Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
16. apr 2009

Ahooooj!

Miri - co provedl? nějaká blbá poznámka nebo prostě blbost, ale protože jich bylo víc, tak to byla poslední kapka?

Meleri - užij si čechy a jak jsem už psala, získej odstup......

Tak sex shop? Musím celá rudá přiznat, že jsem tam ještě nebyla, ale uvažuju o tom 😵

Miri já byla včera na obědě s německou kamarádkou, bylo nádherně, šly jsme do zahradní restošky....pohoda a dneska jsem se byla ve ěstě učit a cestou domů jsem obešla obchody - normálně nejsem moc nakupovací typ, ale dneska teda ano - 2 trička a černé sako, takové jsem sháněla sakra dlouho, tak mám radost.......

Jinak večeři já nevynechávám, vždycky se na ni těším! 😀

Blondy ty potvoro, jíš a nepřibíráš? kde je nějaká spravedlnost?? 😉

mirusch
16. apr 2009

Aaaale, uz je to zase ok. Teda stale ma stve, ale asi pochopil, ze urobil sprostost, tak aktivne namontoval novu lampu do spalne, na ktoru nemal cas vyse dvoch tyzdnov 😀 Takze na nieco to bolo dobre. Nic extra special to nebolo, nema cenu to tu rozpisovat, ale proste blbost z jeho strany. Chlap nevie proste logicky rozmyslat!

Meleri, stastnu cestu, potom sa zase ozvi ked sa vratis. Zvladnes, neboj.

Zuzka, veru, je to nespravedlne - jest a nepriberat 🙄 Ja som to tak dlho mala, ale moja stitna zlaza sa rozhodla ze stacilo a zlenivela. Asi. Inak si to neviem vysvetlit. Vcera som vobec nebola hladna. Ale dnes by som zozrala co vidim, musim si davat pozor.
No, do sex shopu musis proste ist 😀 Ale ak ti mozem odporucit, bud s manzelom alebo s kamoskou. S kamoskou je to este lepsie, lebo sa dobre zabavite 😉 Bola som aj sama, ale to je o nicom. To sa aj trochu hanbim. Ale so Schnucki to bolo super. teda nakupovanie 😝 Vies co? Zisti, kde v Mnichove je a pojdeme s tebou 😀 Ozi, uz vie manzel, kedy bude prec cez vikend?

Treba sa odmenit niekedy nakupom. A ked pojdes pred skuskou, tak z teba stres opadne raz-dva 😀

schnucki
16. apr 2009

ahoj holky,
mam chvilku volnou tak jsem vas letem svetem prolitla 😀

sex shop byl super, klidne zajdem zuzi s tebou 😀 ja pojedu zitra konecne domu, tak jsem zvedava, pritel o mem nakupu nic nevi, normalne bych mu to uz vyzvonila do telefonu, ale drzim se 🤐

jinak miruch, snad se svokru a jeji poznamky brat s nadhledem, vim ze to nastve, staras se o ni lip nez vlastni syn a pak tohle ..... ale nenervuj se 🙂

meleri stastnou cestu a krasne si to uzij 😉

blondy ja chci taky jist a nepribirat, potvurko, takhle by to teda neslo .... a jak se jinak mas??

zuzi a co ty, co gyrosek, nezlobi?? ..... no vydis, ono se nekdy vyplati nahlednou do kramku 😉 .... a jak se jinak mas??

ja jsem dneska grogy, hotovo, musim si na ten system mit cely den mozek v pozoru zvyknout, jsem vyrizena 😝

blondynka400
17. apr 2009

Ahoj holky,

Zuzi, ty jsi ještě nikdy nebyla v sexshopu? 😕 😀 . To by jsi tedy měla napravit 😀

Mirusch, tak hlavně že už je to ok 😎

K tomu jídlu, v poslední době bych neřekla že jim, ale že žeru, tak doufám že nemám rozbitou váhu 😀. Ale dneska jsem dopla sukni, která mi minulé léto nebyla, tak snad to bude ok 😀
Jo a neřikejte mi potvroto, nebo budu 😢 😢

