Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
22. júl 2009

lubinka, tak si udělej nějakou napodobeninu doma a nebo si ho třeb dej v restauraci, které věříš 😉
Já mmá tedy štěstí, že na tohle fakt chutě nemám, když už mám na něco chut tak na ovoce a jogurty a pak ujíždím na jedné věci, na bramboráku 😀

No ale oni tady jsou drahé i byty, za 1000 EUR máš tak mrňavou garsonku v té nejhorší čtvrti 😀. Ale ono je to v podstatě jedno, peníze budou a my ne....

mirusch
22. júl 2009

Lubinka, keby si bola blizsie, tak ta zoberiem na gyros ku grekom, co je vlastne to iste ako kebab, akurat ta znama si to tam dava to maso sama a presne vie, co tam ma a jej verim na 100%. Mnam.

Inak, to vam radsej nenapisem, kolko platime za byt my, lebo ma zbijete 😀 Nas domaci je lenivy este aj cenu dvihat, tak uz manzel dlho plati tolko isto. Teda, asi nam da teraz doplatit za kurenie, inak to mame, aj vodu v cene. Akurat elektriku a kablovku zvlast. ehm...teraz, aj s novou izbou to mame za 370 EUR. Plus garaz, cize 400. No, ale zase zaraba len manzel a plat ma priemerny. A dom je stary. To na obranu 😅 A nemame balkon. Inak, ked sme hladali 3 izb. byt, tak su ceny dvojnasobne. preto sme aj tu ostali, kedze inak problemy nejake nemame.

zuzka11
22. júl 2009

cauki! jenom se hlasim ze ziju, dnesni den byl pokracovanim a snad uz vyhrocenim dne blbce a zitra uz bude lip.....nakonec jsem na koupak jela a ukradli mi tam kolo 😖 Moje milovane, pul roku stare, vymazlene....nikdy jsem nic tak dobreho nemela 😝 jsem si tam normalne sedla na obrubnik a rozbulela se.......

Blondy - spek je PRD 😀 Povidalas jake mate v rodine BRICHO a kde nic tu nic, ty nas lakujes 😀

Lubi - chute znam....ja obcas taky neodolam a jako blondy ujizdim na uzenem lososovi......nic majonezoveho bych si nedala, ale tohle proste musim.........

Kleo - cena des 😝 A nalada je fakt asi spojena s hormonama, nebo pocasim....tady bylo dneska az 38st, zitra to ma pokracovat a v noci pak burina, tak sand se procisti vzduch.......

Dneska jsem si jako utechu nad nespravedlnosti sveta koupila veeeelkou cokoladu, celou ji zbouchala a jeste ted tu sladkou bombu rozdychavam.......

At je u vas lip! Zitra se ozvu a slibuju, ze OPTIMISTICKY 😉

mirusch
22. júl 2009

Zuzi, no toto 😨 😠 To ta musim polutovat, to je smutne, ze ti ukradli ten bicykel. A nahlasila si to aspon? A mala si ho zamknuty? Ach jo. Keby som mala nejaky extra super a oblubeny bicykel, tak si ho dam oznackovat, tu vyryju nejake cislo a oznacia to viditelne, takze zlodeji take bicykle nekradnu. Ja sice mam napisane nejake cislo toho mojho a mame aj poistku - je to na poistku bytu 😕 , ale keby mi ho ukradli, tak si celkom rada kupim novy. Ale je to aj tak cele nespravodlive. A takym hnusakom sa nic nestane. Keby som ja ukradla 5 EUR, tak som potrestana osudom 😔

Blondy, to je fakt, ved mas to brucho rovnako velke ako v 9 tt 😀 Aj ja mam vacsie 😅 Ale nohavicky su sexi 😉
A Zuzi, neposles novu foto tvojho brucha? Ci ti ho je vobec vidno?

Mna boli hlava, nie velmi, ale aj tak ma to stve. Zatra upratovat k svokre a zehlit a inak budem oddychovat. Teda dufam. Potrebujem to.

