Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
2. apr 2009

ja to viol nastesti nevidela, volal mi to pritel, byla jsem pracovne u rodinky, .... je to kocour od jeho rodicu, ale mame ho radi, je pekne vychytralej 😀 .... pritel se stavoval u maminky a ta sla zrovna se psem od vnoucat ven, tak sel pritel s ni, no a kocour si rek ze pujde taky 😀 asi o dva baraky dal meli pusteneho psa a ten se po nem vrhnul, pry mel cely ocas zakrvaceny, capnul ho na zadech u ocasu a za ocas, pry i u cumaku mel skrabance, .... chudinka, pani co tam byla rekla, ze na deti je milej, proto ho neuvazujou, no to pritele uplne vytocilo ....
no ja byla po telefonatu taky pekne vytocena, uvidime co doktor dneska rekne

a co ty, co vyvadis pekneho?

violoncielka
2. apr 2009

Ja som bola na nakupoch,kupila som lososa na veceru a urobila piskotovu tortu (tu nepecenu s kyslou smotanou a jahodami) mame dnes 4 vyrocie svatby,tak aspon nejaku slavnostnejsiu veceru dame.....

Tak drzim palce aby vam aspon nieco preplatil majitel

lluciferek
2. apr 2009

ahojky
děkuji holky.nemomáhal nm nikdo 95% věcí mám přes net.No bohužel nic nejde bez komplikací a tak tetkom máme starostí s restaurací,jelikož máme zaplacenou zálohu a tu restauraci zavřeli a všechny pěkné restauračky za rozumnou cenu jsou už obsazené. ☹ no v pondělí snad budu chtřejší.ještě čekám na pár mailu. už máme skoro všechno.Ještě musím udělat vývazky a jmenovky a odeslat oznámka.toť vše. Nemůžu odesílat dokud nebudu vědět,kde bude hostina. 😔

lluciferek
2. apr 2009

no a pak se člověk nemá stresovat a má zakládat rodinu 😀 😉

schnucki
2. apr 2009

jeee, gratulace villoncielka .... mnamka, asi skocim k vam na zakusek 😀
my se jen tak nedame, pokud budeme mit nejake vydaje, budeme je po nem chtit 😠

luciferek tak to je pekne na pytel, zamluvis si restauraci a oni ji zavrou .... a to jsou i ty ostatni na vas den zamluveny? tak to je fakt smula, ale uvidis v pondeli, kazdopadne myslim na tebe a dej v pondeli vedet .... to jste dobry sami to takhle vymyslet 😉

to jo, s tim stresem mas pravdu 😀

lluciferek
2. apr 2009

schnucki: určitě dám vědět. No uažovala jsem,že bych si po příjezdu domů otevřela svatební agentůru.Zároveň bych i nabízela služby jako focení a mohla bych prostřít svatební tabuli dle přání atd.. mám s tím zkušenosti,tak by to snad šlo. No i svoji tabuli si chci prostřít sama 😅 v pátek večer.Stejně povezeme dort.mám veškerou dekoraci i látkové ubrousky a na raut mám ty papírové s potiskem. No uidíme. V sobotu má kamarádka křtiny,ale má to až v 17 hodin a já v 16od. začínám 😔 Má super holčičku. Ona je češka a přátel je ir.

schnucki
2. apr 2009

ja myslim ze jestli tu moznost mas, do toho jit, tak proc ne, .... myslim ze spouste lidem se bude zamlouvat ze si u tebe budou moct objednat rovnou i foceni a ze jim i udelas tabuli 😉 .... dobry napad to urcite je
to je blby ze to nema o trochu driv, nebo lepe o tyden pozdeji .... oni ziji v cechach? to se vetsinou nestava ze chlap jde za zenskou 😅

lluciferek
2. apr 2009

schnucki: ne oni jsou tady.je to tuto sobotu.

mirusch
2. apr 2009

Ahojte, nestiham... 😝
Schnucki, no to je fakt nanic s tym psom. Ale dobre, ze viete, koho je, mozete bojovat. To je sice pekne, ze pes je mily na deti....alebo doteraz bol. A co ked raz nebude? No, tak hadam to dostanu prikazom ho privazovat. 😠 A nech vam pekne preplatia naklady. Este je otazka, ci je pes zaockovany. To si tiez zistite.

