Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
18. máj 2010

😲 WOW, ale tie lonsdale supravky su namakane, fakt 😉

schnucki
19. máj 2010

dobre ranko,

emily tak ted uz se nedivim ze mate takovou nakupni horecku 🙂 ty ceny jsou fakt super, a vecicky vipadaj mooooc hezky 😵

ja byla zas uz v pet rano vzhuru a pak zas v 9h, hruuuza ....
dneska nic nedelam, zustanu v zupanu a budu se flakat 😀 .... jinak se mi tu vcera po 7h vecer ukazal manzelik 😀 nekdy jezdi kolem a kdyz mu to vyjde, prijde na vyspani domu, a vcera mu to vyslo, tak jsem mela velkou radost 😵

emily327
19. máj 2010

dobre ranko,
schnucki, dakujem pekne, ved preto nakupujeme v takom mnozstve. Aj keby sme to vsetko nepouzili pre nasu malu, tak to niekomu podarujem. Nepokazi sa to, takze to neponahla 🙂
Ja som konecne spala dobre, hoci pred spanim ma malinka potrapila, ked mi kopkala na pravej strane tak silno,ze som ledva zaspala. Ale tatino sa jej cez brusko prihovaral a bola tichucko 😀 Uz ju vychovaval, ze take sa robit nema mamine 😀 jaj mile to bolo.

janulka04
19. máj 2010

😝 kocky, tak ja uz mam toho plne zuby 😀
rano vstanem a Laurinka, ze : este 6krat savyspinkam a Stellinka vyleze 🙄
potom mm zaniesom male do skolky a ze vraj ucitelka sa pytala, ze ci som uz nerodila 😠
a ideme do obchodu a pani redavacky, ze: Pani, tomu babatku sa nechce, co? Ze my sme tu mysleli, ze uz rodite...no asi mu je u vas dobre... 😠 😠 😠 😠 😠

toto je na porazenie 😠 😀 😠

schnucki
19. máj 2010

emily to mas urcite pravdu 🙂 .... jeeee, tak to je hezke ze s ni takhle rozmlouva 😵
me mala taky vetsinou kope kdyz chci spat .... ona si vubec ze me dela srandu, treba lezim na gauci a zacne kopat, tak se zvednu ze to ukazu manzelikovi a ona prestane, vcera jsem se rozcilovala ze si ze me normalne dela srandu a manzelik se jen smal ze je cela po nem, potvurka 😀

jani tak to se ti ani nedivim, asi to musi lezt radne na nervy, vid 😅 ale oni to nemyslej spatne 😉

schnucki
19. máj 2010

jani jsem ti mrkla na albicko (to prepinani je desny) ... moooc krasne vecicky, koukam jsem pekne pozadu, vy mate uz takovejch veci ....

janulka04
19. máj 2010

ja viem, schnucki...ale fakt mi to ide na nervy... 😒

janulka04
19. máj 2010

no, schnucki dakujem.... 😉
emily, no tak konecne si sa aj vyspala? vidis, mas pred sebou to krajsie obdobie tehotenstva.. 😵
ono ku koncu to je zase nic moc 😝

schnucki
19. máj 2010

ja ti verim ze to musi lizt na nervy 😝 me by taky lezlo, ja pak i podrazdene reaguju a pak me to mrzi 😝

ja uz ted nemuzu v noci spat, se furt budim na zachod 😝

janulka04
19. máj 2010

no, vidis, schnucki...mna mala zobudi tak jeden dvakrat a idem tam s tromi kvapkami 😠
a mna to ani nie tolko stve, ale je mi to kvoli malym luto...oni rano vstavaju a ze: Mami, kedy Stellinka vylezie, kolkokrat este musime spinkat???
a potom dojdu zo skolky a prve este vo dverach, ze: Kde je babatko???
vies, ako sa tesia? mi ich je luto...stale nkukaju do postielky, obzeraju si jej hracky...rozpravaju, ako budu kremovat ritulku a vyberat, co si oblecie... 😔

schnucki
19. máj 2010

ono se jich asi taky kazdej pta vid .... ale to je roztomily ze se takhle holky tesej 😵 urcite budou super pomocnice 😀 .... tak ja male stellince domlouvam na dalku 😉

schnucki
19. máj 2010

tak jsem objevila dalsi kocarek, Viper voyager ... taky nevypada spatne 😀

jinak jsem vcera ukazovala manzelikovi ten Hartan a taky se mu libi, i ta moje barevna kombinace 😀 jen jedine, nemysli si ze jedno kolecko ve predu je az tak stabilni, spis by bral ty dve mensi, no ale to doladime 😀

schnucki
19. máj 2010

hmmm, vazi ale kapanek .... no myslim ze ten Hartan to jisti 😵

janulka04
19. máj 2010

no, schnucki, na vahu pozor, prirataj si babatko, plus este nejake to oblecko v zime... 😒
a kocik s 4 kolieskami je stabilnejsi ako s tromi, to je pravda...no neznamena to, ze trojkolky niesu stabilne... 😉

schnucki
19. máj 2010

proto zustanu u toho hartanu ... nasla jsem si totiz popis toho viper a vazi moc, a jelikoz se mala narodi v zari, bude pak nabalena, ... radeji ten hartan 🙂 .... ja jsem manzilkovi povedela ze si je okouknema uvidime, ale ja proti ten dvoum vepredu nemam, protoze jsou mensi nez ty vzadu a to se mi taky libi, jen me ten se trema prijde takovej hezci 😀
on si asi i ze me dela trosku srandu, povida mi, ze az bude tocit ty zatacky tak aby se mi v trojkolaku nevyklopila 😀 no chlap

meleri
19. máj 2010

Blondy, loni to byl asi nějaký extrém, byly fakt vedra, ale ted už se to začíná tady zlepšovat, má být pěkný víkend, kolem 26 stupnů tak se těším..malému je už trochu líp..
Samson ty stoličky snáší hodně špatně, hůř než ty první tři zuby...i když u těch dalších už to bylo taky nic moc...

