Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
17. máj 2010

sonicka je hezke jmeno 🙂 .... moc me tesi ze je vsechno v poradku 😵

to jo ivus, bude mit na vyber 😀

emily327
17. máj 2010

ivana. ja som ratala iba ockavajuce tehulky 😀

emily327
17. máj 2010

schnucki, dakujem velmi pekne, konecne mam pokoj na dusi 🙂 A mozno si bude maly Ivanin vyberat podla svokry 😀

kkatka78
17. máj 2010

Emily, gratulujem...k Sonicke (ja mam sestru Sonu) 😀 no a dufam,ze sa Sonicka narodi este na moje narodky 7.10. a uz to bude fakt ,,skvele,, 😀 😀 😀

emily327
17. máj 2010

Katka dakujem velmi pekne 🙂 cmuk

nyya
17. máj 2010

dobry vecer babenky..ako sa mi mate???a ako sa maju malinky drobcekovie rastu???ja sa mam dobre mrska este nic a teplotka a zvysila...ale zacinaju ma boliet prsia troska tak sa bojim aby mrska neprisla....

barbora87
17. máj 2010

Ivi ja sa stavim ze u mna to bude chlapec...

Emily sa fakt moooc tesim🙂))takze uz mozes dobre spinkat!ja musim 3tyzdne pockat na utz...dufam,ze bude vsetko ok

ivanajelinek
17. máj 2010

Barbora, no musis dorovnat skore... 😀
Ja sa lucim, idem sa natiahnut...Dneska ma vsetko boli, som zvedava ako zaspim, lebo ma nenormalne boli chrbat, ale len cela prava strana...Ale zajtra idem na wellnes-tag, tak sa necham aspon vymasirovat... 😝
Dobru nocku vsetkym 😉

schnucki
17. máj 2010

emily a uz jsi mrkla co jste to vlastne vsechno nakoupili 😀

ahoj katko, jak se mas ty??

nyya tak to drzim palecky aby neprisla 😵 ty prsa nemusej jen znamenat ms 😉 ... me pred ms taky bolivali az to jednouu nebylo tim ze by mela mrska prijit 😀

schnucki
17. máj 2010

ivus dobrou noc, ja se jdu taky zavrtat .... uzij si zitra masaze 😉

nyya
17. máj 2010

scgnucki tak to dufam aj ja ale neviem...uvidime ci sa to podarilo...a dobru nocku vsetkim....

barbora87
18. máj 2010

Dobre rano babule...
Tak zobudila som sa o6.30ako hodinky...predtym som sa budila o7.30a stazovala som sa no teraz sa budim najneskor o 6....
Tu prsi takze dnes budem len prat a von sa asi ani neodhodlam ist🙂

ivi uzi si wellnestag!

kkatka78
18. máj 2010

Schnucki ahoj,no fajn dakujem,Femigardujem 😀 celkom my to chuti 😀 😝 tak uvidime ake vysledky to prinesie...

barbora87
18. máj 2010

Kati drzim palceky!

schnucki
18. máj 2010

dobre ranko,
ja byla vzhuru uz v pul 5, ac jsem si vecer prisla prezrana, stejne jsem si v pul 5 rano delala chleba ... ja nevim jak to toho 25.5. zvladnem, nejist od 22h do pomlau 9 rano 😝 umru ....

nyya drzime mooooc palecky, dej urcite vedet co a jak .... a kdy ze by mela prijit?

katka neni spatnej vid 😀 .... treba ho budes muset brat jen jeden mesic, minulej grafik vypadal tak nadejne 😵

tady prselo celou noc, dneska chci trochu litat po uradech, tak doufam ze nebude zas tak lejt, vcera mi ta sprcha stacila 😝 😀

barbora87
18. máj 2010

Schnucki ty si tiez taka ako ja nez zaspim sa najem aj ked teda vcera vecer som papala ovocie ale rano ked otvorim ici tak musim hned papat...no tak to sa ti chce behat po uradoch?ja uz som vyprala hednu pracku a chlap mi este stale chrape...no len rozmyslam ze pojdem k dr...

schnucki
18. máj 2010

jojo, vzdycky se pro jistotu najim nez jdu spat, ale ne vzdycky ji to staci 😝 .... pak me vzdycky trva nez zas usnu, ale co ....
behat se mi nechce, ale nekdy to uz udelat musim ....
co u doktora?