Violoncielka - IP.

Luciferek, to je dobre na nervy s tou restikou. A vratia vam vobec zalohu? Nuz, verim, ze nieco najdes. My sme mali hostinu doma-v dome u rodicov, tak to nam zavriet nemohli 😉 Vsak v najhorsom rozlozite na luke siator a hotovo. 😖 Inak dobre plany mas. Isto by ti to slo, tvoje pripravy vyzeraju byt detailne 😉

Do Ikei ideme kupovat skrinku na topanky, maju dost velku zo svetleho dreva, za 99,- Ale je fakt dost velka. A mozno casom nieco na zavesenie siat, zatial staci co mame.

rybacina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lluciferek
2. apr 2009

mirus: no taky potřebujeme něco na boty. 😀 přítel má totiž úchylku na boty 😅 a tak potřebujeme další 😠

schnucki
2. apr 2009

ahojik holky,
tak jsme zpatky, kocour dostal dalsi antibiotika a nejaky tablety proti bolesti, ocas ma prokousnuty, noha uz vypada dobre, furt ale pajda, do nedele ho musi maminka jeste nechat doma, neni tak pohyblivy, takze proto, no a 2-3 tydny musime cekat, jestli se ocas da dokupy, nebo jestli musi pryc .... jinak jsme byli u majitelu psa a rechnung zaplatej, 😀 aspon neco

mirusch pes ockovany je, takze alespon o to si nemusime delat hlavu .... uz jste byli v ikee? jsem zvedava jak to bude vypadat 😵

luciferek, pritel ma uchylku na boty? to maj normalne zensky .... nejlepsi asi taky nejakou skrinku nebo tak, aby jste je meli kam dat ....

jeee, nekdo nam tu psal ....

ladybird.....
2. apr 2009

Ahoj holky 🙂

schnucki
2. apr 2009

ahojik ladybird .... dneska se nejak vsichni flakaj 😀
my koukame na film, tak sem o reklamu mrkam .... co vyvadis ty?

mirusch
2. apr 2009

Bry vecer. Chi. Dnes nic nestiham. A zase ma po nakupovani rozbolela hlava. No, uz sa neviem dockat ortopeda 😠
Luciferek, to fakt priatel ma uchylku na topanky 😀 Nemala by si to byt ty? My topanok nemame az tak vela, teraz vyhadzujeme trojo manzelovych a dvojo su rozlomene, ale na pracu ok. Musime v USA kupit nove. Ked poskladame, tak dam na moju stranku.
Ahoj Pavla 😉

Schnucki, chudak kocur, ale ved on sa z toho vylize, verim tomu.

mirusch
2. apr 2009

My sme si na kablovke objednali Walley-ho, tak som si to znova pozrela, je to velmi mily filmik.
Inak v noci nam niekto volal, nevieme kto, pred tretou rano. Som z toho bola cela vyplasena, ani zaspat som nemohla, nestihli sme zdvihnut. Ale uz sa nikto potom neozval a vsetci su ok. Mozno chceli volat fararovi, mame len jedno cislo ine, inak rovnake. 🙄

Inak, v Ikei sme kupili este jeden regal na CD a DVD, mame rovnaky, ale nuz...treba dalsi 😅 Dali tam samoobsluzne kasy, iba jedna je s pokladnickou, no sranda je to. Nechapem na co to je dobre, ked aj tak tam tie zeny stoja a kontroluju, ci ludia neklamu 😖 😀

mirusch
2. apr 2009

Ta skrinka, co sme kupili je dost velka, 69x169 cm, tak tam aj dost spracem. Hlavne, ze to nebude na ociach 😉

mirusch
2. apr 2009

Tak teda dobru nocku. Hadam zajtra stihnem castejsie kuknut.

