Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
22. mar 2009

Schnucki ahoj,už jsem psala, viz můj poslední příspěvek 😉
Tak hlavně že ti je dobře. Taky bych si ještě bramborák dala, ale sama si je dělat nebudu.... 😒

schnucki
22. mar 2009

ahoj blondy,
tak s tou ms me to mrzi, ale hlavni je, ze ty z toho nejsi nestastna 🙂 i kdyz s tou carkou na testu je to nejaky divny .... treba je mozny ze se to povedlo, ale telo nebylo jeste pripraveny, to by vysvetlovalo teplotu porad nahore a // .... ale ta teplota je taky zvlastni, normalne by mela klesnout

snidane, jdu si nahazat chlebik 😀

blondynka400
22. mar 2009

schnucki, no budeš se divit, ale fakt nejsem 😀 . Asi už jsem otrlá 😉 . Tak ta čárka byla po limitu, takže bych jí nebraĺa jako relevantní výsledek. Někdy BT klesá až v průběhu MS...

Jinak dobrou chuť 🙂

schnucki
22. mar 2009

blondy ja si myslim ze je dobre jak to beres, ono nema cenu si kazdy mesic rvat vlasy, protoze zas prisla ms 😀 ono to zamrzi, ale ma se jit dal, jako ty 😉 .... aha, no vydis, zas sem o neco chytrejsi, to jsem nevedela ze muze klesnout i behem ms

dekuju

blondynka400
22. mar 2009

Né to fakt nemá, já už jich takhle moc nemám a plešatá být nechci 😀 . No on je to asi tím, že bych mimi sice moc chtěla, ale není to pro mne jediný středobod zájmu.... 😉 . Ono občas tělo reaguje na pokles hladiny pomaleji... Je to hodně inidividuální. Stačí se kouknout do fertliity na křivky a zjistíš, že je možné v podstatě všechno 🙂

schnucki
22. mar 2009

to je dobre, clovek neni pak tolik vystresovanej z neuspechu a tak .... i kdyz kolikrat je to ta posledni vec, ktera chybi k uplnemu stesticku a to se pak clovek na to upne a soustredi ....

😀 ono je fakt mozne vsechno 😀

co mate dneska v planu??

my obed u rodicu a pak delani bramboraku, mezitim se budu ucit .... vecer pak telefonovani s rodici a zitra huraaa za mirusch 😀

mirusch
22. mar 2009

Ahojte 😀 Nuz, dnes musi byt prednejsia svokra, musela som sa ponahlat, lebo pride na obed, tak som nieco ukuchtila. Vyzera to byt mnamka, aj ked to bolo len podla fantazie .... morcacie maso na zeleninke (mrkva, petrzlen), vela korenin, tymian, no a Zlaty bazant-tmavy 😀

Blondy, to je s tebou velmi zaujimave, mozno si zase bola tehu a odislo, alebo proste blby test, pokial prisla MS nacas. No zahada, proste. 🙄
Inak aj ja som to mala tak, ze BT klesla az na druhy den MS. To je normalne.

Schnucki, neviem ci obchod stihneme, uvidime, mozno aj ano. Ale netes sa, do nicoho sa tam nezmestis 😀 Sme pre nich velryby....
A inak, ja si myslim, ze ak nie si chora, tak mas tiez zvyseny LSH, ci ktory to je, uz som pozabudala, lebo mna sa Dr. presne pytala, ci nemam zimnicu a navaly tepla....ale ja nemam, mala som len o nieco zvyseny. No, pekne to potom v CAR musis povedat. Nech ti to preskumaju.

Ako tak kukam, zase nova babenka odstrasena... 😖 Ja to uz nechapem, fakt. A pritom sme take uzasne.
Vibeke, kde si?

schnucki
22. mar 2009

pokud ho nestihnem nic se nedeje 😀
ja normalne takovy stavy jako vcera nemam, normalne mi i vadilo, kdyz se me dotknul, protoze mel teply ruce a ja potrebovala studeny .... no divny to bylo 😀

treba se tu jeste objevi, .... my totiz nekousem a jsme hodny 😀

blondynka400
22. mar 2009

schnucki, já dneska nemám v plánu nic, tedy původně jssem měla, ale stála jsem se absolutně nepoužitelnou, začalo mě hrozně bolet bříško, tak ležím v posteli jak lazar... A dokoncei proti méme přescědčení jsem si vzaĺa prášek, protože to fakt už nešlo a lezla jsme tu skoro po čtyřech. Ale tedy o moc lepší to zatím není..... ☹

mirusch, no já prsotě nikdy nemůžu mít nic jednoduchého a jednoznačného. Nemyslím si že by test byl blbý, byl to český mamatest, ten většinou nelže... Načas nepřišla, měla den zpoždění. Ale to je jedno... Navíc já s tím tenhle měsíc ani nepočítala že bay to vyšo, jelikož snažení tento měsíc nebylo optimálně načasované (jak jsme tu měli tu návštěvu...)

