Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
8. mar 2009

Blondy, nie si tehu? 😕

Zuzi, napis mi potom sms, keby Blondy nahodou bola 😵 No, ako sa mam pripojit bez internetu? ☹ Isto sa dostanem, ale len z cafe alebo tak, nasim teraz net vypadol...
To jo, som B-cko skupina. Negativ.
Inak, to co popisujes, nepisala si nahodou o mojom chlapovi? 😠 Presne tak - lyzicka na pulte, hrncek vylozeny vedla umyvacky, neviem, ci ma pravitko v zadku, ze sa nevie zohnut a odlozit to tam...Ale ja to tam zvyknem nechat, kym mu netrkne.

schnucki
8. mar 2009

ahoj holky,

teda blondy - takze dodatecne vse nej nej k narozeninam!!!! ....

zuzi je dobre ze je u vas vse v poho, jsem moc rada 🙂

mirusch co to bylo prosimte za wellnes program, a to ti jako fakt povydali?? neuveritelny .... tak ty nam uz odjedes, ☹ .... me zatim nenapadlo, ze bych neco chtela privizt, ale pokud me neco napadne poslu sms, ju
jinak oslav radne narozeniny 😉 a tes se na maly darecek co tu od nas ceka 😉

ja se dneska zas hodku vykecavala s nasima, dneska jsem skoro celou dobu pusu nezavrela 😀

mirka007
8. mar 2009

Ahojte dievcata...
dakujem za privitanie,je to od vas mile 🙂
Veru 18 jula mame svadbu ...a kedze sme spolu uz 7 rokov tak sme sa rozhodli ze od svadobnej noci zacneme skusat zarabat drobca...
Tak dufam ze to bude ok,kedze ja mam dost problemy so stitnou zlazou tak to asi nebude az take lahke...ale ved uvidime 🙂
Co ma byt to bude...
Mirusch-si bola v Londyne?Ano a kde presne ak sa smiem spytat?
My sme v 1 zone na Earls Court priamo v centre.
Vravela si ze vyzeram podla fotky mlada...mam 22 tak asi ano 🙂
Ale to nie je podstatne.Podstatne su ine veci ,ze.
Tak papa zatial este napiste budem len rada 🙂
Pekny dnik alebo vecer?

mirusch
8. mar 2009

Jeeeej Schnucki, darecek 😵 Tak to sa uz tesim, to si pis!! No, to som tak vyspehovala u stankov a z letacikov a co som pocula, mne sa velmi do takych rozhovorov nechcelo zapajat....Akurat ma odvazili a povedali, ze som tucna 😝

No ahoj Mirka, som sa uz zlakla, ze sme aj teba odplasili 😉 Ja som bola 3 roky na SZ Londyna. A potom som sa este casto vracala, naposledy s manzelom pred 2 rokmi...teraz mam ale v plane ist zase kuknut. Jasne, ze si mlada, take mile dievcatko 🙂 Vsak pis castejsie, nech je co citat. Takze, vravis, ze 18. jula na ostro... 😵 A mas priatela Anglicana? A ako si ho ulovila?

Blondy, ze vraj v dubnu kupat sa...ja sa mozem v dubnu kupat akurat tak vo vani 🙄

mirusch
8. mar 2009

Mirka, som ta vyspehovala na mojejsvadbe....uz si si niektore saty aj vybrala? 😉

schnucki
8. mar 2009

no jasneeee mirusch, takova malickost 😀 😀 .... ty a tucna?? kde to vyhrabali???

ahojik mirko, to je v cervnu vid, jeee, .... uz 7 let, ty jo, tak dlouho , ale to je super 😵 .... uz tedkon drzim moc palecky aby jste dlouho na spunta necekali, sice nevim jake problemy muze stitna zlaza prinest, ale vzhledem k veku by to mohlo jit rychle

ja jdu taky spehovat, muzu?? ja svatby rada 😀

mirusch
8. mar 2009

Schnucki, to je cervenec 😉
No, ja som tam kukla len na jej album, ma tam vela peknych siat a napadov.

