Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

embabuli
12. aug 2008

schnucki je to taka babickovska rada sice, ale mne pomohla ked mi vysekavali zuby mudrosti a bolesti boli ukrutne..
daj si klincek do puse a cmulaj ho chvilu, hlavne pri bolavom mieste..ma take umrtvujuce ucinky na bolest..
po cesky sa to tusim hrebik vola, to co pridavas do vareneho vina so skoricou 😉

schnucki
12. aug 2008

holky dekuju, zkusim to, pokud antibiotika nezaberou 🙂 budou mi to akorat umrtvovat, tak jsem na to zvedava, prej bude muset mozna kousek kuze odriznout, tak si rikam, no bomba, ale do 27 je jeste cas, psychicky se pripravit 😀

To je dobre zo uz je to lepsi, to pekne leti, jak ti ty tt pribivaji 🙂

Taky jsme premysleli nad akvarkem, uvidim jestli do toho pujdem 😀

meleri
13. aug 2008

Schnucki,

akvárko je super věc, mě to už bere od minulého října...🙂

embabuli
13. aug 2008

tak ja som testla a nic ☹
ziadne krvacanie ani spinenie, ale strasi ma ze teplota klesla na 36,7 z 36.9..asi ten teplomer zahodim, ma stresuje 🙄

tak ja neviem ☹ ☹ ☹

meleri
13. aug 2008

Embabuli,

jestli to test neukazal tak asi nic? Jestli na to moc nemyslis, a timpadem se ty mencky zasekly? Stalo se mi to nekolikrat kdyz jsem tomu moc verila ze jsem tehotna, tak mencky prisly az o moc pozdeji protoze jsem si to vsugerovala.

Ale nechci zas neco blbe kecat...zkus ten test treba jeste jednou za tri dny. Nekterym holkam test taky nic neukazal, uz kupovaly vlozky, a precejen pak byly tehotne. Je to fakt tezke vedet jestli test selhal nebo ne.

drzim palce at uz vis na cem jsi.
🙂

mmmk
13. aug 2008

Embabuli, jak pise Mel, testni tak za 3 dny. Kamosce se test ukazal pozitivne az 14 dni od dne ocekavane ms. Tz. nejakych 28 DPO. A ted ma rocniho divocha 😉

schnucki
13. aug 2008

Embabuli, presne jak pisou holky, zkus ho jeste pozdejc, kamaradka mela az treti test pozitivni 🙂 ale mozna bude lepsi pocitat s tim, ze nejsi, a kdyz to vyjde budes mile prekvapena, a kdyz ne, nebudes tak zklamana. Ja vim, ze to nejde, ale ...... 🙂

Kazdopadne drzim palecky at to vyjde 😉

schnucki
13. aug 2008

Jinak meleri, mrkam po rybkach, taham pritele do obchodu se zviraty a zacina bejt nameko 😀

embabuli
13. aug 2008

skusim teda neskor, ona sa mi tam totiz taka uuuplne slabulinka ciarka objavila, ale tomu sa mi nechce verit, ved uz v den ocakavanej ms by mala byt silnejsia 😒 taku slabu ciarku mi aj cysta raz spravila..tiez ten test kupil moj chlap, nejaky lacny so supermarketu a neni tam ani citlivost udana, kolko jednotiek ..

kazdopadne teraz to hadzem za hlavu uz mam z toho nervy na dranc, aj som si cely mesiac vravela ze na to nebudem zas tak mysliet, ale akonahle prisiel pocit ze to mozno vyslo, tak na to myslim furt..
no nic, idem zajtra na konferenciu, skusim si to tam uzit,
svuj teplomer odhazuji dal 😀
majte sa fajn kocky a dik za podporu 😉

mmmk
13. aug 2008

Embabuli, urcite informuj 😉

simone
13. aug 2008

embali,to neni pravda,ze v den ocekavani bude carka silna,ja uz mela dva tehu testy pozitivni.Kdyz mas slabou,zkuks to za tri dny a kdyz bude zase slaba,zase za tri dny.Ja mela vyraznou az skoro dva tydny po zpozdenni.
TAk moc stesticka

Jo a mohla si otehotnet klidne pred menstruaci,takze plod muze byt treba tyden stary,proto je carka slaba.Ja pri druhem tehu mela taky uplne slabou carku a manzel rikal,ze tehu nejsem a byla jsem 😉 Kazdnym dnem carka silila

schnucki
13. aug 2008

Jestli tam byla slaba carka, tak to asi nebude jen tak 🙂
Kazdopadne hodne stesticka a dej vedet 😉

mmmk
13. aug 2008

Jenze ja taky mela 3x pozitivni test - jednou zanet, podruhe cysta a potreti tehu... ale nedopadlo to 🙄 Takze pro me pozitivni test jeste nic neznamena 😎

schnucki
13. aug 2008

To jsem nevedela mmmk ze treba i pri zanetu muze byt test pozitivni 😕 s tim ze to neklaplo me to mrzi 😒
Ja sem si kolikrat rikala, ze 100% to je, az to potvrdi doktor.

