Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
19. apr 2009

Ahojte,
tak ja na upratovanie a pracu naladu teda nemam, vidim ale, ze vy ste sikovnice sikovne. Mam aj vyhovorku, MS dorazila 😅 .
U nas neprsi ale teplo si predstavujem inak. Inak kocky ako vlastne vypada leto v Nemecku? max. teploty? Som hrozny teplomil, bolo mi povedane, ze leto max. 30st. 😖 a zima v poho -20st. Som tu od marca takze som este nezazila ani leto ani zimu. Ale prosim, neodrovnajte ma hned na zaciatku 😉

mirusch vdaka za IP.

zuzka11
19. apr 2009

Zdravím!

U nás se taky maká, čekáme na večeři návštěvu, tak musíme, jinak by se mi sakra nechtělo 😀 1

Lubi - léto bych řekla bude stejné jako na Slov.......tak nevím, jestli jsem tě potěšila........

Miri - zase migréna? 😠

U nás hlásím nádherně slunečno, ale vedro vypadá jinak........

lubinka9
19. apr 2009

Zuzi,
ak ako na SK, tak to si ma potesila, niekedy mame aj 35st. To by bola parada. Dnes som na terase rozlozila uz aj zahradny nabytok, este vycistit gril a zelat si teplooo 😎

mirusch
19. apr 2009

Schnucki, este sme neboli v Bad Orb, ale o tom Saline (tak sa vola ta konstrukcia s vodou 😀 ) vieme, preto sme tam chceli ist, videli sme v TV program, ako to rekonstruovali. Je to rarita.
A nechceli ste ist dnes aj do sex shopu 😕 😀

Blondy, no teda...ak do dvoch dni nedojde, tak si prosime tehu test 😉

Lubinka, dobra vyhovorka, praca neutecie 😉 Nuz, nemame ta odrovnat s pocasim.....takze, ehm...ako by som ti to jemne podala.... 😕 Je tu pocasie obdobne ako v CR, SR, aj ked mierne horsie. Zalezi v akej oblasti si. My okolo Frankfurtu mame mierne zimy (cize sneh len obcasne a aj to len na jeden den, vacsinou prsi, tato zima bola neobvykla, bolo -10° a aj sneh teda drzal dlhsie) no a leto - kedy sa ako zadari. Bolo uz aj krasne teple leto, ale bolo aj leto, okolo 20° cely cas a velmi vela dazda. Ale najcastejsie je tak striedavo - chladnejsi mesiac sa strieda s velmi horucim. Mne osobne by vyhovoval taky zlaty stred... okolo 25-27°C. Cize Lubinka, prilis sa netes, ale mozno nas leto tento rok prijemne prekvapi, jar je pekna 😉

My sme po obede, idem umyt kupelku a asi to na dnes zabalim a budem vegetit.

lubinka9
19. apr 2009

Nooo mirusch, sice jemne ale odrovnala si ma 😀 a vy ste este teplejsia oblast, ja som hore smerom k moru a Dansku, takze sa mam asi na co tesit. Sa mi zdalo divne, ked za posledne 2 tyzdne zacali tuto ludia pobehovat vo flipflopoch, to je asi pre nich vrchol tepla 😀 ach neee

blondynka400
19. apr 2009

lubinka, na to se odstěhuj k nám 😀 Tady je teplo až moc 😝

mirusch, těhu test by ssi prosila jo? No nevim, ta pravděpodobnost fakt není moc veliká, ale už mi ot začíná být docela divné 😕

mirusch
19. apr 2009

Lubinka neboj, ved si tu len docasne, ak si dobre pamatam 😀 No, flip flop je hit, aj ked ja to nechapem, uplne nanic na chodidla a chrbticu 🙄 Ale je fakt, ze na tento cas bolo velmi teplo a dlho pekne. Pamatam jedno leto, ked bolo do konca jula o nicom a august zrazu 35°, to sa uz vsetci modlili, aby to kleslo a ono nie 😀 Vtedy sme kupili prenosnu klimatizaciu a na druhy den zrazu 15° az do zimy 😀 😝
Ale fakt sa da. Ked je dlho nanic, tak idem do SR, tam sa zohrejem.