Holky, tak třeba koušem no, ale nevíme o tom... 😀

violoncielka
22. mar 2009

Ahojte dievcatka
tak som sem zaskocila,kedze nehryzietie.... 😀

Blondy,aj ja mam niekedy taky pocit,ze nic nemozem robit,alebo dosiahnut tak ako kazdy normalny clovek.To mi vzdy vraveli aj moji bratia,ze musim byt stale nieco extra (ale ja som nikdy nechcela byt nieco extra) 😀 .Nuz co musime sa prijat take ake sme,aj s nasimi "muchami" a inymi zalezitostami....
Blondy ako mate na juhu? tu je krasne,az na vetrik,ktory fuka teda statocne.
Ja uz prestanem za chvilku brat antikoncepciu (uz mi ide na nervy,lebo neberiem iba klasickych 21 tabletiek,ale pokracujem v nepretrzitom uzivani-uz 5ty den navyse,uz ma vsetko boli...) no a potom cakam na MS a zacnem so stimulkou....takze za take dva tyzdne to vidim na akciu IVF.... 🙂 .Tento krat nebudem mat tolko prace,teda mozno ziadnu okrem ucenia,takze sa idem pustat do malovania a budem si vyhravat domka na cello,pocuvat muzicku atd....skratka chcem si vytvorit taku pohodicku....
Budem vas obcas informovat o postupoch(nebojte sa) ale chcem si dat aj oddych od PC.MIrusch to nie preto,ze by ste mi nepomahali (prave naopak) ale ja som hrozny zavislak a ked mam volno,ked zapnem PC tak dokazem presediet aj cely den za PC....Nehnevajte sa na mna 🙂

zuzka11
22. mar 2009

Asi fakt koušeme....... 😖

Blondy - jsi teda fakt div přírody....hlavně ať to břicho přestane bolet a můžeš se jít odreagovat, zacvičit......ode dneška jsi slaměná vdova?

Schnucki - pozdrav Miruš 😀 Je fajn, že je ti lí....já měla podobný stav v pátek, rozbolelo mě v krku, byla mi zima....ale naštěstí to do rána přešlo....

Miri - morčacie maso mi zní jako z morčat, ale to asi ne, viď?? 😉 Je to po česků krůtí??

Já dneska dočítám knížku na kDS amusím zodpovědět otázky a pak asi Miri jeden test od tebe....pak hora prádla na žehlení......žádný super program.....manžel si šel zaplavat, mě se nechtělo........

schnucki
22. mar 2009

ahoj holky,

violoncielka tak drzime vsechny palecky co mame, aby to vyslo, chapeme ze si das oddych, nezapomen jen sem tam informovat, jinak umrem od zvedavosti 😀

blondy co dela brisko?? uz je to lepsi? ... div prirody 😉

zuzi je dobre ze te to preslo, jeste aby te skolila nejaka nemoc .... koukam mas dneska plnej program ...

tak me se zas neco povedlo, koukala jsem chvili s pritelem na televizi, pak snedla krajic chleba, sedla si k uceni a zamotala se mi hlava, napsala jsem par radek ale musela jsem od toho odejit, jdu se natahnout na gauc, .... fakt uz to nechapu, co se deje 😠

mirusch
22. mar 2009

Zuzi, nie je to z mocat, ale z moriek, cize kruti, jj 😀 Proste Putenfleisch. Ale bola to mnamka, este zvysilo aj na zajtra pre Schnucki, tak vam povie, ci som neklamala 😅

Violoncielka, ja ta chapem, ja tiez kolkokrat by som urobila viac, ale sedim na nete...Ale info budeme potrebovat, lebo inak sadnem na lietadlo a pridem ta strasit 😉 Drzim palce!!!

Blondy, aj minule si mala bolesti, myslis, ze by to mohlo byt zase neuspesne tehu? 😕 To ale asi nikto uz nezisti. Hm....

