Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
17. mar 2009

Ahoj,

Zuzi copak jsi včera vyváděla, že jsi se celý den neukázala? Už jsm si myslela že se ti něco stalo.... ☹
Děkuju, no BT se zatím stále drží krásně vysoko 😵 , ale nechci si dělat zbytečné naděje ☹

Miri, taky ještě jednou všechno nejlepší a zapomeň na to, že by jsi byla stará, si přece v nejlepších letech, ne? 🙂

zuzka11
17. mar 2009

Blondy, byla jsem ve škoe, pak usnula, pak dělala úkoly a pak šla na tu večerní akci a ta trvala do ranních hodin......ale bylo to fajn🙂))

Budeme doufat, stejně i kdyby to nevyšlo, tak máš super poslušné tělo, pořád se snaží....teplotky super......ale budu držet palce, at to vyjde!

Co ty, jak ses včera měla a co plánuješ na dnešek??

blondynka400
17. mar 2009

Jo te bowling? A vyhráli jst, když jsi byla ten nehrající kapitán? 😉

Jinak ono poslouchá, mám ho vycvičené, se bojí neposlouchat 😀 .

No včera nic moc, byla jsem cvičit, umyla auto, opalovala se na zahradě, ale vůbec mi nebylo dobře, ale dneska už je to lepší, tak snad to vydrží....

Dneska půjdu opět cvičit, pak mám hodinu tance, ještě jsem tu pro holky moje prá věcí od rána vynýšlela (a nějak jsem blbě skočila na otník a pěkně bolí 😠 ) a teď se tu probírám životopisy, dělám výběrko pro jednu firmu....

zuzka11
17. mar 2009

Jojo, Blondy ten bowl., já nehrála, ale povzbuzovala, i tak to byl fajn večer......

To cvíčo ti fakt závidím, já si dávám ráno před snídaní posilkováníčko na nohy a zade, ale pořád mi pohyb chybí, takové to "do mrtva" až tě svaly bolí.......

Myslím na tebe, ať jsi OK.......a kotník taky, to by byla hodně blbá komplikace!

blondynka400
17. mar 2009

No já to s tím cvičením nějak moc nepřeháním, hodně jsem teď ubrala...
Ale kdyby to náhodou vyšlo tak taky budu muset ubrat ještě víc a to nevím jak zvládnu ☹

Já mám ty kotníky vyvrklaný, to jsou samé doskoky a tak, nic nevydrží, to je u mně naprosto normální.... to rozchodim 🙂

meleri
17. mar 2009

holky, nějak nestíhám...vařila sem, utírala prach, žehlení, podlaha + koupelna...🙂)))do toho mi včera přišel ten akva filtr tak ještě čekám rostlinky a jak se to zaběhne tak po třech měsících asi pak koupím ještě pár super rybek...🙂

já jsem se poslední tři týdny na sport jaksi vyprdla, a už mě to začíná štvát...tak sem dneska začla sedy lehy...břicho mi totiž furt visí po tom porodu....a ty kila ne a ne dolů..

Blondýnko
co jsou to ty doskoky? jo je fakt že jak člověk otěhotní tak je to co se týče sportu naprd..
tý jo já už fakt tak dlouho nebyla plavat, člověk tak strašně zleniví fůj! půjdu dneska aspon do garáže nafoukat kolo a jak se přetočí hodiny tak budu večer jezdit na kole aspon sakra....

blondynka400
17. mar 2009

Ahoj Meleri,
jsi psala že si kila po porodu skoro žádná neměla ale že jsi nabrala až v kojení, ne? 😕
Jé to je super, že máš ten filtr, konečně budou mít rybičky krásnou vodu 🙂

Doskok je úplně obyčejná věc. Když skočíš a pak doskočíš, tak tomu se říká doskok 😉 . Když dlouho provozuješ nějaký sport, kde tohle provozuješ skoro každý den, kotníky to prostě většinou nevydrží, a moje uvolněné zvlášt ne.... 😒

schnucki
17. mar 2009

ahoj holky,
moc se omlouvam, ze jsem se vcera uz neozvala, ale vubec jsem nestihala 😝 jsem dneska a zitra jeste u rodinky, ve ct a v pa jsem doma, tak budu moct psat, .... dolu do bytecku ve sklepe se nastehoval deda a byl tu u me cely dopoledne, takze jsem nemela casek mrknout ani se moc ucit 😒 ...... ale on byl rad, ze ho nekdo posloucha 😀

mirusch jeste jednou vse nejlepsi k narozeninam!!!!!!

