Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
16. feb 2010

koukam ze to vsude je takova palka ... ale co, lepsi zaplatit nez tapat v nejistote 🙂 .... jsem taky zvedava co mi zitra povi 😀
to ti verim ze se uz nemuzes dockat, pro me bylo jak vecnost cekat tyden ... je to nadhernej pocit, kdyz vidis jak je tam maly flicek co blika .... pro me bylo i uzasny videt jak pritelovi zari ocka ... vemes ho sebou?

ja brisko hladim casto, dokonce jsem se pristihla ze i pri nakupu 😀 ... pritel s prckem keca kazde rano a kdyz jde do prace, ja teda zacala v posledni dobe taky 😀

emily327
16. feb 2010

to mas pravdu, peniaze nenahradia ten pocit ked vies,ze babo je ok. To je to najdolezitejsie. Jasne,ze priatel pojde so mnou, pojde aj na NT screening, chce vsetko absolvovat so mnou a ja sa z toho velmi tesim. Inak uz ste sa s priatelom bavili o tom, ci bude pri porode??
Tak tak treba sa prihovarat a hladkat, to mu urcite neuskodi 🙂

schnucki
16. feb 2010

muj pritel chce taky se mnou pokud to pujde, na kazdou prohlidku a ja proti tomu taky nic nemam ... jsem rada ze ma zajem a prijde mi to mily 🙂
jojo, bavili a chce byt u toho, coz me nevadi, ja ho tam chci mit ... uvidime jestli to vydrzi 😀 .... nahlasil to uz sefovi, dostane 3-4 tydny dovoleny, tak aby s tim sef pomalu pocital 🙂
a tvuj??

emily327
16. feb 2010

no moj ked sa vratime bude pravdepodne na podpore z Irska tak budeme 3 mesiace spolu, to znamena,ze bude po porode skoro mesiac s nami doma. Co bude super. Aspon mi pomoze a uzije si babatka 🙂
Tak to je super,ze aj tvoj bude mat volno a bude s vami cmuk uz nech to je 🙂
Ja som prave dokecala s misou ☹ Uz sa mi to stava pravidelne ale vecer, nie rano. 😖

schnucki
16. feb 2010

tak to je super ze ho budete mit tak dlouho doma, aspon nebudes na zacatku sama 🙂 .... ja jsem rada ze dostane tu dovcu, aspon chvilku bude s nama doma ....
ja uz se tesim na pohyby, az budeme moct mimco citit 😵
tat to me mrzi ze mas ty nevolnosti, snad to brzo prejde ... cmuk ....

jdu si lehnout, sice asi bude zas trvat nez zaspim, ale uz se mi klizej ocka ....

dobrou noc

ivanajelinek
17. feb 2010

Ahojte kocky, tak ja som to asi vcera zakrikla...Celu noc som nespala, mala som hnacku a este som aj vracala...Vsetko ma boli, uz som volala aj do roboty, ze dnes nepridem...Asi som chytila nejaky virus alebo co... ☹ Idem si uvarit feniklovy caj a uvidim ci sa mi trosku polepsi...Hrozne ma boli zaludok a mam aj zimnicu...

Lubka,myslela som na teba...Dufam ze vsetko dobre dopadlo...

Idem do postele papa

janulka04
17. feb 2010

no, lubi, myslim na teba od rana, aj som rozpravala mm, ze uz dnes idete do finale....
tak verim, ze vsetko dobre dopadlo a cim skor sa ozves 😉

blondynka400
17. feb 2010

Ahoj holky,
tak jsem se před chvíli vrátila od dr., byla jsem s malou na kyčlích. Naštěstí je vše ok, fyziologický nález, ale vzhledem k tomu, že já měla s kyčlemi jako mimi hodně problémy, tak budeme muset ještě na kontrolu...
Včera jsme byly u dětské, taky naštěstí vše ok, ikdyž předtím jsem byly ohledně přibírání na maximu optimální křivky, teď jsme na minimu. Ale neřeším, přibírá, vypadá spokojeně, pročůraných plen má taky dost a sotlička má tu správnou barvu a konzistenci 😀 . Lepší než mít nějakého buřtíka, nějak nemám ty nařvané mimina ráda...