Schnucki, no mám se docela dobře, akorát je tu dnes ošklivo, v noci byla bouřka a teď od rána prší. Jinka jak jsme přestala brát duphaston, tak mi je o něco lépe, takže to bylo asi tím. Akorát jak ho neberu, tak mi spíše stopula teplota 😕 No už vůbec tomu nerozumím 😝 😀

mirusch
17. apr 2009

Ahojte, neviem co ma to dnes popadlo, robim si poriadok v starych papieroch a vyhadzujem 😕 O chvilu ucim a potom pokracujem.
Zajtra mozno vymalujeme kupelnu a dame novu lampu. Konecne!!

Schnucki, no teda, to mas preto, lebo si nemala ziadne skusky, ja som po skuskovom obdobi - prestavke medzi semestrami - bola taka vytrenovana, ze vlastne semester bol pre mna oddych 😀
Inak, som zvedava, co povie priatel na "darcek", potom informuj.

Blondy, ved nie potvora, ale potvurka bolo napisane 😅 Ale ok, promin, promin, ty si proste nauzasnejsia a my ti doprajeme, ze jes a nepriberas, naozaj 😕 😉 Ja neviem co so sebou, vzdy ked sa rozhodnem, ze by som mala schudnut, tak ma vychyti ukrutansky hlad 😠
A to ze nerozumies svojej teplote, to je normalka, ty si proste zahadna 😝

blondynka400
17. apr 2009

Mirusch ty jsi tedy pracovitá 😀
Takže záhadná potvůrka jo? No to jsem to tedy dopracovala 😀
A Zuzka mě nazvaal potvorou 😢
Jinka s tím hubnutím a hladem , to je normální, klasická ochrana těla 😀 . Přece nebude jen tak přicházet o své cenné tukové polštářky 😝

schnucki
17. apr 2009

ahojik holky, zase skacu na skok 😀

mirusch teda ty jsi dneska pracovita .... ja se diety ani drzet nesnazim, vzdycky to dopadne spatne 😀 ale budu davat pozor co jime, aby mi nakonec doma nepobihala kulicka 😀

blondy to je moc dobre ze uz ti je lip a ta tvoje teplota, to teda taky nevim 😖 ale ty jsi nase mala zahada 🙂
neboj, my jsme byli jen trochu zarlive, samo je super ze muzes jist na co prijdes a nepriberes, jen si to uzivej ... to ja udelat tak se kutalim 😀

no, skolu mam nakonec i dneska, takze tenhle semestr bude neco .... dokonce se mi i o prednaskach zdalo ... no uz z toho mam nocni mury 😝 😀

jinak tady taky leje a je hnusne 😠

mirusch o darecku budu zitra informovat, nevim kdy se dneska dostanu domu, tak uvidime jestli ozkousime hned dneska nebo az rano 😀 ale kazdopadne budu informovat co a jak 😉

preju kraaasny zbytek dne, jdu se najist a pro deti
papa holky

blondynka400
17. apr 2009

schnucki, a prozradší nám potom co ten dáreček je? 😀 Já to chci taky vědět 😅 😕
No jsem zvědavá, zítra by měla přijít MS, tak doufám že mrcha dorazí 😀
to je dobře, že ti začala škola, žádné flákání 😀 😀

lubinka9
17. apr 2009

Ahojte, pridavam sa k Vam 😉
Zijem docasne v Nemecku a cca za mesiac by sme sa chceli pokusat opat o babatko. Prve tehu nevyslo, absolvovala som vyvolany porod v 5m. 😔
Zaujimalo by ma, tie co zijete tiez v Nemecku neviete ako vyzera prenatalna starostlivost? Co, kedy a v ktorom tt, co je povinne a co nie? Moooc som zvedava.
U gyn este registrovana nie som, sme tu kratko, tak snad poradite vy 😉

mirusch
17. apr 2009

Blondy, ok, tak sa v Zuzkinom mene ospravedlnujem, aj za nas za vsetky, za to co sme povedali a este povieme, ty zahadna potvorka 😀 😝 Sme zvedavi na tvoju MS 😉
Ja viem, ja viem, co Schnucki kupila 😀 Ja som nakoniec kupila nieco podobne Schnucki, ale asi to je len lacny zmrd. Ale hovorim si, ze vyskusame a ak bude suhlasit, tak kupime to co si ty 😅 Ak sa to teda vam osvedci...
Ale hlasim, ze to, co som kupila ja (na baterky), tak to je super spica 😅