blondy tak my budeme doufat s tebou, ze se teplotka dolu nevrhne a zustane pekne nahore 😉 a jak psala zuzi, i kdyby to neklaplo, nadeje je velka, ze to klapne priste, ale my drzime vsechny palecky co mame 😉

jinak pust jsme ukoncili hned v pondeli 😀 taky doufame ze budou vysledky dobry .... na ten termin pojedeme, i kdyby byly vysledky dobry, protoze neco je urcite blbe, kdyz to tak dlouho nejde, ale ve ctvrtek zavolame co a jak, uz se nemuzu dockat 😀

blondy co kotnik, uz se umoudril? .... ja se chci taky opalovat 😎

zuzi je dobre ze jsi si ten vecer uzila 🙂 a jak ti je? doufam ze gyrosek nezlobi a ma se pekne k svetu 🙂

ahoj meleri, plavani je fajn, uz se ti podarilo zjistit, jestli by jsi nemohla s malim chodit plavat??

jdu si sednout k uceni, nez pojedu pro ty dva 😀

hezky den vsem 😀

mirusch
17. mar 2009

Ahojte 😀 Ďakujem vám srdečne 😵 Dnes je taký obyč deň, prší, je hnusne, balila som si kufor, zajtra frčim už ráno do BA a potom ďalej.
Napíšem vám viac potom, teraz to veľmi nejde...
Pápá kočky.

zuzka11
17. mar 2009

No však už se těšíme jak budeš referovat, Miri! 😉 Ať už jsi tu!

Schnucki - Gyrosek je zatím OK, ale tloustne, padouch, tloustne.....nějak rychle, teď je velký skok, kdyžtak vám zase někdy pošlu fotku, jak to skočilo.....

Meleri - do pohody, ale něco by asi bylo fajn, aby ses odreagovala.......co saik, spi uz dobre? A ty jsi v pohode? V sobotu rano jsi tak neznela.........

blondynka400
17. mar 2009

zuzka, no jo, ty jsi nám vlastně neukázala tu slíbenou večerní fotku 😠 😀

mirusch, už se na tebe těšíme 😵

schnucki, to mi je jasné že se nemůžeš výsledků dočkat, to čekání je blbé, to znám...
S teplotkami uvidíme, snad budou poslouchat, každpádně dneska mi je o dsot líp, akorát ty prsa a podbříšek jsou takové divné.... 😒

Kotník bolí, ale já ho rozchodím 😠

schnucki
17. mar 2009

presne, uz se tesime na zazitky z nataceni 😀

zuzi to jsem moc rada ze je gyrosek ok 🙂 .... 😀 jen at roste, .... rady se podivame jak se ti brisko zvetsuje, vim jak jsi psala ze nerada davas sem fotky, takze pochopime kdyz se ti nebude chtit, 🙂 kdyztak sem hod fotecku zase jen navecer a rano ji zas muzes smazat .... opravdu m tesi ze se mate dobre vy dva 😉

schnucki
17. mar 2009

blondy, super ze je ti dneska lip, to me tesi 🙂 .... nooo, co ja vim, tak vetsinou prsa zlobi kdyz to klapne, s podbriskem nevim 😒 .... v sobotu by mela ms dojit, vid, tak uvidime 😵

s tim kotnikem me to mrzi, ale jen mu to ukaz, neradovi 😠

blondynka400
17. mar 2009

schnucki, no měla by přijít od čtvrtka do soboty (přesněji to neurčim), nebo a nebo také možná měla přijít dnes, jsou dvě možnosti kdy byla ovu. Nějak je to tenhle měsíc trošku zmatené..... 😒

Mrzet tě to nemusí, já jsem fatk zvyklá, jsem schopná jít po rovince a on se mi podlomí, už ho mám (hlavně tenhle jeden) tak uvolněný, že se to stává fakt často. Trochu oteče, je zelenofialový ale chce ho fakt rozchodit, pak to trvá tak dva dny než to přestane bolet. doktor říkal, že tam mám už ty vazy něja úplně špatné... Jinak nevím, neřeším to....

