Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
30. máj 2010

Ahojte tak tu bol lejak a ja som si 2,5hodky pospala🙂tak parada zboznujem spat ked prsi...ale teraz myslim ze uz nic...ale dobre mi to urobilo len teraz musim ist rychlo nieco vymyslat co by som zjedla...
Manzelik mi pride z hokeja a po5ide zase robit az do noci...a zajtra ide zase rano do jeho normalnej roboty

no jani tak to som zvedava ze ci pridem na to ze mam
hemeroidy...neviem ani co s tym...

Jeee emily na plaz no parada...posledne dni mam
taku chut byt na plazi a dovolenkovat

ivi no vy ste sikovny!!!a co ste varili?

emily327
30. máj 2010

tak som spat 🙂 Bolo super, dala som so smoothie a potom zmrzlinku a tak sme este boli v hoteli, kde som predtym pracovala a dohodli sme stretko s babami co ich poznam roky a nevidela som ich uz dlho na goodbye party, lebo uz ich nikdy neuvidim (ale oni o tom nevedia 😀 ) a tak 17.6. by sme mali ist von na veceru asi 7 bab. Tak sa velmi tesim. A s finfrle sme sa dohodli,ze oslavime nase narodeniny u nich a tak dufam,ze sa podari buduci vikend alebo tyzden neskor,ze pre nas pridu aj s mm a vezmu nas na noc k nim a budeme grilovat, ak bude dobre pocasie a hlavne si este chvilku uzijeme jedna druhu. Uz je jej lepsie, vcera na zahradke uz sadila a dufa,ze pozajtra uz bude mat internet, tak to uz bude super. Rozhodla som sa posledny mesiac v IRL poriadne uzit. Tak dufam,ze sa to podari 🙂
Inak toto je link na marhulovu bublaninu: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5921&orde...
ja z tejto stranky varim casto, pisu tu zienky co varia doma a tak vzdy receptik je super a jedlo velmi chutne. Tak to davam takto do eteru, mozno aj ine zienky tu si najdu nieco na uvarenie 😉

barbora87
30. máj 2010

Jeee emily tak si mala super dnik!!!ja by som stale dnes jedla a najlepsie jedno cez druhe🙂ja by som potrebovala osobnu kucharku co mi bude vyvarat a najlepsie keby vedela na co dostanem chut a ked ma to napadne takto bude hned navarene...vo stvrtok idem na slovensko tu je sviatok a uz mi moja milovana babka bude vyvarat bryndzove halusky hmmm a pojdem si aj do cukrarne jeeee uz sa tesim!!!
A este by som mala chut na kolacik a rizoto a plnenu zemiakovu placku hihi
ja nie som kucharka tak mozem o tom len snivat🙂

inak sa valam pred telkou poviem vam ze bude zo mna riadna buchta🙂))

emily327
30. máj 2010

barbora, no skoda,ze si tak daleko pozvala by som ta kedykolvek na papanie. Ja miluje varenie a pecenie, ale je pravda,ze ak mam pre seba iba varit, tak sa mi nechce. Ale ak mam navarit pre niekoho, tak to hej. A neboj, ziadna buchta z teba nebude cmuk Tak si pobyt na Sk uzi a aj papanie, ja vynimocne tu v IRL varim iba slovenske jedla. A namiesto bryndzovych halusiek mame halusky s cottage syrom a slaninkou. A su velmi chutne. Ale robim zo zemiakoveho cesta. A su skvele.

barbora87
30. máj 2010

Hmmm emily robis mi chute🙂no pocuj a nechces sa tu pri mne na blizku nastahovat🙂))by si ma mala u teba kazdy den hihi no ale su dni co nejako nemozem jest a potom ked idem po dlhej dobe na wc tak som prazdna a rozozrata a dnes je tu vsetko zavrete tak som zufala:(((aj spenat by som si dala hihi alebo nejaku zeleninu no najlepsie zo vsetkeho...no na slovensko idem len na otocku ale nevadi ja som aj tak najradsej vecer doma ale v lete ked bude mat babka dovcu tak budem u nej a budem si uzivat leto...lebo potom bude jesen a pride zima a mimco bude tu🙂))

blondynka400
30. máj 2010

Ahoj holky,
tedy nemám vás sílu dočíst, snad mi to odpustíte...
U mně celkem nic nového, akorát toho mám nějak dost,pomalu balím věci, v úterý v noci odjížíme směr čechy . Tak doufám, že to malá zvládne jako v zimě a nebude nějaký problém.. K tomu jsem koukala že v čr je docela zima, tak snad ten přechod bude taky ok. Akorát pro ní nemám skoro nic teplého, do čeho by se mi vešla a tady nic nekoupím, tak budu muset ve středu asi hned do obchodu 😝 😀

lubinka9
30. máj 2010

ahojte holky,

teda vy ste ukecane, clovek tu chvilu nieje a...
u nas vse OK, dnes mrnus po dlhej dobe dobe pospal 8,5h v kuse. Dlhsiemu spanku som sa potesila ale zato mi isli prsia explodovat. Takze ani tak ani tak 😝

dufam, ze vse OK u vas..

emily, finfrle, barca, ivi a schnucki len tak dalej. Pani.. na vasich pribudajucich tt vidim ako nam to s krpcom leti..