Schnucki a pijes dost tekutin? Mineralku, caj ( nie sladke limonady)? Ak mi pripomenies, zajtra ti odmeriam tlak.

violoncielka
22. mar 2009

Jasne Mirusch 🙂 🙂 ,
Vidim,ze ta vidim aj na VS,to je dobre,ale nedaj sa prilis strhnut do diskusie...Skratka je to taky nekonecny kruh ,aj tak do projektov tam v nebi nevidime.Mozeme sa iba modlit za pochopenie a rozoznanie dobra od zla. Je to niekedy velmi tazke...
Som rada,ze sem tam zavitas aj tam 🙂

schnucki
22. mar 2009

pokusim se na ten tlak myslet, ale nikdy jsem s nim problemy nemela 😒 .... piju vodu a pak mam takovy ochuceny vody, abych furt nepila jen vodu

zitra vam poreferuju jak mi u mirusch chutnalo 😀

mirusch
22. mar 2009

Violoncielka 😉
Schnucki, jasne, myslela som, aby si nepila len Colu a limonady. Ale miesat kludne mozes.

blondynka400
22. mar 2009

violoncielka, tak to máe tedy asi hodně podobné... U mne je problém asi v tom, že já celý nejsme normální, nemám normálnhí manžela a tak 😀. Ale už jsem si zvykla 😀
Tak to máš za chvilinku, budu držet všechny palečky co mám...

No my jsme tady měli fakt krásně, dalo se chodit už jen v tričku, ale pak byla velká bouřka, ochladilo se a začalo hodně foukat. ale oproti čechm je to fakt pohoda, krsáně mi rozkvetla celá zahrada.... 😵

zuzi, správně jsi mě pojmenovala 😉 Jojo, odedneška... ☹ . Nakonec jsem si i proti méme přesvědčení vzala prášek a šla jsem si lehnout a už to docela jde. Předtím to ale fakt nešlo skoro vydržet, lezla jsme takdy skoro po čtyřech a chtělo se mi zvracet... JInak zítra jdu cvičit určitě, pomáhá mi to, možná bych šla i teď, ale posilka je v neděli zavřená.

schnucki, teď už ano, ale myslím že je to ještě tím práškem, uvidíme... A co, jak ti je? To je také fakt zajímavé, ten tvůj stav, ty mě chceš napodobit, co? 😀

mirusch, abych pravdu řekla je to hodně podobné jako minule a mám takový pocit že asi bylo...
😢 Ale nechci o tom moc přemýšlet, ale doktorce to určitě řeknu (rozhodla jsem se že budu chodit k ní, protože můj doktor je tam jenom jedno odpoledne v týdnu a to prostě takhle na dálku nestíhám a ona je super, akorát tedy trošku blázen, má asi 4 vysoký a tak..)

mirusch
22. mar 2009

Blondy, veru, mala by si o tom povedat Dr. Lebo ak to bolo zase ono, asi budes mat imunitny problem. Alebo ktovie co a nebolo by od veci patrat po pricine. Alebo genetika, alebo saktosalpinx, alebo cojaviemco. Ale aj tak ti budem drzat palce, aby to raz skoncilo velmi uspesne!!!
Ty pocuvaj, opatrne s tym cvicenim, nejako sa mi to nezda.

My sme tu mali jar vcera. Naaaadhera. Som sla na prechadzku a cudovala som sa, co to vsetko uz v zahradkach kvitne. Prvosienky, narcisy, vselico. Teraz sa pocasie zase zhorsilo, ale ved coze. Musime mat aj zamracene, aby sme sa potom tesili zo slnka, nie?

blondynka400
22. mar 2009

mirusch, určitě to řeknu. Genetiku máme ok, tu jsem nechala udělat dopředu, jelikož manžel není nejmladší a ještě kvůli jedné věci, takže ta je ok. Ten imunitní problém mě už napadl, protože mám poměrně silnou alergii, takže mi v jednu dobu dělali všemožné imonlogické testy (nevím jak moc je to podobné s tedy co dělají při nemožnosti otěhu), ale mám nějak extrémně vyvinutý im. systém. doktor tenkrát řákal že bych z toho mohla mít někdy problémy. Já jsme zatím vždy viděla jen výhody, nějaké chřipky a pod. se mě nikdy netýkaly....

Hele co je to saktosalpinx?
😕

Ano budu opatrná, nebudu to přeháneět, slibuju 😉

Máš pravdu občas musí být ošklivě, abychom si toho sluníčka vážili....

mirusch
22. mar 2009

Fiha, vidis, to by nebolo od veci riesit, to imuno, mne povedali, ze to riesia az pri opakovanych potratoch, ale teba sa to uz moze kludne tykat. Inak, neviem, ci nahodou netreba zistovat imunitu na embrijko tesne po jeho strateni, tak do mesiaca. Prediskutuj to s Dr. Alebo nech ti preventivne nasadi liek...Prednison? Nepamatam, ci to je na problemy s imunitou. Vsak su na to odbornici, nebudem sa do toho miesat. Ale opytaj sa.