schnucki
2. apr 2009

😀 to se mi taky nekdy stava, ze pro neco jedeme a bud prijedeme zpatky s necim jinym a nebo k tomu jeste neco mame .... a kde tu skrinku budete mit stat? no musim zas prifrcet 😀 za tyden jede pritel na 5 dnu fernverkehr, tak bych se mohla mirusch u vas ukazat, co ty na to? no promysli to 😉

a jakej ten film byl, libil se?

my doufame se ze mu ocas zpravi, je prokouslej, tak musime pockat .....

jdu dokoukat film a pak do hajan,

preju vsem dobrou noc, papa zitra

mirusch
2. apr 2009

Cau Schnucki, ved som si na teba pockala 😀 No, v chodbe. Ono to ma len 17 cm hrubku, to pasne. Kludne sa ukaz, okrem piatku 😉 Este by nebolo od veci nieco uzsie na sadnutie si...no ved casom. Musime sa krotit, predsa len budeme mat este velke vydavky. Aj lampy nam treba - nove namontovat do kupelne a spalne. A v kuchyni nam ostali po starej lampe otlacky a diery, tak som tam nalepila samonalepovacie kvety z bonprix 😀 Kraaaaasa.

dana80
2. apr 2009

Ahojte ja zijem v GB,uz 2-krat som tu potratila ale nikto mi tu s tym pomoct nechce.Doktor mi povedal len ze to sa stava,a nedali mi k tomu ziadne vysvetlenie.Teraz skusam znovu otehotniet ale s velkym strachom.Vsetky testy vraj boli negativne,ale ja mam aj tak strach ze nieco nie je v poriadku.

mirusch
3. apr 2009

Bre ranko, nikde nikto? 😀

Ahoj Danka. Tak to ma mrzi, ze sa nedari. Nuz, nejdem to tu rozvadzat, ale zdravotnictvo v GB nie je bohvieco. Sama som tam 3 roky zila a viem o com to je. Nerozmyslala si o tom nechat sa vysetrit v SR? Pripadne aj v CAR, kde vedia, ako pomoct? Lebo pri 2 potratoch zrejme nieco nebude sediet. Nemaj strach, kludne skusajte, ale porozmyslaj nad vysetrenim v SR. Mozes mat len maly problem, ktory sa da poriesit.

Inak vcera som bola vonku prvykrat v tricku 😉 😵

violoncielka
3. apr 2009

Ahoj Mirusch,to mate tak teplo v D? tu je sice teplo,ale prsi a prsi......
Inac aj v Taliansku zdravotnictvo funguje inaksim stylom ako na SK.Vacsina ludi doveruje viac sukromnym ako statnym instituciam,ono existuje aj tzv.sukromny dr. v convenzione (to znamena,ze stat preplaca nejaku ciastku),ale ti su strasne vychyteni a cakarne preplnene.S Carom mame stastie ,lebo je blizko nas (60km) a tiez je v convenzione...no a preventivne prehliadky riesime darcomstvom krvi (tak vlastne mame kompletny rozbor krvi,mocu zadarmo)
Najhorsie je to so zubarmi.....najblizsie ked idem na SK,skocim do BB k jednemu zubarovi s ktorym som bola velmi spokojna.....

schnucki
3. apr 2009

dobre ranko, ja jsem tu 😀

ahoj dani, taky me mrzi ze se nevede a ze to 2x uz nevyslo, ale myslim ze mirusch ma pravdu, neco tam asi sedet nebude, a to ze se to stava, to sice jo, ale neco by delat mel, alespon te pruhlidnout a tak .... zkus zajit do CAR a pokud to pujde klidne na slovensku, oni vedej co a jak 😉

ja tohle pocasi miluju, doufam ze se to nepokazi a bude jen a jen tepleji .... v tricku ... 😵 to jsem si taky uzila 😀

my pojedeme za chvili na urad pro cizince, nebo jak se tomu nadava, dohodla jsem si praci u rodinky a o semestr a tak nejak se chci jen optat, jak to je, pro jistotu 😅

jinak je zase kraaaasne .... jo a mam termin u zubare, kontrola, ale urcite tam zas neco najde 😠 mam totiz treti stupek kazivosti 😝

a co mate v planu holky vy, dneska
hezky den vsem, zase se ozvu

violoncielka
3. apr 2009

ahoj schnucki
budes opatrovat deti?
Dani skus sa pozriet do temy trombofilia,a imunologicke vysetrenia,mozno tam najdes nejaku pomoc

mirusch na chrbat velmi odporucam mojzisovej cviky....fakt,

zuzka11
3. apr 2009

Zdravim!!