Janulka nech je uz Stellinka s vami a vsetko v poriadku. Moc drzim palce.

blondy stastnu cestu a nech to zvladnete bez problemov

kleo, co mrnus? citala som, ze po ockovani OK, tak to je super.

mirusch ahoooj, coze tolko prace?

meleri, ja tiez niekedy neviem co napisat ale sledujem po ocku 😉

my sme nedavno slavili drahehi narodky, tak sme mu s mrnavym urobili mensiu oslavu. Tu je jedna fotecka..

emily327
30. máj 2010

blondy, tak stastnu cestu do Ciech a dufam,ze to mala v pohode vydrzi. Inak s tym pocasim v Cechach je asi ako u nas na Slovensku. Tiez je jeden den teplo a potom kosa. Ale hadam to nebude take zle a nebudete tam mrznut. A na ako dlho idete? Predpokladam,ze idete autom,ze?

Barbora, no skoda,ze nie si blizsie ale zase Vieden nie je tak daleko 😉 Tak clovek nikdy nevie. Mozno sa nam podari stretnut 😉

Lubi, ahoj moja, no tt pribudaju neskutocnou rychlostou. A ty na malom musis fakt vidiet ako to ubieha, ved este pred chvilkou bol v brusku a ty si mala obavy ako to vsetko dopadne a uz je z neho aky fesak 😉 krasne foto, musel to byt pre tatina najkrajsi darcek 😉 A co moja ako mliecko? Uz je lepsie? No ono s tym spinkanim, ak kojis asi to nie je sranda, neskusala si odstriekat si mliecko, ked maly dlho spinka? Ci je to v pohode, ze tak dlho si cecik nepouzila???

lubinka9
30. máj 2010

ahoj emily, aj by som si odstrekla ale som spala 😅 😀 Malokedy mam taky dlhy odstup, mlieko sa mi sice dost zrazilo a cez den som trochu castejsie kojila aby sa dotvorilo ale inak OK.
S mliekom sa drzime, malokedy dokrmim umelym, tusim pred 4 dnami naposledy? Aj to vypil z flasky len 40ml a potom uz zacal vypluvat cumel, tak mu asi staci. A to som mu dala lebo sa mi zdalo, ze bol uz prilis unaveny aby poriadne tahal z prsnika.. Mame nejakych 5,5kg, nie je to sice maly Maxik 😉 😀 ale nic nam snad nechyba 🙂

hej hej tatino sa mooc potesil 😵

kukam, ze uz sa velmi tesis na navrat domov 😵

janulka04
30. máj 2010

lubi, ahoj...maly je rozkosny....a je mamkin...ci? 😕
som rada, ze ste to s kojenim uspesne zmakli...jasne, ze mu staci, vyzera ako spokojne babatenko 😵

emily327
30. máj 2010

lubi, ano ano velmi sa tesim. Uz odratavam ako na vojne 😀 Uz iba 40 dni do odchodu, len dufam,ze sopka nebude chrlit a ze odletime. Je super,ze sa ti to mliecko tak dobre rozbehlo. jaj som fakt velmi rada, lebo zaciatky si si chuda vytrpela ale toto je ovocie a odmena,za tu bolest cmuk
Janulik, ako ti je moja? Lepsie?

janulka04
30. máj 2010

ahoj, emily...pospala sm si a je mi lepsie...len ten hemoroid, zajtra musim povedat lekarovi...naozaj to moc boli 😔

emily327
30. máj 2010

jani, chudatko moje uz fakt nech mala pride na svet a nech to uz mas za sebou cmuk daj vediet zajtra ako si dopadla u lekara. Mozno ti uz navrhnu vyvolavacku, budes suhlasit, ci chces este pockat?