blondynka400
8. mar 2009

mirusch, no tak na toto téma jsem se již vyjadřovala, Pravděpodbnost je někde u bodu mrazu 😀
A koupání ve vaně taky není tak špatné ne? Určitě budeš mít teplejší vodu než my tady
😉

schnucki, 7 let Ti přijde dlouho? My jsme spolu teď osmý... Vy jste spolu vlastně jak dlouho?
A děkuju za přání
🙂

je, mirusch, já si taky myslela že je to červen ☹ . To jsem teda ales ostuda...

mirka, jé, ty si maldá, to bych taky chtěla
🙂 . Tak to budeš těhu rychleji, než napočítáč do deseti 😉

schnucki
8. mar 2009

jeee, pardon, teda cervenec 😀

blondy nemas zac 😉 ... my jsme spolu rok a 8 mesicu ... mela jsem predtim 5ti lety vztah, takze jsme se nasli pozdejc, protoze diky neklapajicimu vztahu jsem odjela do nemecka a tady poznala meho nynejsiho pritele 😀 ... takze se na me nezlobte kdyz rikam - juuu tak dlouho - nemyslim to spatne 🙂

blondynka400
8. mar 2009

Ne v pohodě... Vidíš a já si myslela, že jste spolu už také déle. hold jsme to tedy lehce popletla 😀 A to už po takové "krátké" době plánujete mimi? 😕 Kdy jste se vůbec začali snažit?

mirusch
8. mar 2009

Fiiiha, my sme spolu 6 rokov, z toho 4 a pol zobrati...my sme to zobrali celkom rychlo 😅
Idem si lahnut, este kuknem zajtra doobeda. Bru nocku.

blondynka400
8. mar 2009

Dobrou noc a hezké sny Miri..... 😉

mirka007
8. mar 2009

Ani vam nestiham vsetkym odpisovat 😕 hehe

Mirusch-priatela nemam Anglicana , je Slovak ako hrom 🙂 no veru veru 18 jula naostro 😵
My sme tu v Londyne 3 roky zatial a este asi aj dlho zostaneme pretoze tu planujeme kupit byt po svadbe.
A saty mam uz vybrate,uz mame skro vsetko zariadene na svadbu uz len take drobnosti🙂 saty mam aj v albume...

Schnucki-dakujem za povzbudenie si mila,no veru stitna zlaza to niekedy dost skomplikuje,ale ako komu ved uvidime,nebudem hned malovat certa na stenu 😀

Blondynka400-bodaj by si mala pravdu,to si kazdy mysli ze zatoze je zena mlada moze mat deti lahko ale niekdy opak je pravdou...mam dost velke problemy so stitnou zlazou a aj krvne vysledky nie su bohvieco...

blondynka400
8. mar 2009

mirka007, a svatba bude na slovensku nebo v Londýně?
Tak vím že to až zas tak není pravda, ale přece jenom ve 22 je plodnost o dost vyšší než třeba v 35... Ale to že je člověk mladý, ještě neznamená, že to půjde samo. Navíc jaksi nezáleží jenom na ženě, že ano.... A dle posledních průzkumů začíná být více problémů na straně můžu....

Ale já obyčejně mívám pravdu, takže doufám, že i v tomto případě 😉 S tou štítnou žlázou máš co, jestli se můžu zeptat? 🙂

schnucki
8. mar 2009

blondy to je v poho .... vim ze se to zda jako kratka doba, ale me je 25, jemu 30 a jelikoz oba citime, ze je to ono, myslime si, ze neni na co cekat, loni kdyz jsem se rozhodla, zacit tu studovat a natrvalo odejit do nemecka, jsme se i shodli na tom, ze by jsme radi rodinu, v lednu to byl rok co me pozadal o ruku a rozhodli jsme se pro rodinu 😀 ... vim ze se to nekomu muze zdat narychlo, ale ja jsem si jim jista a on taky, ...

mirka nemas zac 😉 .... to bude urcite hezky, taky bych rada v cervnu nebo v cervenci ... planujete v londyne zustat, nebo se nekdy chcete vratit na slovensko?

mitusch ja si nemyslim ze jste na to sli rychle .... dobrou noc

blondy je ti uz lip??

blondynka400
8. mar 2009

schnucki, je ty jsi tak mladá 😕 . Ale je pravda, že jetli to oba citíte, není na co čekat. Ono stejně tě ten dotyčný může překvapit i po 10 letech....

