Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
3. jún 2010

janulko moc na tebe myslim at jsi s mimi v poradku manza se smal,ze se ti nechce z konika tak cekas 😀 az do posledni chvile
Emi prijede ke me v pondeli a prespi tu i s pritelem,tak vam urcite napiseme!

barbora87
3. jún 2010

Jeeee gratulujem k dievcatku🙂 a meno uz mate???
Joj tak sa tesim!
Jeee super tak urcite sa ozvite ked budete spolu!a nech si na seba dava pozor!
A ako je tebe finfrle?

finfrle
3. jún 2010

Barbor dekuji 😵
No popravde mi zase neni dobre v nemocnici nad tim mavli rukou.Jmena...zatim jen par adeptu,musime si to promyslet...
Emilka mi psala predchvili,ze snad se ji net podari zprovoznit do 5dnu 🙂
Ja uplne zarim jeeeeeeeee jak me to uklidnilo 😵 😵 😵 😵

meleri
4. jún 2010

finfrle, super takže máte za sebou ten ultrazvuk, to ti asi spadl kámen ze srdce! a Gratuluju k holčičce! ani si už nepamatuju co jste si vlastně přáli, ale at vám dělá jenom radost! 🙂

ivanajelinek
4. jún 2010

Dobre ranko kocky...Pisala mi akurat janulka, uz ma kontra po menej ako 10 min a uz jej odisla zatka, takze uz idu na to...Mam vas vsetky pozdravovat.. 😉 drzime palceky janulka...Zachvilku mas Stelinku pri sebe...

finfrle
4. jún 2010

meleri dekuji mooooc Manzel chtel chlapce a ja aby to pak nebylo prckovi lito holcicku a defakto i kdyby rekli,ze je to chlapec radovali bychom se stejne 🙂 Manzel je nadseny a jako by nam to doslo az vcera po ultrazvuku 🙂 Mylsim,ze nejvice nam to dojde az budeme mit malou v naruci teda jestli nahodou se nevyplni ty 2procenta a nebude to chlapecek 😀

finfrle
4. jún 2010

ivanka je to je super az me ro rozplakalo 🙂 je at je Janulko vse vporadku budu na tebe myslet !
Musim hned zavolat Emi 🙂

barbora87
4. jún 2010

Jeee ivi tak informuj!!!takze na koniec bez vyvolavacky!stellinka nas chcela natahovat az do konca🙂
drzime jej palceky a myslime na nu!!!

Finfrle to ti verim ze sa ti ulavilo!vsetko bude uz ok...no drzim palceky aby ti bolo uz len dobre!
Ja si myslim ze ja budem mat chlapca...aj ked dievcatko si hrozne prajem

ivanajelinek
4. jún 2010

Finfrle tak gratulujem k dievcatku...Dievcata jasne vedu 😀
Barbora uz je to zatial len na tebe trosku vyrovnat skore... 😎

barbora87
4. jún 2010

Ivi neboj ja som si na90%ista ze to bude chlapec 😀

schnucki
4. jún 2010

ahojik holky,

ja byla vcera nejaka vyrizena, vubec nevim z ceho, celej den jsem se jen valela na gauci a spala ....

ivus ten pokojicek bude vypadat super 😵 ... nechces mi prijit taky neco namalovat na zed 😀

finfrle super ze ti konecne dosli vysledky a ze je vsechno v poradku 🙂 a gratuluju k holcicce 😵

jani teda ta mala ti dava ale zabrat ... myslim na tebe at je co nejdriv venku 🙂 ... dneska je hezky, tak by to slo 😉

finfrle
4. jún 2010

holky nemate nejaky odkaz na pekne detske borduby?Bohuzel nejsem sikovna jako ivus

lubinka9
4. jún 2010

ranko 🙂

jani, moooc drzim palceky, nech je vsetko v poriadku!

finfrle gratulujem k dobrym spravam a k dievcatku. Ozaj tu zacina byt prevaha dievcatiek.

finfrle
4. jún 2010

Uz jsem vam holky hodila prvni fotecky mimi do albicka ale jsou nic moc ale pro me krasne 😵 😵 😵 😵

barbora87
4. jún 2010

Jeer finfrle krasne fotecky to bude dalsia princezna 😉

meleri
4. jún 2010

Finfrle,

chlapi většinou asi chtějí kluka, i když asi jak kdo hlavně že jste štastní, a už můžete vybírat nějaké krásné jméno!

