Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

nathali
11. máj 2009

ja sem ted doma a jesti si to tu uzivam lebo pak budu muset jit do prace
a odkud jsi??

zuzka11
11. máj 2009

ted prechodne Mnichov🙂))

blondynka400
11. máj 2009

zuzka, hm to je škoda. Tak jo, nebo mi to pošli do toho mailíku, jak chceš 😉

nathali
11. máj 2009

a neni ti smutno ???

zuzka11
11. máj 2009

Holky mizim na ten koupak, odpoledne zase kouknu, uzijte si krasny den!

blondynka400
11. máj 2009

zuzi, tak si to užij, já taky vyrazím, ale až později. Tady je všechno posunuté 😀

zuzka11
11. máj 2009

tak blondy, jak bylo? vyrazilas nakonec nebo ses rozhodla pro neco jineho? ja jsem krasne vyplavana, byla to parada....cestou zpatky par kapek zaprselo, ale vubec mi to nevadilo a ted je zase azurro🙂))

blondynka400
11. máj 2009

zuzi, byla jsem, strávila jsme tam celé odpoledne 😎 .Byla to bomba, bylo tam o dost mín lidí néž o víkendu, takže klídek, krásně teplo a sluníčko a voda se taky dá, když je člověk trošku otužilý 😅

zuzka11
11. máj 2009

Super🙂))A co zmrzka, vyšla? 😉

blondynka400
11. máj 2009

Ne dneska jsem si nedala, nemůžu ji jíst přeci pořád 😀 . Ale příště asi neodolám 😅

lubinka9
11. máj 2009

Ahojte,
teda s tym pocasim, to zavidim..
u nas nic moc 15 stupnov a zamracene, sem tam dazd. Uz chcem aby bolo paradne leto. Ktovie ale ci bude.

zmrzku som mala ja vcera, mnamky, vyborna..

inak zuzka ty furt ne a ne mi povedat preco je gyrosek vlastne gyrosek? a aj mne posli foto mimiska, som zvedava 😝

blondynka400
11. máj 2009

lubinka, tak se přidej k schnuvki a taky přijeď 😀 . Nějaké léto určitě bude 😉
Copak jsi měla včera za zmrzlinku? 😵

lubinka9
11. máj 2009

OK blondy, tak uz mam zbalene, aby si ale pre nas mala dost miesta 😀 , taka mirusch sa urcite tiez prida 😉
no a zmrzka.. ja zboznujem citronovu, orieskovu a cokoladovu. Musi byt ale presne v tomto poradi davana do kornutka, aby som ako poslednu jedla citronovu.. po tych sladkych je to potom take osviezujuce. Mam to uz premakane.. a tiez to niekedy obmenim a dam si bananovu a cokoladovu, tiez v tomto poradi 😀
ovocne moc nemusim...

blondynka400
11. máj 2009

lubinka, máme velký barák 😀
Tedy takovouto kombinaci? 😕 To by mi k sobě tedy moc nešlo 😀 Já mmá ráda všechny, jen nemusim čokoládovou, kávovou a tyhle druhy...

zuzka11
11. máj 2009

Lubi tak citronovku mam taky rada, vcera jsme si dala nugatovou a orickovou a byly paradni🙂))Koukam, ze hresime vsechny....

Prod gyrosek? promin prehlidla jsem otazku...ale odpoved je tezka....seznamili jsme se s manzelem v recku a hned od zacatku jsem si delali srandu, ze az budeme mit mimco bude to pracovne Gyrosek a Retsinka - podle pblibeneho vina a jidla🙂))A nejak to zustalo, takze prvni dite je pracovne Gyrosek.......Co nemcina, jak to jde, citis pokroky?

blondynka400
11. máj 2009

zuzka, citronovou mám taky moc ráda, ale nesmí být nahořklá, což bohužel bývá dost často....
Zmrzlina až zas tak špatná není, když se nejí na kila 😀

zuzka11
11. máj 2009

Ale cokolada je cokolada, teda spon pro me🙂))Ale snazim se ovladat🙂))

blondynka400
11. máj 2009

Hm, tak to já zrovna tak úplně nemusím...