Já si taky byla jistá v podstatě už do začátku, ale vždycky byli důležitější věci, než rodina. A kdyby jsme nešli do zahraničí, asi by mimi muselo ještě nějakou dobu počkat. Ale jsem ráda, že je to takto 😉

Lépe mi není, teď mě i bolí palice a pořád jsme unavená, ale když si lehnu, zas nemůžu spát..... 😒

mirka007
8. mar 2009

Blondynka400-svadba bude na slovensku..vlastne buduci tyzden v nedelu ideme na slovensko na 2 tyzdne este daco vybavit okolo svadby,sme taki unahanani teraz same stresy okolo toho,zle sa to organizuje kedze sme tu...
Tak dufam ze mas pravdu,budem ti verit 😉
Ja mam znizenu funkciu stitnej zlazy...telo mi vobec nevyraba ten hormon cize ho kazdy den musim jest v hormonalnych tabletkach ☹

Schnucki-v Londyne urcite zostat nechceme ...po svadbe sa chceme este vratit a chceme tu pobudnut mozno este max.3 roky ale ak sa zarobi drobec tak pojdeme asi domkov...priskoro na unahlene zavery..neviem co bude zajtra..hehe 🙂

schnucki
8. mar 2009

presne tak 😀 ... ja jsem se zalekla, kdyz zacal o detech, kvuli vejsce, ale tady je to uzasne udelany, studium s detma neni problem, takze tomu nestoji nic v ceste ... takze jsme si rekli hura do toho

minuly tyden uz se i pritelovi rodice zacali ptat co a jak u nas, teda hlavne maminka 🙂

to me mrzi, me bolela hlava dneska rano po probuzeni, ale jak ... nepomohl by paralen nebo tak?? snad ti bude zitra lip ... ale je to divny, ze jsi takhle unavena a tak 😒

blondynka400
8. mar 2009

mirka, vím, jaké je to zařizovat svatu na dálku, taky jsem to tak měla. Ale naštěstí v době internetu to není problém. V podstatě jen kvůli zajištění obřadu a šatům jsem musela do ČR, jinak jsem to zvládla vše po netu...

S tou štítnou žlázou to máš od narození? Kamarádka má stejný problém, otěhotnění jí trvalo 4 roky, ale podařilo se (jiný problém u nich nenašli....) a už má krásného chlapečka. Teda tím jsem tě nechtěla nějak vystašit, spíš jen tak pro info 🙂

schnucki
8. mar 2009

my jsme taky uvazovali vzit se v cechach, pritel proti tomu nic nema, ale je fakt ze to neni takova dalka jako vy dva .... tak to jo, ja prave nevedela jestli chcete zustat nebo ne ... s tou stistnou zlazou bohuzel zkusenosti nemam, muzu se zeptat jestli te to nejak omezuje, krome denniho polikani tabletek? mluvila jsi treba s gynekologem jestli a jaky vliv to ma na snazeni??

blondy ty jsi borec, ja myslim ze pokud to opravdu provedem v cechach, zamestnam asi hodne mamku 😀

blondynka400
8. mar 2009

schnucki, všechno se dá. I prstýnky jsme objednala po netu a sedly jak ulité 😀 . Všechno nakonec vyšlo absolutně v pohodě. Já to celkově nějak neřešila a neprožívala. A jsem za to ráda, protože na rozdíl od spousty kamarádek a známých jsem si svatbu fakt užila. A to jestli ladí krvata s ubrousky mě fakt netrápí... I když teda manžel žádnou kravatu ani motýlka neměl 😀

Na kdy vůbec svatbu plánujete?

mirka007
8. mar 2009

Blondynka400-Veru ze,este dobre ze je internet,bez toho si to uz vobec neviem predstavit 😉
Problemy so stitnou mam od 12 rokov...najskor mi zistili ze ma spomalenu cinnost a ze mi zacinaju napadat telo protilatky...ale mala som slabu imunitu a velmi aj teraz mam tak ma to zdolalo bohuzial...