Prajem vam optimistickejsiu naladu, vsetkym.

zuzka11
22. júl 2009

Miri zase hlava? Asi z toho vedriska, vid? 😖

Kolo bylo zamknute, jasne....proste bylo moc hezke........a mas prvdu, ja se taky na nekoho jen krive podivat, tak me stihne odplata a takovy zlodeje nic........

Fotku dodam zitra, Ok? Ted nejak nemam fotici naladu.....a videt je, jsem uz slonik.......

Miri, co s manzelem, uz je to lepsi? Psalas ze byly zase nejake spory nebo dohady, nebo jak to mam nazvat s rodinkou 😝

schnucki
23. júl 2009

dobre ranko preju vsem 🙂

jak se dneska vsechny mate?? ... tady leje jak z konve, ale maj bejt zas 30 😝 .... jinak my jsme s najmem docela spokojeny, ale myslim ze vsude je neco ....

no jak tak koukam tak ja si uziju jedeni vseho na co prijdu, nez budu tehu 😀 ...

jinak holky tehulky, k rekum k mirusch jen doporucuju , mnaaaaaaaam 😵

zuzi no prosimte, se ti nedivim ze jsi se tam rozplakala, to me moc mrzi 😒 .... jinak muzu taky fotecku, prosiiiiiim, ... vim ze jsi tu jednou uz fotecku ukazovala ale ja ji propasla ☹

taaaakze, preju vsem hezky den 😎

zuzka11
23. júl 2009

Dobre ranko!

A dobre jako doufam, ze bude dobre! Nam totiz do tretice vcera spadnul magnet na P.mobil a ma rozbity displej, tak fakt plati, ze kdyz se neco s....tak se s....vsechno....ale od ted jsme udelali tlustou caru a uz bude LIP! Jsem po snidani, je tu vedro, tak se chystam na nejakou prochajdu radis driv nez pak v polednim vedru......co mate v planu vy? Vim, ze Miri jde ke svokre - btw.snad uz je hlava v pohode?

Schnucki - jidlo si muzes uzivat ted i pak, jen na neco davat pozor, ale to plati i normalne bez tehu, nedavat si u pochybnych stanku majonezove veci a tak........btw.co kontrolni SPG, nejak jsem zapomnela, kdy mate termin?

blondynka400
23. júl 2009

Ahoj holky,

zuzi, tedy s tím kolem to je hrůza, vůbec by mě nenapadlo, že se tohle může v německu stát, asi bych reagovala stejně.... Tak hlavně aby ten dnešní den byl lepší 😎
No máme, je pravda, že obě ségry v tuhle dobu měli už o dost větší, já měal docela pevné břišní svaly, tak tomu asi brání 😀 Ale večer je to fakt hrůza, připadám si ajk oteklej mravenec a už se to nedá moc dobře maskovat, je to prostě vidět a k mé postavě to jinak nejde, takže jsem jasná 😀

mirusch, hele nepotřebuješ zajít na oční 😀 Prý stejné 😀 Jak ti je dnes? Lepší?

No já mám vp lánu odpoledne asi pláž, před chvíli jsem přijela z letiště, mám tu další návštěvu, tentokrát nevlastního synáčka, takže mám o zábavu postaráno 😎

schnucki
23. júl 2009

ono se tu sice moc nekrade, ale vyjimka potvrzuje pravidlo 😠

zuzi v srpnu nebo v zari, musim se s drahym dohodnout kdy se mu to hodi nejlip a zavolat tam, jakmile budu vedet termin pisnu vam 🙂

blondy teda koukam mas o zabavu postarano 😀

blondynka400
23. júl 2009

schnucki, hm, ale to je fakt hrozný... Kdyby to bylo tady tak se nedivim ani náhodou 😀
No to mám, zatím vedel spí, letadlo an něj letělo moc brzo 😀

A co ty, co máš dnes v plánu?

zuzka11
23. júl 2009

Blondy a kolik mu je? je to aspon spravny pubertak, at si uzijes? 😉 😀 Jinak asi taky potrebuju na ocni, podle tech fotek fakt vypada stejne.......ale vim, ze fotky muzou zkreslovat nebo s eproste vidis jinak....ja taky rikam, ze mam silenou vanu a ostatni povidaji, jake je to malinke brisecko.......ale proste clovek na nej neni zvykly, tak prijde velke.....