lubi, myslím na tebe. Asi už maš maličkého u sebe 😵 😵

ivanajelinek
17. feb 2010

Ahojte,neviete niektora ci je nieco na brusny virus aj pre tehotne? Ci mam ist radsej k dr.?Dakujem 😢

blondynka400
17. feb 2010

ivana, cože to máš za virus? Myslíš tím klasickou střevní chřipku? 😕

ivanajelinek
17. feb 2010

no sa mi zda, ze hej... 😢 a neviem si rady..

mirusch
17. feb 2010

Aj ja som dnes na Lubinku myslela. Hned rano o siedmej a potom aj neskor, tak hadam su ok 😵

Ivus, no, na virus ti nemaju co aj tak dat, ale k Dr. by som zasla, pre istotu, predsa len teraz mas zodpovednost aj za dvoch....

Mate sa? Ja som dnes bola v muzeu a este frcim znova do mesta, do poistovne. Tolko roboty navyse, len preto, ze sa ludia riadne nekuknu a posielaju mi neuplne lastra a karty 😠 Banka, zubarka, ja neviem, co sa to deje. No neva. Pa.

blondynka400
17. feb 2010

ivana, bohužel si myslím totéž co mitruch, na tohle bohužel nic není... A hlavně v těhu bych se zbytečně ničím necpala, prostě to musíš vydržet. jen si dej pozor na dehytrataci.
Každopádně kdyby ti bylo fakt nějak špatně, asi bych k dr. zašla, aby se vyloučila salmoneloza a pod .

lubinka9
17. feb 2010

Ahoj damy. Tak vam oznamujem, ze dnes rano 8.14 sa nam s Lubinkou narodil maly Oskarko. Ma 3190g a 49 cm. Mamina aj Oskarko su v poriadku, vsetko prebehlo hladko. Lubinka vas vsetky nechava pozdravovat. Peto

emily327
17. feb 2010

Ahojte, tak som dnes aj ja tu.
Blondy, tak je dobre, ze malinka je ok a to ze nie je tucnucka, to vobec nie je problem myslim,ze je lepsie ak je babo tak na minime ako na maxime, ona to dobehne 😉 A je zlatulinka cmuk

Ivana, ahoj moja no chuda moje si si ista,ze je to crevna chripka? Alebo virus? Na tvojom mieste by som zasla k lekarovi, lebo to nie je dobre v tehu prekonat takyto virus. Urcite pi vela vody aby si nebola dehydrovana a snaz sa drzat mensiu dietku. Dufam,ze to nie je nic vazne a ze budes coskoro ok 😉

Lubi, verim,ze sme ti dobre drzali prsteky a ze je vsetko ok cmuk

Mirusch, ty si ale fakt velmi zaneprazdnena hmm Tak ak si najdes chvilku, tak napis IP budem rada,ze ako sa dari 😉 Pekny dnik a nech vsetko zvladnes 😉

Ja som dnes volala do nemocnice a dostala som termin prveho UTZ a to na 22.3. o 14:50. A budu mi brat aj krv. Tak sa uz velmi tesim na malu fazulku,ze ju konecne uvidime 🙂
Ozaj viete mi poradit, potrebujem sa objednat na tie PAPPA testy - resp. NT screening a to v 12tt, len napriklad tu mi v pase ukazuje,ze som v 8tt a ked si to dam vyratat na tehu kalkulacke, tak tam mam ze som v 7tt+0 tak je mi tazko vyratat kedy sa mam objednat na ten NT screening. Poradite mi prosim kedy to bude, ktory tyzden (datum) ked budem v 12tt? Poslednu MS som mala 31.12.2009. Budem velmi vdacna za pomoc.