mmmk
13. aug 2008

Schnucki, jo, letos v lednu. Ale to je zivot. Zjistila jsem to na manzovy narozky, ale za 3 dny bylo po vsem a tehdejsi doktorka me neminila ani vysetrit. Ale ja to beru z te lepsi stranky - povedlo se to jednou, povede se to podruhe 😉

meleri
14. aug 2008

Embambuli,

tak ja tam mela taky na testu jenom takovy tenky stin, ocima jsem to vytlacovala; a nikdo mi vlastne neveril, ze tam neco je! a bylo ale strasne tenoulinke...takze to je dobre znameni...zkus to pozdeji....

je tezke v to nedoufat, clovek vzdycky doufa, no zkus se nejak zabavit, myslet par dni na neco jineho a pak kdyz tak testnout; drzim moc palce! ale s tou slabou careckou to vypada slibne..

a nejak divne ti neni?

Schnucki,

jo rybky jsou super, a jak velke akva byste chteli? My mame takove mensi, ale i tak je to spousta radosti...jinaci zviratka me moc neoslovuji, mam je rada, ale do bytu je to blbe...ale brala bych trebas kocku kdyby to slo...nebo nejakeho psa co nesmrdi. 😅

mmmk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
schnucki
14. aug 2008

Mmmk, to je dobre ze to beres takhle, povedlo se to jednou, to je dobre znameni 😉 to te ani nevysetrila? Nekdy me ty doktori fakt prekvapujou

Meleri, takovy stredni akvarko, nic vekeho a ani nic maleho, aby se mi tak vesli naky ty kytky a blbustky 😀 kocky ja moc nemusim ale mam slibenyho psa od pritele, problem je ten, ze bych chtela vetsiho a ten do bytu nejde ☹ tak musim cekatu

Mmmk, ty dva jsou rozotmily, a cica tak zvlastne zbarvena

meleri
14. aug 2008

Mmmk,

to je sranda vy máte želvovinovou kočičku, takovou mají naši (teda je moje ale do FR jsem ji vzít nemohla)..
Já nevím, já mám pocit že i ten nejčistotnější pes vždycky nějak smrdí nebo co....ale jinak bych moc psa brala, je to super společník, lepší než kočka..mi se moc líbí kříženci, ne moc malí ne moc velcí, tak akorát...🙂

Schnucki,

tak to jo..většinou radí, že nejideálnější je akva 90l pro začátek, že se v tom líp udržuje rovnováha...já mám 54l..a taky dobrý...

tak at dobře vyberete at už to bude cokoliv..

mmmk
14. aug 2008

Schnucki, ona mi rekla, ze s mymi cykly je tehotenstvi vyloucene a nechala me krvacet. Vysetrila me az pak a rekla, ze asi to bylo tehu, ale ze tomu moc nedava 😢 Ja se z toho nehroutim, to se stava. Vedela jsem o tom tak 3 dny, takze zadna tragedie. Nektere holky z toho fakt delaji rutiku. Kdyby to bylo treba v 10tt, tak me to asi bude mrzet, ale co vic s tim muzu udelat?? 😨
A velky pejsan do bytu neni idealni. Jedna baba tady ma v pidi bytecku (50qm) madarskyho ohare a ridgebacka 🙄

JJ, Meleri, je to zelvovinova - britka 😵 Puvodne jsme chteli modrou, jenze se nam nase Spasinka zalibila, jak je "prach v pisku" 😀 Kocka je takova tunta, obet svych instinktu, ale pejsina je fakt paradni spolecnik. Navic jsem se diky ni seznamila s dost pejskarema a nase slecinka je zde velmi oblibena. Je takova miloucka, kamaradska a hlavne na westika malicka, hezky ostrihana a nevykrmena 😀

meleri
14. aug 2008

Mmmk,

to jsem nevěděla, že jsi otěhotněla a nevyšlo to..ale máš pravdu, radši takhle nazačátku, než později... ☹ co víc dodat, je to trápení...
VELkého psa bych taky nechtěla...líbí se mi strašně ti husky a malamuti, ale člověk o tom musí hodně vědět...
já bych brala nějakého hladkosrstého co vypadá jako srnčí pinč ale je větší..chodila bych s ním na hory..jenže to v bytě fakt nejde a manžel psy nesnáší.. ☹

Vaše kočka je ťuňťa? Tak ta naše má právě charakter...a není moc mazlivá, což mi chybí...jo psi jsou fakt lepší než kočky že s nima můžeš jít ven a tak....sice jedna sousedka tady má kočku na vodítku, ale to musí být fakt poslušná kočka, která se nechá takhle vodit..ta naše by se vyvlekla nebo udusila v těch popruzích...🙂

mmmk
14. aug 2008

Meleri, prave proto je nase kocka tunta, protoze se moc nechce mazlit. Jako kdyz se prijde mazlit ona, je nase povinnost se s ni pomazlit. Ale kdyz chceme my, nemame narok 😀 Spava u nas v loznici na skrini a vzycky jak zacnu jevit znamky zivote (=probouzet se 😀 ), seskoci ze skrine a utika se mazlit 😀

embabuli
14. aug 2008

ahojte 🙂

tak moj progres..vcera som isla spat, nic moc sa nezmenilo, zavrate, pocit na bliti, obcas pichlo pri vajecnikoch, dokonca sa mi prsia trochu zas zvacsili a boleli, zo srandy som si zmerala teplotu a 37,2...to bol asi den meskania..
tak som sla spat a v noci som sa zobudila na ukrutnu bolest v pravom vajecniku, az som sa zlakla ze mi tam praskla cysta o ktorej viem ze tam je..ale za chvilu sa to uklidnilo ale trochu som zacala spinit..