Schnucki - budu na vas moc myslet, at se to spravi, byla by to parada.....a nejlepsi, kdyz by to nakonec vyslo jeste pred kontrolou spontanne........

blondynka400
23. júl 2009

zuzka, no i manžel si všiml,navíc předtím se dalo schovat do oblečení, teď už ne, takže to není asi jen mnou 😀
Ale je pravda, že když je člověk zvyklý na plochí přicho, tohle je docela šok. Navíc mě hrozně začal tlačit pás v autě, ale už jsem si koupila takový ten pomocný pás do auta, tak to musim jen nainstalovat a začnu ho používat, přeci jenom jezdím každý den a ne zrovna nejkratší trasy....
Tak jsem zvědavá na fotku tvého bříška, jak vyrostlo 😀

Je mu 18, a správný puberťák to je. Ale my jsme spolu vždycky vycházeli bez problémů, navíc se máme i poměrně rádi a co řeknu tak bere, protože ví, že jsem mu nikdy špatně neradila, takže úplně v pohodě 😎

kleopatris
23. júl 2009

ahojky 🙂

zuzi to je mi luto s tym kolem 😠 ja som si tiez myslela, ze v mnichove sa snad ani nekradne, sak tam stoji tolko nezamknutych bicyklov...no ale svet sa meni, bohuzial k horsiemu ☹

ja som mala pre zmenu vcera tiez den na ho..., moje prechladnutie sa zmenilo na sialenu nadchu, stale kycham a vecer mi aj mierne vyskocila teplota 😒 a este k tomu ako som isla domov na aute, v zatacke sa vyrojil obrovsky traktor, ktoreho vobec nestvalo, ze je asi pol metra za ciarou a mna vytlacil na krajnicu, takze mam prerezanu pneumatiku od toho......a aby toho nebolo malo som si este vecer podiskutovala s weckom 😠 ze ranna nevolnost - ha ha ha....ale mamka mna potesila, my vracame az do porodu 🙄 takze asi by som to mala brat ako holy fakt a zmierit sa s tym....este ze sme si kupili peknu novu dosku na zachod 😀 hned sa mi diskutuje lepsie 😀
vcera bolo myslim zatmenie slnka a urcite to je preto...vyzaruje to negativnu energiu 😖

zuzi aj ja chcem vidiet brusko 😵 a blondy ja tam malinky rozdiel vidim 😉

mirusch co hlavicka uz lepsie?

blondynka400
23. júl 2009

kleo, tak dík, já už si skoro myslela že mám jít na oční já 😀
Tak hlavně že máš hezké nové prkénko, to je potřeba 😀
Tedy to jsi měla včera den, to si můžeš se Zuzkou podat ruku, tak snad se obě budete mít dnes lépe....

lubinka9
23. júl 2009

ahojte,
tak vidim, ze vcera bol pre viacere den blbec.
Mne bolo cely den zle.. urco to malo nieco spolocne s tym zatmenim slnka, ja som na taketo veci hodne citliva. Aj ked je spln. Som sa veru cudovala co sa deje, v noci som oka nezazmurila a potom mi bolo cely den fakt divne.. A dnes zas OK, tak to bolo urcite tym slnkom.

kleo, tak hlavne, ze sa ti nic nestalo

zuzi, to je na nervy s tym bicyklom

my ten vylet asi nechame tak, na neskor, ked sa mi nebude vlnit zaludok. Ved na Hamburg nam vystaci aj vikend, tak este bude casu. Dnes si pojdem kuknut nejake topanky.

zuzka11
23. júl 2009

Moc diky, holky, jeste ze vas mam......