blondynka400
19. apr 2009

mirush, no to je tedy pěkný skok. S těmi teplotami, já jsem si myslela že německo je na tom podobně jak čechy nbo slovensko. No to jsou por mě tedy novinky takhle při neděli 😀

mirusch
19. apr 2009

Blondy nuz, Nemecko je ovplyvnovane este morskym vzduchom a ma dost podobne pocasie ako anglicko, teda podla toho co sledujem. Mozno o nieco teplejsie tu je ako v Londyne, ale inak dost prsi, zimy mierne, leto chladnejsie...SR uz ma vnutrozemske pocasie.

blondynka400
19. apr 2009

mirusch, tak ono hodně záleží na tom kde v německu ne? Přece jenom je docela veliké.... Ale každopádně dík za info, zas jsem o něco chytřejší 😎

mirusch
19. apr 2009

samozrejme, ze zalezi kde si. My sme v strede a aj tak to tak mame. ale juh, pri Alpach, tak tam byva snehu teda dost, aj je chladnejsie v zime.
Niekedy mam ale pocit, ze v nasom mestecku je vzdy ine pocasie ako kdekolvek inde v DE 😀 Casto sa stava, ze je jedno, co hlasia, u nas je opacne 😝 ale niekedy to ma aj vyhodu, hlavne ked su kalamity v zime a my tu iba kukame, ze ako je to mozne, ze u nas nic. Alebo vsade vichrice a u nas iba raz fukne a koniec 😀

blondynka400
19. apr 2009

mirusch, hm, to to občas je výhoda 😀 . No ty musíš mít vždycky něco extra 😵

mirusch
19. apr 2009

To mi hovoris ty? Ty zahada jedna 😀 😝 A navyse, na pocasie vplyv nemam.....zatial 😕

schnucki
19. apr 2009

ahoj holky,
skacu zas na skok, jeste nas ceka rozebrat postel, dostat ji k nam, ve 3tim pokoji postavit a mam dneska volno, celej den jen nekde litame, ale kumbal (juhuuu, tak se tomu rika) mame hotovy 😀 kolem 7 budu pak volat nasim a pak ucit 😝

zuzi koukam se dneska taky nezastavis, vid .... navstevu? tak at neni ,moc narocna 😀 uzij si hezky vecer

blondy ms furt nikde? ja jsem s mirusch, chci pak taky tehu test 😀

lubinka me prijde ze pocasi je stejne jako v cechach, vzdycky kdyz si volam s nasima, tak maji hoodne podobne pocasi, i kdyz nahore nemecka bude asi trosku studenejsi 😅 .... a je fakt, ze mestecko kde bydli mirusch ma pocasi svoje 😀

mirusch takze dneska uz padla? recht mas, udelala jsi za vikend dost, nedele je odpocinkova 😀

mirusch
19. apr 2009

Schnucki, sikovna si. Ale ste zase kus dopredu s bytikom, nie? Pocuj a ako to je s priatelovym nefajcenim? Este neprestal?
No, ja som zvladla, co som chcela, uvidim, ci sa pustim do nejakych drobnosti, chcela by som pomaly zacat balit, take tie drobnosti, co dlho trvaju, lebo si clovek musi rozmysliet ako to vsetko naplanovat - lieky, kozmetiku, co do kufra, co do prirucnej batoziny v pripade straty kufra...no budem mat co robit. Prave volame so svagrinou, tak hovorila, ze mozeme kuknut do Smoky Mountains (nezamenit s Rocky Mountains). A nejake narodne parky, napr. Mamutia jaskyna a tak.

Zuzi, prajem uspesny vecer s navstevou 😉 Ja mam najradsej navstevy, ktore su samostatne a samy si urobia veceru, vsak Schnucki 😀 😝

zuzka11
19. apr 2009

Miri beru te za slovo, ukazu vam se Schnucki lednicku a obsluzte se 😀

Za pul hodky tu je navsteva, jsem trochu ve skluzu, po obede byla 2h chrupka 😝

blondynka400
19. apr 2009

mirusch, jojo já 😉
Kdy to vlastně jedeš? Nějak jsme pozapoměla..... 😔

schnucki, Ms stále nikde, ani vidu ani slechu. A nějak se mi nezdá, že by chtěla dorazit ☹