barbora87
18. máj 2010

No najhorsie je ked sa v noci zobudim a mal hlad ako keby som tyzden nejedla!!!
A co musis ist vybavovat?
No mam take svrbenie...kupila som si aj cipky pre tehu ale ked to neprestane chcem ist k dr aby som nieco nedostala...ja som mala v sob rifle a nejsom zvyknuta na uplne uple veci lebo od kedy som tehu nosim len volne veci...no a necitila som sa v nich dobre a v nedelu vecer som dostala svrbenie vcera cez den nic az vecer tak neviem no

schnucki
18. máj 2010

to znam 😀 ja se budila treba uz ve 3 rano 😀
musim si zajit pro apostilu na oddaci list, ale nejdriv si to musim nechat v jednom meste potvrdit a pak do druhe pro tu apostilu .... pak to budu posilat nasim, ty nechaj nas oddaci list v praze prelozit, odnesou to se vsema moznyma papirama na urad a ty to poslou do Brna, no a pak budu cekat az to bude i v cechach oficialne, abych si mohla nechat zmenit pas a ridicak 😝 .... no proste pakarna .... a ja nemam navigaci, tu ma pritel, tak kdybych se tu objevila az vecer, bloudim po mestech 😀

kdyby to neprestalo tak zajdi urcite k doktorce, to bude lepsi 😉

janulka04
18. máj 2010

bre rano--kocky, ja dnes poradna, trosku sa nadiejam, ze posledna,...hahaha 😝

no a uz ani nemam sprchovy gel pre tehotne, mam tak n dva trikrat, tak mozno to mala pochopi 😀

a pridavam vam fotky mojho pupku 😝 aj s faldami na chrbate 😀

janulka04
18. máj 2010

jednu mi neposlalo...

schnucki
18. máj 2010

jani budu na tebe myslet .... teeeda to je vana, kraaasne brisko mas 😵
tak at se mala umoudri a konecne se na nas prijde podivat 😉

letim, papa pozdeji ...

barbora87
18. máj 2010

To ja nenavidim take vybavovacky!moj manzel si chce dat rakuske obcianstvo a ja som mu povedala ze nemam naladu nieco vybavovat...
Schnucki a myslis ze by to mohlo nejako mimi uskodit?

Jeeee janulka take krasne bruseno!verim,ze to uz dlho nebude trvat

blondynka400
18. máj 2010

emily, jé tak holčička, velká gratulace a moc hezké fotečky 😵

ivana, no já spíš tuhle značku nesnášim, protože je v čehách rádoby moderní kočárek, relativně drahý přitom kvalitativně nic moc. A každopádně malá by se mi teď už to do hluboké korbičky nevešla na délku...
A celkově neříkám, že je špatný, já jsem lehce zaujatá, takže mně neber úplně vážně 😀

schnucki, tahle barevná kombinace je moc hezká 🙂

janulka04
18. máj 2010

😀 schnucki, to je....rovnych 114 cm 😀 😀 😀
barbor, dakujem...ale dnes mi prisiel mailik pre brusko...ze do dvoch tt je urcite vonku a teda skor ma nastval, ako potesil 😀 😀 😀

blondynka400
18. máj 2010

janulka, pěkně bříško 😎 . Hele že už ho máš kleslé dolů nebo se mi to zdá? 😕

janulka04
18. máj 2010

blondy, mam...ale uz dlhsie...takze ja sa nejako neytesujem..o polhodku som u lekara a potom zreferujem 😝 😀

barbora87
18. máj 2010

Hihi jani to ti verim🙂)ale aspon je malinkej dobre🙂a ked tu uz bude tak ti to bude jedno ze ta trapila🙂tak sa jej asi do toho pocasia nechce🙂))

janulka04
18. máj 2010

halsim sa z poradne,
mala uz ma hlavicku uplne dole, sice krcok mi doki hladal az v krku 😀 , ale ze hlavne, ze hlavicka sa umudrila...a teda CTG zaznam ok, ziadne tvrdnutia, kontrakcie ani nic, tak to uz sa aj sklebil trosku 😀
a este jedna poradna teda...no ubezpecoval ma, ze ta uz bude posledna...no a tiez si mysli, ako barbor, ze malej sa nechce kvoli zime, no zecez vikend sa ma oteplit, takze mala to urcite pochopi 😀 😀 😀

meleri
18. máj 2010

janulko,

taky tam máte kosu? dneska se tu konečně oteplilo ale na jak dlouho? letos je to divné...no hlavně že je malá v pořádku a že všecko je jak má být, ted už jenom ten porod co...

u nás nic moc asi mě už fakt jebne..páč malý je zas nemocný...před 2 týdny byl očkovaný, okamžitě měl potom rýmu ale bylo to slabší, pak to přešlo a po třech dnech znova, silnější, teplotu nemá, tak nevím jestli to má cenu ho vláčet po dr kde mu akorát dá nějaké čípky... ☹