Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

monasek84
26. jún 2009

Hus sem tu 🙂 konecne patek 🙂 a v praci nam nejede system 🙂 to je dobry znameni 🙂

mirusch
26. jún 2009

Kleo, tolko ste zaplatili?? Fiha, vela. Ale to by vam mali isto vratit. Ja si tiez myslim, ze uz ma pokoj od vsetkeho a vsetkych. Ale je mi to luto aj tak.

Ahoj Monasek.

monasek84
26. jún 2009

Kleo: ufff... pekna castka.... osobne si myslim ze z tohoto vraceni penez bude jeste peknej pruser, kdyz si predstavim jakou to dohromady dela castku.... tak drzim pesti!

mirusch: ahojky 🙂

mirusch
26. jún 2009

Moni, isto, ze to nejaky cas potrva, kym peniaze vsetkym vratia, ale isto vratia, nemozu si to nechat. Pravnici by ich vysli drahsie 😉

Ok babule, idem sa vychystat, neda sa nic robit, musim ist. Su veci, co dnes bohuzial nepockaju. Ale bude to naprd den. Do kelu.
Pa zatial. Ozvem sa neskor.

lubinka9
26. jún 2009

kleo, 1000€? Tak to je teda palka, to som necakala.
a ako sa citis? tehulka? Este sa 3x vyspis a potom.. 😵

kleopatris
26. jún 2009

no dobre sa citim celkom 🙂 no sak uz aby bol pondelok, tento tyzden sa nenormalne vlece a si viem predstavit aky nekonecny bude pondelok, lebo ideme az vecer....aaaach jo 🙂

kleopatris
26. jún 2009

a ty ako sa mas? si nas tu troska flakala 😀

pata31
26. jún 2009

Ahoj, Kleo...tak z koncertu uz nic, manzel je asi velmi sklamany a smutny?

zuzka11
26. jún 2009

Holky odbery krve dobryyyyyyyyy, jupiiiiiii! 😉

lubinka9
26. jún 2009

kleo, viem ale o kazdom vasom kroku 😉 a ten pondelok bude ozaj dlhy 😝

lubinka9
26. jún 2009

to je super zuzka a coho sa tykali?

zuzka11
26. jún 2009

Lubi tech ketonu....jestli nemam cukrovku...ale bylo to tak jak jsem rikala, pali me zaha a vraci se mi jidlo 😖 takze vecer jim malo......mam radooooost 😉

lubinka9
26. jún 2009

tak sa tesim s tebou. A ake este testy/vysetrenia vas s gyroskom cakaju?

zuzka11
26. jún 2009

No, Lubi - za tyden a pul velky UZ - premereni, prevazeni.....a kazdych 14dni monitor - srdicko, deloha, pohyby.....a snad uz nic...pak pred koncem Streptokok....tohle bylo necekane, ze mi nasli tu moc plnou vseho mozneho, tak Dr.chtela vyloucit tehotenskou cukrovku......

A vysvitlo nam slunicko, snad to chvili vydrziiiiiiiiiii.

mirusch
26. jún 2009

Zuzi, super, tesim sa!!!

kleopatris
26. jún 2009

zuzi super, ze krv je ok 🙂

lubinka9
26. jún 2009

no co cajocky, aky mate plan na vikend?

my asi oslavime Petra v predstihu a potom neviem. Zavisi od pocasia. Zda sa, ze listky na ten tenisovy turnaj sme nevyhrali tak to pada. A mozno prehovorim draheho a pojdeme do planetaria, este som nebola nikdy a tu ho mame skoro pod nosom.

kleopatris
26. jún 2009

este pol hodinky a ide sa konecne domooooooov 😀 nudim sa a vas nikde 😠

lubinka9
26. jún 2009

ja som tu

dala som si maleho slofika. Kleo co tvoje plany na vikend?

zuzka11
26. jún 2009

Hlasim navrat z city, malem jsem usnula v metru 🙂 Lubi - my mame tu vecu zitra s kamaradaka a v nedeli ten stadtlauf, snad taky prima akce 😀

kleopatris
26. jún 2009

no este nemame nejake velke plany...asi pojdeme pozret nejaky roztahovaci gauc, lebo nas caka v auguste tyzdnova navsteva svokrovcov a aby mali kde spat 🙂

aj ja by som dala slofika, ale nemozem 😒 aaach jo, nie zeby som zavidela ale zavidim 😵

monasek84
26. jún 2009

aj ja sem tu ... jeste chvilku, pak padim domuuuuu

kleopatris
26. jún 2009

este 5 minuuuuut 😀

monasek84
26. jún 2009

Ja uz utikam 🙂
tak damy, preji krasny vikend a zase v pondeli 🙂

zuzka11
26. jún 2009

Kleo ja si ho taky nedala, jen me to u te tyce bralo 😀

kleopatris
26. jún 2009

ale lubinka si dala a tej som zavidela, ale tebe tiez zavidim 😀

zuzka11
26. jún 2009

Aha, to jsem nevidela 😕 me nezavid 😉 Za chvili mas padla a ceka te krasny vikend!!!

mirusch
27. jún 2009

Stratili ste sa? 😕

schnucki
27. jún 2009

ahojik holky,

tak hlasim ze mam konecne trosku casek, nestiham vas ale docitat, takze doufam ze se mate vsechny bajecne, ze je u vsech vse ok ....

jsem prave u mirusch, chlapi delaj podlahu a my mame cas na pokec 😀 .... uz jsem dostala vynikajici puding s karamelem 😵

taaaaakze, co je u koho noveho????

lubinka9
27. jún 2009

mirusch, schnucki, teda vam je.. puding a karamel a kecanie..
a chlapi makaju 😀 Tak to ma byt 😀 tak dufam, ze vam to dopadne dobre.

u nas leje takze sa neda nic a nikam. Nudim sa jak pes a chlap ma tu furt rozculuje. Som si myslela, ze je to nahoda ale on sa fakt v piatok vecer zapne do standby mode a v pondelok rano ho vypne. proste jak keby cez vikend nepouzival sedu koru. Som si sla lahnut a on mi nechal zmoknut na balkone cerstvo vyprate pradlo, este sa dvihol aj vietor a cele ciste pradlo povalane po balkone. A chlap si klido pido nic z toho nerobi 😠 😠 🤐 Myslela som fakt, ze ma roztrhne ked som to zbadala.