Kleo - a muj byl zamknuty 😝 Ale asi proste lakal..........porad si rikam, ze je fakt lepsi nez kdyz bych s ena nem vcera vysekala a byla v nemocnici a gyrosek treba....no ani nechci domyslet, to by byla opravdova tragedie....ale strasne me to mrzelo, ja nikomu nedelam nic spatneho a nekdo mi vezme takovy darek.....mela jsem k nemu proste vztah:((((

Lubi - vikend ma byt hnusne prsavy, nejak mi uniklo co v Hamburku planujete........

Kleo - taky na prd.....a pekne nebezpecne.....presne neco podobneho se mi stalo v nedeli cestou z Prahy, predjizdim a nejdnou si nakladak bez bliknuti zajede do pulky nejrychlejsiho pruhu, jen tak.......se mi srdce zastavilo, protoze bych to neubrzdila:((((

Blondy - tak super, ze mate takovy vztah.....kdyz by delala naschvaly a prudil bylo by to na prd........fotku dodam, slibuju.......a otevrete pusiny, jak narostlo 😉

Mimochodem, chci hlaseni vahy, hubnete, tloustnete? 😉

blondynka400
23. júl 2009

zuzka, jo to jo... Takhle je super a je i sranda 😉
No to jsem tedy fakt zvědavá 😎

Tak hlášení váhy jo? U mne se naštěstí hubnutí zastavilo a podařilo se mi kilčo nabrat, takže jsem zatím -4 😒

kleopatris
23. júl 2009

no ja som dnes zvedava jak sa moja vaha vyvinula, dnes ideme k tej starej dr. a snad mna aj zvazia (doma stale neni), ale od zaciatku tehu mam asi tiez minus 3-4 kila. Moja vaha pred dvomi tyzdnami 56,8 kg (vyska 180) :( takze nic moc....tak drzte pasticky, aby aspon dnesna kontrola prebehla ok, ked uz je tento tyzden taky blby....

no a volala som tej druhej doktorke a pride mi to rovnake ako to co uz mam....takze asi menit nebudem, nechcem sa stale len stazovat, ale tu je fakt vsetko nejake cudne 😒

zuzi to je este horsie na dialnici a s kamionom 😠 ja by som ich fakt mlatila rad radom jak su drzi a bezohladni 😠

blondynka400
23. júl 2009

kleo, tedy to jsi pěkné vyžle... 😀 Ale ty zvracíš, já zvracela jen dvakrát úplně na začátku, tak to bylo lehce divné, no ale hlavně ze se to zastavilo... Já měřím taky 180 a teď mám 61, což ještě docela jde... 😎

kleopatris
23. júl 2009

no ja som mala pred tehu tak 61 kg a teraz som zvedava kolko mam 🙂

zuzka11
23. júl 2009

Sakra zensky hubeny, ani o tom tady nemluvte! ja nehubla ani na zacatku, porad to slo jen do plusu........asi jsem pribiraci typ, nenadelam nic......

Je tu vedro na padnuti, dneska asi nevystsim nosanek, az zase odpoledne az to malinko polevi......

Miri - co ty, uz jsi uzehlena a uuklizena?

mirusch
23. júl 2009

Ahojte, tak ked tu nemozem byt, tak kecate, co? 🙄
Zuzka, ja fakt dufam, ze bude u vas lepsie, to co sa vam toto deje? no fiha a magnet? A udaje sa vam nevymazali z mobilu? Inak, to poznam, ze ked sa serie, tak sa serie. Ach jo. Ja ked sa rozhodnem, ze bude lepsie, tak je obycajne este horsie. ale potom sa to zase obrati, proste sinusoida, ako vzdy.
Prajem vam, nech uz vsetko ide ako po masle. Inak, ja viem, ze bicykel a mobil a tak, ale to su vsetko nahraditelne veci. Najdolezitejsie je zdravie a babatko a taketo veci. Ja viem, ze to vies, ale pripominaj si to, ked je najhorsie. 😉 My ta mame radi a sme tu, kludne sa nam postazuj, keby nieco.
A tesim sa na fotku, ale riadne odfot, nie pod trickom, nech mozeme poriadne skritizovat. A ten bicykel si ohlasila na policii?