janulka04
30. máj 2010

mne povedal lekar, emily, ze vyvolavacka najskor az 5.6. 😵
dovtedy mam cakat 😀 😝

emily327
30. máj 2010

no jani, tak aspon vies,ze ked sa mala neprihlasi do 5.6. tak jej pomozu, tak aspon,ze ti povedali termin.Tak uz len 6 dni cmuk musis to nejako vydrzat, hlavne nech ti nie je velmi zle cmuk a co mm a kocky? Pocuvaju? Lebo ja ta fakt obdivujem,tehotna a este 2 deti ale zase dvojicky su uz velke, tak to je dobre. To uz asi skor pomozu oni tebe,ze?

kleopatris
30. máj 2010

hehe lubi, ty mas same krasne fotky 😵 a super napad s tou capickou 😵
my sa mame super, maly sa uz pretaca z chrbatika na brusko a naopak, jakkeby to odjakziva robil a uz podsuva nozicky pod brusko 😵 a uz vie,kde mame Mú-mú (kravicku) 😀
a uprimne, ja by som brala radsej 5-kiloveho prcka, ten nas je uz tak tazkyy 😝

blondy stastnu cestu aj ja prajem a nech to malinka zvladne a neochorie 😉

januli chudatko uz by ta Stellinka nemusela viac trapit z bruska, nech ta uz pride "trapit" na svet 😵

a ostatne tehulky, dufam, ze sa mate fajn 🙂 strasne vela pisete 😀 a clovek na materskej nevie, kde mu hlava stoji 😀

janulka04
30. máj 2010

emily akopises, su mi velkou pomocou...naozaj. Su uz vo veku, ze chapu veci trosku viac, ako male deticky...a naozaj, napriklad, skrinku s vecami, hracky, obleceenie...vsetko si vlastne v izbicke udrziavaju same...obcas pomahaju pri vesani pradla, tatinovi paruju ponozky, vysavaju, zametaju...to by sa nedalo ani vsetko vypisat...pes, je ich starost, oni ho krmia aj vodu mu davaju, aj podlozku cikaciu mu vymienaju...naozaj, som za ne vdacna 😵 su moje stasticko...a na malu sa nesmierne tesia 😵
ten termin neberiem nejako tragicky, snazim sa to uzit si tych par dni...lebo len potom nastanu starosti s kojenim...prebalovanim..teraz je to take mile obdobie 😵
zajtra vam dam vediet, idem si lahnut, kedze 8:30 mam byt uz u lekara..dobruuu

emily327
30. máj 2010

jani, ok moja drz sa cmuk a drzim palce na zajtrajsiu kontrolu u lekara. dobru nocku a je fakt skvele,ze mas dve zlaticka, co ti takto pomahaju 😉 Je to fakt super, mat takuto krasnu rodinku a hlavne byt stastna 😉 Nech je to takto vzdy.

Kleo, no vies my tehulky nemame co robit, tak si len uzivame tehu a piseme a piseme 😀 Maly uz je fakt sikovny, ked zvlada sa takto pretacat. Musi byt super sledovat, ako kazdy den urobi nieco nove,ze? A kolko vazi tvoj Maxik?

schnucki
31. máj 2010

ahojik holky,

ozivam se az dnes jelikoz jsem si vcera uzivala jeste draheho ... vubec jsem se nevyspala, kazdou hodinu jsem byla vzhuru 😝 pekne me boli v krku, takze se nutim i jist .... ale udelala jsem si cajik s medem, jen musim jeste nakoupit a na postu a pak stravim asi den na gauci 😝

emily to verim ze se tesis moc domu, kazdopadne si ty dny jeste uzij 😵

jani moc na vas myslim ... dej vedet jak na kontrole 🙂 .... ty dve by ti mohl leckdo zavidet, jsou fakt zlaticka 😵

lubi super fotecka 😵 malej je rozkosnej 🙂 .... super ze i s mlickem je vse v pohode 🙂

kleo super ze maly uz je takovy aktivni 😉

schnucki
31. máj 2010

blondy jinak preju taky stastnou cestu .... doufam ze se pocasi umoudri, ja jsem si volala v sobotu s tatkou a pry je u nich pocasi jako u nas, takze prsi ....

barbora87
31. máj 2010

Dobre ranko

tak blondy aj ja prajem stastnu cestu aby ste to dobre zvladli!

Jani boze je mi ta tak luto ze sa tak trapis:(((ale super ked mas doma taku podporu!

Emily no clovek nikdy nevie a mozme sa stretnut🙂prides na vyletik do wien🙂))

lubi no kamoska ma 4mesacnu dcerku a s tymi prsami to asi fakt neni najprijemnejsie!ona si uz zvykla ma druhe mimi ale tiez to kolkokrat neni bezbolestne...

Schnucki to je z toho pocasia...ked je skarede tak radsej trcim doma...a muzicek ti zase odisiel az do piatku?