schnucki
17. mar 2009

to zni docela hrozne s tim kotnikem, ale aspon ze uz v tom mas praxi, 🙂 ... doufejme ze ho rychle rozchodis, preju at te dlouho neboli 😉

myslim ze pockej do vikendu a pokud se o vikend neobjevi, bude to vypadat nadejne 😵

letim pro ty dve zlobidla, pokusim se objevit se i pozdeji, pokud se mi to nepovede, ozvu se zitra 🙂

preju vsem kraaasny zbytek dne 😎

blondynka400
17. mar 2009

schnucki, není to tak hrozné jak to vypadá...
Jojo, čekám, nic jiného mi taky nezbývá.... 😀

Také přeju hezký zbytek dne 🙂

schnucki
18. mar 2009

dobre ranko holky,
tak jeste dneska a zitra jedu domu 🙂 .... mala vcera zase vyvadela, ma totiz tendenci, vecer jist dlouho a hodne aby nemusela do postele, a tady se tomu rika, ze ma chudinka hlad ... no a vcera mela doucovani, byla unavena .... protivna ..... 😝

jinak celkem nic noveho,

jak se mate vy?? ... tady sviti slunicko, otevrela jsem balkon a pujdu se ucit ..... normalne me dneska zbudili ptackove 😵

blondynka400
18. mar 2009

Ahojky,

schnucki, nic by nedostal parchant jeden a šel by spát 😀 . Nevím jestli bych se tahkle zvládla starat o cizí děti, tě docela obdivuju 😎 . Já mám sice poměrně velkou praxi jako teta, ale u synovců a neteří si můžu dovolit cokoliv, jako kdyby bylo moje, zvlášť u toho jednoho. I když já ho nikdy neuhodila, jenom ho mučim. A stejně když se ho někdo zeptá koho má nejradši, tak řekne, že tetu 😵

To je super že sluníčko dorazilo i k tobě 🙂

No u mne celkem taky nic novýho, akorát jsem asi trubka... ☹ . Byla jsem cvičit a asi jsem to přehnala. Na veslovacím trenažeru mě tak tačal bolet podbříšek, jako ještě nikdy. Tak jsme okamžitě přestala a bolelo to ještě asi další hodinu, tak doufám, že jsem nic nezpůsobila 😒
Teplota se drří tak nějak pořás stejně, o desetinku níž než včera, ale zas jsem měřila o hodinu dřív (jinka to dnes nešlo....)

schnucki
18. mar 2009

ahoj blondy,

ja jsem si tu u deti respekt udelala, ani rodice tolik neposlouchaj jako me, i kdyz uz jsem tu rok apul byla jen na navstevach, takze jsou pekne rozdivoceny, ale ja kdyz reknu - bud to udelas nebo jdes nahoru do svyho pokoje - a oni to neudelaj, tak nahoru jdou, i kdyz je tam kolikrat dotahnu, to jejich rodice nedelaj, teda mama sem tam jo .... oni vedej ze si u me tolik dovolit nemuzou .... taky mala byla vcera celej zbytek odpoledne ve svym pokoji, az tam usla ...... neperu se s nima 😀

i kdyz na zacatku to divny bylo, nevis co si muzes dovolit a co ne .... i deti zkousej kde jsou jejich hranice, ale rychle jsem pochopila ze si musim vybudovat respekt .... a servat se je nebojim, neboj 😎

😨 ..... ja si myslim, ze se podle me nic nestalo, mozna to byla reakce na to, ze jsi dlouho poradne necvicila, ja mam kolikrat taky krece v brise, kdyz po delsi dobe cviceni prezenu ..... vemme to tak, ze teplotka je nahore a neco se tam povedlo, podle me, kdyby si vcera neco pokazila, krvacela by jsi ... nebo ne? .... myslim ze to bylo velkou namahou po delsi dobe 🙂

doufam ze jsem to napsala srozumiletne 😅

blondynka400
18. mar 2009

schnucki, tak je fajn, že tě v tomhle jejich rodiče podporují. Kamarádka byla dělat aupair ve francii a po dvou měsících toho nechala, protože to byli rozmazlení parchanti a ona práve něšmohla nic. Vždycky si pak byli pstěžovat a rodiče jí za to ještě seřvali, no hrůza. 😠