No, ja som dnes nanic. Tento tyzden je to o nicom. Teda podla toho, ze sa svokra a aj manzel citia podobne, tak to bude asi pocasim. Mam problem s obehom, tlakom, ci ako to nazvat. Dnes hlava stale bolela, tak som si dala Panadol, no a tak som otazela, ze som myslela, ze sa ani nepostavim. Potom ok, upratala som svokre, ale zacala migrena. Takze Relpax a postel. Hlava ok, ale nevladzem nic, tak som vyhlasila strajk, ostavam v posteli alebo na gauci a dnes nepohnem prstom. Manzel sa ma v telefone po tom, ako som mu vylicila, ze ledva zijem, opytal, ze co mame na obed 😀 Tak som mu povedala, ze to, co si spravi 😝 Ach jo. A jeho rodinka? Mam to na haku. Robim, co je nutne, hlavne svokre, nemozem ju nechat tak, 89 rocnu, ale inak ma nezaujima, co splietaju 🙄

Boze, ja vas ani citat nevladzem. Teda citam a nerozumiem, co citam, to je fakt brutal 😅 Akurat som pochopila, ze tam Blondy niekoho ma, ale neviem koho. Ach jo. Hadam zajtra...
Inak Blondy, ja nepotrebujem k ocnemu, ja potrebujem uz len asi pomaly na cintorin, podla toho ako sa tento tyzden citim. No neva. Bude lepsie.

Kleo, prerezana pneumatika 😕 ! No toto. Myslis, ze to moze byt tym zatmenim slnka? Lebo ja uz prestavam chapat.... A akekolvek vysvetlenie by mi pomohlo.

Baby, co tu meliete s vahou...ved ste tehotne!! A take chude manekynky. Ja som tiez s 178 cm kedysi vazila 52 kg a bola som strasne nestastna, ze neviem pribrat. A ked som sa vydavala s 62 kg, tak som bola stastna ako blcha. Teraz mam 70 a sa uz bojim priberat. Ja mam z vas asi najvacsie brucho 😀 Teda okrem Zuzky, na tu uz nemam 😅

zuzka11
23. júl 2009

Miri ahoooj! Jsem tusila, ze to na tebe zase skocilo, v tomhle pocasi neni divu 😖 A ti si pis, ze na me nemas 😀 ja se vam porad chci odfotit, ale rekla jsem si, ze si jako jeste predtim umyju hlavu, pac ted je takova chcipla z toho horka, a co myslite? jsem lina si jit umyt hlavu 😀

Miri - Blondy tam ma manzelova syna z predch.manzelstvi, je mu 18......tak at to nemusis hledat 😉

zuzka11
23. júl 2009

Jeste k tomu mobilu - cisla budeme muset nejak ziskat, magnet padnul primo na displej, takze je tmavo, jinak mobil funguje, ale proste nic nevidis....ja dala P.svuj do prace a mam tenhle.....