kleopatris
17. feb 2010

jeeeej Lubi GRATULUJEEEM 😵 vela zdravicka, mliecka, rychlo sa zotavte a sup sem s foteckami 😵 a nakoniec az taky mrnavucky neni 🙂 take pekne babatko do ruky 😵

blondy to je dobre, ze malicka ti pekne rastie, tiez sa mi viac pacia take normalne buclate babatka ako take tucne 😅 stihas vobec este tu kontrolu v CR? ci musis s tymi klbikmi v IT?

ivi rychlo sa uzdrav a emily ty asi preberas moju stafetu jak tak vidim 😔

mirusch tak pekne vybavuj, len pomaly v tom snehu 😉 nie ze si este nozku zlomis....

inak my furt nic...ach jo, ja uz neviem co mam robit 😖 sa nudim jak pes a nic sa mi nechce...vcera som si dala aj kupel, ale teda taku blbost som urobila naposledy 😝 aj tak to nepomohlo. zajtra mame kontrolu v nemocke, tak som zvedava ci vobec nejaky naznak prichadzajuceho porodu.....

emily327
17. feb 2010

kleo, nestras, dnes mi je uz dobre 🙂 Na chvilku 😀 Inak este stale s v termine, tak mozno to zajtra na teba pride. Neboj coskoro budes mat babo pri sebe, este to vydrz, urcite to je uz dlho ale aspon vies,ze to bude donosene babatko 😉 a ty budes rodit normlane?

kleopatris
17. feb 2010

no mam v plane rodit normalne, ale kedze maly moze byt dost velky, tak sa to moze pocas porodu zvrtnut na cisarak (tak mna "informovali" minule v nemocke)...ale ja dufam, ze toho mojeho slonika cez tu dierku precpem 😀 😅

emily327
17. feb 2010

tak dufam,ze to v pohode zvladnete normalne. Aj mas v plane si dat epiduralku? Uz nech je maly slonik vonku a nech to uz mate za sebou cmuk Drzim palce, hlavne nech to dopadne ok. 😉

janulka04
17. feb 2010

Lubinka, gratulujem....a prajem obom, aby ste cim skor boli doma, maly aby rastol a ako bolo spominane, vela mliecka 😉

kkatka78
17. feb 2010

Lubi GRATULUJEM!!! Myslela som dnes hned rano tiez na teba....drzim vam palceky a vela vela zdravicka,energie a sily... 🙂

Fuuu mne je dnes strasne zle od zaludka,len ma napina.....rozmyslam,cim to moze byt...hmmm 🙂 vcera som sa prezierala a dnes vsetko,co zjem,tak mi je strasne tazko... bleeee....ho dam budem lepsie,dam si nejaky cajik a polavi to ....opatrujte sa damy a zelam pekny slnecny dnik ako je tu v UK... 🙂

blondynka400
17. feb 2010

lubi, velká gratulace. A pak že bude oscar kapesní miminko 😀 . Přitom má docela hezké míry 😵

kleo, no jdu ještě příští týden k dětské na kontrolu v 6 týdnech (asi o 4 dny dříve 😀 ) a na ty kyčle jsem objednaní před létem, až přijedem do čech. Tady už to rozhodně nestíhám, od soboty za týden odjíždím směr jih. 😎 . Možná se pozeptám ještě v It, ale asi je to o ničem, protože tam se to nedělá... Víš vůbec, jestli se to dělá v Rakousku? Dneska jsem se ho na to ptala a říkal, že ČR jsou jedni z málsa, kde se to takhle kontorolue a áj myslela, že je to standart 😕

katka, koukám, teplotka se drží 😵

emily327
17. feb 2010

lubi, gratulujem a vela mliecka prajem.

