni, jses tam proto, aby jsi se pripravila na zkousku a ze si s tema lidma nesednes, to neres, jedete pak stejne zpatky 🙂 .... a jak ti jdou pripravy, zatim vse v poho??

meleri tak mrknu na to tema ... to je napad ... a jak se vy dva mate???

blondy treba je to mozne 🙂 ... ale uvidime co ti rekne doktorka 🙂

jdu na tapety

schnucki
3. mar 2009

tak jsem si precetla to tema, to to jako fakt myslela vazne??? 😕 😕
no neuveritelnyyy

blondynka400
3. mar 2009

teda schnucki, takhle brzo? 😲
Jinka k tomu tématu, taky mi to přijde neuvěřitelný, to snad nikdo vážně myslet nemůže.... Ikdyž každý jsme jiný 😝

schnucki
3. mar 2009

ja bych pochopila, nebo chapu, kdyz da chlap svoje bojovniky do banky, jako ze je nekomu daj, aniz by se vedelo od koho jsou, ale takhle??? .... taky me to prijde jako blbej vtip 😝

zuzka11
3. mar 2009

Dobré ránko!

Schnucki proč myslíš, že neumím? psala jsem něco takového??? 😕

Blondy ty jsi div přírody 😀 jsem zvědavá, jak to dopadne a smozřejmě držím palce ať pro tebe co nejlíp!!!!!

RyanAir byl dneska ve zprávách.......

taky jsem četla toho oplodňovatele, souhlasíte, že to psal chlap pod dívčím jménem? A určitě něco jako sázku a pak by se v hospodě bavili nad blbýma a naivníma snažilkama.......

schnucki
3. mar 2009

zuzi ja nepsala ze neumis 😕 , blondy psala ze si myslela ze nemecky umis dobre, ja se ptala jak to jde, jestli jdou pripravy na zkousku v poho 😀

covece to je docela dost mozny ze si to vymyslel chlap, ale myslim ze holky si z toho udelali dobrou srandu 😀

schnucki
3. mar 2009

i kdyz zakladatelka tematu ma asi uz 150 prispevku, tak to asi for nebyl, nevim co tim chtela, nebo jak to myslela, ale me to prijde divny

schnucki
3. mar 2009

holky kde jste??? ... ja doufam ze jsem nenapsala neco spatneho ....

blondy zuzka chodi na pripravnej kurz na zkousku, je to malej nemeckej diplom, neni to lehka zkouska, ale da se ... a nemecky umi, dobre, jinak by se do toho nepoustela 😀

strhala jsem tapety, udelala si jidlo a cucim na telku ... jsem tu az do ctvrtka, pritel me vyzvedne v patek az pojede z prace ... zitra se tu stavi az pojede do prace, ale uz ted ho postradam ☹