kleopatris
23. júl 2009

dobry vecer babulky 🙂

tak uz mame 3,1 mm a zatial vyzera byt vsetko ok 😵 punktitko sa najprv nechcelo ukazat a potom nam otocilo chrbat 😀 a potom sme ho videli troska zboka a mavalo si rucickami 😵 aj fotky sme dostali, sme v 11.tom tyzdni a male uz ma hotovy fotoalbum....
no a uspech, pribrala som 700 gramov 😀 to je skoro cele kilo 😀 aj dr.mna pochvalila, ze len tak dalej
takze tak aby ste boli v obraze 🙂

lubinka9
23. júl 2009

tak super kleo, ale mala si asi na mysli 3,1cm vsak? 😉

blondynka400
24. júl 2009

Ahoj holky,
Mirí, co to zase čtu holka naše, neboj ono bude líp, teď je to počasí fakt hrozné, tak třeba je to tím 😉
Jinak já váhu neřeším, nikdy jsem neřešila, právě mě štvali že hubnu, kdybych zvracela tak to pochopím, ale jím jak protrhlá.. Ale naštěstí už se to zastavilo 😅

kleo, super, že je všechno v pořádku

zuzka, co to bylo za telefon? S operačním systémem? Jestli ano a většina věcí byla uložená na paměťovce, tak to není žádný problém. I kdyby to bylo v paměti telefonu tak se to dá získat, ale už je to malinko těžší....
Tak už máš umytou hlavičku? Těším se na tu fotku 😀

zuzka11
24. júl 2009

cauki holky!

Hlasim navrat z kontroly a vsuvka specielne pro Kleo - dneska tam byla jina dr. - pry ma patky a dny , kdy ta moje nemuze, byla super, pohodarka, a zadny UZ nedelala, rikala, ze je to zbytecne, kdyz byl minule, jen me vysetrila vaginalne a bricho, takze opravdu zalezi ke komu chodis......treba ti nejaka kamoska nekoho jeste doporuci, menit bez toho, abys vedela do ceho jdes, je na prd......

Blondy - muzu vlozit v min.tydne, ze zacatku, protoze hlava sice umyta, ale hned po zapnuti fotaku - change battery set 😝 ale myslim ze moc zmena neni, tak klidne poslu ty ze zacatku min.tydne, jestli je to teda OK 😉

Kocky, jak se mate dneska vy? vecer nam tu sprchlo a dneska zase vedyrko, zadne ochlazeni teda nepozoruju.......

mirusch
24. júl 2009

Ahojte, ja len ze zijem, ale stale rovnako ☹ Musela som zobrat dalsi Relpax. Stale teda neviem, ci mi je tak naprd z liekov alebo z coho. Keby mi uz takto predtym nebolo, tak bezim do nemocnice (tlak na hrudi). Ale mam v zivej pamati, ako ma viezli sanitkou, celu noc sa snazili zistit, co mi je a mne nic. Lekarka zufala. 😀 Nakoniec vysvitlo, ze len moja psychika blbla. Tak este pockam a v pondelok uvidim.
Len kto mi pozehli a uprace, to neviem. Moj najdrahsi manzel to nebude...

Zuzka, ja stale cakam na akekolvek fotocky a stale nic. No toto. Ja keby som bola tehu, tak sa fotim aj kazdy den 😀 Tak pekne vymenit baterky a sup sup.

Kleo, ja si tiez myslim, ze si asi myslela centimetre 😉 Neviem si predstavit, ako by 3 mm babatko mavalo rucickami 😀 😝 Ale ved hlavne, ze je v poriadku. A tiez si prosime fotocky!!

kleopatris
24. júl 2009

ahojte babulky 🙂

jasne myslela som centimetre 😀 chybicka se vloudila ..fotecky dodam asi az buduci vikend, lebo ich chcem naskenovat u nasich...

mirusch to je mi luto, ze je ti tak zle ☹ ale to asi fakt ta horucava, lebo ani mne nie je ani trocha dobre :( uz sa tesim na zimu..., ale ta tebe asi tiez moc nepomaha ☹ a s tym zehlenim a upratovanim...my zijeme skoro uz ako prasiatka a nemame uz ani co obliect :( hrozne...musim sa nejak vzchopit

zuzi diky za info 🙂 my sme vcera s nasou podiskutovali a uvidime....a daj aj staru fotecku, hlavne aby bola 😵