krásné fotky!! 😵

meleri
4. jún 2010

já se přiznám že bych už ráda nějakou holčičku nebo chlapečka čekala..... 🙂

barbora87
4. jún 2010

joj babule ja stale myslim na janku!dufam, ze vsetko dobre zvladnu

ivanajelinek
4. jún 2010

Tak kocky uz sme trosku pokrocili...s nasou izbickou... 😉
Nebojte janulka to urcite zvladne...
Barbora a ides dnes do toho Therme s maminou?
Schnucki a ty co porabas?

meleri
4. jún 2010

ivano,

valím oči, to je krása! ten krtek je fakt super!

Chudák Janulka, snad už to má za sebou!!!

ivanajelinek
4. jún 2010

Inak zacina ma akosi boliet hrdlo.neviete ci sa moze nieco brat pocas tehu, alebo radsej nic?

ivanajelinek
4. jún 2010

Meleri dakujem...Ale to este neni vsetko.Este mame 2 obrazky winie Pooh a este taky vlacik s krtkom a tymi ostatnymi zvieratkami.Robime pauzu, ideme nakupit a potom pokracovat..

meleri
4. jún 2010

zeptej se dr. , já brávala jen věci co mi povolil můj gynekolog, anebo jsem to nějak přetrpěla....

meleri
4. jún 2010

to je super! já jsem nevěděla že u vás taky letí Krtek...🙂

barbora87
4. jún 2010

jeeee ivi ty si naturtalent:D vyzera to fakt nadherne!to bude mat malinky radost

no nejdem povedala som jej ze radsej nie...nechcem to pokusat a este som uplne k.o. a boli ma trochu hlava...

no drzim janke palceky

janulka04
4. jún 2010

kocky, pekné, že na mňa myslíte. stale nič. kontra po 6minutach. začala som krvácať, no stale sa caka, som malo otvorená. ak nič, tak ma tá vyvolávacka ráno neminie. bolesti mám teda strašné...

barbora87
4. jún 2010

Joj jani drz sa!!!posielam ti celu svoju energiu a silu!!!stellinka ta trapi ale ono to urcite stoji za to!a na kolko cm si otvorena?drz sa myslime na vas!!!hlavne aby ste boli obe v poriadku!cmuk

schnucki
4. jún 2010

ahojik holky,

ivus ja byla rano nakoupit a byla jsem doted u sousedky, uvarili jsme si obed, dali melouna, pak jsem si hrala s malou a kecali jsme 😀

jani my taky drzime moc palecky a moc moc na vas myslime ... at uz to mas za sebou 🙂 ...

jinak ivus ty obrazky jsou naadherne 😵 😵 nechces skocit i k nam?? ja bych brala toho krtka 😀

finfrle krasne fotecky ... konecne muzes byt klidnejsi, vid ....

ja se jdu ted pustit do uklidu, mam nejak energie 😀
a je tu straaaasny vedro 😝

mirusch
4. jún 2010

Schnucki, tak sup sup s tou energiou ku nam, dam ti nieco na pracu 😀 Tak u susedky stale vysedavas, no toto! A kedy prides ku mne, haaa? 😝

Janulka, tak finisujes ako vidim, velmi ti drzim palce a tesim sa, ze mi Schnucki da vediet, ze je o cloviecika viac 😵

Finfrle, no hura, hura, ja mam take nervy na toho tvojho lekara a aj cele irske zdravotnictvo, ze keby som bola tam, tak tam idem ja s nimi narobit cirkus 😠 No ale chvalabohu ta uz pozreli, predsa len ten ultrazvuk ukludni 😉
Tesim sa na EMily.

Ja vas citam, ale este par dni nestiham a aj tak stale nemam s cim sa zapajat 😝

schnucki
4. jún 2010

mirusch ti povim sem ted vysavala a odnesla papir do popelnice a lapam po dechu 😝 ... byla jsem dneska pro mliko a nahanela jsem tu pak souseda aby mi ho odnesl domu aby se mi v aute nezkazilo 😀

jakmile budes mit volneji dej vedet a ja prijedu na cajik 😀 s buchtou ...

hned jak se neco dozvim poslu ti sms 😉