Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
24. jún 2009

ani ja 🙄 akoze oni su v pohode, ked ich vidim dvakrat do roka, ale to mi aj staci, aby mi niekto vychovaval decka a kecal do zivota....si kupim potom nejakeho buldoka aby aspon zahrada bola len moja 😀 😀

monasek84
24. jún 2009

kleo: presne... rada je vidim a vsechno okolo.... ale jen sem tam... predstava kazdodenni kontroly atd - TO FAKT NE! 😠

blondynka400
24. jún 2009

kleo, v tom ti ani buldok nepomůže... 😀 Protože ty budeš chtít tyhle kytičky a ona tyhle....
No rozhodně ti to nezávidím, tak zkus na něj nějak takticky, přeci jennom je to jen chlap, ne? 😎

monasek84
24. jún 2009

blond: a v nasem pripade by to bylo jeste "neokopavej ty kyticky takto, JA to delam takto, tak to tak taky delej" 😖

blondynka400
24. jún 2009

monasek, tak na to bych řekla ať si to v tom případě dělá sama 😀 .

monasek84
24. jún 2009

blond: vsak tak to taky aplikuju 🙂 system totalni rezignace 😀

blondynka400
24. jún 2009

monasek, no já neštěstí problém nemám. Před lety jsme si nastavili pravidla a funguje to na jedničku 😎

kleopatris
24. jún 2009

konecne doma 😀

no ja som skusala taktiku a nic nepomaha 😒 jeho mama je asi vacsi taktik jak ja....a hlavne ja nebudem ten co ten dom financuje 😠 no ale este tam nie sme a mna tam nikto nedostane, bojkotujem kazdy navrh doteraz a meliem si svoje, ze byt je lepsi 😀

prisla som doma a nasla som mrazak otvoreny, super, ze....ten den nemoze uz byt lepsi...nechapem jak sa to stalo, som odchadzala posledna dnes a nepipal, takze bol zavrety...hmmm ze by duchovia ?
idem spat som nejaka grogy 🙄

mirusch
24. jún 2009

No fiiiha, ale ste toho porozoberali.
Monasek - IP.
Ani vam nevladzem riadne odpisat. Som uplne grogy a to este musim zehlit. Zajtra som pri Frankfurte, navstevujem babulu s cerstvym babatkom, tesim sa. A dnes mi asi nacisto odislo koleno. Este uvidim, ci sa spamata do piatku, ak nie, musim k Dr. Sice neboli, ale proste nemozem chodit. Preskakuje a puka mi v nom tak, ze to tak dalej fungovat teda nebude. ☹

co sa tyka byvania, my to mame jasne. Najom, na ine nevyda. Tak som sa s tym zmierila a hotovo, co sa mam co trapit. Ked uz manzel nechal dom svojej prvej manzelke 🙄
Prajem vam prijemnejsi den zajtra. Cmuk.

mirusch
25. jún 2009

No toto, kde ste? 😕
Predpokladam, ze ked teraz zdrhnem do Frankfurtu, tak sa zase rozkeciate 😀 Pekny den.

blondynka400
25. jún 2009

mirusch, i to je možné 😀

kleo, a přežili věci nebo jsi musela vše vyhodit? 😕
Já tady mmá taky takovou blbou ledničku, že se občas oetvře sama, a to byla úplně nová a nebyl to žádný levný šmejd... Nevím jak ty věci v dnešní době dělají 😖

kleopatris
25. jún 2009

dobre ranko 🙂

musim sa pochvalit, zacinaju u mna nevolnosti....vcera som si pohovorila troska s weckom, ale nakoniec si to zaludok predsa len rozmyslel a nic nepustil....no fuj, hnusne 😠 dobre mi tak, nemala som sa predcasne vytesovat 🙄

no tak veci som nemusela nastastie vsetky vyhodit, skoro vsetko bolo este ok, a co nebolo to sme vyhodili.....no a prisli sme na to, ze asi jak sa nam tam robia ladove kocky, ono ich vzdy vysmari tak silno do toho suplicka a asi to otvorilo tie dvere...inak nechapeme

a vy ako sa mate dnes? u nas pocasie troska lepsie dnes, ale vraj ma zase prsat...jupii 🙄

zuzka11
25. jún 2009

Ahojky!

