Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
8. jún 2009

ozaj zuzka, ten vas vylet ma zaujima, nahod nejake linky aj ten penzionat, dikes

blondynka400
8. jún 2009

Tedy holky, vy jste toho nakecaly 😀

Mirsuch, no dobrá, tak i tobě pak nějakou fotečku pošlu... Jinak fotky Zuzky se ke mně dostaly, akorát na ně teď koukám.... 😎

Já se vrátila z pláže, je vidět, že to bude vodní miminko, moc se mu tam líbilo a ani mě nezlobilo a sotva jsem přišla domů, už zlobí 😀

blondynka400
8. jún 2009

Jo ještě bych zapoměla, zuzi, už máš krásné bříško 😵 . Ale proč ho zas schováváš do černé? 😕 😀

kleopatris
8. jún 2009

no na ceresnicky sa uz tesim, v stredu idem na slovensko k nasim a oni maju velku ceresnu (teda uz len polku, polku sa podarilo tatkovi nestastnou nahodou po nasej svadbe odlomit 😀 dlha story ale velmi zabavna 😀 ) tak sa napapam, len dufam ze v nich nie su cerviky 😒

ja neviem, ci mam alebo nemam priznaky uz som z toho magor, tak som to sebapozorovanie uz nechala tak 😀 no teplota sa mi drzi hore uz asi 6 dni (37 stupnov), ale ta moze klesnut...a podbrusko mna raz boli raz nie...no pockamm za tyzden ma prist mrcha, tak budem chytrejsia a dovtedy kaslem na to 😝

aj ja by som brala dovcu, ale ja mam uz vycerpane na tento rok 😢

kleopatris
8. jún 2009

a aj ja xcem fotecky ak mozem 😵

blondynka400
8. jún 2009

kleo, třešně by ti určitě chutnaly tady, jsou výborné. Kupuju nějaké speciální ze sicílie, taskové jsem v čechách ještě nejedla 😵
No hold to budeš muset ještě nějaký den vydržet. A chceš testovat, kdyžř máš takové příznaky nebo vydržíš do příchodu/nepříchodu MS? 😕
A myslíš že si fotečky zasloužíš 😀 😀

zuzka11
8. jún 2009

Blondy - já mám černou a bílou straně ráda.....tak asi proto a ted uz nemam moc padnoucich tricek abych si vybirala🙂))I kdyz dneska mam na sove takove merunkove 😉

Lubi - tvuj stand-by stav me fakt pobavil.....jak dobre ho znam 😉

blondynka400
8. jún 2009

zuzi, já jen kdykoliv jsem tě viděla na nějaké fotce, tak jsi měla na sobě černé tričko, tak mě to tak napadlo 😀

kleopatris
8. jún 2009

nebudem asi testovat, minuly mesiac som tak testovala a bola som potom smutna, ked test nevysiel a to mi mrcha meskala 2 dni ☹ takze teraz pekne az buduci tyzden niekedy v stredu 😵 teda ak nedorazi....

ja neviem ci si fotecky zasluzim, ale aj tak chceeeeem 😀

zuzka11
8. jún 2009

Blondy a co ta v zelenem triku z Kilimanjara? 😉 😀 Ale priznavam, mam cernou fakt rada....bricho neschovavam, jen mam rada tu barvicku........asi jako ty cervenou, nebo se pletu? 😉

Klea - delas dobre....clovek je pak zbytecne zkamany.....ale to cekani je strasny, moc dobre si ho pamatuju.......a taky mi ty testy porad kreslily jednu / 😠

blondynka400
8. jún 2009

kleo, dobrá pomůcka je BT, když neklesá, ale naopak stopuá, je to skoro jasné 😵
Jinak já nejsme zastáncem testování před termínem MS, takže ti to schvaluji 😉

Ok, i to je dobrá odpověď 😎 😀

zuzka11
8. jún 2009

Blondy - z jineho soudku, klidne kdyztak odpovez na IP, at tu holky neotravuju, ale mam doma pytel polenty, ty jako Italka pres koleno, nemas nejaky dobry recept co s ni?

mirusch
8. jún 2009

No fiha, ale kecate.