kkatka78
17. feb 2010

Blondy,zatial hej.... 😵

emily327
17. feb 2010

katka, to vyzera nadejne, tak este vydrz do piatku a potom testik si urob a ja verim,ze to ako ti je je spojene s tehu 😉 Cmuk

mirusch
17. feb 2010

Taaakze. Lubi ma IP, ale aj takto verejne - blahozelaaaam 😵 😵 Tiez som sa pozastavila nad tym, ze vcelku velky je drobec. Cloveka iba zbytocne naplasia ti lekari 😒

Katka.....zatial dobre vyzeraaaa, pockaj s tym Femigardom 😉

Emily, nestiham IP, ani sa mi nechce 😅 Mam sa ok, proste zijem a to je hlavne. Som sa dnes teda riadne ponavazala autobusom 😝 ale pozitivne je, ze mi to poistovna schvalila na pockanie, usetrila som par dni - ide o korunky na moje dva zubky. A za to, ze som mala peciatky od zubara za poslednych 5 rokov, mi preplatia o 50 EUR viac. Sice nie nejaka extra vyhra, ked zoberieme do uvahy celkovu sumu 1300 EUR, ale no, aspon nieco. zatial to vyzera, ze budem platit 1000 a este idem znasilnovat jednu poistovnu, tak som zvedava.

ivanajelinek
17. feb 2010

Ahojte, mna uz boli cely clovek z toho jak cely den lezim...Manzela som poslala kupit nejake suchare a kamilkovy caj.

Lubi velika gratulacia..... 🙂 Tesime sa na fotecky...
Emily a tebe je ako moja, uz lepsie?
Schnucki ako si dopadla u dr.?
Kleo neboj ved aj ty sa uz coskoro dockas.... 😎

schnucki
17. feb 2010

ahoj holky, hlasim ze jsme zpatky, 🙂

nejdriv velka gratulace lubi 😵 .... moc jsme na tebe mysleli a miry jsou to krasne 😵 ... preju hodne zdravicka a uzivej si to 🙂

blondy taky si myslim ze je lepsi kdyz bude u minima nez u maxima, ona to dozene 😉

jinak ja jsem pridala fotecky, mame se dobre, vse je zatim v poradku a mame 3,5cm ... takze mimi odpovida 11tt 😀 .... krasne se tam pohybovalo, uz ma rucicky i nozicky a byli jsme s pritelem uplne u vytrzeni vydet jak se tam pretaci 😵 .... vysetreni si nechame udelat nekolik, to jedno je dokonce v balicku s 3D fotkama, takze dostaneme skoro pokazde utz ... dneska jsme dostali i 3D fotecku a CD s filmem, jak se male pohybuje, CD mam vzit pokazde sebou, kdyz budou zabery dobre tak nam na nej zas nejaky ten filmecek vypali ... jsme mooooc spokojeny .... co se NT tyce, tak jsme dneska byli maly, pristi tyden ma doktor dovcu takze mame 3.3. termin a 8.3. se dozvyme co a jak, doktor se mnou jeste vse probere, ale my pevne doufame ze mimi je ok ... podle tabulek mame malou sanci ze by neco bylo spatne 😀

katka grafik vypada super, drzim palecky ...

schnucki
17. feb 2010

emily ja bych to NT probrala s doktorem, nebo pokud muzes tak s doktorkou na sk, protoze u nas bylo dneska brzo, ja chtela jet 27.2. k nasim na tyden, takze by to znamenalo az nekdy kolem toho 8.3. a to doktor rikal ze uz by bylo pozde, takze cestu musime odlozit a nase jeste vic napinat .... ono totiz ja mam dlouhe cykly, takze jsem sice ve 12tt, ale mimco je o tyden mensi, odpovida 11tt, coz neni spatne, ale pozna se to nejdriv na utz, takze myslim ze my ti tezko poradime .... ale co dneska rikal muj doktor tak 13tt nejpozdeji, 14tt uz je pozde, muze to byt skresleny ....

jinak je super ze uz mas termin 😵

mirusch
17. feb 2010

Schnucki, krasni ste 😵 diky za foto