Tak som sa rozhodla, ze budem na seba tvrda a pekne budem par dni obmedzovat kalorie a hotovo. Proste moje telo nema na vyber 😠 Na obed si hrejem rybku so spenatom a koniec az do vecere. Basta. Howgh.

Aj tu inak prsi a je hnusne a zima, ale este ma to nezacalo rozculovat. Vsak prirode voda treba. Ale ak by to malo trvat dlhsie ako 3 dni, taaaak ☹ 😠

A Schnucki, nevies si piatok alebo pondelok prelozit na iny den? Neda sa?

blondynka400
17. apr 2009

Lubinka, ahoj 😉
nejlépe Ti poradí asi naše Zuzka, akorát je těhulka a je z neměcka 😉
můžu se zeptat co bylo špatně na prvním těhu? Jestli o tom nechceš mluvit, tak neodpovídej 😉

A co vůbec děláš v Německu? My jsme tady totiž hrozně zvědavé 😀

mirusch
17. apr 2009

Ahoj Lubinka 😉 A kdeze si v Nemecku? Aj ja som, pri Frankfurte, ale na tvoje otazky neviem odpoved, kedze tehu nikdy nebudem. Ale Zuzka, ked pride tak ti isto poradi 😉 Alebo jej napis IP. Kukni dozadu na jej presny nick.
Moja a coze sa ti stalo. V 5. mesiaci, to nie je sranda ☹ Ale ak mozem povedat, tak ja som s nemeckou zdravotnou starostlivostou absolutne spokojna. A to som uz mala aj operacie, naozaj sa nemozem stazovat. Takze sa pekne zahlas ku gynekologovi, ak sa ti nebude pozdavat, zmenit mozes bez problemov.

blondynka400
17. apr 2009

Mirusch, tak už mi je jasné, co jste nakoupily 😀 😀

Chudák tvoje tělo, jen aby z toho nedostalo šok 😎

Tak záhadná potvůrka jo? 😕 No dobrá, budu si to pamatovat 😀 😀 😀

mirusch
17. apr 2009

Blondy, vies iba co som kupila ja 😀 Co kupila Schnucki a o com rozmyslam aj ja, tak to je pre chlapa, ale uzitok ma aj zena 😝

blondynka400
17. apr 2009

Mirusch, aha, no já jsem myslela že jste obě nakopoupily to samé.... 😅 . Hm tak to nevím, já jsem slušně vychovaná holčička a takéhle věci neznám 😔 😀 😀 😀

lubinka9
17. apr 2009

Blondynka, Mirusch, v 18tt mi zistili, ze babo ma VVCH, ktore nie su zlucitelne so zivotom.

Som pri Wolfsburgu a prisla som sem od marca so svojim drahym, ktory v ramci prace zarotoval. Mali by sme pobudnut cca 2 roky, snad nam to kriza neskrati 😅 Zatial nepracujem, teda vlastne na nemcine.

zuzka11
17. apr 2009

Zdravím!

jen v rychlosti, manžel si vzal dneska home office a pořád mi tu straší.......

Blondy - OK jsi potvůrka, ne potvora, ale ani to nebylo myšleno zle! miri díky za zastání 😀 Ale stejně je to nefér, jíst a nepřibírat 😉

Schnucki - jaký dáreček?

Lubinka - ahooooj! napiš co všechno chceš vědět, co vím, povím......jen měj trpělivost, holky potvrdí, že poslední dny jsem busy 😀 , napiš IP, abych to tady nepřehlídla......

Miri - bude léto, zhubneš sama, uvidíš, ve vedrech není tolik hlad.......