Zuzka, mozem poslat fotocky aj Lubinke a Kleo? Alebo im to posles ty?

Manzelik mi doniesol jahodky, idem sa na ne vrhnut.

mirusch
8. jún 2009

Blondy, pis sem ohladom polenty, aj mna to zaujima, chuti mi a nikdy neviem, co s nou 😅 Da sa to pouzivat rovnako ako griz?

blondynka400
8. jún 2009

zuzka, tak s tímhle bohužel neporadím, nemám protože já nemám ráda 😒

mirusch, tedy ty máš hodného manžílka 😎

zuzka11
8. jún 2009

Skoda:((((

Miri klidne muzes a moc diky🙂)))

Uzij si jahudky a uz o nich nemluv, nebo se zase vydam do lednicky 😉

lubinka9
8. jún 2009

co je polenta a griz? 😕

foteckyyy, cakaaam 😝

mirusch
8. jún 2009

Lubinka, prave som ich poslala, prepac, mam krizu, nemohla som skor.

Griz je krupicova kasa a polenta je nieco podobne ale z kukuricnej muky.

lubinka9
8. jún 2009

dikes mirusch, co za krizu mas? snad nie?

zuzka, no fakt sama cierna 😀

schnucki
8. jún 2009

ahojik holky,
teda ja nestiham docitat 😝

dekuju mirusch za fotecky, zuzi jsou moc hezke, i brisko je krasne vydet 😵 mam z tebe radost ....

doufam ze se vsechny mate bajecne ...

ja se chystam zehlit, udelat ukoly na zitra a neco se zkusit naucit .... a samo tu dneska pobyt s vami 😀

mirusch
8. jún 2009

Lubinka, svagrina...dostala odo mna posledny mail. Riesila som to aj s jej mamou. Neda sa to zachranit.

Ahoj Schnucki, ake ukoly prosim ta? My sme na vyske nic take nemali...😕

mirusch
8. jún 2009

Schnucki, citala si IP? Coko, coko mas doviezt 😅

schnucki
8. jún 2009

mirusch uz jsem odepsala .... napsala jsem si seznamek a vse privezu 😀

jojo, ukoly, na kazdy tyden v seminari Wortarten mame nejaky ukoly 😝

schnucki
8. jún 2009

mirusch muzu poprosit ten truck na maila??? prosim prosim 😵

mirusch
8. jún 2009

joj, Schnucki, zabudla som, posielam...Ale v origos velkosti, ak ti to bude velke, tak ti to zmensim. Ok?

mona12071
8. jún 2009

mirus-nevsimla som si hehe ale my sme si uz tusim pisali niekedy nie/ 😀

blondynka400
8. jún 2009

lubinka, tak to jsme árda, že jsme si toho nevšimla sama 😀

schnucki, ahoj holka 😎

schnucki
8. jún 2009

ahojik blondy, jak se mas, co spunt, jak se mu vede???

mona tebe jsem tu nejak propasla 😅

mirusch hlasim ze nakladak se stahnul, mrskla jsem ho na plochu, bude zitra mrkat 😵

blondynka400
8. jún 2009

schnucki, odpovědela jsem ti di IP 😵
Heel vy máte s Mirusch nějakou tajnou řeč, jaký náklaďák 😀

schnucki
8. jún 2009

mrknu na to .....

muj pritel miluje americky nakladaky - truck se jim rika, tady v nemecku jsou zakazany, protoze jsou moc dlouhy .... ani jednu nas nenapadlo, ze by mi malej nakladacek mohli privyzt, ale mirusch jeden vyfotila, tak jsem si prosila o fotku 😀 bude zitra koukat 😀