Saktosalpinx je infekcna tekutina, co sa moze nachadzat vo vajcovodoch a vtedy nemas sancu donosit. Poznam babenku, co otehu az ked jej odstranili vajcovody. Ale to sa zrejme teba netyka, to skor ta imunita.

Ja by som sla tiez zajtra do fitneska, ale nemozem kvoli Schnucki 😀 Tak v utorok.

Inak, nejako ma boli mechur 😠 Teda si myslim, ze to je mechur. Ale zatial nic nepali, urobim si rano test z mocu. Co ma byt pri infekcii zvysene? Leukocyty? Zuzkaaaaaaa, pomoc.

blondynka400
22. mar 2009

Mirí a ten Prednison je na co přesně? Určitě se zeptám, ona je docela svolná k řešení, i když to ještě není rok. Jsem taky zvědavá jak dopadl ten hormonální profil a ty další stěry...

Jé tak jsem zas o něco chytřejší, to jsem nikdy neslyšela...

Jinak ano, měly by to být bílé krvinky. Jaký na to máš test? 😕

schnucki
22. mar 2009

😀 jojo blondy, vypada to, ze se asi po tobe opicim 😀 vypila jsem ksoro litr a pul vody a je mi o neco lip, ale ucit nebo cist uz dneska radeji nebudu ....

tady bylo dneska cely den pod mrakem, takze ani na prochazku to moc nebylo

za chvili jedeme k rodicum, budu volat nasim 😀

preju hezky zbytek nedele vsem, ozvu se pozdeji

mirusch
22. mar 2009

Blondy, tak som kukla, je to Prednisom, co davaju babam, aby nevypudili embryo. Alebo ak maju imunitnu reakciu na spermie. Potlaca to imunitu (napr. aj po transplantaciach organov to davaju). Ale ak Dr. uzna za vhodne, mozete skusit. Lebo vyzera to, ze s otehu nemas problem.

No, v lekarni predavaju take pasiky, podobne ako maju u lekara, tam je 6 policok a ak nieco v moci mas, tak sa to sfarbi. Vyzera, ze malicko zvysene leukocyty mam.

Schnucki, zajtra ta cakam 😀

blondynka400
22. mar 2009

schnucki, ty opičko 😀

mirusch, hm, tak já to prokonzultuju
Jo tak to znám, to mě nenapadlo, že se dá takhle určit zánět.... Dneska jsme nějaká natvrdlá 😝

mirusch
22. mar 2009

Blondy, to neva, to prejde 😀 😝 Ved aj Dr. tak zistuje...Tak naco tam budem behat, ak nic. Ale ak neprejde, budem musiet 😖 SKusim pit brusnicovy caj.
A tebe prajem, nech uz nemas bolesti.

mirusch
22. mar 2009

Schnucki, ozi, si nam nepovedala ako skoncil priatel s tou nohou. Nezasivali mu to,vsak?

Musim este pozehlit...zeby som to nechala na zajtra pre Schnucki? No, ta by ma hnala 😀 🙄

blondynka400
22. mar 2009

mirusch a zoušela jsi sušené brusinky? Kamarádka trpěla na záněty močáku úplně hrozně, vždycky byla pár dní totálně k nepoužití, pak je začala každý den jíst a od té doby ho neměla ani jednou. A to to přetím řešila i doktory a nedokázali jí pomoct....

Schnucki ráda žehlí ne? 😀

no jo schnucki, co ta noha? Nezašíval si to nakonec sám? 😀

mirusch
22. mar 2009

No ved brusinky....ja nemam problemy so zapalmi, nemala som uz 20 rokov ziaden. Preto sa teraz prekvapujem, aj ked to nie je typicky zapal zatial. Brusnice mam rada, jem ich prave preto, ale nie casto, je to velmi drahe a tazko sa to zhana. Zvykla som si u americanov kupovat brusnicovy dzus. Nemci to maju len velmi zriedka v ponuke.

blondynka400
22. mar 2009

Mirusch, tak bych ti mohla nějaké poslat, škoda že jsi tak daleko.. 😒 . Zrovne je tady mám a jsou výborné a cenově také přijatelné. Tak už i ty mě chceš začít napodobovat? 😀

mirusch
22. mar 2009

Blondy, ty vodkyna nasa, vsetky chceme byt ako ty 😀 😀 Vidis, vy to tam mate, tu to dostat len v predajniach so zdravou vyzivou a draho. Ale neva, mam doma brusnicovy caj, tak vyskusam ten. A Walmark ma tiez brusnicove tabletky a napoje, keby nieco. Ale verim, ze to potrebovat nebudem 😉

A Zuzka sa kde flaka?