Blondy ještě k naší diskusi o zmrzkách, koukal jsem všude a ty ovocné mají jen v cukrárně kopečkové:(((Jogurtové nikde, v potravinách jen krémově:(((((Tak budu tlusťoch a tak jsem se na malinovku těšila......

mirusch
17. apr 2009

Lubinka no je to smutne. Ale co sa da robit. Poznam babenky, co potratili a uz maju zdrave babatenko, tak nestracaj nadej 😉 Napis IP Zuzke. Musim kuknut, kde je Wolsfurg, to nepoznam.

Zuzka, uz som tu pisala, co za darecek ma Schnucki pre priatela 😀 No, nebudem to tu nazorne, necham to na nej, nech to pekne vysvetli 😅
Blondy, no este sa nevie, co Schnuckovci dokupia, mozno aj to co mam ja, zajtra je vraj v plane dalsia navsteva 😀

blondynka400
17. apr 2009

Lubinka, tak to je mi líto. Přiště to určitě bude ok 😵

Zuzka, vím jak jsi to myslela. Brala jsem to jen z legrace 😀 . Hm, tak to má německo tedy nedostatek 😀 bohužel to je věc, kterou ti nijak nedopravím..... 😝 Ty a tlusťoch jo? To jsem is na těch fotkách všimla 😀

Mirusch, no ty se tedy do toho opřeli 😕 😀

Jé holky já jsme se přejedla, mám nějakého hrozně nafouklé břicho, řekla bych že momentálně je větší než má Zuzka, v klidu bych se mohla vydávat za těhuli 😀

zuzka11
17. apr 2009

Blondy tak se nam vyfot, a prosim rano avecer at porovname, ja pak taky pridam 😀 hahahaha, to mam ale dneska vtipnou.....

mirusch
17. apr 2009

Zuzka, ocakavam tvoju fotku, na ktorej je vidno, ze si tehula, no teda, uz by sa aj patrilo, nie? 😕

blondynka400
17. apr 2009

Zuzi, no to teda máš 😀 . Já se stydim, to nejde.... 😅

Tak hlásím že se mi udělalo hrozně blbě, půl hodinky jsem tady ležela jak lazar a skoro jsem hodila šavli 😝 . Teď už je to o něco lepší, ale stále nic moc 😖

mirusch
17. apr 2009

Jezis Blondy a z coho preboha? Ty si najzahadnejsia zahada 😨

blondynka400
17. apr 2009

Mirusch, no to kdybych věděla ☹ . Zas tak moc jsem toho k večeři nesnědla, spíš méně než obvykle. Fakt nevim.... 😕

mirusch
17. apr 2009

Teba by mal niekto riadne skontrolovat 😕 Tak dufam, ze sa ti polepsi ...

blondynka400
17. apr 2009

Mirusch, už mi je úplně dobře 😎 . No fakt to nechápu, ale radši neřeším 😀

mirusch
17. apr 2009

Blondy 😕 Je to tazke s tebou 🙄 😀 Keby si nevedela, ze nie si tehu, tak ti napisem, ze urob si test... A nemas nejaku alergiu alebo nejaky problem s urcitymi potravinami? Alebo s tlakom?

blondynka400
17. apr 2009

mirusch, no po pravdě, já to vyloučit nemůžu, už mě to také napadlo. Sice mi to přijde hodně nepravděpodobné, ale úplně nemožné to není..... Ale myslím si že tak na 99% ne, musle bych mít nějaké zázračné vajíčko 😀. Zítra by měla dorazit MS, tak uvidíme

mirusch
17. apr 2009

Blondy, nechajme sa prekvapit 😉 U teba je pravdepodobne vsetko 😀 Nemas doma tlakomer, ze by si si zmerala tlak, ked ti je zle? Ci nemas nizky alebo vysoky?

blondynka400
17. apr 2009

mirusch, jojo, necháme.... 😀
Mám, občas si ho měřím, občas mám spíš nízký tlak, ale to mi nic neděla, tím to určitě nebude 😉