meleri
19. máj 2010

Schnucki,
to je fajn že už vybíráte kočárky....já teda nevím co k tomu napsat protože se přiznám že mě to moc nebavilo, spíš jsem byla blázen na oblečky a na plínky.... 😅 a na hračky taky .... 😅 ale krotila jsem se dost teda..jo ještě mě napadlo že fakt těžký kočárek je peklo, teda pokud nemáte schody tak je to ok ale i tak na manipulaci je vždycky asi lepší něco lehčího..

blondynka400
19. máj 2010

schnucki, no há ti to každpáděn schvaluju 😎

meleri, tady bylo minulý rok tak nějak průměrně, za to letost je to tepotěn silně podprůměrné.. Ale jak už jsem napsala, kvůli malé mi to až zas tak neva, Jsem zvěedavá, jak ty vedra bude snášet a přeci jenom když bude starší, bude to lepší...

meleri
19. máj 2010

Blondýnko,

fakt jste tam neměli moc vedra? Tady to teda bylo peklo. navíc Sam byl fakt malý takže nic moc, jako sem si připadala jak ve vězení, odpoledne bylo těch 38 ve stínu, a vydrželo to fakt celé léto....ve Francii určitě není tak horko jako v Itálii. Ale zas tam máte to moře.... 😵

schnucki
19. máj 2010

meleri ja zatim koukam po netu, ale v nejblizsi dobe se chceme na ne zajet podivat a taky si obhlidnout pokojicky, aby jsme vedeli co mame nasetrit 😀 pomalu taky koukam po ostatnich vecech co budou potreba 🙂

dekuju blondy, 🙂 ... ja jsem z te barevne kombinace uplne hin 😀

jinak tady je dneska zas pekne zima, vubec se mi nikam nechce, o vikend ma bejt ale az 25°, tak doufam ze to i vyjde, uz bych zas rada slunicko 😎
i kdyz pro ty miminka je urcite lepsi tohle pocasi ....

blondynka400
19. máj 2010

meleri, tak jasně bylo tady vedro, ale to tu k tomu jaksi patří, myslela jsem to jako že nic co by se vymykalo běžnému počasí zde.... Nez klimatizace bych asi chcípla 😀
No ono oře ti pomůže jedině tehdy, když se jdeš koupat, jinka ne 😀 . ikdyž tady se ty vedra snaší lépe než třeba v čehcách, ten vzduch je tu prostě jiný. spíš mi tady vadí ta velká vlhkost, to je ptoivný, prsotě se potíš jak dvěře od chlíva a nic s tím neuděláš... 😝

shnucki, to se ani nedivím. Ale co když druhé bude chlapeček, koupíte nový kočárek? 😕

meleri
19. máj 2010

Blondy,

my mysleli že se tady uvaříme....tady je zase suché vedro, a k tomu velmi horký vítr, myslela jsem že zdechnu..malý měl pár dní opravdu asi užeh bylo to otřesné, už bych to fakt nechtěla s takhle malým mimčem zažít..

Vy tam máte asi vlhko od moře? ale zas je to prý zdravé no, je fakt že ty jižní národy vypadají teda zdravěji než my ...🙂

Schnucki,
jo, s tím kočárkem je to věda....a jakou barvu teda chceš? my měli červenou..

schnucki
19. máj 2010

ta vlhkost by mi asi taky vadila, ja se uz tak v lete potim ... ale zas to more ... i kdyz je asi pravda ze kdyz tam clovek zije, tak mu to more uz tak neprijde ....

blondy ja radeji nechci premyslet ze kdyz bude druhe kluk co pak ☹ ... kdyz me se ta barva taaak libi 😀 .... stahla jsem si jejich katalog, tak na to jeste mrknu a zkusim vybrat neco neutralniho ....

meleri hodim ti sem obrazek abys to nemusela hledat, uz jsem ho holkam ukazovala ...

schnucki
19. máj 2010

zapomela jsem tu fotecku 😀

meleri
19. máj 2010

to vypadá skvěle! a to je jako sporťák s k tomu i hluboký?

schnucki
19. máj 2010

jojo, je to ta dvojkombinace 😀

meleri
19. máj 2010

super super tak to bych do toho šla, hlavně jestli to není teda moc těžké, a jak to kupujete v obchodě, po netu?

schnucki
19. máj 2010

tezky moc neni ... chceme zajet do obchodu a prohlidnout si ho, maj tam vice kocarku tak je porovnat a rozhodnout se ktery vezmem, ... no a uvidime kolik bude stat, kouknem na netu, ale spis si myslim ze ho vezmem v obchode .... chcem tam kouknout i na skrine, tak to bude na dlouho 😀

finfrle
19. máj 2010

Ahoj uz jdu vratit pripojeni netu tak se holky drzte a urco vam emi da vedet co a jak jo a mimochodem jsem to vcera zakrikla a hned rano jsem zvracela v auticku jojo pacek

janulka04
19. máj 2010

ahojte, kocky, prave sme zlozili nas kocik, mm trvalo, kym ho z povale zniesol dva tyzdne...a som nadsenaaaaaaaaaaa