Kleo - u nas prsi a prsi....manzilek vcera prisel z prace v 1 v noci, ja se snazila vydrzela, ale stejne jsem dopadla.........a to mel mit pohodu a skoro volno 😝

Jinak mam radost, vydrazila jsem gyroskovi kalhoty a tricko za 3,50EUR 😀

kleopatris
25. jún 2009

jeee to je super cena 😀 nove ci pouzite? 😵

blondynka400
25. jún 2009

kleo, no nebudu se ti smát, já ti říkala že to přijde 😀 . Mně je tedy spíš většinou tak blivno, takový ten žlaudek na vodě a někdy mi skoro přijde že je to horší, než kdyby to šlo rovnou ven...

Hm, tak to je tedy dobrý mrazák, když se sám otevře, ale tak hlavně že jsi nemusela nic vyhodit 😉

U nás je dneska krásně a svítí sluníčko 😎

zuzka, no ty jsi tedy šikovná 😀 Na ebay?

zuzka11
25. jún 2009

Holky posilam link, cena je bez posotvneho, obe si vyzvedavam🙂))) prijde mi ze skoro nenosene, pokud vubec, i ja si podle velikosti pocitala, jak bude G.velky a jak mu to bude..........pockejte az ho do toho obliknu a pak vam hodim foku🙂))

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ss...

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ss...

zuzka11
25. jún 2009

Jinak jsem koukala normos v HM, cena dzinu 14-20EUR 😕

A uz prestavam, jen jsem se chtela podelit......zacinam nakupovat a baviiiiiiiiii to 😉

blondynka400
25. jún 2009

zuzi, to je ale roztomilý 😵
Jen nakupuj, ať má gyrosek co nosit 😎
Tak mě napadá, slíbila jsi mi fotku bříška a žádnou jsme nedostala 😢

zuzka11
25. jún 2009

Ja chtela, jen jsem vcera byla bez nalady po te kontrole 😝 Ale udelam.......dneska uz je lip 😉

blondynka400
25. jún 2009

Zuzi, no jo, to se ti nedivim, ale když to vemeš objektivně tak žádán tragedie to není, člověk nesmí tak moc přemýšlet... Hlavně že už je dnes líp 😵

zuzka11
25. jún 2009

Blondy tak jsem vyfocena, necekejte krajkove kalhotky, ale prece🙂))jen nemam mail na lubinku, nemas?At ji nezapomenu.....

blondynka400
25. jún 2009

zuzka, kalhotky mě nezajímají 😀
Mail na lubinku v IP 😎

zuzka11
25. jún 2009

tak co rikate? vyrostlo? 😉

zuzka11
25. jún 2009

No, zensky....ja se vam odhalim a vy asi nemate slov nebo co 😀

blondynka400
25. jún 2009

zuzka, no to nemáme. Tedy 29tt a takové malé bříško, kde toho gyroska máš 😀. Ale jinka musím uznat, vyrostlo 😵

monasek84
25. jún 2009

Zuzi: jak jsem psala, neskutecne maly briskoˇ 🙂

jinak zdravim holky 😉

zuzka11
25. jún 2009

Ufffffff 😉 Konecne nekdo chtynul dech 😉 vyrostlo o pindika 😀

monasek84
25. jún 2009

zuzka: aj ja bych brala takovy s pindikem 😀

blondynka400
25. jún 2009

monasek, ahoj

zuzka, to jo, to by tak souhlasilo 😀

monasek84
25. jún 2009

btw: jinac... k nasemu problemu.... dneska rano jsem konecne dostala sil precist si manzelovi vysledky ... takze spermie nejsou mrtve nebo tak jak rikal, ale nema tam zadne... takze je moznost ze jak mu nevybrali vsechno co meli, tak to blokuje pruchod.... takze se rozhodl, ze v utery si tam skoci objednat termin na operaci at to ma co nejdriv za sebou... tak drzte pesti at je to ten hlavni duvod....