Kleo no to ti verim ze by si radsej mala 5kg mimi...mala od kamosky ma nieco cez6kg a dlho ju nevydrzim
nosit...a maly sa rad nosi?

No ja vam poviem vcera som myslela ze chcipnem len som sa niecim
cpala!ale zase som pred10zaspala bola som
k.o. Aj ked som poobede spala...teraz tu zase prsi a ja mam
o1heilgymnastik ale uz len dnes a zajtra a hotovo...a pojdem si nakupit nejake zasoby keby som
zase len jedla

schnucki
31. máj 2010

ahoj barbor, jojo, zas az do patku, kdyz se mu nepovede nekdy v tydnu zajet domu 😝 .... ve ctvrtek je sice svatek, ale ne ve svech spolkovejch zemi, takze zalezi na tom kde zrovna bude, jestli nekde tady tak ho mam doma, jestli ale tam kde svatek neni, tak musi jet 😝

jinak postylka uz je ve sklepe 😵

jinak ivus super ze uz jste neco vymalovali 😵 .... posli pak taky fotecky, zajima me jak to vypada 😀

barbora87
31. máj 2010

Hej tu je tiez sviatok...a pocuj schnucki kedy zacnes pripravovat izbu?ja budem musiet totiz v novembri pripravovat vianoce a tak a nechcem si vsetko nechavat na koniec...

schnucki
31. máj 2010

my jsme jeste presne neplanovali kdy ten pokojicek budem pripravovat, ale myslim ze nekdy v srpnu .... zatim tam chceme postel nechat, kdyby prijeli nasi a tak, kocarek doma byt stejne nemuze a skrin jeste nemame, tu jeste hledame .... takze myslim ze v srpnu .... my budem totiz barvy nechavat, nove malovat nebudem, a se skrinkama stejne manzilkovi pomoct nemuzu 🙂 ....
a vy budete nejak ten pokoj uplne predelavat??

barbora87
31. máj 2010

No my musime celuuuu izbu vypratat a aj vymalovat a este k tomu nam budu robit okna ale to nam da vediet hausvewaltung ze kedy...no ale chcela by som mat zaciatkom novembra izbu hotovu lebo potom neviem ci budem mat chut a silu tu nieco robit...no a v novembri chcem uz len dokupit posledne veci a pripravit sa na vianoce aj ked teda neviem ci budem doma na viamoce alebo v nemocmnici🙂ale chcem v decembri mat uz len pohodicku a ziadny stres...a keby bola velka zima alebo sneh tak urcite nechcem behat po vonku

schnucki
31. máj 2010

tak to by jste mohli vymalovat az vam budou delat ty okna .... ja chci mit pak taky klid, nejlepe zacatkem srpna vsechno nastehovat a vystehovat a pak uz jen malickosti 🙂 ....

ja chci letosni vanoce stravit doma, bud pak pojedem k nasim nebo nasi k nam 🙂

barbora87
31. máj 2010

No to urcite zalezi kedy budu robit tie okna...lebo budu aj fasadu robit a tak...tak som zvedava

no schnucki minuly rok som bola od24.od rana cele sviatky vo vlaku a to bolo hrozne...tak som povedalanech sa deje co sa deje ze teraz budem na vianoce doma...no ale kedze mam 19.12.termin tak nemozem dufat v to ze budem cez vianoce doma...tak ma to trochu mrzi...

schnucki
31. máj 2010

tak to muselo byt pekne blbe bejt na vanoce v praci 😝 .... treba se prcek rozhodne prijit o trosicku driv a vanoce stihnete 😀 .... a nebo si proste vanoce udelate o par dnu pozdeji 😉

letim nakoupit a na postu, abych tu neumrela hlady 😝 😀

janulka04
31. máj 2010

kuk, zienky...som spat...takze CTG ukazkove..no ale skoro som tam zamdlela... 😔 , tlak mi dvakrat nevedela namerat, potom, ze vsetko ok, vaha klesla...krcok stale vysooooooooooko...takze podla dokiho sama kontrakcie nedostanem a dnes zajtra mam ist do nemocnice, nech onirozhodnu, co dalej. Tak ideme az zajtra, dnes chcem este trosku poupratovat a navarit a v stredu sa mam hlasit zase u lekara, ze ako sa tam teda rozhodli...
no a na hemoroidy mi cosi napisal, idem po to po obede

barbora87
31. máj 2010

No to bolo hrozne byt tri dni vo vlaku zavreta s cudzimi ludmi...som bola hrozne nestastna z toho...
No bola by som mu velmi vdacna keby cervik vyliezol skorej alebo po stedrom veceri🙂))no uvidime co si vymysli...

No ja by som tiez mala ist do obchodu ale pojdem az poobede