Tak mě napadá, kde jsou ty fotky? 😕 😀

zuzka11
11. máj 2009

Ted jsem se na to koukala, nejdou upravit....napis mi email do IP a poslu ti je🙂))Ale nejsou nic extra, ale bricho uvidis🙂))

blondynka400
11. máj 2009

zuzka, máš to tam. Těším se 😵

zuzka11
11. máj 2009

tak jdu na to a koukej napsat co si myslis🙂))

blondynka400
11. máj 2009

zuzka, jasně 😎

zuzka11
11. máj 2009

Poslaaaaano🙂))

blondynka400
11. máj 2009

Tak jsem koukala, akorát z těch 3 fotek se mi na dvou otevřela jenom hlavička 😕 .
K té kde je vidět i bříško, v těch volných šatech toho moc vidět není, ale řekla bych že se tam už něco rýsuje 😵
Jsi krásná těhulka 😵

zuzka11
11. máj 2009

Je to sukne a elasticke triko, skoda ze se to neotevrelo, nechapu 😕 Mas pravdu rysuje 😀

Loucim se, jdu ci jeste chvili cist do postele, papa zitra!

blondynka400
11. máj 2009

Dobrou....
Jé ono to vypadalo jako komplet. Ale fakt už se rýsuje hezky, zvlášť když se to zvětšilo. A řekla bych že ve skutečnosti to bude vidět ještě líp 😉

lubinka9
12. máj 2009

ranko,
zuzka, noo nemcina..
ide to tazko ale musi. A pokroky urcite su, stratila som uz zabrany hovorit, to je najdolezitejsie. Rozpravat, rozpravat i ked z chybami. A tie koriguje lektorka. A slovicka drvim denno denne. Vzdy ked pocujem nejake nove alebo vidim tak si ho zapisem do svojho Vokabelheftu (ten mam furt pri sebe) a zaznacim si ho a snazim zapamatat. Ale musim priznat, ze mladsiemu mozgu by to slo rychlejsie. Ale ucka tvrdi, ze sa ucim rychlo tak snad je to aj pravda.
Popravde, bala som sa, ze sa mi nemcina znechuti, na zakladke som ju mala ale nic moc, nebavilo ma to moc, nie je to moc pekny jazyk, taky tvrdy.. ale zatial je to OK a na hodiny sa tesim. Mam nastaveny taky multitasking.

takze gyrosek.. vtipne. 🙂 a tie fotky scem aj ja! mail tusim mas, nie?

blondy, mas co si chcela, v lete som tam jak na koni 😎 😀 ech, to slnko a blizkost mora, to ti fakt zavidim. My mame more cca 250km smerom hore k Dansku, ale severne ladove a moc sa tam nekupe 😒

..uz nech je letooooo.. 😎 😵

blondynka400
12. máj 2009

lubinka, tedy to tě obdivuju. Já mám problém, že jsem na jazyky "blbá" a hlavně mě to ani moc nebaví. Takže vždycky to bylo v podstatě z donucení, nejdřív na vysoký abych jí mohla dodělat, pak v práci a bych mohla dělat to co jsem dělala a tak 😝

Tak na koni jo? to by jsi se docela projela 😀

Jednou jsem se koupala na severu v Polsku, pláž tam byla krásná, taková jiná, a moře studené, fůůj, 😎

lubinka9
12. máj 2009

blondy aj na koni sa da 😀 tuto naokolo ich ma kopec susedov.
Aj poniky tu su, ten by mi viac isiel k postave (vyske) 😀 😀

no, dovarila som kyslu zemiakovu polifcicku s koprom a idem sa chystat na dalsie vyucko. Este, ze dnes tu mame krasne slnecno i ked nie velmi teplo. A vecer si pojdem asi zabehat alebo tenis? este si rozmyslim..

a co vy?

blondynka400
12. máj 2009

lubi, ty jsi malinká? Myslím na výšku? 😕
Já jsem bxyla ráno cvičit, teď jsem se akorát naobědvala a jedu směr pláž 😎 Dneska je snad ještě tepleji než včera....