Hlasim ze uz jsem snad OK, jeste vcera se mi udelalo zle, ale pak dobre, i jsme po Mircine vzoru vyrazli jarnim podvecerem do recke restaurace🙂))

Jdu vas docitat, at vim, jak se mate.....

zuzka11
3. apr 2009

Ahoj Dani!

Mrzi me ze mas takovou zkusenost, v zahranici ji ma strasne sposuta holek, kamaradka se nemuze vynadavat na francouzske zdravotnictvi, 3 potraty pro ne nic neznamenaly, az pak si nechala vse udelat v CR, jak ti radi holky......moc preju at to tentokrat vyjde, ono byt v zahranici a jest mit takove trapeni je naprd......

Miri - az tak? J teda triko a svetrik, asi je na Frankfurtsku lip, ale vy nam to poslete, ze jo?🙂))

Schnucki - ahooooj, moc diky, ze na me myslis, jsi zlata, jak se mas dneska ty?

mirusch
3. apr 2009

Violoncielka, fakt, teraz uz mame 20°C 😝 Idem vyvesat pradlo vonku, schne to rychlo. Cez vikend ma vraj prsat a buduci tyzden zase krasne.
No, ja by som mala zase zacat relaxaciu svalov podla Jacobssona, to mi kedysi vyborne pomohlo. A ved mi pomaha aj fitnesko. Aj ked teraz zase zacali hlavybolenia z naspanovanych svalov 😠 No nic, idem na Jacobssona.
Zubari su tu v DE nastastie fajn, len ak chce clovek novy zub alebo korunku, tak to je brutal drahe. To budem asi riesit v SR, zacinam uvazovat co s chybajucim zubom. Inak, ideme uzavriet poistenie na zuby, preplatia nam plus 25% k tomu, co obycajna poistovna. A do 125 EUR za okuliare. To tiez pomoze 😉

Schnucki a to budes chodit k rodinke aj cez semester? To budes zvladat? Aj ked nemas skusky, tak asi ano. Lebo ja s mojou vyskou v SR by som to urcite nie. My sme mali 10-15 skusok za rok, dost brutal.

Zuzka, tak ti prajem, nech ta drobec tolko netrapi a necha ta ucit sa na skusky 😵 A je to normalne, ze zacne byt zle az takto neskoro?
Jasne, ze posielam slniecko a teplo, uz letiiiiiii...

zuzka11
3. apr 2009

Miri mohla jsem si za to asi sama, proste jsem mela v nedeli strasnou chut na kafe s mlikem, udelal jsem si bez kofeinu, ale dve a hned to slo ven a pak se me to drzelo.....a taky jak stoji v moudrych knihach a ja si to ale musela zkusit na vlastni pset, ze od cca 16tt se meni zazivani a mas jist casteji, ale MALO a to jsem nedodrzela a proste me to pak skolilo......vcera uz to bylo OK, ale sla jsem na prochajdu a hned mi bylo zase zle...tak nevim.....konec stezovaciho okenka....

Doufam, ze holky novacky tu budeme vidat casto, ze je nevydesime.........

Zitra razime do Prahy a pak vecer do Plzne prespat ke kamardum, strasne se tesim......

mirusch
3. apr 2009

Zuzi, tak si davaj pozor, nemusis vsetko z knih vyskusat na sebe 😀
Prajem prijemnu cestu a hlavne neprehanaj! Uzi si a potom sa zase ozvi.
Idem ucit, pa.