Napsala jsi to srozumitelně, ale jsem teď byla cvičit každý dne a spíš jsem si ubírala než bych si přidávala. A to nebylo včera ale dneska ráno ☹

schnucki
18. mar 2009

ja musim rict, ze v rodince jsem tu mela fakt stesti, taky jsem slysela ruzny pribehy, kde si clovek rikal, ze to snad ani neni mozny, ale oni me brali jako clena rodiny a ne jako pracovni silu, mozna i proto mame tak dobry vztahy mezi sebou .... a podporu jsem od nich mela a mam, takze je to pohoda ..... i kdyz orzmazleny jsou decka trochu taky

jo dneska rano? .... ja si opravdu myslim ze by prislo krvaceni, nebo alespon spineni .... a vlastne ani nevime, jak to je, jestli se povedlo nebo ne 😒 ..... nemas moznost zaskocit k doktorovi, aby se podival jestli je vse v pohode? vim ze mas doktora v cechach, ale neni moznost k nejakemu zajit? .... a je divny, kdyz cvicis skoro kazdy den, ze by se az ted neco objevilo

schnucki
18. mar 2009

ted uz ti je ale dobre, vid?? ..... myvala jsi to nekdy ve spojeni se cvicenim?

blondynka400
18. mar 2009

schnucki, no musela bych jet 30 km zas do americký nemocnice a zaplatit min 300 EUR, navíc stejně je brzo, pochybuju, že i kdyby tam nělo bylo, že by to bylo vidět....

Právě, že jsem o nikdy ve spojení s cvičením neměla 😒 . No prostě jsme hold trubka, jestli tám náhodou něco bylo, tak jsem to asi zkazila, co se dá dělat no 😔
Před cvhálí jsem is lehla a nebudu nic dělat 😉

Tak to jsi tedy měla fakt štěstí... 😵 A jak jde vůbec škola:

blondynka400
18. mar 2009

Jinak jojo, už je todobré, citím ho stejně jako teď ty 3 dny, takže dobrý 🙂

schnucki
18. mar 2009

nehazej flintu do zita 🙂 ja si fakt myslim, ze pokud by se zadarilo a ty jsi tim cvicenim neco pokazila, ozvalo by se to driv, a mela by jsi krvaceni nebo tak ..... pekne si udelej dneska pohodlicko, nic moc nedelej a pockame co se z toho vyklube 🙂

moc na tebe myslim

prednasky mi zacinaj 14.4., takze mam jeste prazdniny, ale uz se ucim, nebo snazim ucit, protoze toho budu mit fakt dost .... a musim se nejak mrknout na rozvrh, nejak jsem si nasla prednasku, co vlastne pro magistr neni, tak na to musim zitra na mym jeste mrknout 😝

schnucki
18. mar 2009

ted me tak napadlo, co kotnik, jeste zlobi??

a co nam vyvadi zbytek???

blondynka400
18. mar 2009

Tak jsem se hezky vyspala a už mi je o dsot lépe 😵 no uvidíme, teď mi stejně nezbývá nic jiného než čekat...
Schnucki můžu se zeptat co vlastně studuješ? A v ČR nějakou školu máš? To jsem zvědavá, co?...

No zbytek asi nic...
😠 🤐

blondynka400
18. mar 2009

Jo málem bych ti zapoměla odpovědět, kotník už je o dsot lepší, sice hraje všemi barvami ale už to skoro nebolí 😉

blondynka400
18. mar 2009

schnucki, tak sjem asi zbytečně plašila. Udělala jsem si test a je negativní, tak aťr si bbřicho dělá co chce.... 😖

zuzka11
18. mar 2009

Blondy - test takhle odpoledne a před termínem??? 😕 Šetři si ho na sobotu ráno! 😉 Jinak kotník je pech, měla jsem ho jednou, po fotbale a teda fakt nic moc.......

Schnucki - skoro jsem tě minula, užij si návštěvu!!!!

Já včera nějak nestíhala, kafčo s tou kamarádkou,no, Adam řval únavou, moc dlouhé nebylo, dneska Nj, pak velká chrupka, asi jarní únava a pak knihovna a tam jako vždycky stvrdnu dlooooouho 😀

Co Miri, zítra by už měla bát zase naše, nebo se pletu???