Schnucki-Obmedzuje ma to..ale nie az prilis...som velmi rychlo unavena...nic nevydrzim robit prilis dlho...rychlo sa zadycham...mavam zavraty a nizky tlak,,asi tak nejako,,ale inac ok,,,
S gynekologom som uz hovorila..povedal mi len ze sa nemusim bat ze urcite otehotniem ale ze mi k tomu musi dopomoct nejakou liecbou inac to asi nepojde...

blondynka400
8. mar 2009

mirka, bez netu by to bylo hodně těžké.....
No každopádně ti budu držet palečky a pravidelně nás informuj, jak to vypadá 😉 . Jak to máš s gynekologem? Chodím v SR nebo v anglii? Slyšela jsme že v anglii je to s gynekologii hrozné......

I když všechno musí být lepší než tady u nás 😀

mirka007
8. mar 2009

Blondy to mas pravdu..ku gynekologovi chodim len doma na slovensku tu je to o nicom...

blondynka400
8. mar 2009

mirka, tak to máš podobné jako já tady. Tady k doktorovi v podstatě taky jít nemůžu... Akorát to řešení s doktory je pak lehce kompikované... Ale dokuď letadla létají, tak to až zas tak neřeším.... Navíc já toho až zas tolik řešit nemusím, i když po samovolném potratu (hrozně nerada to takot nazývám) jsme s nějakými vyšetřeními začali a jetě budem pokračovat....

schnucki
8. mar 2009

blondy vypada to, ze pristi rok, ja bych sice nemela nic proti letosnimu roku, ale to neklapne, takze pristi rok 😀 ... ja to taky nejak neresim, rada bych takovou netradicni svatbu, ne takovou tu tradicni, vsechno podle planu, to neni nejak pro me

panejo, ale je dobre ze to tvuj gynekolog vi, a i kdyby to melo klapnout s jeho pomoci, hlavni je, ze to nekdy klapne, je moc fajn ze ti pomuze uz od zacatku a nemusis dlouho cekat s diagnozou, s tim, proc to nejde 🙂

schnucki
8. mar 2009

blondy myslis tim ty vysledky na ktere ted cekas vid, ja jen jestli mi nahodou zas neco neuteklo 😅

blondynka400
8. mar 2009

Tak to v tom případě jsi můj člověk 😉 . Já jediné, co bylo na naší svatbě tradiční byly moje šaty. Chtěla jsem klasické bílé. původně jsem sice chtěla bílé s červeným vyšíváním, ale sehnala jsme jenom dvoje, z toho jedny byly krátké a u druhých mi zas lezly prsa 😝 . Takže jsme zůstala u bílých a dobře jsme udělala 🙂

Koukám kolik je hodim, asi půjdú pomalu spát.

Mějte se a hezkou dobrou noc 😵

schnucki
8. mar 2009

😀 saty chci mit taky tradicne, ale to je tak jedinny 😀 ... mam par napadu jak co udelat, ale jeste tak nejak planuju a premyslim 😀

jojo, je uz docela pozde, pujdu si taky lehnout

preju vam taky dobrou noc, papa zitra

mirusch
9. mar 2009

Jej, vy ste vcera pokecali 😀
Mirka, tak ti prajem, nech ten tvoj lekar nieco vymysli, myslim, ze by mohlo stacit ti upravit hormony, ved uvidis co povie. Uz si bola na hormonalnom profile u gynekologa?

Blondy, Schnucki, ja som mala tiez len saty tradicne, biele, o to som nechcela prist 😵 A kvety na aute a tak, ale inak sme mali oslavu u nasich v dome a podvecer sa vsetci prezliekli do teplakov a pyzam, no bolo to super. Okrem pripitku sme nemali alkohol, ale moji kamarati sa vedia zabavat aj bez neho, vypilo sa 10 litrov caju 😀 A vsetci tvrdili, ze to bola super speci svadba. A moj chlap mal sice sako, ale mal cierne rifle 😀 Nikto si to nevsimol.

Oki, idem do vane, potom este kuknem a frciiiim. A zalujem - Schnucki ma termin do CAR na buduci pondelok 😕 Hm, celkom rychlo to tam frci, ja som musela cakavat dlhsie.