Zuzka, hezky si návštěvu užij 😉

lubinka9
19. apr 2009

Blondynka a kamze sa to mam stahovat, kde to byvas?
Inak dnes bolo fakt krasne, dali sme si s drahym parhodinovu vychadzku po obede a potom sme skocili na 1-2 pivka. Zas budem musiet na noc nasadit stuple do usi, ach nee 😀
mirusch, jj, sme tu docasne, na 2 roky ale tak nejake rocne obdobia absolvujem tak som chcela vediet do coho idem 😉 ale to sa podda 😎 i ked mohol VW postavit tu svoju automobilku trocha blizsie k Taliansku, ze ano 😉

blondynka400
19. apr 2009

lubinka, jižní Itálie 😉 😀

lubinka9
19. apr 2009

blondy, no to snad nieee 😀

blondynka400
19. apr 2009

lubinka, jojo, je to tak 😉 Copak se ti na tom nelíbí? 😀

mirusch
19. apr 2009

Ahojte! No Lubinka sniva o Taliansku a ty jej napises, ze tam byvas 😀

mirusch
19. apr 2009

Zuzi, ok, vyplienime ti chladnicku aj samy 😀 Este stale si mi neodpovedala, ze ci uz vies, kedy ide manzel prec v juni...

Blondy, kup si pre istotu par tehu testov, aby si mala s cim testovat 😉 Ja pojdem asi k ortopedovi s MS. Kedysi som sa toho desila, ist k Dr. s kramami, neprijemne, ale teraz mam Ladycup 😵

lubinka9
19. apr 2009

jedine to, ze tam niesom 😠
No ale pokusim sa z Nemecka vytazit maximum pozitiv. Stale som na tom ale lepsie ako niektori Brazilcania, s ktorymi som bola na interkulturalnom treningu a cely den tam sedeli v saloch a kabatoch. Mali sme moderatorovi klast otazkym, ktore nas zaujimali a oni sa len pytali v suvislosti s pocasim: Preco je tu taka zima, kedy sa skonci a kolko je v lete stupnov a pod. 😀 Fakt som sa vtedy dobre bavila 😀

blondynka400
19. apr 2009

mirusch, lubinka, aha, tak to jsme nevědla. Ale mohlo mi to dojít, to teplo a poslední příspěvek 😔

lubinka, kdyby si tady byla delší dobu, brzy by tě to přešlo, neboj 😝 😀

mirusch, co to je ladycup? 😕 Vím, že jsi o tom nějak psala, ale nepamatuju si to...
Mě bude stačit jeden, a ten tu myslím mám, protože bude určo negativní 😀

blondynka400
19. apr 2009

lubinka, tak to ti věřím, pamatuju si na černochy, co jsme měli na VŠ. Bylo 25 stupňů a oni chodili v zimních bundách 😀
Ale jak už jsme napsala, myslím, že by tě to brzy přestalo tady chtít být. Ono k civilizaci to má hodně daleko, bezpečno tu také není, no prostě to tu není jednoduché 😝 . Ono být tu pár dní na dovolené a žit tu je fakt velký rozdíl a s vysplěým severem se to nedá posuzovat 😉

mirusch
19. apr 2009

Lubinka, vidis, bud rada, ze nie si taka zimomriva 😀 Prezijes to, ver mi. ale ja som zacala vazne uvazovat o slnecnej dovolenke uprostred zimy, len si to asi zatial nemozeme dovolit, tak daleko cestovat za slnkom...

Blondy, Ladycup je menstruacny kalisok. Clovek nevie, ze ma MS. Uplna spica.

blondynka400
19. apr 2009

mirusch, hm,tak to jsem k opicím ještě nedorazilo 😀 . Tady je problém sehnat i kvalitní tampony, vozím si je čech 😝

lubinka9
19. apr 2009

mam pocit, ze za tie 2 roky aj vyblednem, som od prirody sneda a domaci ma dost okukuju odkial ze som 😀

blondynka400
19. apr 2009

lubinka, já myslím, že ne, k tomu přeci na nějakou dovolenou pořádným sluníčkem můžete vyrazit vždy ne? 😉
To na mě tady koukají úplně, místní jsou všechny tmavé zaprclé a prdelaté a to já jsme přesný opak 😀 ( i když ten zadek tedy mám jak správná češka taky 😀 )