a dnes, rano hlava v zachode jak ma napinalo, ale zvracanie som potlacila, mam male krvacanie nic moc..
tak neviem 😒
bud nech sa mi teda mrcha rozbehne a mam pokoj, ale zatial sa jej nechce..
mozno mi ta cysta naozaj praskla neviem..

a teraz je mi tak ze asi mi zhori hlava, prsia bolia, na bliti, na prednaskach zaspavam,..uz by som chcela ma fakt pokoj.. 😖
uvidime ako to bude pokracovat..hratky riadne si so mnou to moje telo robi
😠

meleri
14. aug 2008

Embabuli,

a to míváš normálně ty pocity zvracení před menckama?
Protože jestli ne, tak to vypadá fakt slibně!
Přeju pevné nervy, ať to vydržíš a testneš za pár dní.. 🙂

embabuli
14. aug 2008

praveze vobec..ani take prsia a vacsinou mam ms hned silnu hodne krvacam..
este mi nadejka ostava, mam strasne sklene oci a taky pocit v zaludku nepoznam ako teraz..
no skusim este testnut, zatial vydrzim..
celkom sa mi dari na to nemysliet 😉

schnucki
14. aug 2008

ahoj holky,
ja bych prave chtela velkeho psa, takoveho retrivra, nebo tak, ale v byte by byl strasny chudak. Mame ale v planu maly domecek, nekdy v budoucnu, tak musim cekat 😖

Meleri, mi hledame ted bytecek, takze o akvarku snim, kopime ho az budem mit ten bytecek, tak pak dam vedet 🙂

Embabuli, pevne nervy a drzim palecky at jsou to // 😀

Mmmk, ta doktorka je divna, ale mas pravdu ze lepsi takhle brzo, nez nekdy pozdejc, pak by to cloveka vic mrzelo.
Prave proto mam radsi pejsky, jsou vic mazlivejsi a uzije se s nima vic nez s kockama.

Letim zas k zubarovi, tak vecer.

mmmk
14. aug 2008

Schnucki, jedna kamoska ma zlateho retrivra v byte. Krom toho, ze u nich neni mozny koberec, sedacky jedine kozene a nedavno se museli odstehovat z pudniho bytu, bo ten pejsan dostal displazii kloubu a nemuze chodit do schodu 😨

A jinak k tem chlupum - nasemu pejsankovi chlupy nepadaji, musi cas od casu do salonu na trimovani 😉 Neumim si moc predstavit, ze bychom doma meli chlupy jeste ze psa. A z vlastni zkusensoti vim, ze ty kratke chlupy se hur uklizeji nez ty dlouhe 😅

schnucki
14. aug 2008

Ja vim, ty chlupy me taky trosku desej. Pritel by chtel vlcaka, takze my nez se dohodnem vubec kteryho psa 🙂 on sice rika, ze pes bude venku, ale domu si ho budu taky nekdy brat a proto premyslim kteryho, ty chlupy jsou hrozny. Ale to bude jeste trvat, nez ho vubec koupime, takze mam dooooost casu na premejsleni 😀

meleri
14. aug 2008

Schnucki,

já nevím, teta má doma dva černé psy a taky bydlí v bytě, a psi jí všechno rozškrábali a všude jsou ty chlupy, jak jsem spala tak i v lůžku...no možná je to její chyba že je pořádně nevycvičila, protože jsou strašně nevychovaní...

Držím palce s bytečkem, my to taky řešili asi půl druhého roku, ale konečně jsme ve svém ale taky je náš sen mít dům...

Ebambuli,

jestli to normálně nemíváš tak to fakt může být ono... 😵 zkus to testnout třeba v neděli! Většinou ty čárky pak rychle sílí a HCG rychle narůstá..ale jak říkám já jsem po ivf a ani jsem vlastně neměla ten cyklus vůbec menstruaci páč mi ji uměle přerušili..
ale vím že jsem jednou zvracela a prsa bolí hodně ty první dva měsíce zhruba..držím palce!!!

simone
14. aug 2008

embabuli,testni se normalne zitra rano,uz by to mohlo byt silnejsi. Ja pri male mela bolesti bricha,nechutenstvi a od asi 7tt jsem blila od rana do rana.Prsa taky natekle a jeste jsme mela citlivou kuzi. Jo a manzel to na me poznal driv,podle cuchu a pry se mi zmenila barva bradavek-to jsem jeste nevedela ani ja ze jsem tehu a neplanovali jsme to.Ja rikam,on je lepsi nez tehu test 😀